Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Kotka, gdzie mieszkasz? ;3 Co to za czarodziejskie miejsce :D...? Ja mam sentyment do niektorych ciuchów! Np do moich jeansów, które idealnie sie układaja na tyłku (a rzadko mozna takie trafić...) i ogólnie mają taki fajny szary kolor, i nosze je ciagle mimo ze już nawet sie przecierają nieco w 1 miejscu. Moge zgrywać rebeliantke. Nadal je trzymam, bo czasami sie przydają na luźniejszy wypad w plener :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram Ślimaki ja musze sie przznac ze przytylam teraz ale jeszcze 1.5 roku temu nosilam xs ale z gora zawsze mialam problem i chodzilam tylko w strechu... Teraz nosze 36 i sie walcze z waga...:-( A jakiej sukienki szukasz? Krotkiej , obcislej , puszczanej od bisutu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja De...Bylismy z mezem we wrzesniu w Zeeland i przelatywalismy przez maly kawalek Belgii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w szafie piekna czarno-srebrna suknie balowa na kole z gorsetem tylku u mnie proeblemjest taki ze nikt sie nie hajta od lat:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, to ja na szczęśćie schudłam w biodrach i udach. Czasem kupuję rzeczy na działach dziecięcych xD szukam czegoś najlepiej dopasowanego w talii i puszczonego, bez dużego dekoltu. Może być całkiem zabudowana góra np. jakąś koronką... Ale wątpie, że taką znajdę więc na całkiem dopasowane też patrze ;) taka puszczona od biustu raczej mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest Gdybym miała sie decydować na sukienke, to koniecznie obcisła, żeby podkreślała talie, nie lubie worków, najlepiej przed kolano, no i prosta w miare... Żeby mi sie jeszcze kiedyś to przydalo do czegoś... bez zbednych udziwnien i nie poszerzająca w biodrach ;) Najlepiej taka, żeby pasowała do czarnych/brązowych szpilek, bo nowych na pewno nie kupie :). I tanio. xD Jestem pewna, że zrzucisz szybko :) Zresztą tutaj tez spora czesc walczy z wagą albo z figurą, jak zwał. A jak nie wykosztuje sie na kiecke, to jak mowilam zakombinuje sobie spodnice + wezme jedna z 2 lepszych bluzek ktore posiadam. I tez powinno byc w miare ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 60D! To dopiero nie cycki na duży dekolt. Gdzie staniki kupujesz? Bo ja nie mogę znaleźć żadnego 60, najmniejsze 65 ;/ u nas w c&a i h&m nie było kiecek ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staniki mam pod nosem dosłownie. 15 min pieszo ode mnie. Outlet factory Warszawa, sklepik zowie sie Li Parie. Sporo towaru mają, jak poszłam i poprosiłam o 60E, to mi panie zaczely znosić do przebieralni i troche zagranicznych i Comexim polski, wiec moglam sobie pomierzyć spokojnie. Oczywiście ceny zachwycają jak wszedzie i okolice 150 zł to jest norma. Niestety. Wiec nie zakupuje czesto, ale jak sie dorobie.. to poopłyne z kasą.. oj popłyne.. wiem o tym. Poza tym w Warszawie w wielu miejscach jeszcze mozna dostać, miedzy innymi złote tarasy, gdzies indziej w centurm tez sa jakies sklepy... Ale to mam już dalej tam i w sumie ceny sa tak samo wysokie dobijajace nawet do 250 zł- 300 zł, wiec nie czuje potrzeby zwiedzać wszystkich sklepów w Warszawie, chyba ze bym jakiegos konkretnego modelu szukała. Gdzies w necie chyba funkcjonowalo cos takiego jak stanikowa mapa, i tam bylo sporo sklepów, może byś złapała cos blisko siebie. Nie wiem czy wpadło ci to w łapki. Mi to naprawde fartem otworzyli to Li parie pod nosem, bo jak jechałam 1 raz mierzyć stanik (stanik dobry rozmiarowo*) to oczywiście do centrum sie tłukłam, a teraz już nawet na moim zadupiu, obrzeżu Warszawy moge sie zaopatrywać. To jedno z czego jestem naprawde zadowolona. :P Tylko jeszcze ceny by mogli opuscic. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat nie moge psioczyc na swoj biust :-P Dlatego lubie dekolty ale nie bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanikowa mapa mówisz? Poszukam. Jestem skłonna wydać nawet to 150zł za dobrze dopasowany stanik. U mnie w mieście znalazłam do 65 i kupuję 65C, nie jest źle ale wiadomo, że lepiej jednak dopasowany... Zawsze mogę po zajęciach na uczelni podskoczyć, bo pewnie w dużym mieście łatwiej dostać, ale jak patrzyłam na oferty sklepów to też szału nie było... A jak były to nie na moją kieszeń... A w internecie znalazłam aż dwa w takim rozmiarze =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mam wyjścia innego niż wydać 150 zł na stanik, bo 65 raczej dobrze na mnie nie leżą (mam ciasno mierzone pod biustem 65cm ...) A za nastolatki nosiłam nieśmiertelne 70B oczywiście, które mnie doprowadzało do szału. Wiec wyobraźcie sobie te masakre... Także pogrzeb, ja wierze, że sie coś znajdzie. Stacjonarnie od 60D powinnaś mieć jako-taki wybór. Przynajmniej u nas jest, wiem bo sama na poczatku nie bedac pewna rozmiaru poprosiłam o 60D też do przymierzenia, i też dostałam sporo. Wiec wierze, ze i u ciebie beda. Z miskami poniżej D i małymi obwodami (60-65) podobno sa problemy niestety :/ Wiec łatwiej ci chyba nawet bedzie o to 60D niz 65C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj byl ok przed ciazami... teraz 9lat pozniej to tragedia ale coz, kociaki to moja krew i moje cialo... a z pomoca niekoniecznie chirurgii tez wiele mozna zrobic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w mieście 60 nie ma wcale. A obeszłam wszystkie sklepy z bielizną. Z 65 nie ma problemu, nie wiem czemu z 60 taka tragedia jest. Może uratuje mnie Wrocław, bo 65 jest jednak za luźna i odpięcie ramiączek nie wchodzi w gre. Ale jak sobie przypomne, że kiedyś nosiłam 75B to i tak ta 65C jest optymistyczna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wy chudziny jetescie. Ja przez to ze kiedys wduzo cwiczylam mialam 7o i teraz 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nienawidze gdy koncza mi sie fajne seriale i nie wiem co ma byc dalej...qrrrrrrr Teraz chce obejrzec The Client List..zobaczymy czy mne wciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×