Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka 33

Wesele Szwagra

Polecane posty

Masz rację!!! Tobie moja sukienka nie musi się podobać i ja to szanuje. Jestem katoliczką i tego nie wstydze się. Nie mogę cię zmusić abyś mówiła pozytywnie o moim guście. Nie podoba się trudno nie będę z tego powodu płakać, a teraz przepraszam ale muszę zająć się obiadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest i to duzy
wreszcie zrobisz dzisiaj cos pozytecznego zamiast klapania dziobem i obgadywania innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Od kiedy dobra żona to taka , która jest oszczędna :D ? Ja jak coś potrzebuję albo chcę to kupuję, bo raz że mnie na to stać, a dwa że życie jest jedno . Tekst, że złapała go na dziecko jest śmieszny, bo gdyby nie chciał się z nią żenić to by nawet dziecko nie pomogło, chyba że też jest z takiego zaścianku jak Ty. Stwierdzenie , że jej wesele było gorsze, to tylko Twoje zdanie bo to PM mają być zadowoleni przede wszystkim, a nie takie zazdrośnice. PS. ta sukienka to jakiś koszmar !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotki i lichy prezent
Nie wiem po co ciągle podkreślasz "Jestem katoliczką". Znam takich katolików co to wychodzą z kościoła i zaraz gadają jak to Elka wyglądała albo jak Zośka fałszowała. Albo takie mohery co to własnym wnukom nie dadzą ale za to księdzu oddadzą 3/4 emerytury. Nie jest powiedziane że każdy katolik jest dobry a niewierzący jest zły. Widać jak szufladkujesz ludzi. Trochę pokory bo za grosz jej nie masz ale mam nadzieje że życie cię jej nauczy wcześniej czy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Dokładnie . Ludzi powinno się oceniać po czynach, po tym jacy są dla innych , a nie po tym jaką wiarę wyznają. Ja osobiście wierzę w Boga, ale jakbyś prześledziła historię kościoła katolickiego i tego co np w średniowieczu robili to uwierz mi daleko im do moralności. Dlatego ja się modlę do Boga a nie do księży . Nie wiem czy wiesz, ale katolik nie powinien innych obgadywać, oceniać, wyśmiewać się. Uwierz mi większym grzechem jest oczernianie bliskich niż zajście w ciążę poza małżeństwem a wiesz dlaczego? Bo oni się " nawrócili" w oczach kościoła i wzięli ślub , tym samym przestając żyć w grzechu, a Ty dalej ludziom dupę smarujesz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka2
Kotka nie masz swoich problemow i szukasz u innych. Umyjswoje okna i u szwagra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona prezentuje typowy obraz wiejskiej baby co niedziela w kościele z całą rodziną w pierwszych ławkach a na codzień ploty pod płotem. Myślę że autorka mieszka w jakieś małej miejscowości lub na wsi. Jedynym jej zajęciem jest kafe, dzieci, dom i ploty kto z kim i dlaczego. Ewntualnie kościół i księża. Są takie osoby to taka typowa mentalność Polaków z małych miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi zrobisz
Magda nie do końca się z tobą zgodzę, pochodzę z małej miejscowości, od 10 lat mieszkam w stolicy z domu wyniosłam szczerość i uczciwość, moja mama nigdy nie chodziła na ploty więc i mnie tego nie nauczyła, nie znoszę plotów, wyznaję zasadę żyj i pozwól żyć innym, każdy swój krzyż niesie, każdy ma swój gust, każdy lubi/woli/robi co innego, także ja stanowczo protestuję przed wrzucaniem ludzi z małych miast do jednego wora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytalam calego tematu,ale rowniez uwazam ze slub powinien byc przemyslany i dlatego ze chcemy spedzic z dana osoba reszte zycia a nie efektem braku antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Wiadomo, że są wyjątki , nie mniej jednak ludziom z małych miejscowości brak jest pomysłu na siebie / czasu/ pieniędzy / możliwości i przez to rzucają się w wir plotek, kto , z kim , gdzie, jak i po co :) Skoro wyjechałaś do dużego miasta to miałaś swój powód, pewnie między innymi praca, większe możliwości. Dzięki temu masz co robić i szkoda Ci czasu na plotkowanie przy płocie :) Jak widać autorka jest znudzoną życiem kobietą, nigdy nie zrozumiem jak można siedzieć w domu. Mój mąż ma dobrą pracę, a mimo to sama chcę się realizować, kończę studia, zaczynam pracę , dla samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha słuvchajcie haha
kotka pewnie też kieckę wyrwała za darmo :D:D:D więc ma ... ech.. i to są właśnie nasi "katolicy" w oczy tiutia a jak sie odwróci to nóż w plecy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Po pierwsze nie wiadomo czy ona jest w ciąży, może przerwała dietę przed ślubem i się jej trochę przytyło to raz, a dwa nie wiadomo kiedy ślub planowali. Skoro nie widać zbytnio brzuszka to może być np w 1-2 msc ciąży. Autorka nie wspominała , że dostali niespodziewanie zaproszenie na ślub, więc widocznie przygotowania były już wcześniej czynione , a w międzyczasie zaszła dziewczyna w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja babcia KOTKA 33
Powiedzcie tej pindzie żeby oddała moją sukienkę!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogurt malinowy
Autorko, w tej sukience wyglądałaś jak dama cmentarna. Chyba pomyliłaś imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trarara
Dzieci Kotki 33 jedzą słodycze tylko w niedziele w tygodniu tylko na podwieczorek tylko slodycze lub jakiś budyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szpieguję innych i nie życzę sobie tego. To jest moja sprawa, a nie twoja. To samo moja sukenka. Jeśli wy uważacie, że taka kreacja nadaje się na pogrzeb to gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie mnie bo jej strzele
no jak tam, oddałaś babuni sukienkę larwo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trarara
heheh Kotka 33 to taka sama podła larwa jak jagoda czy ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie musze zmobilizowac
jak twoje wesele bylo zorganizowane w takim guscie jak ta sukienka to napewno bylo lepsze..hahahah.. twoje wypowiedzi sa strasznie proste.. nog nie rozkladalas ale inteligencja tez nie grzeszysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaaaaaaaaaaaaahaha
"nie szpieguje innych" buahahha nie w ogóle :D dewota totalna!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że cały czas wchodzisz po moich tematach i tylko krytykujesz. Co ty masz? Ja mogę być dewotą dla ciebie ale ja mam rodzinę i honor a tobie brak tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sie co dziwic ze
honor :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę z jej opisu
W obronie TV TRWAM :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Pewnie nasza drapieżna kocica dzieciom słodyczy nie daje bo musi Rydzyka sponsorować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prodżekt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a co znaczy ten podpis, że KAZDY CHŁOP KRĘCI SOBIE HULA HOP? Bo jeśli to co myślę, to rzeczywiście podpis katloliczki.... kolejne prowo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo5555
dajcie spokój, widać, że Kotka 33 to zmyślona postać, normalni ludzie tak się nie zachowują ani nie ubierają się w takie szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Jakie Ty masz Kotka powiedzenia, to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Taka prawda , że ta sukienka wygląda okropnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×