Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

dasy, to pewnie muszę do poniedziałku już zaczekać:( a chciałam przez weekend przetestować bo w poniediząłek do pracy i wolę wiedzieć jak mój organizm zareaguje.... no nic, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam chwilke dla was teraz dziewczyny i tak czytam ze dzisiaj główny temat to ocet jablkowy :) ja jutro robię swój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba tak znalazłam inaczej byłabym uziemiona a tak byłam z synkiem na zakupach :):) kaszkowych,pieluchowych,mlekowych hahah i tych wszystkich :) a i juz po cwiczeniach jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja sie teraz bede chwalic ;) była u mnie kolezanka ktora mnie widziała przed Adasiem i mierzyła mnie przed Adasiem.Dzis mam w pasie -5cm,w biodrach bz i waże 3.5 kg mniej niż wczesniej :) I ogolnie ponoc brzuch mi zeszczuplał na wygląd. Zaczełam drugi blister Adasia,jak tak dalej pojdzie bede bardzo zadowolona. Smutniejsza woadomosc to ta ze pobolewa mnie brzuch,jestem tuz na dniach z @ i to chyba dlatego. Słonca u mnie dzis było jak na lekarstwo,pozniej lał deszczi bylo zimno a pod wieczor sie wypogadza i ociepla. Zjadłam grilowana piers z kurczaka i mizerie i jestem pełna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną tez dzisiaj koleżanka gonila jak byłam w sklepie co sie stało ze tak schudlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 10 dni.Moj za to nie widzi :( i sceptycznie podchodzi do tych tabl.Mowi truj sie truj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa gratulacje, najważniejsze że są efekty i dobrze się czujesz. U mnie na 3 dzień jutro zaczynam kolejny na razie samopoczucie dobre, z ważeniem i mierzeniem poczekam też do jakiś 10 dniu, żeby było coś widać - tak na lepszy nastrój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa nie martw sie na pewno widzi tylko nie chce sie przyznac :) Ja wlasnie malenstwo usypiam i luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam luzik juz dawno dwoje wiekszych samoobsługaa mały wlasnie zasypia ogladam rodzinka.pl maz dzis kupil piwko i pyta sie czy chce.mowie mu ze nie bo sie odchudzam a on to super bedzie wiecej dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie dotarł:( równo za miesiąc mam komunię i MUSZĘ co najmniej 5kg stracić, żeby kiecka nie była taka opięta a do wakacji to 10 mus, a i tak nie będzie to moja waga jak sprzed wszystkich 3 ciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oklapłam.. ale rowery stoją, błyszczące,nowiusieńkie. Teraz tylko córka musi wyzdrowieć i w drogę. Idę jeszcze zmierzyć jej gorączkę i może trochę przysnę. Pozdrawiam. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, pewnie już nikogo nie ma:( Ja dopiero siadłam przed kompa. Miałam takiego powera,że do tej pory sprzątałam włącznie z myciem okien i rolet:) Ciesze się,że temat octu oczywiście jabłkowego podpadł Wam. Saba jeszcze nie zamawiałam ale jutro zaczynam drugi blister bo jeszcze koleżanka mi odsprzedała. Zaraz wyśle Ci na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :)) Saba pewnie zajęta rozpieszczaniem męża :)) Buziaki kochane kolejny dzień z Adasiem.. Dzień 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) ja już kawusie pije a mezus jeszcze śpi :) sweetnes ty to ranny ptaszek tez widzę jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka nie martw sie może jeszcze dzisiaj dojedzie zdazysz do komuni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita, jestem chociaż mnie nie ma. Też piję kawkę. Niestety córka dalej gorączkuje, a dzisiaj sobota, trzeba by było coś ogarnąć w mieszkaniu. Olin_ka dasz radę, już w parę dni widać różnicę w objętości. Saba życzę ci również rozkosznego dnia jak wczoraj. Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny i miłego dnia ;) U mnie słoneczko świeci więc czeka mnie praca w ogrodzie. Kupiłam wczoraj ten niemiecki ocet jabłkowy w rossmannie i jest świetny i dobry w smaku ;) 750ml kosztuje 12zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zskonieczna
dziewczyny juz wiem co to adas i tez chciałabym go spróbowac błagam was pomózcie mi - gdzie moge go zamówic? podaje maila było by super gdyby ktoras z was sie odezwała a we włoszech jest dostepny? wie któras? m.miras81@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana z kawusia \_/- U mnie ciepło ale leje i jest pochmurno.Tez miałam isc na ogród dosiewac trawke ale niestety odpuszcze sobie. Zjadłam dwie tekturki z parówką i na razie mam nadzieje wytrzymam do obiadu.Nie chce brac z rana Adasia bo wieczorem bede głodna.Tak najlepiej jak ok 14ej biore wtedy moge spokojnie do wieczora juz nic nie jesc. A ze dzis sobota wiec moje towarzystwo w domu i oczekuje smakołykow.No i jak to zrobic zeby zrobic i nie jesc ;) ? Mam nadzieje ze Adas mi w tym dopomoze. miłego dnia dla wszystkich razem i kazdej z osobna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi też chcą smakołyków ;) upieklam biszkopt ma torta i uciekam na pole. Po południu wpadną dzieci od siostry to pewnie pizzę im zrobię też... Dobrze, że mam Adasia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez dzisiaj pieke biszkopta na torta bo mamy mała uroczystość rodzinna :) ale pogoda jakaś taka przybita u mnie zapowiada sie na deszcz brrr ja już chce sloneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Sorki ale po co te nazwiska ciagle tylko szukaja mozliwosci zamkniecia forum na ten temat.A co do siodemek to ja mialam ciezka wojne z tym kurierem poniewaz mialam sprawe w sadzie i musialam wyjsc a on przyjechal.Nie wiele brakowalo a nie dostalabym przesylki.Skonczulo sie na awanturze w glownej siedzibie w Warszawie.MASAKRA a do tego klotnia przy odbiorze jak chcialam sprawdzic zanim zaplacilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×