Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka 33

Wesele Szwagra

Polecane posty

Gość Podchodzisz do pani i mowisz
a ile twój "mąż na stanowisku" przynosi kasy do domu i jakie to stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mając 25 lat wstawałam rano aby nakarmić zwierzęta!!! Jak byś nie wiedziała!!!!!!! To moja sprawa co noszę. Wy macie prawo wydawać o mnie wyroki lub jaka jestem? W czym wy chodzice. Ja nie kupuje kiecek w których wyglądam jak ostatnia wywłoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie twój interes!!!!!!! Zaraz zrobisz tego temat do dyskusji? Zarabia tyle, że mogę siedzieć w domu i być matką i żoną. Dziecko inaczej chowa się jak matka jest w domu. Dziękuje, ale idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak wdawałaś się w dyskusje na temat życia w związku partnerskim. Głównie to ty krytykowałaś, że to wstyd itp a teraz jesteś oburzona? Jesteś wredna i nic więcej. Typowa baba ze wsi. Ktoś napisał rację ze wsi pochodzisz i masz idealny gust. Jednak sprawdza się przysłowie człowiek ze wsi może i wyjdzie (nie wiem gdzie mieszkasz) ale wieś z człowieka nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam na weselu 13.04
poznaje po sukience, heh tak mi mówili żeby z tobą nie rozmawiać, nie dziwię sie czemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm1234
Zwykla wiejska baba katoliczka matka i plotkara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takie smutne kiedy kobieta
za cały swój sukces w życiu uznaje dorwanie bogatego męża na stanowisku. Stanowiska raz są, raz sie je traci. A wtedy żona zęby w ścianę, bo nic nie umie, a robisz się już starsza, więc i do biedronki na kasę nie będą wyrywni by zatrudniać. To smutne na jakiej postawie wartościujesz ludzi. Mam nadzieję że PM wyczła jaką fałaszywą jesteś istotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srututututututututu.....
Twoje małżeństwo Kotka jest chyba tylko po to żebyś mogła siedzieć na dupie i zajmować się dziećmi. Za męża z miłości raczej nie wyszłaś skoro w niedziele do północy siedzisz na kafe. Chyba że mąż akurat w pracy na 3 zmianie, a Ty się wstydzisz przyznać że to stanowisko to praca w odlewni felg czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotki i lichy prezent
Również doszłam do wniosku że to musi być prowokacja. Kto obgadywałby na forum najbliższą rodzinę. Przecież wiele osób korzysta z kafe i po zdjęciu sukni, sylwetkę osób też się pamięta, po detalach kiedy było wesele u szwagra, ile ona ma lat i ile młoda. Wszystko bardzo łatwo zebrać i jeśli ktoś z gości weselnych na prawdę był na weselu albo panna młoda czy ktoś z jej najbliższej rodziny odwiedziłby to forum to od razu każdy wiedziałby że to Kotka. Za dużo szczegółów. Gdyby to moja kuzynka albo nawet jakaś koleżanka pisała a weszłabym na forum na pewno rozpoznałabym ją po tylu detalach a po zdjęciu to już na pewno. Nie wiem czy byłby ktoś na tyle głupi żeby aż tak się ujawniać i krytykować niby anonimowo a jednak każdy kto ją zna łatwo ją rozpozna. Podała w jakim wieku brała ślub kiedy miała dziecko ile ma lat itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkaflflflf
Kot.......nie masz wlasnych problemow to szukasz u innych. Umyj okna sobie i u szwagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yło
zalosna jestes kotka.... napewno twoje wesele bylo o wiele gorsze i zazdroscisz szwagrowi ze jemu sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kotki
widac "ze panna mloda jest chyba w ciazy"... To widac, czy nie widac? Bo jak widac, ze jest, to na pewno jest, a nie "chyba" jest. A jak nie widac, bo "chyba", to... nie widac, wiec nie pisz, ze widac. Ogarniasz? Moze widac, ze... chyba ma wzdecie? chyba ma za ciasna sukienke? A ty chyba glupia jestes, widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizianaa
Oszalałam zwariowałam, co za sukienka !! tragedia ! tutaj krytykujesz że PM w ciąży, a sama na ślub zakładasz czarną sukienkę, jeszcze ta fioletowa wstawka !! Chociażby Twój mąż nie wiem ile zarabiał to gustu nie kupisz ;p Dziwię się tylko , że nie poszłaś np do Deni Cler i nie kupiłaś sobie porządnej sukienki, tylko postawiłaś na jakąś wiejską szmatkę z targu. Ja osobiście też nie jestem za tym żeby ślub brać w ciąży, ale nic mi do tego, bo ja się patrzę na siebie !! Co do wesele, to nie Tobie oceniać czy było lepsze od Waszego. Jeszcze jedno , patrząc na Twoją sukienkę to niezłe dziadostwo musiałaś im dać. Teraz wszyscy dają pieniądze bo dzięki temu PM sobie kupią co się im podoba, a nie będą chować taki badziew po szafkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy tu mówi o swoich problemach, rodzinie. Już razm wam pisałam że to nie wasz interes co mój mąż robi. Ważne, że zapewnia komfort mi i naszym dzieciom. Kocham swojego męża nie chciałam ślubu na siłę tylko wcześniej długi czas byliśmy jako para a nie małżeństwo. Mając 20 pare lat to mieszkałam z rodzicami, a nie z chłopem i pomagałam im w gospodarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotki i lichy prezent
No i mnie się wydaje że zazdrościsz że dziewczyna wyszła za mąż wcześniej niż ty. Ty może też chciałaś wyjść w wieku 22 czy 23 lat ale narzeczony nie chciał i teraz czujesz zal że jak ty mogłaś chodzić 5 lat a ona tylko rok i też ślub bierze. Nie ważne ile się jest przed ślubem ważne ile się będzie po. Bo ciebie mąż może kopnąć w dupe za rok a oni mogą dożyć pięknej starości. Nie ważne czy ślub biorą z powodu ciąży czy z powodu ciąży i miłości. Skoro współżyli i widać owoc miłości to znaczy że kochają się i ślub jest z miłości. To nie te czasy kiedy to każda kobieta w ciąży musiała brać przymusowo ślub. Gdyby on i ona nie chcieli mieć ślubu to mieszakaliby bez ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie palcami nie będą pokazywać. Do twoich wiadomości nie zazdroszczę jej tego, że wcześniej złapała faceta na ciąże. Skąd wiesz że mąż zostawi mnie? a jeśli to dostanę alimenty na dzieci. Mój mąż dobrze zarabia. Widzę, że źle mi życzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srututututututututu.....
Dlaczego nie spędzasz niedzielnego wieczoru z mężem, tylko do późna siedzisz na kafe? Mąż nie chce czy Ty? Tak wygląda wasza miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wstaje o 6 rano mam 30 km do pracy. Więc to logicznie, że idzie wcześniej spać. Moje dzieci kładą się koło 21. Mój mąż koło 22. Muszę jeszcze wieczorem zrobić mu kanapki, umyć blaty w kuchni. Jak mam chwilę wolną to włącze się w dyskuje z takimi jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz dodać dlaczego nie byliśmy na poprawinach to juz przeprosiliśmy ale wesele było 60 km od domu. W miejscowości skąd pochodzi "panna młoda". Przeprosiliśmy, że nie damy rady. Mąż nie może pozwolić sobie na wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srututututututututu.....
Skąd wiesz że już Cię palcami nie wytykają? Myślisz że tylko ciąża jest powodem do wytykania palcami? Może już to robią i mówią coś takiego np. "To ta co nie pracowała i nawet studiów nie skończyła. Żadnych swoich osiągnięć nie ma i mąż ją utrzymuje bo ona potrafi tylko świnie karmić i nic poza tym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest i to duzy
w MacDonaldzie zawsze zabieram słomki bo są za free, kupki, sosy, kethcupy zawsze proszę o więcej. To samo jak np jestem gdzieś w gościach na weselu zawsze np biorę napój, słodycze itp a Wy?" KUPKI??? hahahhahahahah masz meza na stanowisku?? i co z tego?? wez sie nie chwal takimi rzeczami, bo az zal... maz na stanowisku buahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotki i lichy prezent
Nie życzę ci źle ale gdybym miała taką żonę zołze to na na miejscu męża puściłabym cię z torbami. Jaki tekst "złapać na ciąże" . Jak ludzie wpadają to nie zawsze wina jest po jednej stronie. Myślisz że nadal mamy czasy kiedy to kobiety łapią facetów na dzieci. Myślę że niektóre kobiety które wpadną też nie są zachwycone że to akurat teraz ale cóż, zdarza się i to nie jest wina tylko kobiety. Czasem zawiedzie zabezpieczenie zarówno może peknąć gumka jak i kobieta może zapomnieć o pigułce albo zapomni że w nocy miała biegunkę albo wymioty albo wystarczy czasem grypa i jakies leki które osłabiają działanie tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest i to duzy
kethcupy ???? WTF!!!??? Wez laska zainwestuj w jakis slownik czy cos, bo sie kompromitujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaaa27
Jak tak można szwagrowi d..ę obrabiać po powrocie z Jego wesela?? Zresztą już nawet na weselu? Nie wierzę, że nie było co zjeść, bo na weselach jest tyle dań, że nawet jak jedno czy 2 nie smakują, to zawsze coś dla siebie można znaleźć... A to, że PM w ciąży, o to Ciebie obchodzi? Żeby w XXI wieku takie kobiety jeszcze były jak Ty, przecież nawet na wsi już poglądy się zmieniły i ciaża przed ślubem to żadna sensacja. Czujesz się lepsza, tylko dlatego, że rozkładałaś nogi po ślubie, a nie przed? A odnośnie kiecki, to rzeczywiście okropna, ale muszę przyznać, że pasuje do Twojego charakteru... Poza tym Ty wstawiając zdjęcie sukienki, liczyłas się z różnymi opiniami, a szwagier raczej nie wie, że go obsmarowujesz w necie, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swojego męża nie złapałam na dziecko. Planowaliśmy dwóję!!! Mój mąż jest dumny, że ma taką żonę, przy której każda 1 zł jest dobrze wydana. Nie wydaje kasy na prawo i lewo. Jestem nauczona oszczędności. To jest tylko zaleta kobiety, która umie o wszystko zadbać i jest sprytwna. Nie taka co wydaje kasę na prawo i lewo i wiecznie jej mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaalaj.
Kotka jesteś zdrowo pierdolnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaaa27
Jak można złapać "na dziecko"? Jak ludzie chcą być razem, to są bez względu na to, czy jest dziecko, czy nie, a jak nie, to się rozchodzą, nawet jak to dziecko jest. To nie XIX wiek, że wszyscy przymuszają do ślubu, jak pojawi się ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi zrobisz
nie, no pewnie że taka cecha jak umiejętność oszczędzania i nie wydawania złociszy na pierdoły jest wiele potrzebna i doceniania, nie kwestionuję równeiż twoego gustu sukienkowego, tobie się podba, mi akurat nie, ale zrozum że PRAWDZIWA katoliczka, jak sama o sobie mówisz, nie obrabia czyjejś dupy za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotki i lichy prezent
Widzisz a ja znam takie kobiety które pracują na pół etatu albo 1/3, są dobrymi żonami i mamami, potrafią zadbać o dom i nie mają gosposi. Dzieci dobrze wychowane. One zadowolone bo wyjdą na parę godzin do pracy i porozmawiają z ludźmi. Nie tylko są oszczędne ale też i zarabiają i zawsze parę stów dorzucą do domowego budżetu. Także zawstydzę cię bo są sprytniejsze od ciebie bo tak podkreślasz jaka to sprytna jesteś i zaradna ale są zaradniejsze od ciebie i nie miej tak wielkiego mniemania o sobie bo już chyba każdy zdążył to zauważyć tutaj na forum że bardzo szczycisz się sobą i swoją rodzinką a innych masz za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest i to duzy
Kotka, przestan juz tak siebie zachwalac, bo jeszcze swieta zostaniesz hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×