Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam - powtórzyłam test :) kreska ciemniejsza od wczorajszej, ale co ważniejsze temperatura poszła w góre wczoraj 37,0 a dzisiaj 37,09 wiec chyba sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielico-gratuluję:) Ja dziś wybieram się do pewnej wspaniałej położnej zielarki. Przepisze mi odpowiednią mieszankę ziół idealną do picia dla kobiet w ciąży, która dostarcza organizmowi wszystkich potrzebnych organizmowi witamin i minerałów. Może poleci mi też jakiegoś dobregp ginekologa, bo zaraz zbliża mi się 10tydz. Provitamino- proszę dopisać mnie do listy :D 30lat, druga ciąża, Śląsk, 4.12.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raven32
Anielica gratuluje!!!!!:):) Tak myslalam, ze raczej zaciazylas ,mi test wyszedl podobnie:) Drugi juz mocniejszy :) A potem beta wynik 242.Kolezanka mowi mi zeby pojsc jeszcze raz bete zrobic, zobaczyc czy rosnie ale nie chce sie juz stresowac..W poniedzialek mam wizyte u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroptuska
Hey, Pisalam cos na temat swojej bety ale chyba nikt mnie tu nie zauwazyl :(( martwie sie, test 2 mocny krechy, test z krwi 456 ... 3 dni po terminie @ nie wiem czy nie za malo bo u mnie dzis 5tc rowno, test robiony 4t5d...balam sie narazie cieszyc szczegolnie ze wczoraj brazowy sluz na bieliznie i papierze przez pol dnia...jestem mam 2 dzieci nigdy plamien nie mialam ale mialam problemy w 6-7tc z progesteronem - glownie skurcze i bralam na podtrzymanie, z corka 11 lat temu lezalam w szpitalu ... teraz skurczy brak boli mnie krzyz zadnych innych objawow i martwie sie...gin kazal dzis przyjsc (mimo ze wizyta za tydzien). Troche sie boje, w pracy nie wiedza w sumie nie mam z kim pogadac, mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroptuska a dzisz dalej masz plamienia???skoro mialas problemyw6-7tyg i teraz jest podobnie to moze idz do lekarza da Ci cos z progesteronem??? Po co sie stresowac lepiej wyjasnic sytuacje,powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna84 widze że jesteś z Płocka, to prawie tak jak ja :) do jakiego lekarza chodzisz? prywatnie czy na nfz i czy dobry, fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka30
Kropuska, mój wynik pierwszej bety to 241 i zrobiłam ją 2 dni po planowanej @ (ale u mnie @ są różnie więc to orientacyjnie), także uważam, że to nie jest wcale za niski wynik. Powtórz go po 48 godz. Ja za dwa dni miałam już 481, a po 72 godz 1110. Również dostałam progesteron 2x2 i biorę go po dziś dzień, pewnie jest to też u Ciebie bardzo wczesna ciąża, stąd taka liczba. Głowa do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka30
W poniedziałek znów powtarzałam betę i wyszła 7610 i dziś znów ją powtarzam, mam nadzieję, że rośnie. Nie wiedziałam, że bycie w ciąży jest tak skomplkowane i tak długo dotyka nas niepewność o los naszego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sasetka :) jak milo mieć kogoś w pobliżu :) a ja chodzę prywatnie do Gravidii do dr Macieja Hawryluka. osobiście jestem z niego zadowolona bo już kilka lat do niego chodzę. Niestety wizyty są dosyc cenne... sama wizyta 110 zł, usg 60 zl, cytologia 30 zł.... Ide na wizyte w pon w końcu już nie mogę się doczekać :) dziś mam 5tc i 3 dzien. mdlości mnie takie dopadły, że szok... ledwo obiad skubnęłam w pracy bo myślałam, że go zwrócę na talerz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroptuska
W pierwszej i drugiej ciazy nie mialam plamien tylko skurcze dlatego byl progesteron....teraz plamienia glownie jak sem w pracy dzis niestety delikatne znowu kawa z mlekiem glownie na papierze ale boli brzucha nie mam ani skurczy wiec calkowicie inaczej niz w poprzednich ciazach. Co do bety, owu byla 17dc 16 dpo czyli @ miala byc w pt-sb a w pn robilam bete, 2 dni po terminie i 456 ale ok wlasnie za pol godziny jade powtorzyc a wieczorem gin kazal byc wiec dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna byłam niedawno u Hawryluka w stuyczniu na monitoringu no i fakt sympatyczny, ale wydaje mi się że troche naciąga na kase. Chciał robić mi nadzerke koniecznie u niego prywatnie a mój drugi lekarz mówił że teraz jeśli chcemy starać się o dziecko to zeby tego nie ruszać że cytologia 1 to nie ma potrzeby i że to tylko jakiś gruczolak. Ja chodze do Terapii do Ostrowskiego ale nie wiem czy w tym miesiącu nam się udało. Termin @ miałam na poniedziałek, ale w poniedziałek i wtorek na teście 1 kreska dzisiaj testu nie robiłam. Jak do jutra @ nie będzie to jutro zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... ........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna Eko_Mama.......30........Śląsk................04.12..............2 tilli-tilli...........30..........UK.................04.1 2...............3 anna84.............29.........Płock.............08.12... .............1 Haga82............31..........Kraków..........12.12..... ..........1(+ cpm) Raven32...........32......... ................. 14. 12 ? ..............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamy, ale nas tu dużo się zrobiło. Witam wszystkie przyszłe grudniowe mamuśki. U mnie nic nowego. Nie mam na nic sił, a roboty jeszcze przybywa z każdym dniem. Na szczęście ucinam sobie w ciągu dnia kilka drzemek rekreacyjnych wiec jakoś to ciągnę. Do lekarza w poniedziałek się wybieram. Dziś zaczęłam 7 tydzień. Ktoś pytał o niską betę. Ja w poprzedniej ciąży miałam 5 dni po terminie okresu betę ledwie 80 i w jeszcze poprzedniej też taką. Teraz wyniki mam jakieś kosmicznie ogromne ale lekarka stwierdziła ze tym nie ma co się wcale sugerować. Jeśli tylko przyrasta tak jak trzeba to znaczy że jest dobrze. Milego popołudnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella-trzymam mocno kciuki i czekam na wiadomość z niecierpliwością:) U mnie ok, ból piersi mam nadal, czasami zakuje jajnik, śluzu w końcu więcej bo aż w pracy latam do wc sprawdzić czy nie plamię... I żadnych więcej objawów nie mam...apetyt mam duży aż mi brzuch wydęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroptuska- czytam właśnie, że Ty też masz dziś wizytę, to trzymam kciuki podwójnie i też czekam na pozytywne wiadomości od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasetka koniecznie zrób test :) i daj znać! wiem, że on bierze kase ale ja już długo do niego chodzę i mam zaufanie. Jakieś 2 lata temu robiłam u niego zamrażanie właśnie... koszt 450 zl... maskra ale od tamtej pory problemów nie mam, a wtedy o dzidziusiu nie myślałam. Byle do poniedziałku i mam nadzieję że usłyszę od niego, że jest wszystko tak jak powinno być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstyczniu u niego płaciłam 100zł za wisytę i 70zł za USG, ale fakt dobry jest tylko szkoda że za wszystkie badania itp. trzeba płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
Bella spokojnie, to dopiero 7 tydzień tak? Przecież zarodek i serduszko czasem w 9 tygodniu dopiero są widoczne na usg! Lekarz nie dał Ci nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella na kiedy ty masz termin że ci 7 tydzień wychodzi? Ja mam na 3 grudnia i dopiero co zaczęłam 7 tydzień dokładnie dziś. Byłam tydzień temu na USG i był tylko pęcherzyk też nie było ani serduszka ani nawet zarodka. To wczesna ciąża wiec trzeba się uzbroić w cierpliwość. Jak Ci to pomoże to sobie zrób betę i po 48 h powtórz i zobaczysz jak przyrasta a jak nie to cierpliwie czekaj z tydzień i wtedy na ponownym USG zobaczysz co dalej. Nie ma co wpadać w rozpacz. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella tak prześledzilam twoje wpisy i w jednym poście z 7 kwietnia piszesz ze zaczełaś 6 tydzien ciaży a 10 kwietnia bedzie u ciebie 6 tyg i 5 dni. Nie rozumiem. Mnie się chyba wydaje ze ty to jakoś dziwnie liczysz i jesteś dopiero w 6 tygodniu i na tym etapie to zupelnie NORMALNE że nie widać jeszcze zarodka. Żebyś czasem nie odebrala mojej wypowiedzi jako zlosliwość. Chodzi mi o to zebyś nie potrzebnie się nie denerwowalam bo przeszlam już przez coś podobnego i wiem ze nie ma co się nakręcać a trzeba cierpliwie czekać. Pewnych rzeczy się nie przyspieszy. Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze i na nastepnym USG bylo już maleństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella - wiadomo ze lekarz liczy od dnia pierwszej miesiaczki masz 6tyg i 5 dni ale jezeli owulacja byla pozniej to mozesz nawet byc w 5tyg i 6 dniu albo dopiero 6 tyg i 1 dni tu mozna gdybac jesli sie nie zna dnia owulacji jezeli jestes w 6 tyg to ma prawo nie widac zarodka wszystko zalezy od sprzetu i od lekarza co lekarz powiedzial? mam nadzieje, ze jednak sie wszystko odmieni i nie powtorzy sie ta sama sytuacja... sciskam mocno u mnie mdlosci poranne i wieczorne, w ciagu dnia spoko:) powiedzialam juz w pracy szef pogratulowal:) calkiem milo odebral - prywatnie wiadomo ze jako szef najszczesliwszy nie byl ;) pozdrawiam ciezaroweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama z nerwica
Dolanczam do topiku zrobiłam dziś test termin wychodzi na 18 grudnia:) jest to moja druga ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pierwszy dzien @mialam 17 lutego, lekarz nie dal mi nadzieji;( i kazal.odstawic luteine ale ja was pislucham i poczekam jeszcze ,absolutnie nic nie idbieram jako zlosliwosc tylko jako pimoc.Jestem zrozpaczona i przerazona ale piczekam z odstawianiem tabletek Powiedzial ze nawet jak owulacja byla pozniej to i tak musialoby byc widoczne cokolwiek a u mnie jest jego zdaniem puste jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×