Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka 33

Wesele Szwagra

Polecane posty

Gość Przecież kotka pisała
Że jak byli z mężem parą to nóg nie rozkładała.. Ale może wcześniej bo o tym nie pisze :P a teraz jak są parą po ślubie to pewnie ją ale swędzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia, autorko
coś ty na siebie włożyła??? Ja nawet wyrzucić śmieci w czymś takim bym nie poszła, bo bym, sie wstydziła ze mnie jakis sąsiad dojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij zmiany od siebie
Potrafię zrozumieć, że Kotka jest dumna ze wstrzemięźliwości przed ślubem (o ile czystośćdla niej to nie tylko "klasyczny" seks, ale również inne formy np. oralne, lub pieszczenie). Dziś niewiele osób potrafi poczekać. Zasługuje na pochwałę, że była wierna zasadom wyznawanym przez siebie. Ale nie można pochwalić Twojej "szczerości", Kotko. Szczerość jest właśnie wtedy, gdy potrafisz uprzejmie powiedziećkomuś prosto w twarz swoje myśli. Jeśli tego nie potrafisz - powinnaś milczeć. Pytasz "to co miałam milczeć i udawać że nie widzę?". Tak, miałaś udawać, że nie widzisz, że PM jest w ciąży. Tego wymaga kultura osobista. Jeśli ciąży Ci milczenie, wtedy podchodzisz do PM i pytasz - "czy jesteś w ciąży, który miesiąc, jak się czujesz, może chcesz jakieś porady, pomocy?"... Oceniasz ludzi przez pryzmat swoich wartości. Ty masz takie wartości i się ich trzymasz, brawo! Ale nie dla wszystkich ważne jest czekanie z seksem do ślubu. Ty powinnaś to uszanować i nie krytykować, że ktoś poszedł inną drogą, niż Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy
błagam powiedzcie że to prowokacja ze takich idiotek nie ma blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipokrytką to ty jesteś. Oczerniasz mnie na forum publicznym! Uważasz, że to normalne? Ja mam prawo powiedzieć co sądze o kimś z rodziny. Ty mnie dziewczynko nawet nie znasz. Nie wiesz jaka jestem!! Nic o mnie nie wiesz. Taka jest prawda ale masz czelność powiedzenia tego co dla ciebie jest wygodne a dla mnie nie. Cały czas drwicie z mojego gustu a wy jaki macie gust? co wy z sobą reprezentujecie? wy oczerniać możecie. Krytkować, palcem pokazywać "coś ty na siebie włożyła" ale żadna nawet nie pomyśli, że może ja mam taki styl, taki gust!!!! Lubię dobrze wyglądać!!!! Każda z was umie dostać ale żadna z was nie umie przyznać się do błędu. Wy uważacie się za lepsze od mnie? za bardziej nowoczesne? a ja zakłamana dewota, która pokazuje swoje katolickie wychowanie na pokaz? Jedno jest pewne dziecka przed ślubem nie miałam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca nie wiedząca*****
no to to twoje jedyne zyciowe osiagniecie??????????????????????????GRATULUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowy
ale glupia babo co nas to interesuje czy ty mialas dziecko przed slubem czy nie mialas? tym sie roznimy moja droga ze mnie to nie interesuje kto kiedy poczał dziecko, kiedy sie urodzilo...najwazniejsze zeby bylo zdrowe!! Jeszcze jedna uwaga chociaz chyba ktos to zauwazyl wczesniej. robimy to samo co ty. ty poddalas krytyce zone szwagra i to publicznej na kafe wiec my idac twoim sladem rowniez poddajemy krytyce twoja osobe nie pasuje ci? Ano wlasnie! zarowno jak my nie mamy prawa oceniac ciebie tak samo ty nie mialas prawa oceniac tamtej dziewczyny bo to jej zycie i jej sprawa z kim sypia i kiedy! nienawidze takich zaklamanych IDIOTEK! sledze ten temat i po prostu nie wierze ze moga chodzic po naszej ziemi takie beznadziejnosci... i uwierz nie mam tu na mysli twojej sukienki ale twoje beznadziejne myslenie a moze inaczej twoj sposob wyrazania sie o tak naprawdę najblizszej rodzinie oraz sposob w jaki przyjmujesz krytyke a w zasadzie to jej nie przyjmujesz 🖐️ kapujesz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij zmiany od siebie
Nie miałaś dziecka przed ślubem, to już wiemy, pogratulować. Co do sukienki - ważne, że Tobie się podobała. A teraz oddychaj, uspokój się. Z Twoich postów bije tyle gniewu, że dziwię się, że jeszcze tu piszesz... Czemu się tym tak przejmujesz? Ktoś ma inne zdanie, niż Ty, no i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś bezczelną hipkrytką, która krytykuje innych. Możesz wszystkich krytykować ale nikt nie może nic powiedzieć. Dziś napisałaś dziewczynie, że ma rodziców nieudaczników, innej napisałaś że to zwyczajny wstyd iść z brzuchem do ślubu. Hallo tak obgadałaś niewinną dziewczynę. Chcesz wszystkich rozstawiać po kątach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebista jestes
Kotka 33: idz se lepiej strzepac bo sluchac Cie zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prof. Lampart-Startrekowicz
A ja myślę, że Kotkę powinien ktoś porządnie przelecieć, pewnie nie wie co to seks, a jedynie co to prokreacyjny stosunek płciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez sie Bogdan nie podoba
Lubie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czegoś tu nie rozumiem
A ja idę do ślubu w białej sukni i w welonie, po 10 latach związku. A wiesz dlaczego? Bo w bieli jest mi ładniej niż w ecru i dlatego, że do mojej sukni i fryzury pasuje welon, a nie toczek czy kwiaty we włosach. I dlatego, że biała suknia już od dawna przestała być symbolem dziewictwa. Symbolem dziewictwa był wianek, którego już nikt chyba nie zakłada. Przed ślubem mam zamiar się wyspowiadać, więc będę oczyszczona z grzechów, nie będę więc wtedy czysta? Przestudiuj sobie 7 grzechów głównych. Czy, to że uważasz, że Twoje wesele było lepsze to nie jest przypadkiem pycha? Czy to, ze uważasz się za lepszą, bo nie spałaś z facetem przed ślubem, to też nie jest pycha? A "nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu"? Czy plotkowanie i "podniecanie się" cudzym życiem nie podchodzi pod ten grzech? Czy w rachunku sumienia nie ma takiego grzechu jak mówienie źle o swojej rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dziecko przed ślubem? 10 lat czekałaś na ślub to chłop bardzo długo zastanawiał się przed powiedzeniem TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowy
Ludzie ale widac odrazu ze ta cala kotka to jest prowokacja. jej opis o TV TRWAM ? nie wierze ze istnieja takie prostaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowy
każdy jej post jest po to zeby nas prowokowac do chorej (nie uwazacie?)dyskusji. zajmijmy sie czyms innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mów co chcesz mnie twoja wypowiedz zupełnie nie interesuje! prawda jest taka, że szczerość boli i to co piszę. Dziecko urodzone przez planowanie jest czymś wspaniałym. Dziecko urodzone na zasadzie wpadki nigdy nie jest tak oczekiwane. Po prostu jest i wtedy dzieczyna ma dylemant, bo trzeba brać ślub. Kobieta idzie w bieli bo biel oznacza czystość. Nie mówię, że masz nie brać ślubu bo masz dziecko, które kochasz!!! ale biel i dziecko nie pasują do siebie i taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowy
weź nie zasmiecaj forum prowokacjo!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ci raz napisałam. Jak ci się coś nie podoba nie musisz udzielać odpowiedzi. Zrozumiałeś? Nie interesują mnie twoje fanaberie, które nic nie wnoszą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem jedno
ja pierdolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowy
jak narazie to nikomu twoje wypowiedzis ie nie podobaja a kazdy pisze. spostrzegawcza jestes ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
A ja sie zgadzam z pogladami kotki tak trzymaj ci wszyscy to beznadziejne dziwki ktore daja dupy przed slubem i robia dzieci na potege bękarty pozniej chodzą po ziemi pozdrawiam cie kotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje:-)) Mam swoje poglądy i ich nie zmienie. Nie mówie, że dziecko przed ślubem to coś strasznego!!!Jednak dziecko planowane, oczekiwane to zupełnie inne uczucie. Ile ślubów odbyło się bo panna była w ciąży? Później tylko rozowdy, a przysięgają przed Bogiem wierność do końca życia. Biała sukienka to nie moda czy ładny wygląd. To oznaka czystości i wierności. Teraz rozwodów jest na potęge. O czym to świadczy o upadku rodziny i morlaności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
hah kotko glupia. specjalnie cie podkrecilam. widzisz jaka jestes beznadziejna? jak ktos ma inny poglad to wyzywasz jak ktos cie pochwala to odrazu zmieniasz ton wystarczy zawiac w twoja strone to sie nazywa chyba nieumiejetnosc radzenia sobie z opiniami innych ktore nie sa identyczne jak nasze!!!!!!!!!!!!! fuj!brzydze sie takimi ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem jedno
na pewno nie o tym ze ktos ma dziecko przed slubem!!!!!!!!kobieto ogarnij sie,wez moher i idz sie pomodl, ja nie wiem co ty na kafe robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem jedno
wierna zono :D (Y)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem jedno
upss miał być kciuk do góry ale widac tu się go inaczej robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierna żona i po co takie podchody? Jesteś zakłamana, masz 18 lat i rozwiązłość to twoje drugie imię? Dlaczego mam być głupia? Za to, że daję sobie radę z tym, że ktoś porównuje mój gust i zaczyna atakować. Sama się ośmieszasz kiedy najpierw zgadzasz się, a później uważasz że to było zwyczajne kłamstwo wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×