Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Umiem sie dzielic:P zbieram slimaki jakie masz ciacho?:D ja ostatnio robilam blok czekoladowy bo takiego smaka na to mialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny4
Upiorna chwalipieta;-) Nie wytykaj języka bo Ci...;-) Więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny 4
I choć to upiorne to naprawdę życzę Tobie jak najmniej spotkań z takimi przypadkami jak upiorny Więc Myk, myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moge sis przylaczyc? Jestem mezatka od 7 lat(prawie) mamy 2 dzieci ktore powoli odrastaja od podlogi.jestem po 30 i mam wrazenie ze czas sie dlamnie zatrzymal 10 lat temu.jestem odpowiedzialna mama i zona .....ale kiedy dzieci nie ma w domu ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moge sis przylaczyc? Jestem mezatka od 7 lat(prawie) mamy 2 dzieci ktore powoli odrastaja od podlogi.jestem po 30 i mam wrazenie ze czas sie dlamnie zatrzymal 10 lat temu.jestem odpowiedzialna mama i zona .....ale kiedy dzieci nie ma w domu ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie narzekam, póki co :P Fakt faktem nie mam zbyt często kontaktu z teściami, ale jest naprawdę w porządku. No i jest bardzo młoda, niedawno stuknęła jej 40 dopiero, moja mama jest prawie 20 lat starsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ex tesciowa to byla falszywa zmora ale dzieki Bogu moja obecna jest wspaniala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta:P Moja (chyba) przyszla tesciowa jest zajebista:D tesc tez:D wogole cala rodzina mojego P. robi wspaniale ciasta! Bede miala sie od kogo uczyc:D Jakie plany na dzis?:D na szczescie mam zajecia tylko do 12:D pozniej chyba zakupy:D ale slonca u mnie pelno:P wreszcie czuc wiosne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie lunatyuje bo kusilam do 2 w nocy a maz mnie o 5.30 obudzil telefonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPIORNY IV
Upiornie cicho w dziecięcym pokoju. Upiorzyce poszły spać, albo (ocenzurowano) I tak miła dzień pełen upiornych wrażeń. Pozdro smarkule)) Więc myk, myk... Upiorności stało się zadość:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×