Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joasia818

PRZYKRA ROZMOWA Z SZEFOWĄ...CO ROBIĆ? PRACOWAĆ Z PASJĄ CZY DLA KASY? POMOCY

Polecane posty

Gość lilijowa łodzia
Joasiu nie mogę się powstrzymać i musze się pochwalić swoimi zakupami:D a wiec dzisiaj nabyłam szampon barwa piwny , bo pokrzywy nie było:) mysle ze chyba tez oczyści porządnie?? szampon dla dzieci babydream na codzien:D odzywka alterra aloes i granat odzywka garnier maslo shea i awokado w szafce mam jeszcze revalid i seboradin wcierki:D kupiłam oeparol no i calcium o którym pisałas:D:D:D no i najważniejsze:) olejek kokosowy\;d wlasnie siedze z recznikiem na glowie po umyciu wloskow szamponem piwnym rewelacja pieni się niesamowicie zaraz je wysuszę i nakładam olejek już nie mogę się doczekać:):):):) cieszę się jak dziecko :D jak bylam w sklepie kupowałam te szampony odzywki były taki Panie 2 wiek ok 35-40 jedna szukala szamponu a druga ja odciągała mowiac ZOSTAW TO, NIE KUPUJ TAKICH GÓWIEN JA MYJE W SCHAUMIE I ZOBACZ JAKIE MAM WŁOSY(same siano bo spojrzałam) i odciagneła ja caly czas mowiac ze to kosmetyki do dupy co prawda ona była zainteresowana nivea itd. chciałam jej polecić te wlasnie szampony ale to by była chyba walka z wiatrakami;( a teraz mnie gryzie sumienie ze nie podsunelam jej tych szamponów tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis tez odebralam olejek arganowy, kupilam szampon i odzywke dla dzieci czyli bez silikonow, mam szampon oczyszczajacy, wiec zaraz zabieram sie do dziela :) Dodatkowo bede jeszcze robic wcierke z kawy i lykac calcium- w jakich dawkach mam to brac? Joasiu, czy Twoje wlosy sa wycieniowane czy obciete na rowno? Sama sie tym zajmujesz czy ktos Ci w tym pomaga? Tak na marginesie, juz wiem dlaczego jako dziecko i nastolatka, mimo farbowania, mialam ladne wlosy- moja mama kupowala szampony ziolowe :) Nic straconego, teraz doprowadze wlosy do porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
lilijowa łodzia super zakupy, super, super, super;* jestem z Ciebie dumna:* następnym razem nałóż olejek na brudne włosy! tzn. przed myciem...ale dzisiaj dobrze, że najpierw umyłaś włosy, bo oczyściłaś je z silikonów i olejek lepiej będzie się wchłaniał. następnym razem- suche, brudne włosy minimum 3 godziny przed myciem...potem myjesz, odzywka i gotowe;) babydream na co dzień, a barwa raz na tydzien, albo raz na dwa tygodnie;) do lata będziesz miała cudowne włosy!!! ahhh, ale się ciesze;) dziewczyny jeszcze jestem w pracy, ale wieczorkiem do Was zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
Get-ur-freak-on to Twój dzidziuś na zdjęciu? coś przesłodkiego:) a tak, moje włosy sa wycieniowane, ale nie strzepione- podzielone na takie 3 warstwy:) sama się obcinam, a co! jakoś mam problem z zaufaniem fryzjerom , hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to moja corka :) Miala wtedy 5 tygodni, teraz to juz duza 7 i pol miesieczna dziewczynka :) Moglabym wkleic zdjecie, zeby pokazac jak to mniej wiecej wyglada, albo znalezc podobne w necie? Oczywiscie, jesli bedziesz miala czas :) Mam nadzieje, ze wszystko w pracy w porzadku i szefowa widzi jaki ma skarb ;) Gwarantuje Ci , ze gdybys podala gdzie pracujesz, to miala bys regularne pielgrzymki i koczowanie pod salonem :D Jednak uwazam, ze to dobrze, ze chronisz swoja prywatnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania33zg
Asiu, mam jeszcze jedno pytanie odnosnie tego odbarwiania włosów (z czerni, tzn te maseczki z rozjaśniacza). Aktualnie muszę zafarbowac włosy poniewaz mam juz sporo siwych. Zafarbowac je o ton jasniejsza farba niz zwykle? np jasny braz (chociaz pewnie wyjda rude u nasady) a potem zrobic sobie maseczke czy odwrotnie? Włosy sa w tym momcie czarne, długość do łopatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Asiu, jeśli chodzi o alterra aloes i granat, to polecasz maskę czy odżywkę? Pewnie to i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też asia;)))
Joasiu, a co sądzisz o serii Joanna Naturia? (są w tej serii szampony, maski, odżywki np. z lnem, brzozą, makiem, bawełną itp. ) Pytam bo u mnie w mieście są dość łatwo dostępne, bo farmony ani barwy nigdzie nie mogę dostać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też asia;)))
albo o szamponach i odżywkach firmy Ziaja? Ja osobiście bardzo lubię kosmetyki do ciała właśnie z Ziaji (seria oliwkowa jest super), ale do włosów jeszcze nic nie używałam. A może jakaś inna forumowiczka ma jakąś opinię na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastelowe pola
przeczytalam tylko kilka pierwszych postow autorki i mam pytanie czy gdzies w temacie jest napisane w jakim miescie jest ten salon? x z checia bym sie do niej wybrala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la Paulina
Joasiu, a co sądzisz o surowej keratynie? Jest dobra dla włosów? Jak powinno się jej używać? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu...to teraz ja mam do Ciebie prośbę o poradę... Zawsze miałam włosy cienkie z tendencją do przetłuszczania się i wypadania...w okresie liceum teraz mam 27 lat mega je zniszczyłam ciągłym myciem suszeniem i prostowaniem, efektem tego jest utrata 3/4 włosów, teraz mój kucyk wygląda jak u malutkiej dziewczynki, oczywiście już od dawna się na nich nie wysadyszczam, nie farbuję, nie prostuję, czasem podsuszę. używam biovaxów, radicali- szampony maski odzywki i ampułki...wszystko na nic...włosy dalej strasznie lecą. kiedyś rozmawiałm z fryzjerką ona mowi że włosy mam ładne że probelem tkwi w skórze głowy,. mogłabyś mi coś doardzić bo jesem jestem u kresu wytrzymałości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la Paulina
martini_86 a nie sądzisz, że to może być na tle hormonalnym? Kontrolowałaś tarczycę? Może warto by było sprawdzić czy to nie jest niedoczynność? Masz może problemy z suchą skórą, ciągłym zmęczeniem, przybieraniem na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może siedzieć w obecności król
wierzyć sprawiedliwość boską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może siedzieć w obecności król
miałam włosy cienkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może siedzieć w obecności król
heute cutiere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może siedzieć w obecności król
jaka jest najlepsza maszyna do odzyskania prawdy? to taki aparat-SD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie dotykałam
Autorko, nie wiem czy było juz takie pytanie do Ciebie, bo jestem dopieor na 5 stronie topiku. ja mam właśnie taki naturalny, mysi kolor i bardzo go lubię,ale niestety po 30.urodzinach zaczęłam dostrzegać coraz więcej siwych włosów ehhh co mam zrobić/ nie chcę farbować, henny zupełnie nie znam, boję sie że włosy wyjdą zielone, jakos nie chce... do tej pory wycinałam te siwe od przedziałka, ale jest ich coraz więcej masz racje z olejami. ja każdą sobotę chodzę z maseczką na włosach i są piękne i lśniące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulanik1234
to znów ja. Dziś (w sumie przed chwilą) zrobiłam tą kąpiel z rozjaśniacza z Joanny. Troszeczkę są jaśniejsze ale na końcach, od głowy chyba takie jak były. Bałam się długo trzymać i tylko kilka minut potrzymałam. Za to zauważyłam od razu że włosy zrobiły się jakby takie porowate, nie wiem jak to określić... W poniedziałek zrobię im maseczkę z miodu, albo kupię wreszcie ten olejek, tylko w rossmanie nie znalazłam olejku do włosów. Pozdrawiam Cię Joasiu bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalaka
do lilijowa łodzia - gdzie kupowałaś te wszystkie kosmetyki? W jakimś sklepiku czy jednym z supermarketów??? może ktoś napisać czy są one dostępne i ten olej kokosowy w jednym ze sklepów jak real, tesco, kaufland czy biedronka? Mam je niedaleko ale nie mam za bardzo czasu jezdzic po kazdym i szukać.... A szampon z Ziaji miałam kiedyś w takiej okrągłej ciemnej butelce, nie był drogi ale głowa mnie po nim swędziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paplitos
Też mam pytanie do autorki. Generalnie z kondycją włosów nie mam większego problemu- nigdy nie farbowałam, bo- nie chwaląc się- mam bardzo ładny, naturalny kolor i nie chciałam włosów niszczyć. Głęboki brąz z delikatnymi refleksami, pasuje do oczu i cery. Włosy mam grube, bardzo gęste i mało podatne na układanie- też nie połamane i bez rozdwojonych końcówek, przynajmniej odkąd mam krótkie (jak nosiłam do pasa i musiałam upinać szybko się niszczyły). Moim problemem jest to że szybko się przetłuszczają- niby nie są jakieś ciężkie, ale dość szybko po umyciu przetłuszczają się (chociaż nie czeszę często) i widać to po nich. Jeśli idę do pracy dwa dni pod rząd, muszę myć codziennie. Nie potrafię ich też ułożyć, nigdy nie używałam okrągłej szczotki i nie umiem tego robić- nieraz kończy się tym że myję włosy na noc, kładę się z mokrą głową, a rano sięgam po prostownicę. Jest jakiś sposób pielęgnacji włosów albo ułożenia fryzury tak żeby wytrzymała dwa dni? Jak prosto ułożyć fryzurę przy suszeniu, jaka suszarka jest dobra? Czy takim włosom przyda się olejowanie? Bo szczerze mówiąc, po dobrym ułożeniu u fryzjerki- po obcinaniu- wyglądały jak sztuczne, bo nie do wiary że mogą być takie gładkie a puszyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najbrzydsze sa golfy
Get-ur-freak-on O ile dobrze pamietam mieszkasz w uk prawda? Moge spytac gdzie kupilas olej arganowy,nie chce kupic jakies podrobki bo tani nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miastowy
Taka laska i nie ma chlopaka? co to za mezczyzni w ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbrzydsze sa golfy- kupilam kosmetyczny,za 4 funty w asdzie. Problem jedynie mam z odzywka :( Ta , ktora kupilam jest niestety z silikonami, ma co prawda tylko jeden skladnik, ale ma :( Musialam nie doczytac :( Te kosmetyki nie sa az tak dostepne, bo nie ma na to zapotrzebowania. Z tego co czytalam, to najlepiej je kupowac z sklepach fryzjerskich,ale ceny sa po prostu powalajace. Daj mi prosze znac jak uda Ci sie cos znalezc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ella aleś se
a co robić żeby włosy nie wypadały garściami? u młodej dziewczyny 18-letniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
kakalaka ja to kupiłam wszystko czyli szampony i odzywki w sieci rossmann:) olej kokosowy to poszukaj w sklepie ze zdowa zywnoscia u mnie takiego nie było wiec szukałam w zielarskich i mieli:) gdybym nie dostala w zielarskim to wtedy na necie bym musiala poszukać:) calcium, oeparol i revalid w aptece:) a seboradin nie pamiętam:P ale widziałam ze w zielarkim tez mieli:) odzywke garnier w kauflandzie pewnie dostaniesz ale alterra chyba rossmanowskie nie jestem pewna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilijowa- prosze powiedzmi,ktora ta odzywka garnier,bo z dostaniem tej nie powinnam miec problemu, a wiem, ze sa rozne. Bylabym wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×