Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotna :(

Czy tylko ja nie lubię gdy mój mąz/partner wyjezdza w delegacje ?

Polecane posty

Gość oluska22222
hej :) jak tak was czytam to przypomína mi sie moja ciaza :) ale ja to bez problemow:) brak wymiotow itp a brzuch widoczny w 7 miesiacu. A przytylam 10 kg. :) Mojego teraz nie ma w domu od poniedzialku do piatku bo pracuje a wraca na weekend :/ ale damy rade :) maly coraz fajnieszy to nudy nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety musiałam leżeć w szpitalu na kroplówkach nawadniających bo się odwodniłam.. ale to nic poważnego nie było.. a ciebie muli? jak coś popijaj po łyku coli.. że tak powiem jak ci się odbije po coli to ulga że hej..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej hej ją już po porodzie. Długo nie pisałam bo od środy byłam w szpitalu lekarz mnie wziął na oddział bo byłam 5 dni po terminie. Urodziłam w niedzielę o 12.50 poród trwał 4 godz. Pierwszy faza porodu 3 godz 40 min i druga faza tylko 10. Zuza ma 54 cm i ważla 2700 przy porodzie. A w poniedziałek już mi mieli dać oksytocyne na wywolanie ale na szczęście mała się pośpieszyła dzień wcześniej. Że wtorek wróciliśmy do domu. Radzę sobie dobrze choć jest jeden problem. Mianowicie lewa pierś i plaska brodawka. Ciężko mi się karmi na ta stronę ale jakoś dajemy radę. Wzajemnie się uczymy ;) a Tobie setunia gratuluje malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podlej to widzę poród tak szybki jak i mój był. Cieszę się że już w domku jesteście. Wszystkiego co najlepsze! I Witamy Zuzę!! Setunia jak się czujesz Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podleje gratulacje;) Ambaje ja wlansie nei mam mdlosci i mnei to martwi ze cos moze nie tak? apetyt mam za to dosc wybiórczy nie zjem wszystkiego mam ochote bardzo na owoce np mam luteine dopochw bo troche plamilam ale od razu w sumei ustapilo w drugim dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia nie martw się brak mdłości to nie powód do zmartwień;) będzie dobrze. najważniejsze że plamienia już nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam mdłości tylko dlatego że bralam d*phaston gdy go odstawilam zmniejszył się nadmiar progesteronu w organizmie i mdłości odeszły. Myślę że gdyby nie on to wcale bym nie Wymiotowala a na owoce też miałam chęć głównie na kiwi i cytryne :D także spokojnie każda ciąża to inny przypadek. Moją koleżanka Wymiotowala przez okrągłe 9 miesięcy. Ciesz się że tak ciążę przechodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie setunia co u Ciebie daj znać jak się czujesz. Ją aktualnie przeżywam katusze z mężem który aż nazbyt jest sterylny co do dziecka. Nawet idąc na spacer koło godziny 17-18 zakrywa dziecku całkiem twarz gondola aby słońce małej na oczka nie świeciło. Rozumem ochrona przed słońcem ale bezptzesady. Najmniejszy wiatr zwieje a on jakby mógł to by ją najgrubsza kołdra zakryl. Nawet rodziny zbytnio nie dopuszcza do dziecka bo się boi o zarazki ;( nie wiem już jak mam z nim walczyć i tłumaczyć mu że przesądza z ta sterylnoscia i w ten sposób bardziej szkodzi dziecku niż je chroni, a ją nie chce by później była alergikiem i chorowała z byle powodu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) nei pisalam bo moj M wrocil i z nim czas spedzalam zadzwonilam wtedy w piatek do swojej gin, ona na urlopie ale oddzwonilam i w sumie juz wtedy mi to ustapilo tak bylo tego malo;) ale biore teraz po dwie luteiny i jest ok:) za tydzien w poniedzialek ide na wizyte , mam andzieje uslyszec serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja aż oddech wstrzymałam setunia.. idź do tego lekarza niech powie że okej i będzie dobrze.. ;) podlej Ty się ciesz że chłop na spacer dziecko wziął bo mój nie lubi się włuczyć bez celu.. jak to mówi.. i powiedz mu że małemu dziecku zaleca się jedną warstwę ubrań więcej niż nosimy my dorośli więc niech nie przesadzi..;) zresztą niech dotknie z tyłu szyi, karku i plecków małej po kilku minutach spaceru.. jak będą rozgrzane i mokre to musi trochę ją rozebrać..;) będzie dobrze, już się nie wymądrzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambaje jzu za tydzien;) dziewczyny jakis kosmetykow uzywalyscie? uzywacie? by nie byulo rozstępów itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ja dostałam od mamy taką oliwkę BIO OIL z apteki. Mała buteleczka bo tylko 60 ml ale daję się dosłownie kilka kropelek.. Używam jej już ze dwa miesiące a nawet połowy nie użyłam a smaruję dwa razy dziennie brzuszek i bokami piersi.. niby oliwka ale bardzo fajnie się wchłania.. czy jest skuteczna się okaże potem póki co przyjemnie pachnie i miło masuje a skóra jest napięta ale gładziutka.. no i po porodzie koniecznie mój gorsecik wyciągnę taki modelujący.. bardzo byłam z niego zadowolona po pierwszym porodzie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mu to mówiłam że dziecko jedną warstwa więcej hak my i o karku też wie ale on się aż za bardzo boi o nią choć nie powiem lekko spuścił z tonu. A co do rozstepow to ją całą ciążę smarowalam brzuch balsamami nawilzajaco ujedrniajacymi i do porodu nie miałam ani jednego rozstepa i tak pozostało do teraz. Jedynie delikatne wyszły mi na wewnętrznej stronie ud ale tam przyznam się bez bicia iż z początku smarowalam siwe regularnie 2 razy dziennie a potem przestałam i pewnie przez to mi wyszły. Polozna mówiła że nie ważna marka najważniejsze aby balsam był nawilzajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta_winna
cześć Samotna :( Tez tak mam, mam 17lat, jestem w 11 tygodniu ciąży i mój chłopak znowu dziś pojechał w delegacje. Ufam mu na 100% ale mam obawy, że mnie zdradzi, ze koledzy go namówią i sie nabije i pójdzie na d****i. koszmar ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam sobie wczoraj w rossmanie oliwke rosmanowska babydream :) na razie wczoraj sie nia posmarowalam czytalam ze nei mozna smarowac sie obojetnie jakim balsamem chyba nie mzoe zawierac retinolu czyli wit a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ją robiłam tak jak Polozna mówiła. Miałam ta oliwke i zrezygnowała z niej. Za bardzo się kleilam po niej i w nocy pocilam. Stosowałam z ziaji z początku typowy na rozstepy dla kobiet w ciąży od 4 miesiąca życia choć ją go stosowałam już jakoś od 3. Ładnie pachnie i świetnie się wchłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia niby faktycznie z wit A nie można i pamiętaj że jak będziesz wklepywać wmasowywać to też niby zbyt intensywnie nie można masować żeby jakiś skurczy czy coś nie wywołać.. a jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambaje ja sie wlasnie bardzo dobrze czuje! zero wymiotow, zero mdlosci, apetyt mam chyba wiekszy niz normalnie bo jak rano w pracy kawe pije to mi juz w brzuchu burczy piersi mnie nawet jzu tak nie bola byle do poniedzialku mam nadzieje ze bedzie ok! jutro musze porobic w koncu te badania krwi i moczu obawiam sie tego, bo w pracy pewnie juz sie domysla;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę zrobić w poniedziałek próby wątrobowe bo mnie strasznie brzuch i ciało swędzi od dwóch dni i lekarz podejrzewa cholestazę..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja aktualne jestem uwieziona w domu gdyż nie nam jak zejść z wózkiem na dol. Nawet na spacer z dzieckiem muszę czekać na powrót męża z pracy. Może bym mogła sama jakoś km dźwignac gdyby nie ten cholerny ból kości ogonowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podleje a ktore piętro? nei mozesz sobie na dole wózka zostawiac? Ambaje na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie. Niby nie wysoko a jednak daje w d*pe. Aktualnie kładą nam kafelki na klatce więc wszystko trzeba było zabrać poza tym wnęka gdzie wchodzą dwa wózki są zajęte już. Będę musiała zeby zacisnac i nosic wózek na raty. Najpierw stelaz potem gondola a na końcu dziecko... Myślałam jeszcze by na pół pietrze zostawić wóZek ale nie wiem jak sąsiedzi zareagują to raz a dwa trochę się boję gdyŻ bramą cały dzień otwarta a cena tego wozka akurat piechota nie chodzi :/ jeszcze myśleliśmy o tym aby mąż idąc rano do pracy znosił wóZek gdzieś na dol i zabierał go wracając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlej a auto masz? wsadz sobie do bagażnika;) i będziesz małego w gondoli z domu niosła, wsadzisz go sobie na tylne siedzenie auta na chwile, w tym czasie wyciągniesz sobie wózek z bagażnika i gotowe;) setunia ja mam termin na 25 października.. ale z powodu choroby krwi będą mi cc tym razem robić.. chyba że po tych próbach wątrobowych mi cholestaza wyjdzie to chyba od razu mi cc zrobią..;/ mimo że zaczęłam wczoraj 33 tc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ambaje to współczuję mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i ominie Cię przedwczesny poród. No auto mamy ale mąż nim jeździ czasami do pracy. Na szczęście remont klatki schodowej powoli się kończy więc postaram się postawić wóZek albo na pół pietrze albo oo prostu będę się z nim męczyc schodząc na dol. Nie ją pierwsza i ostatnia mam taki problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po badaniach.. na szczęście nie mam cholestazy.. uff.. teraz tylko 10 września mam diabetologa i ginekologa.. korzystam dziś z okazji że syn w przedszkolu i sprzątam od rana gruntownie..chyba mi się syndrom wicia gniazda włączył hehe.. setunia odezwij się Kochana co u Ciebie??? Ola jak ząbkowanie małego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×