Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Badająca świat BDSM...

Czymjest dlaWas BDSM ?

Polecane posty

Najwyraźniej nagrabiłem sobie u ludzi żyjących w kulcie BDSM. 😭 Złoją mi duupę słomianą rózgą i zniszczą mózg kolejną porcją wypocin. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
oj Nowy w mieście, głupich nie sieją, podobno sami się rodzą... przykra sprawa, że akurat na Ciebię trafiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara samotna su ;)
bdsm jest skrajnoscia, ale znajdzie sie chetna(chetnego) na takie praktyki i ludzi to uszczesliwi, to dlaczego nie sprobowac? Nie dla wszystkich bdsm to scat i krwawa jatka. Bardziej teatr dominacji i uleglosci. Te dwa skladniki sa w kazdym z nas. Tyle, ze w nas odgrywaja wieksza role...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki pewien samiec
ja wiązałem nogi szalikiem aktualnie kupiłem czerwoną mocną apaszkę około 1,5m długości Wkrótce zostanie nią związana Badająca świat BDSM kto Ciebie wiązał to mąż stały partner czy Twój Pan dla kogo jesteś Suczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badająca a coś od siebie? Bo dowaliłaś mi tekstem zasłyszanym chyba od swojej babci. :O Postaraj się jeśli chcesz bym traktował cię poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
stara samotna su ;) fajnie musiało być tak spać... też bym tak kiedyś chciała... długo byłaś w relacji BDSM? łączyłaś to ze związkiem, czy tylko sesje? masz ulubioną stronę BDSM, coś co byś z przekonaniem mogła polecić? scat i krwawa jatka to dla mnie zdecydowanie zbyt wiele i są to rzeczy, które mnie odrzucają, a nie podniecają, ale uważam, że jeśli znajdą się osoby, którym ta odpowiada i ich partnera też to odpowiada, to niech się w tym realizują, byleby zdala ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara samotna su ;)
Nowy, skoro ON taki wielki to w czasie wzwodu musisz miec mozg niedotleniony....uuuuu...no to juz rozumiem Twoje zachowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
Nowy w mieście jesteś niedojrzały i prymitywny, nie zależy mi na poważaniu z twojej strony, bo ty jesteś dla mnie nikim i od tej pory będę ignorować twoje wypowiedzi... Nie potrzebuję do szczęścia rozmówców na twoim poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara samotna su ;)
Badajaca, bylam w zwiazku, blisko rok. I drugi raz, kilka miesiecy, ale ta proba mniej udana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no jasne, że można się pieprzyć z kim popadnie, ale bez zależności emocjonalno - psychicznej łączy tylko seks - a to za malo do relacji. Gdy wchodzą w to uczucia wtedy jest to bardziej ekscytujące, podniecające itp. :) przynajmniej ja tak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara samotna su ;)
strony do polecenia...hm...tu mam problem :D zagladam na kilka, choc zadna nie zachwyca... Zaraz linki wrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki pewien samiec
I tak gościu Nowy w mieście zniszczy zaraz temat Suczki PROSZĘ o wyznania wtemacie BDSM i kontynuacje tematu Pytanie: Czy masturbowałyście się przed PANEM na Jego oczach? Stara samotna SU czy masz obroże? czy byłaś rżnieta przez Pana w usta ? klamerki na sutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
BDSM wzbogaciło, przeszkodziło czy było neutralne dla związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
taki pewien samiec - masturbacja przed partnerem tak, klamerki - nie,. kiedyś w samotności próbowałam przetestować doznania za pomoca spinaczy do bielizny - czy to się liczy? samo zakładanie nie boli tak bardzo , gorzej jest przy zdejmowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
do starej samotnej su ;) - kiedyś była świetna strona - szkoła BDSM im. Arystypa z Cyreny, ale niestety od dłuższego czasu jest zawieszona... Strona trzymała poziom, było dużo wykładów z zakresu psychologii itp., oraz bardziej lub mniej perwersyjne opowiadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
ok, dzięki za namiary stara samotna su ;) jak to się stało, że zainteresował Cię klimat BDSM? długo już w tym siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara samotna su ;)
tak :) Szkole czytalam ;) i bloga dumnej rowniez :) obroza zostala u Pana, na pozostale pyt.odpowiedz twierdzaca. Rozstalismy sie bo...nie wyszlo po prostu. Tak w ludzkim wymiarze :) seks tak, milosc nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki pewien samiec
Badająca świat BDSM ile wytrzymałaś w założonych klamerkach? czy po masturbacji przed partnerem byłaś przez niego potem rżnięta? Czy dajesz też dupę do ruchania analnego? Czy chodzisz jak jesteś sama w mieszkaniu po mieszkaniu nago alebo do tego jakoś nietypowo nago i w szpilkach? Wygolona na zero czy jakiś wzorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara samotna su ;)
a ja tak...ewoluowalam :D po 30-tce sie czlowiek (yyyy...kobieta?) budzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara samotna su ;)
Samiec? Ta ankieta Ci w czyms pomaga? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki pewien samiec
a pamiętam tą stronkę szkoła bdsm ale to rzeczywiście dawno temu na nią trafiłem potem w sumie zapomniałem ja wchodziłem też na sadomania.com.pl lub samo pl Stara samotna su czy podane adresy są bezpieczne nie ma tam wirusów i jakis wyskakujących okienek i zainfekowania kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitz nie niszczę Tylko sobie piszę. Moja wina że jesteście przewrażliwieni. Tylko było czekać aż poleją się impertynencje pod moim adresem. Aż nie mogę uwierzyć że tak łatwo mi poszło. I pomyśleć że to wszystko robię jedną szarą komórką, która i tak jest niedotleniona, jak sugeruje ta najbardziej pyskata ;) pomarańcza o doś przygnębiającym nicku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki pewien samiec
lubię tak popytać w necie to anonimowo a forum przecież w temacie:) A Ja dwa dni temu rżnąłem swoją i była w pozycji od tyłu i dostawała pejczem lanie na tyłek i takie delikatniejsze od dołu w cipkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara samotna su ;)
Samiec, mnie komp dziala, ale moze to zasluga Nortona regularnych aktualizacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badająca świat BDSM...
su wyjełaś mi to z ust... włąsnie o to samo miałam się pytac samca. ;) Samiec może się mylę, ale chyba poprostu ostro Cię nakręca słuchanie o tym, a dodatkowo porównujesz na ile daleko z żoną zaszedłeś ; ) nie wiem ile wytrzymałam z takimi spinaczami do bielizny, to juz pare lat temu było, poza tym spinacz, spinaczowi nierówny, bo próbowałam o różnym natężeniu uścisku. Co do drugiego pytania - tak kochałam się analnie w swoim zyciu i jest to specyficzne, ale miłe doswiadczenie, tudzież urozmaicenie różnych kombinacji doznań. Natomiast ważne jest zeby partner miał wiedzę o tym rodzaju seksu, bo inaczej zrazi i jeszcze krzywdę zrobi. Chodzenie nago, jak jest ciepło w mieszkaniu zupełnie mi nie przeszkadza. Szpilki - ładne, ale niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Su, czyli szukasz nowego Pana? Czy czekasz pokornie na niego aż się sam zjawi jak na sunię przystało? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×