Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Badająca świat BDSM...

Czymjest dlaWas BDSM ?

Polecane posty

Gość Klimat daje klimat
jestem poooo 30 +++,ale do 40 to jeszcze mi brakuje Wosk z czerwonej swiecy najbardziej jest odczuwalny, z wszystkich, wprawdzie nie wiem dlaczego, lecz kazdy to potwierdzil i w roznych filmikach wyzszej ranki czerwoną swiece sie stapia, nie zotlą czy biala lecz czerwoną Klamerki mialam przyczepione do dutek i nie tylko, przez mojego Severusa kiedy jego dominacja chce potegi nabrac i sobie na to zasluzylam, czego nie lubie, lecz znosze to pokornie.Wiele rzeczy praktykowalam czysto bdsm, czy tez S-M, nto bylo z mojej ciekawosci czy tez na rozkaz Sev. Na wieczor wskocze w temat cos napisze,bo teraz zmykam spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
Ok Klimat, to czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy,bo interesująco piszesz i ciekawią mnie Twoje doświadczenia z tematem :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy ta bliska osoba musi być koniecznie nazywana Panem?" Niby dlaczego musi koniecznie? Koniecznie to tylko moherowy beret i nóżki trzymać razem. :P Reszta jest kwestią wynikającą z tego, co uczestnikom w duszy gra. Czy w pewien sposób nie było by trochę bardziej perwersyjnie, gdybym wijąca się u stóp faceta kobieta zwracała się do niego w odpowiedni sposób per Kochanie? "Autor opowiadania preferuje dominację jedynie w sypialni, a mnie kręci zniewolenie również poza sypialnią." To wcale nie oznacza, że nie można pewnych elementów "użytkować" poza sypialnią. Szybki sms z zaskoczenia, kiedy ona jest w pracy (gdy typ pracy na to pozwala) "zdejmij majtki, schowaj je do torebki, chcę zobaczyć zdjęcie, jak się teraz masturbujesz" - fajnie może się nadać. Niech kombinuje jak to wykonać, jak zaraz ukryć, co się zdarzyło i powrócić do pracy, jak gdyby nigdy nic (a tu wciąż majteczki w torebce). Jak nie kręcą mnie sprawy publiczne, czemu by w ciepły letni dzień nie kazać jej założyć wyłącznie cieniutkiej sukienki. Zaaplikować kuleczki i wyjść na spacer. Trzymając ją za pośladek dodać "zobaczymy jak dla Pana potrafisz panować nad sobą, nie wolno ci stać się mokrą..." Fajnie, że mój fragment machnięty na kolanie się podobał. Może ciąg dalszy nastąpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara samotna su ;)
za chwile polnoc, a tu nikogo nie ma? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
Ja jestem :) Witaj Su :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
Missima nie musi być nazywany Panem, liczy się ogólnie podejście do naszego Prowadzącego, a jak dla mnie zwał jak zwał, każdy tworzy sobie klimat po swojemu i tak, żeby gpo czuł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara samotna su ;)
witaj Badajaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara samotna su ;)
wroce do tematu bycia posluszna ;) niby su ma taka wlasnie byc, ale...jesli niczym nie podpadnie Panu, to On nie bedzie mogl jej ukarac..? a przeciez oboje to lubia... Hm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VinceTucker
Badająca co sądzisz o fetyszu medycznym? Pozwolilabys sie samej zbadać, swoje reakcje na bodźce i zidentyfikować moment w ktorym jestes najbardziej podniecona? Nie musi to sie wiązać z przemocą ale np lezysz w łóżeczku i przychodzi pan doktor i rozkazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klimat daje klimat
Od jutra przez caly wekend z mezem bedzie ostro i ulegle ,bo bedziemy tylko we dwoje w mieszkanu do niedzieli poludnia ,nikt nam nie bedzie przeszkadzac . Pomachal mi na wieczor przed nosem kneblem ,i wiązaniami, co dalej wymysli tym razem to wrrr,az mam dreszcze z podniety i lęku ,uwielbiam tą adrenaline.Strach i ekscytacja rowna sie nirvanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klimat daje klimat
VinceTucker masz tez na mysli lewatywe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara samotna su ;)
Klimat, byle sasiedzi do Was nie pukali pozyczyc soli ;) albo tesciowie z niezapowiedziana wizyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
Klimat tylko pozazdrośćić ;) Tak, Twój Pan dobrze wiedział co robimachajac Ci kneblem... Budowanie podniecenia zaczyna się na dużo wcześniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
Vince napisz dokładnie co masz na myśłi, a Ci odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VinceTucker
Lezysz w łóżeczku w samej bieliźnie przychodzi pan doktor. Na te okazje założylas bardzo seksowna bieliznę. Nie wiesz jak on wyglada ale slyszalas jego głos przez telefon, taki zdecydowany. Czujesz ze nie bedziesz mogła mu sie oprzeć na sama myśl o tym co bedzie sie działo robisz sie mokro Wchodzi pan doktor elegancki, wysoki i zaczynacie niewinna rozmowę na neutralny temat. Mówisz ze czujesz sie przeziębiona ale mrugasz okiem ze sa sposoby na zapomnienie o tym nawet przez chwile. Doktor słucha uważnie i obiecuje ze zrobi co w jego mocy. Mówi Ci żebyś odsłoniła top chce zbadać twoje serce. Powoli rozsuwasz bluzeczke patrząc na niego ale jego spojrzenie jest nieublagane musisz odsłonic pierś. On zakłada sluchaweczki i przystępuje do badaniaZ. Czujesz zimny dotyk w pokoju jest głucha cisza. On pamięta ze mówiłas ze masz sposób na zapomnienie o chorobie i chce żebyś go teraz odkryła podczas gdy lezysz w łóżeczku. Prosisz zeby sie pochylił i szepczesz mu do ucha z zaklopotaniem, on słucha wyrozumiale. Nie musisz mu nic wiecej pokazywać masz rączki pod poduszka on bedzie robil swoje a ty schodzisz ręka do swojego gniazdka. Zaczynasz sie pięścic troche dziwnie sie czujesz ale przelamujesz barierę wstydu zaczyna sie robic coraz fajniej. Zapominasz ze twoje serce bije coraz mocniej i szybciej co nie uchodzi uwadze panu doktorowi ktory uczepil sie miejsca pod lewa piersią i ani myśli ruszyć sie stamtąd . Wiesz ze jedynym sposobem zeby wreszcie dał ci spokój jest az wybuchniesz z rozkoszy. Czujesz mieszankę niepewności podniecenia nie wiesz do końca co sie zaraz stanie nigdy nie byłaś w takiej sytuacji. Chcesz jednak zeby wiedział o Tobie wszystko tylko tak bedzie mógł cos pomoc na pryszlosc chcesz mu pokazać swoje autentyczne reakcje jestes sobą i nie dbasz o to ze cos nie prystoi. Jestes dla siebie coraz brutalniejsza niech on sobie myśli co chce ty mu pokazesz co to jest wybuch rozkoszy. Jest o wiele fajniej niz gdy robisz to sama kręci cię ze ktos patrzy i nawet częściowo wie co sie dzieje w twoim środku w newralgicznym miejscu twego ciała - sercu Masz mokro juz tam na dole całe zalane majteczki ale on tego nie widzi. Próbuje zachować profesjonalna postawę ale coraz trudniej mu ukryć podniecenia jest tylko facetem. Zaczynasz sie unosić tak jakbys była w chmurach. Chcesz zeby cię pocalowal. On cały czas trzyma słuchawkę na twoim sercu i wyglada na to ze dran nie odpuści. Juz trudno nie mozna sie cofnąć zreszta nie chcesz odwrotu. Czujesz pulsowanie mrowienie serce wali jak opętane chcialabys zeby był w wiecej twoich miejsc - moze następnym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
Vince tak jak to opisałeś, to jakoś mnie zupełnie nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
Jorge, wszystko fajnie, ale kobieta nie ma wpływu na to, że się podnieca i robi mokra i bez majtek byłoby trochę cięzko, bo wszystko po nogach by ściekało ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klimat daje klimat
ja bym dodala cnd, Doktorek daje ci zastrzyk-jest to narkoza, budzisz sie w ciemnym nieznanym pustym pomieszczeniu,oprocz dziwnych "mebelkow" podnosisz sie polprzytomna i widzisz ,ze jestes naga jak natura cie stworzyla,zupelnie naga.Z cemnosci wylania sie twoj usypiacz z sznurkami w reku.Wymierza precyzyjnie kilka razow odczuwalnych ,lecz do zniesienia ,wydajesz jęki nie z bolu,ale z szoku, dreszce przez cialo przechodzą,. Zaklada tobie obroze, przyczepia rzemienna smyczw milczeniu,kaze ukleknąc suce, i prowadzi niewolnice jak suke na smyczy,Dochodząc do do plaskiej laweczki kladzie cie na niej, Unieruchomiona jestes zamontowanymi do desek paskami ktore przeplatają sie wokol twoj rak i nog Doktorek zaczyna rozskzoszowac sie twoim cialem wlasnymi oczyma, dlonmy, od stop do glow.Wyjmuje penisa i kaze suce delikatnie w wolnym tepie ciagnąc,lizac, doprowadzasz go do orgazmu, zalewwa sie spermą,mleczko rozmazujac po calym ciele.. nastepnie znika w ciemnosci,,a gdy przychodzi ze stoliem w reku, staje na nim i zaczepia linki na uchwytach... po co?? domyslcie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
Klimat, zdecydowanie lepiej oddajesz klimat ;) Uciekam spać. Dobranoc Wszystkim :) Do następnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VinceTucker
Mam takie mega opowiadanie ale jest po angielsku. 36 części plus epilog. Zaczyna sie jak rodzinka mąż żona troje dzieci dostają zaproszenie do stryjostwa na farme i pakują sie spędzić tam urlop. Jadą - juz po drodze pozwalają sobie na małe co nieco z mężem i przyjeżdżają na farme. Tam wita ich ktos inny i tłumaczy ze starzy sa w szpitalu bo stryjenka złe sie poczuła a mąż pojechał z nią. W oczekiwaniu na ich powrót ugosci ich i poczestuje winem. A potem....uuu nawet ostrzej niz moja kontynuatorka. Takie opowiadanie a właściwie prawie książka pozwala wyryc i ukształtować psychikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
Mnie jakoś to nie podnieca, a nawet troche bawi facet nasłuchujący bicia mojego serca, przebrany za doktora. Bez urazy, bo oczywiscie na Ciebie może to działać zupełnie inaczej, a pewnie też by się znalazły jakieś rzeczy na kktóre reagowałbyś z rozbawieniem. Na upartego z takich medycznych rzeczy, to jak by faceta kręciło, to by sobie mógł mnie pooglądać przy pomocy wziernika, ale żadnych igieł, żadnych lewatyw itp. Zdecydowanie nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe;) na fartuchu jeszcze musi być przypieta tabliczka lekarz! Hehe ! To tak jak z mowieniem Pan czy niewolnik! Owszem w trzeciej osobie może , poza tym po co ludzie miłe zabawy sexem zaraz chcą określać i szufladkowac? Wiem ze statystyki, choroby, socjologia -ok! Ale po cóż nam zwykłym zjadaczom chleba tej teinologii? Widać za normalny jestem;) to ze mam zachcianki i potrzeby a moje upodobania są tylko moje nie ważne jak wychodzą poza utarte ramy, to i sposób na wyrażenie tego także moge sobie wybrać ! Więc jeśli mała wyobraźnia to i wyrafinowanie staje sie jedynie nasladownictwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
Witaj Kredek :) Poprostu co kto lubi, a na siłe to nie ma sensu siebie uszczęśliwiać. Natomiast jeśli coś komuś pasuje i krzywda nikomu się nie dzieje, to czemu by się nie bawić tym dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
Ja właśnie pazurki robię, a przy okazji mam chwilę na net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
To dobrze, że już wracasz do formy, a bez pracy się nie da, zresztą nudno by było ;) Uciekam spać. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×