Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość paulinka121989
Moje dane sie zgadzaja;) dziekuje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
JovankaJo łzy czasem pomagają, ja po kilku przepłakanych dniach czuję sie juz lepiej, przeszło mi to przygnębienie, nawet slonce dzis za oknem zaswiecilo i optymistyczniej sie tak jakos patrzy na ten swiat. Telefon mi przypomina ze @ za dwa dni wiec cierpliwie czekam, bo coz mi innego pozostalo. Co ma byc to bedzie. Glowa do góry Słoneczko :):):) 3mam kciuki, w końcu sie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
MackowaŻona a co masz za aolikacie w tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Jovanka ! Nie wiem jak to się stało ale uciekł mi Twój post, więc ja też zasadzam Ci pozytywnego kopa, bo załamki tylko bardziej załamują ;) Damy radę wszystkie ! Tylko cierpliwości. Ale swoją drogą to dziwne dostać tyle czasu wcześniej @..... dziwne. 🌼 paulinka, jeśli mogę się wtrącić to ja korzystam z WomanLog - zadowolona jestem bo zaznaczasz w nim symptomy, wagę, nastrój, seks :) temperaturę, a on sam wylicza płodne dni i mało kiedy się mylił ! Bardzo mi pomaga w analizie mojego podwozia :) Mam tel. na androidzie. U mnie 20ty dzień cyklu, libido spadło do zera, siedzi mi coś w oku od rana - mąż stwierdził że to musi być on :) , boli jak fix. Nic, biorę się za robotę. Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
czesc laseczki:) jak tam u Was? Jovanka chociaz nic nie pisalysmy to i tak jestesmy z Toba, musimy dawac sobie rade jakos to przezyjemy jeszcze troche i znow starania sie zaczna wiem ze to ciezko ale glowa do gory:* wiecie co wczoraj znow bolal mnie pecherz wzielam tabletki na pewno znow sie nie udalo, zreszta nawet nie wiem czy owulacja byla niby jeszcze poltora tyg do okresu ale wg nie czuje jak by mial byc zreszta ostatnio tez nie czulam... jejku my juz prawie rok sie staramy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska, jestem z Tobą bo ja też już prawie rok jakby nie patrzyć. Ehhhh, ciekawe ile przed nami.... ja jeśli nie zajdę do końca grudnia, idę na kompleksowe badania wszystkich chyba części ciała! Np to moje ostatnie wywinięcie numeru pokazało, że mam bardzo mało w organizmie pierwiastków o których nawet bym nie pomyślała. Czasem nawet mała przeszkoda może uniemożliwić zajście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
majowa ................27...............1cs.........................:) Fiona................... 25............ .3cs......................... :) rozusPL................21..............4cs............... ......... :) taka oto ja............24.............2cs.......................... :) PauliśC................22.............14cs.............. .........@17.10. Paula23.................22.............3cs............... ...........czekamy na odzew! Angelusdominus ..23 ...........2cs.......................... @18.10. Giubelli.................27..............9cs............. .............@ 25.10. paulinka121989....24............5cs......................... ....@ 25.10. eska 22................22.............11cs....................... ..@ 26.10. JovankaJo...........29.............3cs................... ........@ 11.11. Poprawiam, bo u mnie już 3-ci cykl starań, nie 2-gi. Kochane moje! Dziękuję Wam jak nie wiem co:* Jesteście nieocenione:) Tak to jest, że człek jest najmądrzejszy jak ma pocieszać innych, ale jak jego samego chandra dopadnie, to już pomysłów brak... Ech!... Zrobiłam szybką analizę powodów mojego niepowodzenia i oto co następuje: ostatnia @ skończyła mi się 21.09. (sobota) i wtedy też kochaliśmy się z M., ale wiadomo, że wtedy nic nie mogliśmy zdziałać. 22.09. (niedziela) rano wyleciałam zagranicę. Wróciłam 28.09. (sobota) w nocy - działaliśmy, ale "bezcelowo" :P, bo śluz nie taki, obserwowałam dokładnie. I teraz dziwna sprawa - 30.09. (poniedziałek) i 1.10. (wtorek) na bank miałam dni płodne, bo i odczuwałam lekki ból owulacyjny, i śluz był pierwsza klasa, ale M. pracował i mizianko miało miejsce dopiero 2.10. (środa). W tym dniu zapisałam w kalendarzu, że po płodnym śluzie ani śladu... Czyli nie trafiliśmy w odpowiedni czas. A dziwne jest to, że płodna byłam tak krótko. Potem przyszła @, cykl - jak nigdy w życiu - trwał u mnie 28 dni, policzyłam wszyściutko no i by się zgadzało... Teraz to nie wiem - jak pojawi się śluz właściwy to nie dam się tak łatwo zbyć zmęczeniem M. Już mu zapowiedziałam:):):) Nie ma, leżę i czekam na "wzięcie":P:P:P A tak w ogóle to wyszłam sobie dzisiaj godzinę wcześniej z pracy - takiego mam lenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dziewczyny ogladam wlasnie rozmowy w toku! Szok! 12 lenie mamy! A ja stara dupa staram sie i guzi:/ dzieki giubelli za notke. Zachwycasz tak ze zaraz sciagne sobie ta apke;) tez sobie dalam czas do konca grudnia, a potem badania mimo tego ze staramy sie tylko albo az pol roku;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dołączam się do ewentualnych planów badań w grudniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam sie :) majowa ................27...............1cs........................ . :) Fiona................... 25............ .3cs......................... :) rozusPL................21..............4cs............... ......... :) taka oto ja............24.............2cs.......................... :) PauliśC................22.............14cs.............. .........@17.10. Paula23.................22.............3cs............... ...........czekamy na odzew! Angelusdominus ..23 ...........2cs.......................... @18.10. Giubelli.................27..............9cs............. .............@ 25.10. paulinka121989....24............5cs......................... ....@ 25.10. eska 22................22.............11cs....................... ..@ 26.10. JovankaJo...........29.............3cs................... ........@ 11.11. smerfetka9...........19.............1cs...........................@16.10 Ja akurat nie staram sie jakos baaardzo , bo wiadomo ze wiek ..ale na pewno bysmy sie ucieszyli :) Ostatni @ mialam 14.09.Potem w okolicach owulacji zblizenie, teraz czekam. Test robilam niby 13 dni po ( w piatek) wyszla niby baaardzo cieniutka i blada kreska ale niewiadomo czy sie cieszyc,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
witajcie dziewuszki;* aj wczoraj sie tak polkocilam z M ze szkoda gadac a okresu nie widac;];]smerfetka9 witamy prawdopodobnie jestes w ciazy ;];] powtorz test;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hej Dziewczyny :) Wrocilam z pracy do domu, pierwszy kierunek jaki obralam to lozko. Lezakuje sobie z termoforem na brzuszku i objadam sie czekolada... @ sie zaczął :( brzuch napierdziela i nic sie nie chce :/ Paulinka ja korzystam z OvuView, darmowa aplikacja całkiem fajna jak dla mnie, właściwie to chyba najfajniejsza ze wszystkich jakie testowałam. Nie bede jej zachwalac bo moze sama z niej korzystasz wiec tylko niepotrzebnie sie rozpisze ;) My z mężem postanowiliśmy że jeśli do końca roku nie uda nam sie zajść w ciąże to bierzemy sie od stycznia za badania, wiec moja macica ma czas do konca roku...i marny jej los jeśli jej sie nie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Smerfetka mojej znajomej test domowy nie pokazywal ciazy nawet jak byla w 4 miesiacu tak wiec moze zainwestuj chwile czasu i gotowki i zrob hcg, bedziesz miec pewnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
jak sie bedziesz bala to sie nie przekonasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Tylko niepotrzebnie narazasz sie na zmarszczki w mlodym wieku :p zrob badania i bedzie po strachu, szczegolnie jesli wynik wyjdzie negatywny. Zycze Ci jednak zeby bylo po Twojej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna dziewczyna w mlodym wieku moze panikowac, bac sie, Inna bedzie sie cieszyc.Ja jestem raczej po tej drugiej stronie.Chociaz fakt ze szkola itp.Wszystko sie zmieni. Troche mi glupio isc samej na te badania.Z chlopakiem byloby inaczej.A tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dlaczego glupio? Przestan nie bierz do glowy :) z rana szorowac na badania zeby sie az kurzylo za Toba! Zrozumiano? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie wstac rano.Ale ostatnio cos zdrowie mi nie dopisuje i nie wiem czy sie obudze :P Ale moze w koncu sie zmusze.Oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
hej dziewczyny... ja juz sie chyba poddaje:( poprostu nie mam sil ;( wczoraj wieczorem patrze a na wkladce brazowa wydzielina i w nocy jasno rozowa poprostu szok do @ niby jeszcze tydzien a tu juz. Najgorsze jest to ze nie mialam jakichkolwiek objawow zero bolu brzucha czy piersi a bol brzucha u mnie pojawial sie zawsze, nie wiem co mam myslec... Zawsze mam pod gorke, w zyciu bym nie pomyslala ze bede miala kiedys problem z zajsciem w ciaze :( moja chrzestna starala sie az 3 lata od slubu moze mam to po niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Eska no wez nie smutaj! Orzeciez damy rade!;) skoro masz po chrzestnej...ok. tak czy inaczej mama zostaniesz! Oby jak najszybciej ;p ja do @ mam jeszcze tydzien. Pewnie znow sie spozni i bede sie stresowac no ale coz taki urok:/ wiem ze znow sie nie udalo trudno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eska nie poddawaj sie, walcz. Przeciez wszystkie przez to przechodzimy!! Wiec nie smutaj sie :* ta wydzielina wyglada jak Twoj typowy okres, jest tak samo obfita czy to po prosty tylko plamienie? Moja szwagierka z tego co opowiadala jeszcze w drugim miesiacu ciazy zamiast okresu dostawala delikatnego plamienia. Dzis ma zdrowa roczna dziewczynke wiec obserwuj jak sie sytuacja rozwinie, rozne przypadki chodza po ludziach :) bedzie dobrze!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
dzieki dziewczyny za wsparcie. Wlasnie dlatego uwielbiam to forum bo trafilam naprawde za zyczliwe osoby:) nie wlasnie jest cos dziwnego bo jak narazie nic nie mam od samego rana, tylko to co wczoraj i troche w nocy, to nie mozna nazwac nawet krwawieniem bo to byla wczoraj brazowa wydzielina ale moze po poludniu sie rozwinie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ! Jaki tu szał ! :) Eska - tydzień przed @ ? To przecież może być implantacja ! Obserwuj sytuację i pisz na bieżąco ! Ale ja jestem dobrej myśli :) Mi mój M. powiedział, że nie mamy żadnego parcia na dziecko, że nie możemy go robić, tylko się kochać i co będzie to będzie. Kochany.... ale wiem jak to jest.... i Eska, przypominam Ci, że mój gin starał się 18 m-cy więc looz :) 🖐️ smerfetka ! Czekamy na wieści !! PaulićC, izulinka7 i inne - ❤️ za wsparcie ! Izulinka Tobie też zdrówka ! Jovanka ! Ja to nawet uczę się badać szyjkę macicy. No i teraz wybadałam ją, to po 10 min wylądowałam z nosem w klawiaturze, więc z mojej owu w tym cyklu nici :) Ale badać chyba już umiem :) paulinka - ja w wieku 12 lat to chyba się lalkami bawiłam, a już na pewno całym światem był rower i zabawy z dziećmi, a nie to co się teraz dzieje....świat stanął na głowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdomius
oj eska nie smutaj;* obserwuj co sie bedzie dzialo? moze anuz;] a ja czekam jutro testuje @ brak zoobaczymy chc czuje ze nie udalo sie;( mimo ze w tym miesiacu sie intensywnie staralismy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Co Wam powiem to Wam powiem ale jak czytam co piszecie to stwierdzam ze jesteście jak Slonce w pochmurny dzien :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
oj mackoważona dzięki i to prawda czuje się tu normalnie jak w domu czy jak z najlepszą psiapsiółą (choć takowej brak) ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×