Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka 33

Wesele Szwagra

Polecane posty

Gość i jeszczeee
Na taki post kotka vel mirabelka nie zareaguje, bo ona nigdy nie ustosunkowuje się do kulturalnych postów - zauważyłam kilka razy, np. dziewczyna "katoliczka ze wsi" bardzo ładnie jej napisała i post przeszedł bez jakiegokolwiek echa... "Rzekoma prawniczko nie mówi się "pochwalić DO znajomych"tylko pochwalić SIĘ znajomym .Jak ty skończyłaś te prawo ???albo za co haha." - zatem przy okazji: kończy się TO prawo. Uwielbiam jak ktoś poprawia innych jednocześnie samemu robiąc błąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będę z tobą rozmawiała
Odnoszę tez wrazenie ze jestes taką osobą która nie akceptuje sprzeciwu innych, nie akceptuje ze ktoś inny może mieć inne zdanie bo inaczej linczujesz go... Zobacz jak się czasy pozmienialy, i tamte już nie powrócą. Musimy się z tym pogodzić, ale z taktem i kulturą. Nie przezyjesz zycia za innych i nie wymagaj zeby inni zyli wg zasad ktore Ty uznajesz. Przykro mi ale musisz to zrozumieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dziewica no i co z tego
Szkoda że psujesz opinię takim ludziom jak ja. Tez czekalam na meza na noc poslubną... Ale szanuję tez ludzi ktorzy nie czekali i rozumiem ich. Nigdy nie wypowiedziałabym się nawet na anonimowym forum w taki sposob w jaki Ty to zrobiłaś.Nigdy. Prócz zasad dotyczacych mojej wartosci i moralnosci z domu rodzinnego wyniosłam również trochę kultury osobistej i tolerancji dla drugiego człowieka. Nie interesuje mnie co dajesz na ślub szwagierce, bo to jest Twoja sprawa, ale to w jaki sposób się zachowałaś to że poddałaś ją krytyce tylko dlatego że no cóż-zaszła w ciąże- takich zachowań też Cie rodzice nauczyli?Szanuj blizniego swego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałuję, że tu pisałam
PRZEPRASZAM CIĘ KOTKO, ŻAŁUJĘ ŻE W OGÓLE WYPOWIADAŁAM SIĘ W TYM TEMACIE. MASZ SWOJE POGLĄDY, ROZUMIEM TO. SZCZERZE ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO DOBREGO. SZANUJĘ CIEBIE I TWOJEGO MĘŻA ZA TO, ŻE WYTRWALIŚCIE DO ŚLUBU. ROZUMIEM, ŻE INNA POSTAWA MOŻE CIĘ OBURZAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam to, czytam i tak dochodzę do wniosku, że Kotka i Mirabelka to projekt tej samej osoby, która czerpie przyjemność z tego, że Was wkurza. Przestalibyście odpowiadać na te głupoty, temat umarłby śmiercią naturalną, a Kotka zniknęłaby z czeluści internetu, zamieniając się w kolejną irytującą postać ;] Także ludzie, take it easy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie podziała się nasza kocica? Już nie pyskuje? Nie odpowiedziała na pytanie. Czy jej mąż również zachował wianek do ślubu?? Myślę że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Od kiedy kwiaty od męża to sposób dowartościowania się? To raczej miły gest, świadczący o tym , że nasz mąż się stara sprawiać nam przyjemność nie tylko seksualną !! Pewnie mąż Kotce tak nagadał bo mu szkoda kasy na kwiatki albo mu nie zależy i Kotka szuka usprawiedliwienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cchgfx
Żadna z was nie umie pokazać się od dobrej strony. Żadna z dziewczn czy kobiet pomimo że ma rodzinę nie umiała pokazać swojej kultury. Umiecie tylko wyzwać się wzajemnie i to nie tylko Kotka czy jej koleżanka Mirabellka czy jak jej tam. Pozostałe Panie, dziewczyny daleko od kotki nie odbiegają kulturą. Wszystkie umiecie tylko krzyczeć, obrzucać się błotem i pokazywać swoją rację. Prawniczko naucz się poprawnie pisać. Stawiasz byki i tylko ośmieszasz swój zawód. Kotka nie masz żadnych zachamowań to samo wierna żona. Jedna drugiej wbiłaby nóż w plecy. Jesteście kobietami i to właśnie kobiecości w słowach wam brakuje. Jak stare przekupy na rynku. Kotko ty nie masz żadnych norm moralnych albo jest tak jak ty uważasz albo nie ma wcale. Dla ciebie jest kolor biały lub czarny i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam kotkę na oku
kici kici, gdzie jesteś koteczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masz ci los____
Wszystko pasuje . Maja wielki dom po rodzicach . Ona ma na imię Barbara ma męża pracującego jako naczelnik straży pożarnej. Często go w tv pokazują. Ma dwójkę dzieci jedno z adhd. Ona do mojej matki przyjeżdża i robią pazury. Ten serwis skojarzylam bo się nim chwaliła i faktycznie była ostatnio na weselu. Ale szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej marysia chyba nie spała
niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaOna89
Jaka zmiana u Kotki, zawsze taka "wyszczekana" a teraz mało co się odzywa, czyżby wreszcie coś dotarło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam was przeprosić. Wiem, że nie powinnam was osądzać. To nie wasza wina, że tak zostałyście wychowane. Jestem katoliczką i każdy kto jest praktykujący nie powinien osądzać innych. Jedynie pokazać dobrą drogę po której można kroczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Teraz to dolałaś oliwy do ognia ! Niby przepraszasz, ale już jest podtekst , że zostałyśmy źle wychowane, nie to co Ty. Może to my wskażemy Ci drogę , którą powinnaś kroczyć ? Nie będę się tu więcej udzielać, bo szkoda mi czasu na Ciebie , nawet jeśli jesteś prawdziwą osobą, a nie wymysłem czyjejś chorej wyobraźni , za późno na reformy w Twoim przypadku. Przypadek stracony jak się to mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wychodzi zamaz
Też jestem katoliczką i też Cię przepraszam, ponioslo mnie. No właśnie, nie powinno się osądzać innych, bo nikt sam nie jest bez winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampa rampa
a ja lubię Kotkę, nie zgadzam się z tym co pisze. Ale w jej obronie własnych przekonań jest Żar, pewność że one są słuszne. Przynajmniej ktoś kto nie idzie na łatwiznę i nie uznaje kompromisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilez mozna!
jak tam pogoda w tczewie? :D :P :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×