Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwne zwyczaje za granica

Dziwne zwyczaje za granica

Polecane posty

Gość do charmsy
Dobrze napisalas. Ale i tak ta osoba nie przyzna sie ze klamie chociaz widac na kilometr ze wszystko co napisze to zmysla. Wiekszosc osob z tego dzialu nosa nie wysciubila poza Anglie, Niemcy, Francje, Irlandie lub ogolnie Europe, ale maja najwiecej do powiedzenia.Dziewczyny mieszkajace poza Europa ciekawie opisaly swoje kraje, ale tylko na post azjatyckiej rzucila sie trolica. No coz kompleksy trzeba jakos leczyc i kafe jest jej miejscem na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka heh
do charmsy sama o sobie napisalas a ja wlasnie w manilii siedze dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka heh
wracam 15 maja, chcesz mnie powitac na lotnisku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghvvjjv
Azjatycka heh - czy ty aby nie masz czegoś z głową? Dziewczyny które napisały u góry są po twojej stronie. Krytykują kogoś kto napisał bzdury właśnie na temat Filipin. A ty piszesz ze sobie w Manili siedzisz. I co w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka heh
hghvvjjv a moze z twoja glowa nie nie tak ? poczytaj do charmsy i wloz glowe pod zimna wode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka heh
Ilez pacjentow psychiatrow pozbyl sie lekarz, powinien calowac po rekach Krolowa, mam nadzieje ze wszystkie wariatki wyjechaly, wroce w oczyszczone pole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghvvjjv
Po pierwsze: post "do charmsy" byl skierowany do zakompleksionych troli. Utozsamiasz sie z nimi? Skoro tak zareagowalas to chyba tak. dobrze ze sama sie przyznalas :) Po drugie: Podrozowanie i fakt ze jestes teraz w Manili (takie cos moze napisac w internecie kazdy btw) nie zmienia faktu iz rzeczywiscie masz cos z glowa skoro sie rzucasz na wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahha Aparat
dajcie spokoj dziewczyny, to jakas wariatka jest. wczoraj pisala ze mieszka w niemczech i AKTUALNIE jest w Niemczech. Aha jeszcze nazwala sie lekarzem. To troll. wszedzie wyzywa dziewczyny od muzulmanskich kundli, obraza rozne nacje i ma cos z lbem zalozyla watek o filipinach i pisze tam sama ze soba. ma obsesje na pukcie azjatyckie, muzulmanow, Arabow i w ogole wszystkiego. to psychol. nie zwracajcie uwagi na trolla. ona chce by do niej pisano. Jak ja zignorujecie to sobie pojdzie. Zablokuja jej IP bo zmienia nicki co kilka minut, i bedzie po krzyku :) Fajny temat,szkoda rozwalac. trolle nie maja tu nic do powiedzenia. bye 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka :)))
buhahahha Aparat rzucilas sie na Aparat, pokazal ci dupe wiec rzucasz sie na wszystko. Jak jestes chora to idz do lekarza psychiatry, nie stac cie ? Podaj nr konta, zaplace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka :)))
ps Aparat ma cie w dupie i pogodz sie z tym. Szukaj szukaj, moze arabisko ci sie trafi, oni nie pogardza zadna, nawet jak ty slonina ... Ja mam meza Polaka, zaspokaja mnie jak do tej pory, nawet dwoje dzieci mamy ;) Powodzenia nieszczesny wraku czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co kogo obchodzi
ze masz polaka ktory cie zaspokaja, niewyzyta babo? widzisz jakies podobienstwo w zaspokojaniu twojej piczy przez polaka a tematem topiku? dlaczego nie piszesz na temat tylko off topujesz glupimi tekstami? wspolczuje dzieciom takiej "matki" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka :)))
no ale co kogo obchodzi ze masz polaka ktory cie zaspokaja, niewyzyta babo? xxx Ciebie obchodzi jak widac. Wyzyta jestem, potrzebujemy kogos do trojkata, placimy niezle, piszesz sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8765
jak mnie denerwuja takie trolle!!! po co wogole takie osoby sie wypowiadaja?? wytlumaczcie mi czy one czerpia z tego jakas dziwna przyjemnosc czy jak?? bo ja pojac tego nie moge!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne zwyczaje Polakow raczej
temat zszedl na psy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka :)))
ooojejjj zycie sie skonczylo emigracjii w Londynie, temat padl na kafeterii i zycia nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka :)))
ja mieszkam w Szwajcarii, maz Polak a czytam was z slaniajac sie ze smiechu. Jutro jade nad Morze Srodziemne. Z mezem. A wy bidule ? na mopie pojezdzicie ? :D Dobranoc, musze sie wyspac z mezulkiem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzej--
tylko pseudonim masz prawdziwy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona abstynentka
tak, a ty lecz sie gdzie mieszkasz ? ciezki przypadek, rodzina wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona abstynentka
do wyzej-- wracaj do Polski, Krolowej wystarczyja wlasni idioci, z Polski nie potrzebuja, matka niech sprzeda krowe, gdzie cie wypuscili ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no popatrz no
wczoraj pijaczko mieszkalas w Niemczech przedwczoraj pisalas ze masz Szkota. Bajkopisarko od siedmiu bolesci. Wiesz jak to sie nazywa? Schizofrenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzej--
tak szybko trzezwiejesz ...Gdzie ja mieszkam,to mozesz sobie tylko pomarzyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona abstynentka
schizofenie to ty masz, ja mieszkam od zawsze w Szwajcarii. Byka niech sprzeda i da ci na samolot, kobieto, ile inwentarza matula ma ? starczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze otworzyc
Wiecie czemu trole siedza na dobrych topikach i je rozwalaja? bo takie idiotki jak wy namietnie odpowiadacie na ich zaczepki a o to wlasnie im chodzi. Bo przez takie odpisywanie na glupoty to wy same niszczycie dobry topik i osoby, ktore fajnie pisaly juz sie nawet nie chca odezwac bo zostawily pole do popisu idiotom. Gratuluje dziewczyny, fajny topik rozpieprzylyscie po raz kolejny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty prosze itd
powiedz prosze cos interesujacego,a nie pouczaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
a ty prosze itd hahahahahahahahaha dobre, profesorka przyszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no popatrz o
doprawdy alkoholiczko? Mieszkasz w Szwajcarii? zadziwiajace :D A od kiedy w Szwajcarii obowiazuje waluta Euro? bo wczoraj nam sie chwalilas, ze zarabisz 8 tysiecy euro - jako lekarz. Ale jako lekarz wystepowalas pod innym nickiem, na watku zalozonym rzez ciebie , ten o Filipinach, schizofreniczko :D 🖐️ bido mentalna, dobrze ze masz kafeterie. co ty bys bez tego forum zrobila? z petla na szyi bys skonczyla na bank :D :D nie moge sie doczekac kiedy cie zbanuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Anglicy też lubią mówić w skrótach.co mnie bardzo wkurza, bo nie dość, że trzeba znać dobrze angielski, żeby się dogadać, to jeszcze uczyć się tych skrótów. Pogoda w Anglii jest bardzo kapryśna, rano potrafi być piękne słoneczko, a już popołudniu zimno i deszczowo.Nigdy nie wiadomo jak się ubrać, po za tym wiatr jest często bardzo zimny.Trzeba dużo słońca, żeby poczuć, że naprawdę jest ciepło, szczególnie latem jest to meczące.Przynajmniej dla mnie, bo ja lubię upały :-) Śmieszą mnie tutaj zdjęcia z dokładną instrukcją mycia rąk w toaletach, skoro i tak połowa anglików, w ogóle nie myje rąk po skorzystaniu z toalety. Te ich health and safety obecne na każdym kroku, które często nijak się ma do codziennego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
no popatrz o do kogo piszesz bo sie zdecydowac nie mozesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki dziewczyny
ale pisanie o Anglii juz nie ma sensu, bo chyba kazdy czlek na tym swiecie wie jak jest w Anglii. Anglia jest walkowana caly czas na kazdym watku, za duzo juz tego. Instrukcje mycia rak sa nie tylko w Anglii, ale w kazdym kraju gdzie przestrzega sie jakies normy, donkapatke. W POlsce tez tak jest. O pogodzie tez mnie rozbawilas. Sorki, ale takie rzeczy kazdy wie. Kazdy wie jaka jest pogoda w Anglii, jak wygladaja angielskie domy, jakie maja krany, jak im sie otwieraja okna, co ludzie jedza, jakie maja skrzynki na listy i jakie maja zdrobnienia i slowka. Nie obrazcie sie, ale ja jestem juz zmeczona czytaniem o anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piszę o Anglii bo tutaj mieszkam, przecież nie będę pisała o Filipinach, które znam tylko z opowieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×