Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

oooo, poprawka, dodało. Po prostu ich nie widać :D! Studentę, już tu napisalam wczoraj (przedwczoraj? xD), że ubóstwiam sie kłocic i sprzeczać, wiec rozumiesz, sama radość dla mnie. Dziwne, że ta laska nie odkryla do tej pory, że tak mało facetów jest przeciw jej pomysłowi... Booo.. Pooomyslmy... Na tym forum a) nie ma praktycznie facetów, oraz b) jeśli już są/byli jacyś normalni to ja ich mogłabym wymienic na palcach 1 reki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodało! Tylko nie widać! ;P będzie widać, jak się zmieni strona pewnie ;P a w ogóle usunęli mi post z innego tematu, tylko dlatego, że użyłam słowa z kury syn i z kury syństwo. Wkurzają mnie, bo inni mogą się wyzywać od kur i dziewek, zakłsadać tematy o waginach i prąciach, a jak raz napisałam dosadniej co myśle na dany temat to mi usuneli. Świnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu się nie przejmować? nikogo nie ma przchylnego mi... w domu od listopada atmosfera straszna,jeszcze te moje cycki:(Nie wiadomo co to za dziadostwo...do tego serce za mocno bije... nie mogę iść do pracy przez operacje,żaden pracodawca mi urlopu nie da,bo mi nie przysługuje...:(I mnie najzwyczajniej w*****ą...nie mam osoby która by była gdzieś obok mnie...tak po prostu... ja się zastanawiam co ja takiego zrobiłam...czy może odbywam kare za błędy innych?!wszystko idzie jak z kamienia... czy ja nie zasługuje na odrobine szczęścia?? nie mam pojęcia co mam robić... bo jest fatalnie...a jak już do końca upadne,to mnie nikt nie podniesie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Który temat? :D Mi w******i post, pare dni temu.. A nawet 2 posty! Nie były obraźliwe, byly odpowiedzia na post pewnej persony, ktora przyczepiła sie do mnie jakobym wcale szczupła nie byla (na co wskazują moje wymiary wg niej!, no tak, bo 47 kg to, że niby zapasiona jestem). Wiec odpisałam ze moze dla niej/niego szczuple to 70-50-70 (cm), ale dla mnie to już np. skrajne wychudzenie. Ale pare godzin pozniej moje posty i 1(odnoszacy sie do autorki tematu) i 2gi (odnoszacy sie do upierdliwca) zostaly wyj****e :D Ciekawe kogo uraziły. No tak, bo na mnie mozna wjechać, jakobym była grubą lochą, a ja nie moge komus odpisać i jeszcze bezczelnie w*****ć moje posty z dyskusji. Mhm. Dlatego sie teraz nie udzielam nigdzie, mam wyj****e. Jedynie jeszcze tu i na równouprawnieniu pisze. Jak tematy upadna to ja znikam z kafe, takie jest założenie. ;) Oraz oczywiscie nie musze dodawać ze post tego frajera skasowany nie został, bo po co. Mnie to mozna od grubych loch wyzwać, ale sprostowanie jakies z mojej strony, to najlepiej wykasować precz :D Dlatego sie w*******m i nie udzielam sie. Chcą- maja. Ja mam w d***e, już powiedziałam nie raz. A jak mają mi kasowac posty to strata czasu, mojego produkowania sie tutaj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kahaha, wiem że to zabrzmi jak puste słowa, ale po każdej burzy przychodzi słońce. Nie poddawaj się. Jeżeli nie masz motywacji trenować dla siebie, trenuj, żeby pokazać innym że są głupi, że Cię niedoceniają... Kiedyś, gdzieś przeczytałam: 'Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym'. Troche to dosadne, ale pomyśl w ten sposób: jeżeli osiągniesz swój wyznaczony cel, pokażesz innym (a przede wszystkim sobie), że są w błędzie, że to Ty miałaś rację, że jesteś silną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram, ja to nawet nie pisałam do czy o konkretnej osobie. Napisałam tylko, że uprawianie seksu z osobą zajętą to z kury syństwo i że zarówno ten co zdradza, jak i ten kto świadomie uprawia seks z osobą w związku, to z kury syny dla mnie. No bo jak inaczej to nazwać? Ale głupie dziewki mi usunęły... No cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha, po prostu masz gorszy okres w życiu. Ale to minie, jeszcze nadejda te lepsze czasy, zobaczysz ... To nie jest tak ze twoje zycie jest do d**y i to jest constans, to jest teraz do d**y, ale za jakiś czas będzie lepiej. Tylko musisz w to uwierzyć i jakoś przemęczyć "teraz" :( Swoja drogą kogo moga urażać moje posty?:( Przeciez teraz już praktycznie całe słowo gwiazdkują. :D:D Bez jaaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! no i ja sie zgadzam. Nigdy nie rozumialam dlatego np. panienek, ktore sie pakuja żonatym do łóżka i maja świadomość, że oni żonaci są. Że maja rodzine, dzieci.. To jest po prostu obrzydliwe. Ale widać kogos zabolało. Tak samo jak ktoś bardzo nie lubi mnie i musiał pokasować moje posty :) Naprawde, ja też tu wielu osób nie lubie, a nie zglaszam ich postów, jezeli to sa normalne posty, na jakistam temat konkretny. Zgłaszam w sumie tylko posty-reklamy, posty wyraznie obrazliwe typu to co wypisuje przemek22 ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i najgorsze w tym wszystkim jest to, że te wszystkie projekty 22 lata, zakładają takie kretyńskie tematy i nikt z tym nic nie robi, a wweź człowieku napisz jakiś post, zaraz Ci usuną. W tamtym temacie koleś pisał, że miał koleżankę, która była w związku, z którą spotykał się na wino i kończyło się na całowaniu i macaniu. I oczywiście według niego tylko ona winna. No to napisałam co myśle o takim zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahahaha...
A mi właśnie moderacja wlepiła bana na IP. :) Tak dobrze czytacie. ciekawe za który post. Dziś już nie napisze maila do nich, ale jutro jak najbardziej. Wiem że mi nie odpisza, ale po prostu, formalnosc. A IP i tak mam zmienne Jestę.. no tak on to pewnie święty był i zupełnie nieświadomie jej rozbijał związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahahaha...
Oczywiście z tej strony Zbieram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chociaż mój nick działa. dzięki przemek/ naczelny redaktorze/ moderacjo. Wiecie, musiałabym nowy założyć, a tak jeszcze użyje :) Normalnie farsa, kpina i żal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbieram  Ślimaki
Do upiornej nocy;-))) Więc... myk, myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką miałem nadzieję... i prowo udało się. Proszę🌻 A teraz myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ogarniam tego forum ;P a tak przy okazji, to ciesze się, że mój facet jest normalny i nawet nie wie, co to kafeteria, bo z tego co widzę, żaden normalny facet tu nie zagląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekałam na kogoś takiego, kogoś na kogo mogę zrzucić ciężar mojego lenistwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Kurcze chyba wstalam lewa noga,jakos humoru nie mam. No ja tez sie ciesze ze moj nie wie co to kafeteria. Ale nasz Upior z nami jest a wydaje sie normalny,wiec jest jeden wyjatek:D Przemku cie tu nikt nie zapraszal wiec wypad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z upiornem wielkim Witam Syreny... Paula, nie czaruj:-D tylko napisz co z Twoją stopką????????????????? "Wszyscy mamy źle w głowach..." Nawet ta dojrzalsza, która już upadła. No i córka wodza Wielkie OkO! Teraz pewnie "siedzi" za malwersację, kasy fiskalnej:-D Ja tu jestem... bo Upiorny jestem i szukam przeciwieństwa.;-) A wy, sympatyczne Upiorzyce? Więc? Myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy upiorny jest normalny gdy robi to czego oczekuje upiorna i każda upiorna jest normalną gdy dobrze się kamufluje. Takie moje zdanie i nie polemizuję;-) Pozdro. Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czaruje?:P mowie to co mysle:P a czemu tu jestem? A bo mam Was i mozemy sobie milo czasami porozmawiac:D Moja stopka mnie opuscila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślimak, ślimak ja z upiornem przekonywałem się, że Ty czarną upiorzycą żeś, a teraz czytam, iż może tu wyrośnie marchewkowe pole? Liczę na na obraz lica Twego, marchewkowego;-) więc... myk, myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiorny monolog i posty myk, myk! Więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upiorne to :-P Ok. Myk, myk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się cieszę że mój tu nie zaglada... Tu prawie nie ma normalnych facetow. Przemek wpadł tylko na chwilę, pewnie w związku ze zbanowaniem mnie :). przecież to jasne, że ten frajer ma powiazania z moderacja, inaczej by już dawno stąd zniknął. Albo przynajmniej szybciej by kasowali jego tematy i posty. tymczasem nie robia tego wcale lub łaskawie usuna co 2-3 h :). A tak to wiszą te głupoty. A ja nadal zbanowana :D. Upiorny, a jaka jest właściwie definicja upiornej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×