Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

ja odziedziczylam maszyne do szycia po tesciowej, razem ze stosem materialow, wykrojow... jestem do bolu praktyczna osoba wiec postanowilam sie nauczyc szyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama jak wspominałam szyje bardzo dobrze, bo w koncu krawcowa.. ale ja jakoś zdolności po niej chyba nie odziedziczyłam... :P Bedzie cud jak ten szalik skoncze, mówie wam. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut dojrzalsza niż Wy
Witajcie :) Ja też od wczoraj jestem przeziębiona jak diabli...:O Smarkam i leją mi się łzy.Na dodatek roślinki zaczynają pylić a ja jestem alergiczką...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KafeKiller
Na bezsenność polecam seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! wiem co jeszcze możesz zrobić. Ćwiczyć przynajmniej godzine- 1,5h dziennie wieczorem. To powinno zmęczyć :D Ale to nie dla mnie... Ja pół godziny ćwiczeń i mam dość.. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim:( Normalnie cały tydzień mam do chrzanu:( robiłam echo serca wczoraj i wyszła mi niedomykalność zastawek-mitralnej i płucnej... dziś było usg piersi:(Normalnie idzie się załamać:(Okazuje się,że i w jednej i drugiej piersi mam po dwa guzki od 12 do 12,9mm...i dodatkowo w jednej torbiel... ja nie wiem,jak ginekolodzy robią usg:/Bo jak robił gin to tylko tego co mu pokazałam gdzie jest znalazł na obrazie,ale jeszcze w dodatku stwierdził,że w piersi nie jest:/nie sądzę,żeby przez pare miesięcy tak szybko urosły...stwierdzam,jednoznacznie,że ginekolodzy nie potrafią ani badać piersi,ani usg robić:/Wkurzona jestem,bo tylko czas i kase straciłam na prywatnego gina:/ Dobrze,że teraz przynajmniej mam wszystko wyłapane:)Ale nie cieszy mnie fakt,że będę mieć biopsje x4:(Nie wiem co onkolog powie o torbieli... pewnie już raczej nie mogę liczyć na usuwanie tego cholerstwa w znieczuleniu miejscowym tylko czeka mnie usypianie:(heh.bo nie chce z tymi guzkami żyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ginekolog to jakiś idiota. Taką właśnie mamy służbę zdrowia... Kiedy biopsja? Mam nadzieję, że okaże się, że to coś niegroźnego, usuną i będzie z głowy ;) A z sercem miałaś jakieś objawy, czy kontrolnie poszłaś i cię skierowali na dalsze badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedz.będę umawiać biopsję dopiero,bo dostalam skierowanie w tym tyg.na 2x...więc muszę normalnie iść na wizytę do onkologa,żeby obejrzał fotki...nie wiem jaki będzie miał plan co do torbieli...wszystko będę wiedzieć w pon. a z sercem to ja poszłam,bo mam podwyższony puls...kardiolog nie chciał mi uwierzyć po ekg,że faktycznie Tętno mam w granicach 90-110:]Bo na badanku wyszło 77:]nawet się śmial,że będę musiała się mocno postarać,zeby na holterze coś wyszło;) ale akurat echo mi robił "mój"kardiolog i uwierzył,jak zobaczył 110:D teraz mam holtera zalożonego jutro ściągają mi,ale jestem normalnie w domku:]tylko musiałam papier podpisać,że sprzecik jest wart 5tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde też mam podwyższony puls, czasem tak mi serce wali, że aż czuję jak się bujam i je słyszę jak jest cicho :/ Muszę się koniecznie zapisać do tego kardiologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY IV
...typowa Upiorzyca:-) Najpierw kusi mówiąc upiornie C H O D Ź ;-) a potem się Ślimaczy;-))) Więc myk, myk... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :D przecież siedzę. co u ciebie Upiorku? x ja mam nadzieję że to nie są groźne guzki... współczuję biegania po lekarzach :( zwłaszcza że dużo takich konowalow jak ten ginekolog, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że mnie nie było ! Trochę się dzieje ostatnio, niestety... Witam nowo przybyłych, ściskam już obecnych ! Jak tam przeżywacie wiosnę ? Mnie trochę dołuje. Śniło mi się wczoraj, że obudziłam się rano i był śnieg ! DOSTAŁAM OKRES, po 36 dniach. Jak przestać tęsknić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Do jestę studentę "Kurde też mam podwyższony puls, czasem tak mi serce wali, że aż czuję jak się bujam i je słyszęjak jest cicho :/ Muszę się koniecznie zapisać do tego kardiologa..." Xxx ja czuje jak mi wali szczególnie jak się położe spać...:/Raz jak oglądałam tv,zmierzyłam ciśnienie patrzę a tam puls 158:O Czasem też sie zdarza jakby mnie ktoś dłonią chwycił za serce.nieprzyjemne,to:( idź po skierowanie do pierwszego kontaktu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zbieram Ślimaki "ja mam nadzieję że to nie są groźne guzki... współczuję biegania po lekarzach zwłaszcza że dużo takich konowalow jak ten ginekolog, masakra..." xxx Ja już nie wiem,też mam taką nadzieję,że nie groźne,ale wiem tylko jedno,że nie mam już na to siły...:/ przede wszystkim guzki mnie blokują z pracą,a właściwie z jej szukaniem,bo który pracodawca z miłą chęcią mnie wypuści na zabieg?;)Żaden:] właściwie też,nie mam w nikim wsparcia...:/Nawet faceta brak...a już nie mówię,o pseudo przyjaciołach...:/ Jednak muszę być samowystarczalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu, mam to samo... Kładę się spać i normalnie mam wrażenie, że mi serce wyskoczy... Ostatnio jakoś mniej, ale był taki okres, że jak usiadłam to czułam, że się bujam w rytm bicia serca... Trochę mnie przestraszyłaś. No nic, po majówce dzwonie i się umawiam... ja też jestem zmęczona, nie wiem jak przestać tęsknić, ale jak znajdziesz sposób, to chętnie się dowiem, bo od czerwca się przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja_też_jestem_zmęczona Ooo, cześć kochana :) Ja ostatnio dostałam okres po 40 dniach, poprzedni też. Strasznie mi sie cykl rozwlekł. Od 2 miesiecy. Niby nic, bo jest regularny.. A wcześniej miałam cykle po 35 dni. Też regularnie.. ;) Zrzucam wine na stres, przesilenie wiosenne i takie tam :D. Bo już sie tak zdarzało... x Ja też nie wiem jak przestać tęsknić, trzeba mieć wyjebane. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam jednak biopsję dzisiaj,ale fart bo już na ten poniedzialek... dobrze,że dzisiaj to załatwiłam przynajmniej nie będę czekać 14 dni,bo taki termin jest w tej klinice do której chodzę.a na nfz 2-3msc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest koszmar...dla mnie to każdy człowiek powinien mieć w nfz "pakiet"wizyt u specjalisty np.5-10 w roku i to samo z badaniami...powinno być tak,że ma się dostęp prawie od ręki tzn.max 2tyg czekania,a nie tak jak teraz:/Paranoja to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny4
Upiorne to, ale tak głosowałyście, tak macie... Z tym okresem to Upiorna sprawa!!! Choć to wydaje się bardziej upiorne niż wy myślicie to ja także kiedyś nie mogłem się doczekać;-) Najchętniej wszedłbym do środka i pogryzł Tego jajnika, aby tylko zaczął krwawić;-) Więc... Odżywiająca się inaczej. Przepraszam, że wieczorem padłem, ale rano musiałem wstać;-) I w ramach przeprosin dam Tobie upiorną radę: Droga do serca upiorzysty prowadzi przez gardło... do jego żołądka!!!! Więc jak Twój Upiorny nie jest francuzem... Ślimak, ślimak wytknij rogi...:classic_cool: Życzę miłego W Y I K E N D U Więc... (())

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×