Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna :(

Czy tylko ja nie lubię gdy mój mąz/partner wyjezdza w delegacje ?

Polecane posty

sok malinowy ogolnie w ciazy odpada gdyz wywoluje skurcze, szczegolnie jesli sie poje sok z lisci malin. Hmmm... waga strartowa 62 kg przy wzroscie 168 cm. w I trymestrze spadlam do 60, potem dlugo dlugo nic az okolo 20 tygodnia nawet ciut pozniej zaczelam przeybierac na wadze, wiec suma sumarum jestem 12 kg na plusie :/, i najlepsze jest to ze nie widze tego po calym ciele ani po brzuchu, gdyz ten wyglada jak pilka i jest naprawde nie duzy. w obwodzie mam 103 cm, wydaje sie byc duzo, ale pod bluza dresowa ledwo widac uwypuklenie. Co do czosnku to wiem ze w ciazy mozna spozywac ale w ograniczonych ilosciach, gdyz ma ostry smak przez co dziecko niechetnie spozywa wody plodowe nawet przez kilkanascie godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam jak tam dzionek mija? Ja wstalam i tak patrzac za okno mysle iz wezme sie za wypranie tapicerki wozka tylko zastnawiam sie czy prac go recznie czy wrzucic na niewysoka tempke do pralki... Jak Ty Ambaje czyscilas wozek? Troche sie boje ze czyszac go recznie porobie zacieki ;/ a ze material jest jasny to nie chce aby wyszly zacieki. mamy Bolder SD taki szaro kremowy i nie chce aby ten kremowy zaszedl zaciekami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jakos poszlo wypralam go recznie, zajelo mi to chyba ze 3 godziny ale dalam rade. Zaciekow brak, wystarczyl plyn do mycia naczyc i wszystko ladnie zeszlo :) ale krzyz i biodra teraz daja o sobie znac... Maz mnie dzis wkurzyl, kupilam sobie sukienke taka bardziej wyjsciowa, turkusowa, odcinana pod biustem (cos typu jak rzymianka z tym ze ma szeroki pas pod biustem a nie cienki sznurek) czulam sie w niej dobrze do czasu az mu sie w niej nie pokazalam, stwierdzil iz zle w niej wygladam bo mi odstaje na plecach i caly jej urok doslownie zgasl... Tylko ciekawe jak mam kupic sukienke na jedna okazje za grosze, aby byla dopasowana w biuscie, pod biustem jak dawniej i objela 103 cm w pasie :/ i do tego aby jeszcze podkreslala talie ktora mi zostala. Za 2 tyg idziemy na slub kuzynki chcialam ladnie wygladac aby nie isc w czarnej sukience jak na pogrzeb to nie. Cieszylam sie jak dziecko ze w cos mi sie udalo wejsc i wygladac to wystarczylo kilka slow i czuje sie jak baleron w niej teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlej ja swój wytargałam na podwórko, powypinałam tapicerkę i w wanience małego wody nalałam i prałam ręcznie.. mój wózek jest zielony ciemny z jasnymi dodatkami.. co do komentarzy męża nie przejmuj się, ja już się przyzwyczaiłam że mój mówi do mnie ptysiu.. a co do wagi ja w pierwszej ciąży schudłam 10 kg na początku od wymiotów a potem 18 przytyłam..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ogolnie to mi nie ubliza bron Boze ani w ciazy ani poza nia :P tylko jak to facet wylozyl kawe na lawe co mu sie nie podoba w sukience i tyle :P i wczesniej gdzie ja nie zwracalam na ta uwagi czuje sie teraz jakbym miala garba do ziemi na plecach :D ale juz opanowalismy sytuacje :D przy dobrym naciagnieciu jej tu i owdzie wszystko wyglada elegancko :) no my niestety nie mamy ogrodka tylko dwa balkony :P wiec w misce nalalam wody z plynem do naczyc w wannie pralam, prysznicem splukalam i szybciutko na balkon by tam sobie schlo, wszystko ladnie sie odpralo, zaciekow nie ma jest idealnie teraz pozostala rola meza zalozyc futeraly na foteliki bujaczki itd i powkladc w odpowiednie dziurki wszystkie paski bo dla mnie to czarna magia i za duzo zabawy :P dzis akurat maz jest ostatni dzien w pracy i 2 tyg urlopu ma, smieje sie ze mała moglaby w polowie urlopu dac znac o sobie i wyjsc na swiat, wtedy urlop ojcowski bysmy mogli pozniej wykorzystac :P w sumie tez by mi to na reke bylo. 26.07 koncze 38 tydzien i po nim niech sie dzieje juz co chce, ciaza donoszona to najwazniejsze :D dzisiaj wybieram sie do szpitala jeszcze na ktg, bylam osotnio we wtorek lekarz zapytal o ruchy powiedzialam ze czuc ale sa dni ze kopie bardzo mocno a sa dni ze slabiej i kazal po 3 dniach jeszcze raz przyjechac na ktg. W planach mam dzis na obiad ugotowac ryz z warzywami i piersia z kurczaka :D szybki, tani i przedewszystkim smaczny obiad :) slonko grzeje juz od rana ale jakis szczegolnych upalow nie ma wiec da sie zyc, lapki i nozki szczegolnie nie puchna wiec nie jest zle :) a Ty Ambaje jak sie czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluska22222
hej :) juz po remoncie :). Moj m pojechal wlasnie na trzy dni za warszawe :/ i zostalam sama z malym. Wieczorem postaram sie nadrobic wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a ja juz coraz blizej porodu, do terminu zostaly 2 tyg ale mimo tego cos czuje ze posypie sie szybciej :D brzuszek coraz nizej, coraz czesciej skurcze mam tak wiec z dnia na dzien szykuje sie na bole :D no moj maz akurat ma urlop wiec szykjemy powoli [okoj dla babelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się nie odzywam bo mój wyjechał, wróci w piątek i w poniedziałek znów na cały tydzień wyjeżdża a syn mój szkarlatyny dostał i siedzi w domu ze mną marudny i nie mam czasu nawet napisać cokolwiek..;/ byłam u ginekologa na wizycie, zaniepokoił się trochę że za bardzo mam rozpulchnioną macicę i kazał odpoczywać dużo ale weź tu odpoczywaj sama z chorym dzieckiem.. podlej myślałam o Tobie czy nie urodzisz razem z księżną Kate hehe;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to współczuję Ci okrutnie. Ją się jeszcze w miarę trzymam choć coś czuje że do terminu nie dotrwam .coraz częściej mnie skurcze łapią. Nawet spacer już jest dla mnie męczący. Sikam co chwilę a na dodatek już mi się lekko oddycha. Ostatnio byłam na ktg. Coś się lekarzowi nie spodobało to że słabo ruchy czułam. Kazał na drugi dzień ponownie przyjechać i gdyby coś nadal było nie tak to miałam zostać na obserwacji. Ale dzięki Bogu wszystko jest ok bo w przeciwnym razie na bank bym nie wyszla do porodu. A jak się czujesz podczas upałów bo mi ciągle puchna stopy juz tylko w japonki się mieszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie włączam komputera w te upały. Jest masakra. Dobrze ze mam klime. Jutro na wyniki jadę. Mało czasu mam ostatnio bo przedszkole zamkniete na sierpien i syn w domu już garuje. A ty nadal w dwupaku?l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak u mnie bez zmian jak narazie choć do terminu porodu jeszcze kilka dni. sutki z dnia na dzień coraz bardziej bola i stopy puchna masakra nam już dosyć. Dzisiaj byłam w h&m kupić biustonosz do karmienia i d**y dałam po całości bo kupiłam na obecny niemalże rozmiar mało co jest większy nawet nie sprawdzilam czy wkładką wejdzie.na szczęście nam 28 dni na zwrot bądź wymianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem też uzależniona od staników z H&M.. wiele lat włóczyłam się po bazarkach i nieznanych sklepach w poszukiwaniu porządnych biustonoszy ale jak już raz zawędrowałam do H&M to z niego nie wychodzę..;) u mnie chłodniej od wczoraj.. byłam rano w laboratorium oddać krew do badań i zobaczymy jak to będzie.. trzymam kciuki za spokojny i szybki poród;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej witam po długiej niobecności :D Jeszcze nie urodzilam jak cos, nadal czekamy na naszego babla :) Laptop mi cos padl i nie mialam mozliwosci wejscia zbytnio na kafe, a z telefonu zle mi sie pisze. Maz juz dzisiaj wrocil do pracy po urlopie, w domu znowu pustka. Powoli zblizamy sie sie chyba do porodu, z dnia na dzien coraz czesciej czuje klucie i pobolewanie podbrzusza. Dzisiaj musze jszcze jechac na Walbrzych do galerii by w h&m stanik wymienic na wiekszy, bo w mojej dziurze to galeria jest, ale h&m juz niestety nie :( a co tam Ambaje u Ciebie jak sie czujesz? Setunia Olunia a co z Wami ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole zapomnialam dodac, w czwartek bylam u lekarza na ostatniej wizycie, po badaniu okazalo sie ze babel najprawdopodobniej zrobil nam psikusa i z ulozenia glowkowego ulozylo sie albo posladkowo albo miednicowo. Pojechalismy na usg i na szczescie wyszlo, iz podczas badania nasza ksiezniczka musiala raczke wyciagnac nad glowke badz cos innego zrobic, bo glowka jest normalnie w dole, gdyby tak nie bylo, to juz bym dzisiaj szla na cesarke. Babel wazy 2800+/- 400 gram, wg lekarza to w sam raz nie za duzo nie za malo :) Dzisiaj jade na ktg i wymaz na gbs, moj lekarz chce w szpitalu przeprowadzic ten wymaz aby byl jak najblizej porodu, bym nie daj Boze nie zlapaa czegos zaraz przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlej dalej w dwupaku? Ja dziś na badaniach byłam.. wypatruję z nadzieją chłodniejszych dni..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam jak tam. W piatek bylam na ktg, termin mi juz minal, jesli do srdoy nadal nic sie nie ruszy to mam sie zglosic na wywolanie. Srednio mi sie to podoba. Od rana sprzatam ile wlezie, sutki masuje wg zalecenia lekarza, wspolzyjemy z mezem caly czas i cisza... a co Ambaje u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy mialyscie w pierwszych tygodniach ciazy plamienia? takie lekko brazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze kto zawital do nas :D czy ja plamilam? nie sadze, po prostu zatrzymal mi sie okres, czekalam, czekalam i w grudniu juz nic nie przyszlo. Zaczelam plamic jak mialam ciaze zagrozona poronieniem bo nie wiedzialam ze jestem w 2 tyg, a oddalam krew jako honorowy dawca, ale plamic tez mozna jak sie nic nie dzieje. Mozesz miec samo plamienie implantacyjne (czesto wlasnie mylone z mieesiaczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak. Kazda kobieta indywidualnie przechodzi pocztaki ciazy. Jedne dluuugo dlugo nic o niej nie wiedza, a inne od razu to ''czuja''. Najlepiej zrob test bHCG, i wizyta u lekarza by sprawdzic czy wszystko jest ok. Ale jesli rzeczywiscie fasolka rosnie w Tobie to najszczersze gratulacje i witam w klubie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za długie milczenie ale cały tydzień byłam w szpitalu na oddziale dla cukrzyków bo mimo diety moja cukrzyca mi się we znaki daje i musiałam poleżeć na diagnostyce by mi insulinę dopasowali.. we wtorek znów do hematologa bo mi się wyniki pogorszyły.. mam nadzieje że nie zostanę na oddziale..;( podlej napewno już tulisz córcię w ramionach, odezwij się co u Ciebie. ściskam cię mocno Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ja miałam w pierwszej ciąży plamienia i brałam na podtrzymanie d*phason..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12nasstego wlasnie b ylam u gin na umowionej wizycie w zwiazku z pozytywnym testem ktory robilam w dzien spodziewanego okresu tj 4 sierpnia na usg byl dosc spory pecherzyk 19mm i cialko zolte wszystko podobno dobrze ale dostalam luteine dopochw i nie plamie juz zreszta w dzien wizyty, wieczorem, pani doktor powiedziala ze juz w sumie plamienie ustaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu no to ściskam cię mocno kochana!! niech ten maluszek tam rośnie! termin pewnie gdzieś kwiecień - maj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko będzie dobrze setunia.. ale się cieszę!! ciekawe jak tam podlej mamusiuje sobie;) ja mam trochę kłopotów, wyszłam ze szpitala i chyba znów pójdę ale na inny oddział.. we wtorek mam wizytę decydującą.. trochę się martwię bo to dopiero 31 tc.. żeby tylko jeszcze ze 3-4 tygodnie wytrzymać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambaaje na pewno dasz reade:) duzzy masz juz brzuch?:) mialas mdlosci na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia mdłości to mało powiedziane.. wymiotowałam na potęgę.. schudłam 6 kg..;/ a teraz brzuch mam spory ale nie taki duży jak w pierwszej ciąży.. przez cukrzycę mam bardzo rygorystyczną dietę i przytyłam w sumie jakieś 4 kg od wagi sprzed ciąży.. to znaczy najpierw ważyłam 66, schufdłam do 60 kg z wymiotów.. a teraz ważę 70 kg.. więc w sumie niby 4 a niby 10 przytyłam hehe.. ale od dwóch i pół miesiąca nie tyję wogóle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambaje to nie duzo:) ale neizly mialas spadek wagi dobrze chyba ze to nadrobilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×