Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka 33

Wesele Szwagra

Polecane posty

Gość wierna zona 32
a i przepraszam was dziewczynki za to wyrazenie-dziwki- ale musialam jakos ostro pojechac aby wtopic sie w jezyk naszej gwiazdy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronię Kotki
Nie popieram tego, co Kotka napisała o weselu, szwagrze i jego żonie - moim zdaniem ich wesele, ich dziecko, ich sprawa. Ja takich rzeczy nie komentuję. Ale jedli chodzi o poglądy Kotki na małżeństwo, ślub i dzieci... zgadzam się z nią w 100%. Ja też nie miałabym odwagi pójść w białej sukni i welonie do ślubu gdybym nie zachowała czystości prze ślubem. Wstydziłabym się spojrzeć w oczy ludziom idąc do ślubu z brzuchem - wstydziłabym się siebie oczywiście. A najbardziej wstydziłabym się kiedyś w przyszłości powiedzieć dziecku, że było z wpadki... Jestem mężatką dopiero 8 lat, też mam dwoje dzieci - oboje planowane i po ślubie i mam w tych sprawach identyczne zdanie. A wy nie potępiajcie kogoś, kogo do końca nie znacie, tylko dlatego, że ma inne poglądy niż większość, inne nie znaczy gorsze! Tym bardziej, że dziewczyna ma charakter, wie czego chce, potrafi wymagać nie tylko od innych ale przede wszystkim od siebie. Sukienki nie będę komentować - każdy ma swój gust. Raczej bym takiej nie założyła, ale patrząc na dzisiejszą modę tzw. wieczorową z dekoltem do pasa i długością do bioder, to już jej sukienka lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowy do Poświęceń
No Kotka ja ci powiem jedno: sukienka mnie nie interesuje, tylko to co jest pod nią, a wygląda że zgrabna dupeczka z ciebie. Co pod czaszką też mnie nie kręci, nawet wolę takie zimne ryby, bo jak wchodza połaskotane na orbitę to hohohoho.. Dlatego zgłaszam się na ochotnika, jako telegat tego forum, żeby pokazać ci w imię dobra ogółu jak zmakuje miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Śmiać mi się chce bo jedynym osiągnięciem życiowym Kotki jest to , że nie zaszła w ciążę przed ślubem oraz to , że ma męża na stanowisku :D Ja wyszłam za mąż z miłości, też nie " wpadliśmy" przed ślubem, chociaż seks uprawialiśmy , mieszkaliśmy nawet razem i żaden ksiądz nie robił z tego tragedii ! Wyspowiadaliśmy się jak należy i do ślubu przystąpiliśmy bez grzechu . Też szłam w białej sukni i nawet przez myśl mi nie przeszło, że nie należy bo seks uprawiałam ! Kotka w Twoich postach roi się od grzechów , więc nie podkreślaj ciągle jaką to katoliczką jesteś. Każdy grzeszy, tylko większość zdaje sobie z tego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka a ty co
Ślub brałaś po 2 tygodniach znajomości? Nie krytykuj dziewczyny że 10 lat jest w związku bo nie masz pojęcia czemu! Może tak im pasowało? Może mieli ważniejsze wydatki i musieli odłożyć ślub? Mogło być tysiąc powodów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka a ty co
tak wogóle to ja na początku przeczytałam "każdy chłop kręci sobie hu*a hop" :classic_cool: i pewnie nie ja jedna :D a przy okazji gdzie zniknęła sukienka? Usunęłaś link ze stopki? Czyli jednak wstydzisz się jej!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Napisałaś, że dziewczyna musiała czekać 10 lat na ślub i się z niej wyśmiewałaś, że facet się wahał a tu GUZIK PRAWDA, właśnie to świadczy o tym, że pomimo iż nie mieli " papierka' to byli ze sobą te 10 lat, mógł uciec gdzie pieprz rośnie, bo go nic formalnie nie trzymało a on był przy niej i co więcej się jej oświadczył !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie brałam ślubu po 2 tygodniach znajomości. Najpierw poznaliśmy się, póżniej byliśmy parą oficjalnie i zapraszaliśmy się wzajemnie do rodziców. Następnie był ślub. Moi rodzice też tak robili, tak mnie wychowali i jakoś nie żałuję tego. Moi rodzice od samego początku są razem. Nie wiem co może wasz tak cieszyć. Nie powiedziałam nigdzie w prost "moim osiągnięciem życiowym są dzieci i mąż na stanowisku". Ciesze się że jestem matką. To, że moje dzieci były planowane. Jestem jaka jestem. Mam swoje poglądy. Nigdy nie leżałam i pachniałam. Musisłam pomagać od małego rodzicom w gospodarstwie. To część z was swoje ataki na moją osobę zaczęła od sukienki. Trudno taki mam gust. Nikt nic nie wie o mnie. Jednak upracie twierdzicie, że moje osiągnięcie to facet i dzieci. Jakie wy macie osiągnięcia życiowe? Przepraszam bardzo, ale gdybym zaszła w ciąże przed ślubem to bym nie poszła w białej sukience do kościoła. Nie!!! i jeszcze raz nie!!! Kremowy lub błękitny kolor tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest i to duzy
w tej czarno-fioletowej powinnas pojsc w takiej sytuacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty też nic nie wiesz
O sytuacji tej pary z 10letnim stażem w związku a jednak dodałaś kąśliwy komentarz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo. Dziewczyna 10 lat z chłopakiem i co żadnych zaręcznych, przygotowań do ślubu nic! Po 10 latach należy się kobiecie stały związek z pierścionkiem na palcu. Facet w każdym wieku znajdzie sobie babę jak ma kasę! a kobieta niesety nie. Nie ma co się oszukiwać ale kobieta po 30 a 20 latenia młoda różnią. Zawsze facet wybierze młodszą. To jest życie. Jeśli dziewczyna do 30 nie ma stałego partnera to z każdym rokiem będzie trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż kotki
Wracaj do garów!! Wybaczcie, ale to było silniejsze ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
AŻ DZIW kotka ze cie twoj maz nie zostawil jeszcze ciezko by ci bylo znalezc kogos kto akceptowalby twoje poglady i twoje sukienki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
W jakich Ty czasach żyjesz ? Zatrzymałaś się chyba w średniowieczu ! Teraz kobiety są wykształcone, często mają dobrą pracę, dbają o siebie, nieraz 30latka wygląda dużo lepiej od 20stki ! Wiek tutaj nie ma nic do rzeczy, w ogóle ładnie postrzegasz facetów, przez pryzmat stereotypów, że każdy woli młodszą ? Guzik prawda, mam znajomych gdzie chłopak ma 23 lata, a jego dziewczyna ma 28 lat , więc reguły na to nie ma. Poza tym skoro byli ze sobą 10 lat bez papierka tak jak już mówiłam, to znaczy że byli ze sobą z miłości, a nie dlatego, że o rozwód trudno ! Jakie Ty masz ograniczone myślenie, weź rozszerz swoje horyzonty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
chociaz i tak pewnie twoj maz zdradza cie na prawo i lewo moge sie zalozyc kto by wytrzymal takiego babsztyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puki co mój mąż nie nie zdradza. Choć wiem, że bardzo tego chcecie. Piszę pradę ile jest takich przypadków, że to kobieta jest starsza, a facet młodszy? Mało! Ile jest przypadków że facet po 30 bierze 20 latkę? dużo! dlaczego bo kobieta to ładniejsza połowa. To ona ma się podobać aby inni zazdrościli. To ona ma stać na straży domowego ogniska. To ona będzie urządzać, kupować, doradzać. Mój mąż jest w pracy więc wybacz z tym podszywem:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierna żona nie bądź taka do pewna. Po twoich wpisach mam wrażenie, że zachowujesz się jak nastolatka a nie kobieta na poziomie. Może to własnie ciebie mąż zdradza? Pewna taka jesteś, że wszystko jest dobrze w twoim małżeństwie? Mój małżonek puki co bardzo mnie kocha. Kocha mnie za to jaka jestem. Mogę dla was być zdewociała, chora psychicznie. Jednak mój mąż zostrzegł w mojej sobie wartościowe cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaaaaaaaaaaaaahaha
a skąd to wiesz??? że nie zdradza? żebyś się z ręką w nocniku nie obudziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być dostrzegł przepraszam:-)) Idę robić obiad. Dziś pieczone ziemniaczki, pałki z kurczaka w polwie miodowo - musztardowej i sałatka z ogórka, pomidora i cebuli. Do tego świeży sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
widzę że zarówno z inteligencja jak z ortografia u ciebie na bakier;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaaaaaaaaaaaaahaha
pewnie mu dajesz raz na miesiac i po ciemku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kobieta podejmuje temat zdrady lub sugeruje to sama nie jest pewna swojego partnera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie odbieram
jakie rarytasy no szok normalnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sie co dziwic ze
nie mogę laska chyba się z choinki urwała!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama siebie kompromitujesz. Jeśli już użwasz słów inteligencja to najpierw zapoznaj się z jego znaczeniem. Nic nowego nie dodałaś, a na szczerość odpowiadasz sarkazmem jakie to smunte. Masz jeszcze jakieś pytania? teorie na temat mojego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ulubiony temat
Kotka, chciałam wiedzieć z jakiego filmu to twoje motto życiowe :D i jak wpisałam w google wyskoczyło mi pełno tematów w których się udzielasz. Jestem bardzo niemile zaskoczona treścią poziomem wypowiedzi, które tam umieściłaś. To tyle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierna zona 32
ale czy ty nie widzisz dziewczyno ze Ty od pierwszego wpisu sie kompromitujesz? KAZDY powtarzam KAZDY probuje ci to wytlumaczyc wbic do tej twojej pustej glowy i to wlasnie Ty masz na kazdy zarzut odpowiednie wytlumaczenie dopasowane do twojego poziomu. nie chodzi mi juz o styl kiecki nie chodzi mi o twoje podejscie do malzenstwa chodzi mi o to ze nie potrafisz przyjac krytyki do siebie tylko ciagle odbijasz pileczke. ktos powie A ty dajesz B i tak dalej. nie mozna ci nic wytlumaczyć...kompletnie! agresja jad od ciebie bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkjjjj
Zawartość portfela niestety nie zawsze odzwierciedla zawartość głowy. Kotka 33 czy ty w inny sposób korzystasz z ubikacji niż my, żeby wszystkich dookoła obrażać i obgadywać. Nie potrafisz przyjąć krytyki już ktoś pisał wcześniej, że widzisz źdźbło w oku brata, a belki w swoim już nie. "Jak jesteś bez grzechu to rzuć kamieniem" coś Ci to mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×