Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wagtw

Ile macie dzieci?

Polecane posty

Gość odbiegam od schematów
mam 4 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keksa mam troche
mam 1 drugą ciążę poroniłam spróbuje jeszcze raz jak sie nie uda to adpotuję jedno, może 2 jakiegoś niemowlaczka ale to jak się unormuje nasza sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam ,ze ktoś m a jedno dziecko to muśże przyznać , że dla mnie to tak jakby nie miał wcale :) Ale oczywiście zgadzam się ze stwierdzeniem ,ze to suwerenny wybór każdej pary . choć z drugiej strony - pozbawiać się dzieci z wygody ....taka myśl jest mi kompletnie obca . I dziwaczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyynkkka
ja mam dwójkę (chłopiec i dziewczynka) i chciałabym jeszcze jedno ale z racji wieku 36 lat raczej już się nie zdecyduje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja się nie pozbawiam dzieci, ja po prostu nie czuję żadnej potrzeby posiadania ich w większej ilości - jako matka czuję się spełniona w pełni, kocham synka nad życie, ale mam też inne plany, które nijak się nie wiążą z macierzyństwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buona nota
ja mam dwójkę i chyba mi wystarczy. Jedno to dla mnie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knk
vi niby rok po roku ale wychodza 2 lata, tak? fajne daty ale ci sie trfilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaona*
1 i tak już zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewewt
1-i dosc!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0900-0
dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizelka_k
jedno ale mam nadzieję że tak nie zostanie. Marzy mi się trójka, ale na razie staramy się o drugie, kolejny miesiąc, kolejne nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutututututututuuuuuuuu
1 dziecko jak się kiedyś dorobimy konkretnie i spłacimy kredyty to może jeszcze jedno albo i dwoje - kocham dzieci ale w naszym kraju utrzymanie jest drogie i nikt nas rodziców nie wspiera niestety;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian i Asia - no bo tak
Dwoje, ale nie wykluczam trzeciego czy czwartego w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i???
1 i więcej nie chce (za dużo stresów )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka poldka
fantastyczna czwórka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
do damian i asia na jednym topiku piszesz,ze oszczedzasz na dzieciach na ich jedzeniu a tu piszesz,ze bys 3 dziecko chciala. ja tego kompletnie nie rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian i Asia - no bo tak
Nigdzie nie pisałam, że oszczędzam na dzieciach. Jeśli uważasz inaczej to proszę zacytuj i wskaż gdzie? Widocznie źle zrozumiałaś wypowiedź. (Pewnie chodzi ci o drób? Jeśli tak to już wyjaśniam: - Nie jadamy czerwonego mięsa bo jest mało zdrowe. Białe mięso to drób i ryby. Ryby są raczej kosztowne, więc najczęściej kupujemy indyka, czasem kurczaka, rzadziej kaczkę. Z czerwonego mięsa dzieci dostają cielęcinę, ale nie przepadają za nią, bo jest ciężka do przeżucia, ze względu na dużą ilość nabłonka. Mam nadzieję, że teraz rozumiesz. Nie uważam, żeby była to oszczędność na dzieciach. Proszę czytać ze zrozumieniem.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna mama 35
Jedno i zadnych wiecej dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhh
1 i więcej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindzia
Wygoda życiowa , spokój, czas dla siebie i własnych potrzeb to bardzo ważna sprawa dla niektórych kobiet, a gromada dzieci niestety ogranicza bardzo tę wygodę. Swoją drogą ja nie rozumiem , jak kobieta mająca kilkoro dzieci mówi, że nie ma w ogóle dużo pracy i nie ma urwania głowy, jak to niby jest możliwe ? Dzeci to jest praca i urwanie głowy, a tym bardziej kilkoro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nam nikt nie pomaga
jedno i wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak NA RAZIE jedno
ale chcemy miec trojke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie córki i więcej nie planuję,chociaż mąż myśli o trzecim.Teraz mam problemy ze zdrowiem i przy mojej dwulatce mi ciężko coś robić.Więc na pewno na więcej dzieci się nie zdecyduję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quookardka
Bo dzieci się sobą zajmują od przebudzenia do ponownego zaśnięcia i rodzice nie muszą ich zabawiać. Ja byłam zmęczona jak miałam jedno, bo ciągle domagało się uwagi, ale odkąd ma siostrę, rodzice mogą dla niego nie istnieć w ciągu dnia, bo ma się z kim bawić. Rodzeństwo niesamowicie odciąża rodziców i nagle na wszytko mają czas, a nawet się nudzą jeśli nie pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×