Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość bułka30
Zauważamy wszystkie nowe mamy i gorąco pozdrawiam. Zapraszamy do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis ide na mikro z jakimis peelingami...moj mi wykupil jako soprajs a tu dzidzia w drodze, wiec bede musiala zmodyfikowac chyba pakiet troche :) nie wiem czy peeling kawitacyjny mozna miec bo to maszynka robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paniczna - chyba za bardzo panikujesz (zartuje) ale pisalam juz dwa razy do Ciebie :)) nie ze zgrany ja tez przez pare dni z doskoku a potem sie wciagnelam w pogadanke i tyle wszystkie na podobnym etapie jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wczoraj chlipalam gotujac szczawiowa:PI jeszcze nawymyslalam mojemu...Oj bidny chlop nie mial ze mna nigdy lekko,teraz to dopiero bedzie miala katorge:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waniliowa przez Ciebie idę robić naleśniki!!!! Ser mam w lodówce dorzucę do tego banany mniammm, osz ty! Ale to dobrze potem będziesz mi załatwiać karnet na tą twoją siłownię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem tu nowa ... mam termin na grudzien dzisiaj bylo usg pecherzyk ciazowy 11 mm tetna jeszcze nie ma lekarz powiedzial ze jak na ten tydzien czyli 5/6 jest rozmiarowo ok a serduszko powinno byc w przyszlym tyg. Dostalam luteine dopochwowo 2x2 tabl bo mam bole podbrzusza. Pierwsza ciaze tez mialam na podtrzymaniu a wy kiedy serduszko slyszayscie jak slyszayscie chodzi mi o tyg od ostatniej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Szczawiowa uwielbiam!!! Ja wlasnie zjadlam pol litra sorbetu pomaranczowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Waniliowa daj znac jak z tym zwolnieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
iza ja uslyszalam dopiero serduszko w 6 tygodniu i 2 dniu :) w 5 tygodniu nie bylo jeszcze slychac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja widze, ze czesc placze, inne placza a zarazem dogadzaja sobie kulinarnie:P Ja dzisiaj wrocilam ze sklepu ze sledziami w occie i sorbetem pomaranczowym :):) Nie placze narazie. Kilka dni temu ryczalam i pouczalam meza aby ostroznie jezdzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ mialam 11.03 czyli jest to 6 tydz zoltko i pecherzyk jest tylko zarodka i seruszka nie ma... lekarz mowile zeby sie nie martwic a o tego jeszcze te bole.... a powiedzcie mi jak jest na zwolnieniu w ciazy?? ile jest platne bo ja od dzisiaj na zwolnieniu do 13 maja.... 8% czy 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży zwolnienie 100% płatne:) Iza, będzie dobrze, ja też świruję bo następną wizytę mam dopiero 14 maja...i jak tu się nie stresować ale staram się jak mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś, poczytaj wątek a zobaczysz, że każda w innym tygodniu widziała serduszko...a nie które z dziewczyn jeszcze go nie widziały ...to wszystko zależy od długości cyklów, w którym dc była owulacja...na to składa się wiele rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE he dziewczyny ja w sobote dostalam takiego doła ze najpierw płakałam a puźniej staremu natłukłam:) ale mój kochany mąż mnie zrozumiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaMrówka
Wita wszystkie Panie. Chyba i ja do Was dołączę, na teście dwie kreski. :) Do ginekologa pójdę po weekendzie majowym, bo chyba jeszcze za wcześnie. No właśnie, i tu pytanie, czy będę grudniówką2013, czy styczniówką2014...? OM 21.03.2013, z kalkulatora wynika 26.12.2013. Kurczę, chyba zacisnę nogi i zaczekam do stycznia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaMrówka Mi też wyskakuje 26-28/12/2013 ale nie wiem co lepsze zacisnąć nogi czy skakać od połowy grudnia D Ja już byłam u gina i tylko było widać małą czarną plamkę :D. Nie założył karty ciąży, Nie zważył, nie podał ewentualnego terminu porodu, kompletnie nic- kazał tylko brać kwas foliowy... i przyjść za miesiąc.. Wyszłam od niego wkurzona, ale na 30-go zapisałam się do innego gina i zobaczymy co powie... a tak poza tym to jak wasze ciąże przebiegają? Ja czuję się reweka - nie wymiotuję- drażnią mnie niekiedy zapachy ale da się wytrzymać... Jedno co to robię drzemki po pracy i chodzę spać z kurami :P 20 max 21 śpie jak dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa23
Dzień dobry Paniom :)))) Elizabeth1204 ja też w poniedziałek robiłam sok z marchewki i jabłek tak mnie napadło, że wypiłam dwie duże szklanki naraz :) pyszności! Czarofffnica te naleśniki to było jedyne co mogłam wczoraj przełknąć na obiad, ale cieszę się, że jestem dla Ciebie inspiracją, hehe! Co do siłowni to nie ma sprawy, jak tylko będę miała gdzie wracać ;) Hmm..Wczoraj wieczorem męczyła mnie okropna zgaga, a dzisiaj ledwo śniadanie zjadłam i znowu męczy! Wczoraj byłam u tej lekarki i ona stwierdziła, że to ginekolog wystawia zwolnienie na dłuższy okres w ciąży. Ona może mi max wystawic na tydzień, góra dwa... No cóż, jak bardzo lubię mojego pana doktora tak jestem zmuszona iść do innego gina. Jutro ide prywatnie do innego na usg i od razu porozmawiam o zwolnieniu. Będę szukać dopóki nie znajdę lekarza, który mi da - teraz myślę tylko o moim maleństwie. Nie mogę dopuścić do tego, żeby znowu doszło do tragedii :( W pracy cały czas chodzę do toalety, jak nie wymiotować to sprawdzam czy nie ma krwi..... Normalnie jakaś paranoja. Wiem, że w domu bym była spokojna, odpocznę fizycznie i psychicznie i nie będę chorować!!! Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka30
Daria87 witaj! Prześledzić sobie musisz wątek od początku, to będziesz mniej więcej wiedziała jak jazda z nas mniej więcej się czuje... Czaroeffnica napewno znajdziesz takiego lekarza, który od ręki wypisze Ci zwolnienie, może powiedz mu w jakich warunkach pracujesz... będzie dobrze, trzymam kciuki. Ja dziś od samaego rana rzygam, znowu silne zawroty głowy, muszę się jakoś rozbierać... piję tą wodę z imbirem ale nic mi nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka30
oczywiści chodziło mi o Ciebie Waniliowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zaczęło mdlić popołudniami, ale nie wymiotuję. Zresztą dzis się kończy mój 6 tydzień, to na wymioty może ciut za wczesnie. Za to mam skurcze macicy, których wczesniej nie miałam (pobolewało ale inaczej), mam nadzieję, że się skończą jak najszybciej, bo są niepokojące. Z pozytywnych rzeczy, to przestałam sikać tak namiętnie w nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×