Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joasia818

PRZYKRA ROZMOWA Z SZEFOWĄ...CO ROBIĆ? PRACOWAĆ Z PASJĄ CZY DLA KASY? POMOCY

Polecane posty

Gość lilijowa łodzia
do Asiu pomóż Joasia i ja stosujemu oeparol i tak jak pisze w ulotce 2 razy po 1 tabletce:) w zaleznosci jaki olej tak jak pisze w ulotce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
lilijowa łodzia oj tak:( włoski będą cieńsze, bo nie są oblepione silikonami ;/ stąd ta róznica:( niestety- odzywka, czy olejek nie podziałają szybko - gdyż wnikają w głąb łuski, i pomalutku odbudowują włos. u mnie była masakra, gdyż mam dość gęste włosy, a bez silikonów puszyły się, sterczały na wszystkie strony, były szorstkie, matowe , bez połysku. przypominały SIERŚĆ starego jamnika mojej babci, miałam chyba 15609736230 momentów w których chciałam wywalić te wszytkie szamponiki dla dzieci i sięgnąć po wygładzającego loreala, doprawić jedwabiem i przejechać to prostownicą :D nie wiem jak to wytrzymałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkooooo
mam chyba właśnei taki etap... Asiu, a ile czasu to u Ciebie trwało ja wczoraj nakręciłam włosy na chusteczki, miałam je na głowie ponad 15 h, pół h temu rozwinęłam je, a teraz już mam proste jak kij od szczotki. masakra. myślisz, ze przyczyną moze być okres/ Powiem Ci szczerze, ze mnie pzreraziłaś, ze teraz moje włosy beda tak okropne, bo zamiast fal mam busz puszący się na końcówkach a reszta proste jak drut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vo5 ma na bank silikony,bo tez natknelam sie na podobna liste, wiec sprawdzilam w sklepie. Tak samo Aussie, tez ma silikony,mialam ta odzywke. Mimo wszystko warto patrzec na sklad bezposrednio przy kupowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiurkaa89
Get-ur-freak-on tak właśnie, mam 24 lata :) i też tak jak Ty chce zapuścic włosy i koniec kropka. Niestety moje włosy są w opłakanym stanie. Oczywiście dzięki radom Asi zaczęłam o nie lepiej dbac i już widzę lekką różnicę, ale nadal są strasznie cienkie, łamliwe, od połowy włosów są bardzo rzadkie bo moje włosy mają różną długosc przez to że łamią się we wszystkich miejscach. Ale jestem silna i nie poddam się, tyle dziewczyn rozjaśnia włosy i mają zdrowe więc dlaczego ja mam miec ciągle zniszczone? Musiałam wczoraj podciac końcówki bo były masakryczne miotły, masakryczne to mało powiedziane... Joasiu mam do Ciebie ważne pytanie. Mam włosy lekko za ramiona, mniej więcej 1/3 długości do końcówek jest sianowata, bardzo zniszczona. Żeby poprawic wygląd włosów musiała byc to wszystko ściąc, czyli jakieś 10 cm! :( A nie chce tego. Proszę Cię, napisz mi czy to olejowanie włosów odbuduje mi te 10 cm baaaardzo zniszczonych kłaków? czy jeśli włosy są już tak zniszczone to nic im nie pomoże? Wiem że głupie pytanie ale dla mnie ważne. Chcę miec 100% pewnosc że to mi pomoże na tą częśc włosów która jest bardzo zniszczona. To mi da nadzieje. Bo pielęgnacja a odbudowa to 2 różne rzeczy, prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emipeni z lasu
Przyłączę się do pytania Monisiurkaa89 :) sytuację mam podobną ale niestety włosy krótsze i jeśli miałabym sciąć zniszczone miałabym je krótkie jak u chłopaka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja imienniczka ;))
Hej Asiula - pominęłaś moje pytanka, pewnie od nadmiaru treści więc przeopiuje jeszcze raz całość: na wstępie dołączam się do pochwal i wznoszenia cię pod niebiosa jak inni! wczoraj przeczytałam cały wątek i wszystkie cenne informacje przeniosłam do worda, zapisałam i mam chcę być świadomą kobietą wyjącą swoje włosy w odpowiedni sposób, a co przy okazji dodam coś od siebie: co do olejku arganoweGO UWAŻAJCIE, bo bardzo duzo jest podrób, albo mieszanki z innymi dodatkami, 100% olejek arganowy do tanich należał nie będzie a od siebie mam 3 pytanka do ciebie Asiek (teraz to chyba już tylko dwa) 1 mam szampon farmony herbal care rumiankowy na opakowaniu producent gwarantuje, że jest on bez SLS ale skład ma taki: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Chamomilla Recutita Water, Cetrimonium Chloride, Sodium Chloride, Sodium Hydroxypropyl Oxidized Starch Succinate, Hydrolyzed Wheat Protein, Phenoxyethanol, Benzoil Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl, Biguanide, Citric Acid, Disodium EDTA. - może mogę go używać jako oczyszczający raz w tygodniu? dodam, że wlosy po nim są szorstkie, źle się rozczesują, wręcz szarpią, robią kołtuny - dlaczego? nie jest tak, że rumianek jednak wysusza? najbardziej mnie ciekawi jak to jest z tym rumiankiem, jego działanie... 2 mam blond włosy, farbuję, czy mogę dodać do odżywki z garniera o której pisałaś, łyżkę miodu i używać jej ok. 3 razy w tygodniu? 3. przyszło do świadomego mycia a ja zakupiłam niedawno maskę z loreal elseve total repair - hmm, wyrzucić? a co sądzisz o masce biovaxa do włosów zniszczonych i suchych? - zależy mi na robieniu masek pod czepkiem i nie wiem teraz jaką kupić pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja imienniczka ;))
ok Asik doczytałam, że maski biovaxa są ok, opócz dwóch wersji, czyli ta moja mogłaby być a ta z loreal pewnie do kubła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdndbs
joasiu! jestem blondynka (baaardzo jasna) z wlosami do pasa. moje wlosy chyba sie blyszcza, Ale po chwili od czesania staja sie takim strakami... nie pofarbowalam ich nigdy, sa grube I piekne. to jest moj atut z pewnoscia. tez jestem z gdanska. a ty z jakiej dzielnicy? chetnie poszlabym do kogos kto zna sie na rzeczy..:) ja jestem z orunii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kókó na mónió
Hmmm....a ja wczoraj nałożyłam maskę, nie spłukałam dobrze i następnego dnia powypadało mi mnóstwo wlosów, serio jak się nie spłucze do końca to jest taka masakra na głowie? Maska chyba dobra, bez silikonów, z Body shop. Dziwna sprawa : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwawa
moje maleńkie podsumowanie :) dwa tygodnie od początku misji :D : - szampon Alterra mycie 2X w tygodniu, bo częściej nie potrzebuję, - woda brzozowa zawsze rano, czasem wieczorem (ale rzadko) Psikam ze spryskiwacza do kwiatków po przedziałkach, ale tylko przód głowy bo jestem wciąż od kilkunastu już lat spóźniona do pracy ;), szybko wmasowuję, suszę, prostuję lekko szczotką i w drogę! - lakieru moje włosy nie widziały od początku misji :) - olejowanie raz w tygodniu na noc olejem w pestek winogron z Biedrony za dychę - wiesiołek raz dziennie - calcium pentothenicum zależy jak sobie przypomnę- najczęściej rano i wieczór po dwie tabletki Wnioski: włosy jak włosy- trochę zniszczone to muszą odżyć. Wczoraj ścięłam parę centymetrów. Ścinam je sama bo i tak po każdej wizycie u fryzjera muszę poprawiać schód jak rów mariański przez środek głowy :O. Czubek głowy zarastają mi włosy proste, cienkie i rzadkie. Na linii między uszami zaczynają mi się amerykańskie fale, gęste i błyszczące. Po cieniowaniu, gdy proste opadną na kręcone robi się wyraźna granica. Dzisiaj będę farbować odrosty rudą henną. Ciekawa jestem, czy w końcu dobrze złapie siwaki ze skroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwawa
acha, skupiłam się na włosach- że są jak są. Ale, moje drogie, jaka cera mi się zrobiła!!! To pewnie po tabletkach, bo facjaty olejem nie smarowałam :P. Mam 40+ na karku i mięciutką, cerę, wyprostowały mi się zmarchy pod oczami :D. Jestem mega zadowolona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Wczoraj farbowalam wlosy na olejeku i teraz bede to robic tylko w ten sposob :) 1- farba nakladala i rozprowadzala sie O NIEBO lepiej 2-nie ma plam 3-chyba najwazniejszy punkt. Braz jest brazem! Nie podchodzi pod czern tak jak to zwykle bylo. Nie bylam pewna efektu, bo farbowalam na czerwone wlosy, ale rezultat przeszedl moje najsmiejsze oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emipenii
Get-ur-freak-on - pytanie: na jakim olejku robiłas? Bo ja też musze pofarbować bo odrost mam juz na 4 cm i wyglądam jak fleja:O mam farbe z rozjasniaczem ale bez amoniaku i sie troche boję Wziełam się poważnie za pielęgnacje i najchętniej bym nie farbowała wcale ale niestety musze bo: siwe włosy wychodzą na potęgę i ten mało estetyczny odrost:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kókó na mónió
hop hop! jest tu jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko jesli nie splukasz maski, to moze byc tak, ze wlosy wypadaja, bo sa obciazone. Dlatego ja olejek tez staram sie dobrze splukiwac, na poczatku mylam glowe nawet i 3 razy po tym, teraz standardowe 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kókó na mónió
to po olejku tez taki efekt moze byc??? cholera, strach nakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kókó na mónió
ok, dzieki ! I po prostu do wody dolewam tego octu i spłukuję, tak? Będzie ciężko, nie mam wanny ;] ale coś się wymyśli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, zrob tak. Przygotuj sobie ok litr przegotowanej wody i dodaj ok 3 lyzki octu. Ja to robie w garnku :) I jak juz umyjesz wlosy, nalozysz odzywke i splukasz, to polej glowe wlasnie ta woda z octem. Jak nie masz wanny, to postaw sobie garnek na podlodze obok prysznica, albo splukaj wlosy nad umywalka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauudia
czy ktos wie czy płukankę z kory dębu i orzecha włoskiego mozna robic w ciąży?? i mam pytanie do Joanny czy odzywke do wlosów z alterry, ktora polecałas to trzeba jakos mocno wetrzec we włosy i potrzymac dłuzej? zrobilam tak raz to na drugi dzien moje cienkie włosy zrobily sie jeszcze ciensze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkl23
witam i takze prosze o pomoc dzisiaj odkrylam ten topic i doczytalam do 10strony ale taki natlok informacji ze jestem zagubiona. mam w domu argan oil bo kiedys kupilam na koncowki ale sama nie wiem czy ten jest taki jaki powinien bo w skladzie ma duzo innych rzeczy i olejkow. olejki mnie nie martwia ale benzyl salicylate itp juz tak. jest tez napisane na opakowaniu zeby wmasowac w wilgotne wlosy po umyciu... sama nie wiem no i takze mieszkam za granica i sama nie wiem gdzie bede mogla dostac te rzeczy. moze bede musiala poczekac az pojade do Polski na urlop. mam dziecko ale sprawdzilam jego szampon i w skladzie jest sodium lather surface czy cos w tym stylu wiec to juz nie jest dobry szampon?/ i jeszcze chce sie upewnic takiego szamponu bez sls uzywamy na codzien a takiego ktory ma w skladzie sls raz na tydzien? czy nigdy nie powinno sie uzywac szamponu z sls? ja uzywam szamponu head and shoulders i odzywki ktora splukuje tez. rozumiem ze popelniam blad? dziekuje i przeprasam jesli pytania sa glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkl23
przepraszam szampon i odzywka pantene normal care. wlasnie przejrzalam wszystkie szampony i w kazdym jest sodium laureth cos tam. ehhh tutaj pewnie ciezko bedzie mi znalezc kosmetyki do wlosow bez tego skladnika. bylabym wdzieczna jesli ktos kto mieszka w uk i znalazl tu odpowiednie kosmetyki do wlosow ktore wymienila Joasia albo odpowiedniki dal mi wskazowke gdzie moglabym je znalezc. dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×