Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwne zwyczaje za granica

Dziwne zwyczaje za granica

Polecane posty

Gość bella miro
A moze by tak wrocic do glownego watku tematu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
jesli ktoś nie ma stwarzasz problem z niczego, bo oprócz mojego nieco ironicznego stwierdzenia "..o gustach się nie dyskutuje" z nikogo sie nie naśmiewam ( już wyjaśniłam donkaparte o co mi chodziło z tymi spadkobiercami) a że skrytykowałam programy których nie lubię a lubi ktoś inny, no cóż nie wszystko trzeba odbierać personalnie ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heraklyda
do heraklyda Ja też bardzo lubię My Big Fat Gipsy Wedding . A widziałaś ten program o tym jak ta babka co szyje te suknie uczyła młode gipsy szycia? tak ogladalam to, niezle te cyganki, posmiac sie mozna! dobre to bylo jak ta gruba maszyna jechala samochodem i nagle wyskoczyla na ulice i zaczela ludzi zaczepiac;) ostatnio tez byl jakis odcinek, zapomnialam tytulu ale tez niezle cyrki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mi___
Tez lubie brytyjska TV, a BBC po prostu wymiata. Maja autorskie programy rzetelnie przygotowane, a nie same g..wna na licencji. Widzial ktos QI? Albo Supersizers go ... ? Dwojka dziennikarzy 'zyje' i odzywia sie w roznych epokach :) Jest na YT. Chcialabym jeszcze prosic Was,zebyscie uwazaly/li z zamiennym uzywaniem Anglia i Wlk Brytania, albo Anglicy/Brytyjczycy, bo to straszny blad. Aha, jeszcze dawno temu w UK ogladalam program o sprzataniu, z takimi dwiema babkami. One taki syf w domach zastawaly, ze domy z polskiej Perfekcyjnej to maly pikus :) np cztery pokolenia robali w dywanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uwag wyzej
Blad to nie nie az taki straszny jezeli chodzi o uzytek na tym forum.Nawet jezeli Anglik to zawsze Brytyjczyk,a w druga strone niekoniecznie prawda...Natomiast UK w jezyku polskim sie nie uzywa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez lubie british tv
Najlepsze programy jakie maja to Supersize vs Superskinny, X factor uk, Britains got talent, How clean is your home, Coach Trip, Relocation, Homes under hammer, Master Chef Australia, Top Chef... Jeszcze byl taki program gdzie pan mlody dostaje kase od BBC ale pod jednym warunkiem: sam planuje caly slub wlacznie z wyborem sukni dla panny mlodej, a ona musi sie na wszystko zgodzic... zapomnialam tytulu programu. Dlugo mozna wymieniac. Poranne programy tez sa fajne. Ale tych Gypsy Wedding nie cierpie. Boze co za pustaki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Ten program o sprzątaniu to How Clean Is Your House.Ja nawet nie wiedziałam,że można do takiego stopnia zapuścić dom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losie jak mozecie takie badziwia ogladac. Ja ogladam tylko My name is Earl, BBC News i You've been framed. I czasami jakies przyrodnicze z Davidem Atrenborough. Reszty to sie nie da strawic. Te idole, talenty i ich samolansujace sie jury, gipsy, nastoletnie mamuski, gotowanie zygowin na wszystkie mozliwe warianty, pedalki z za ciasnymi wdziankami, z wygladem star treka, rudery, ktore chca sprzedac jakby byly palacami, remontowanie obor po kozach na mieszkania dla hobbitow, no masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam sezamkowa z dziecmi
O. Widze ze najbrzydsze sa golfy sie zaczernila ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfyy
widzę że ktoś zaczernił mój nick i ma radochę:D a proszę bardzo, juz dłuugo się pod nim udzielam i gdyby mi zależało to bym to sama zrobiła może za stara już jestem nic dodać nic ująć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam sezamkowa z dziecmi
Jasne jasne najbrzydsze sa golfy a'la moze za stara jestem ;) jakze szybko przyszlas ns zawolanie. Spoko pisz z nowego nicku. Nawet fajny jest. Zobaczymy co potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfyy
ty powyżej cierpisz na jakieś zaburzenia psychiczne? może za duzo ulicy sezamkowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam sezamkowa z dziecmi
Nie. Zdecydowanie za duzo serii BBC Earth. Po nich podobno niezle odbija, co juz widac po jednej forumowiczce ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdymbymmdmd
"losie jak mozecie takie badziwia ogladac. Ja ogladam tylko My name is Earl, BBC News i You've been framed." - My name is Earl jest za to baaaardzo ambitne :D Moj szwagier to oglada, jest to komedyjka dla ubogich umyslowo, You've been framed? jeszcze gorzej, moj rekord ogladania tego gowna to 2 min. I ty smiesz smiac sie z innych ludzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfyy
kobieto po co miałabym się zaczerniać żeby wypowiedzieć się pod innym nickiem? pomyśl, to nie boli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfyy
nawet nie wiem co to za program my name is Earl.. osoba o nicku może już stara jestem to nie ja, za to ktoś przywłaszczył sobie mój nick:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam sezamkowa z dziecmi
No ale kazdy sobie oglada to co chce czyz nie? Jednym bedzie sie podobal My name is Earl a innym Gypsy Wedding. No i? Co w zwiazku z tym? Bo juz druga strone sie klocicie na temat programow telewizyjnych... jezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfyy
ależ ja sie z nikim nie kłócę.. napisałam tylko co mi się NIE podoba:) i zostałam zaatakowana przez miłośników tychże programów ale trzeba przyznać że "gotowanie zygowin na wszystkie możliwe warianty" wymiata :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam sezamkowa z dziecmi
RZygowin jak juz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjsjshsj
Co jak co ale gotowanie jest bardziej przydatne, ja sama czerpie wiele pomysłów z tv. A reszta programów to na odmozdzenie po ciężkim dniu. Jednak ludzie którzy oglądają takie programy nagminnie i się tym podniecaja to już stracency.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbrzydsze są golfy Pieprzysz jak potłuczona.Sama gotujesz rzygowiny. Widać że znowu elita zaczyna się wyłaniać i krytykować wszystkich którzy nie oglądają tego co ogląda elita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mi___
Przestancie sie klocic... Naprawde tak ciezko sie normalnie wypowiedziec? Jeszcze z brytyjskich programow podobaly mi sie Grand Designs. A ogladal ktos Mock the Week? Kiedys tam byly niezle jazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mi___
Aha, no i jeszcze brytyjskie Creature Comforts (pozniej Amerykanie zaczeli swoje robic). Sam koncept byl fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość re_mi
A co to ma wspolnego-te cytowane programiki-z dziwnymi zwyczajami za granica?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie podrozowac
i z fajnego tematu o dziwnych zwyczajach zroboł się wątek o programikach dla ubogich umysłowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbeeexyz
A pokaż mi jakikolwiek temat który ma 10+ stron i pisze się tylko w temacie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzej--
rzecz w tym ,zeby powrocic do tematu,a nie paplac dalej jak najete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i przez malkontentow
fajny temat zdechl. Brawo, trolle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze ja napisze jeszcze troche o Filipinach. Tak jak wczesniej wspomnialam, Filipinki kochaja pieniadze i bialych facetow. Sponsoring to tutaj normalka. Dla nas rodzaj prostytucji, braku szacunku do samej siebie, a dla nich forma zycia, sposob na zycie i biede. Młode Filipinki sa szczuple i atrakcyjne. Rzadko kiedy mozna zobaczyc otyla kobiete. Maja powodzenie i swietnie to wykorzystuja. Dziewczyny pochodzace z bogatszych rodzin tak sie nie zachowuja, ale te z biedniejszych - owszem. Najczesciej bujaja sie po naszej okolicy, bo nasza dzielnica jest najmodniejsza i najbogatsza z calej stolicy, wiec jest baaardzo duzo cudzoziemcow. A co za tym idzie, dla nich okazja do poderwania. Jesli jednak nie maja jak przyjechac do Makati, to w swoich okolicach ida do kafejek internetowych, loguja sie na stronie z randkami, na ktorej sa i starsi panowie z USA lub Kanady i pisza ze soba. Pare miesiecy to trwa, sa tzw. parą czyli mowia o sobie boyfriend and girlfriend. Pozniej taki zakochany boyfriend przyjezdza na Filipiny do niej, myslac ze faktycznie ona go kocha. Wynajmuje pokoj w hotelu, ona przychodzi, uprawiaja seks, on jej kupuje co tylko ona chce. W ciagu zaledwie paru tygodni urlopu, ona ma nowe sukienki, buty i kase dla najblizszej rodziny. Niektorzy 'boyfriendy' oplacaja tez zza granicy wszystkie jej rachunki, za prąd, internet, czynsz za mieszkanie... Potem taki dziadek wraca do siebie do Stanow, liczac ze ona bedzie czekac i tesknic, a ona tymczasem znowu rejestruje sie na stronie randkowej i poznaje kolejnego frajera ;) To nie dotyczy tylko Amerykanow. Polacy niestety tez rzucaja kase Filipinkom na prawo i lewo, sponsorujac przy tym cala jej rodzine, kuzynki, ciotki itd. Nie bez powodu Filipinki zyskaly przydomek " Gold Digger".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×