Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja powtarzałam mężowi, że jeszcze za wcześnie i nie byłam wcale pewna czy chcę. Postawiłam jednak wszystko na jedną kartę i w wieku 32 lat zaszłam:) Szybko nam się udało po dwóch cyklach , wcześniej stosowaliśmy cały czas zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, też nie myślałam, że kiedyś będę w ogóle chciała 2-gie dziecko. Eks małżonek ze swym usposobieniem skutecznie mnie przekonał, że jedno to absolutne i nieodwołalne maksimum. Ale przyszła zmiana partnera i już nawet myśl o trzecim dziecku wydaje mi się całkiem sympatyczna :) A ja odkąd jestem na l4 dopiero zauważyłam, że w naszym kraju naprawdę istnieją dzieci i kobiety w ciąży, bo normalnie to mi się wydawały okazy bardzo rzadkie. Ale przed południem więcej widać, chyba sezon jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli82 nie martw sie ja też jestem do tylu bo też mam termin na koniec grudnia w sumie chciałbym aby juz ten I trymestr minął bo jakos strasznie sie obawiam że mogę poronic niby nic sie nie dzieje a ja i tak jednak mam jakieś wewnętrzne obawy... Justyczak: widzisz jak sie nasze życie dziwnie plecie więc tym bardziej gratulacje :) my pewno chwilke odczekmy jak sie malenstwo urodzi bo jeszcze parę spraw pasuje nam tutaj do końca załatwić ale i tak nie ma mowy aby mieliśmy tylko jedną pocieche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jedno to megawyzwanie...Ale jak dzis pozagladalam w wozki to wiem,ze chce tego bardzo.Ja megasingiel,jezdzacy,bawiacy sie...z mzczyzna i dzieckiem...Gdyby mi ktos rok temu powiedial,nie uwierzylabym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcz_su
Cześć. Jestem studentką V roku psychologii. Potrzebuję przebadać do pracy magisterskiej nastolatki, które aktualnie są w ciąży. Wypełnienie ankiety trwa ok. 12-15 minut, a ponieważ czas mnie goni, BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC. Potrzebuję jeszcze ok. 15 dziewcząt, więc proszę nie zastanawiajcie się, czy rozwiązaywać, bo może ktoś inny wypełni, bo to nie działa!! Wierzcie Ankietę należy otworzyć klikając na link: http://moje-ankiety.pl/respond-44336.html Z góry Wam dziękuję, bo sama też jestem mamą i nie mam fizycznej możliwości zrobienia tych badań w "terenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też zaszliśmy w drugim cyklu, podczas miesiąca miodowego. Dłużej zajęło mi zdecydowanie się na męża niż na dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a jak z waszą cerą? Mi się strasznie pogorszyła, a zwłaszcza broda - jedna wielka czerwona plama.Nie wiem czym to smarować. I jeszcze krzyż mnie dzisiaj łupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od kilku dni wysyp malych grudek na plecach i na dekoldzie,cos jak kaszka a zawsze mialam gladka skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale miałam przerwę, ale już nadążyłam z czytaniem, w końcu wracam do żywych z tego leżenia :D wiecie co, mam też ogromny problem z cerą, zawsze równa bez przebarwień, syfów i suchych skórek a teraz szok... poligon na twarzy i na plecach trochę też, ale to myślę, że po leżeniu. Co ciekawe buzia popsuła mi się od samego początku ciąży. Wogóle wyglądam jakoś dziwnie, jak nie ja. Stosuje zinalfat - ładnie goi kroski i inne kremy nawilżające, bo wbrew syfom skórę mam suchą jak wiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też cera tragiczna. Zwłaszcza szyja i linia brody. Skóra sucha ale przy moim odzywianiu sie i pojeniu to jest to całkiem zrozumiałe. Nadal mam mdlosci i wymioty. Jutro zaczynam 14 tc i naprawdę jestem przerażona myślą ile to jeszcze będzie trwało :( Bardzo mało jem, wlaściwie zmuszam się do zjedzenia czegokolwiek. Czasami wręcz wyszukuję w myślach czegoś na co mogłabym mieć ochotę i...nic. Do tego w krzyzu mnie boli :( Macie jeszcze mdlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI na szczescie przeszlyTrwaly 2 tygodnie ale daly mi dzezu rowno:( Cere tez mam gorsza.Jak przejade reka po twarzy to jak bym tarki dotykala.I wlosy leca na potege...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bole krzyza bo mam dyskopatie...Mialam swego czasu zagrozenie rwa kulszowa, cierpla mi az noga. Dlatego musze chodzic na basen -nawet lekarz kazal i byloby dobrze gdybym przytyla malo w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Jestem tu pierwszy raz i mam chęć z Wami dotrwać do TP 21 grudnia :) Czuję się świetnie zastanawiają mnie tylko upławy jest ich bardzo mało ale jednak...jak z tym jest u Was bo podobno w I trymestrze tak bywa... Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są fora tzw. "młodych mam", tam lepiej by było zamieścić taką ankietę. U nas chyba najmłodsza była Princessa, a i tak kilka lat za późno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja miałam wczoraj wizyte , wiem tylko tyle że z wyników jest wszystko ok ale dalej cholera wie który to tc z OM powinien jutro zacząć sie 12tc ale według usg 8 lub 9tc lekarz juz sam nie wie bo na usg wychodzi bardzo małe i aby stwierdzic który to dokładnie tc to musze zrobić bete !!! Szlak mnie trafi ! Nigdy nie miałam takiej sytuacji. Wiec może sie okazać że termin będe mieć jeszcze na Stycznia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Wiolka nie sadzilam, ze az takie rozbieznosci moga byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas dzisiaj gorąco jak cholera i juz nie mogę padam na twarz więc nie pozostaje ni nic innego jak tylko pozostać w domu :) ja nie mam problemow z cera wręcz przeciwnie wydaje mi się że wygląda lepiej niż z przed ciąży :) włosy mi wypadają ale to wina tutejszej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jak wczesniej wspomnialam dostalam kaszki, jakby gesiej skorki na dekoldzie i na gorze plecow a wlosy wygladaja lepiej niz przed ciaza, geste, blyszczace, szybciej rosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka no u mnie jest podobnie.Ostatnia @ 11 marca a z obu usg wychodzi,ze w piatek zaczal mi sie 11 tydzien dopiero;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniutka101010101010
ja mam termin na 24 grudnia fajnie co!!!! nie moge sie doczekac z moim przystojniakiem haha.jezeli chodzi o objawy to tylko mam czasem wieczorne mdlosci i wieczrami szybciej jestem zmeczona,na razie nie jest tak zle.jem wiecej owocow ,ogolnie rzucilam papierosy jak tylko dowiedzialam sie ze jestem w ciazy,a dowiedzialam sie w 6 tygodniu,no i nawet mnie nie ciagnie a moge powiedziec ze przeciwnie mnie odrzuca od dymu papierosowego.z tego jestem najbardziej dumna ze nie pale .dziecko zmienia duzo w zyciu , w moim jak na razie na lepsze. zycze wszystkim mamo duzo zdrowia i zdrowego dzidziusia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
provitamina....ja mdłości dalej mam. Mąż już trochę się wścieka,że wiecznie skrzywiona chodzę, ale co mam zrobić...uśmiechać się, jak w głowie tylko mdłości siedzą. No ja cere mam tragiczną, a zwlaszcza ta broda, taka jedna, wielka plama. U nas zimnica, normalnie w kurtce można chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroptusko a Ty gdzie sie podziewasz? Troche sie juz zaczelam martwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, też myślałam o Kroptusce, ze coś nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×