Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość kotek 1985
no tak w końcu nie inkognito :-) fajnie można pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Giubellijak jak Ty stoisz na nogach z takim niskim ciśnieniem?:D ja się skusiłam na parę kostek ❤️czekolady❤️ i od razu jest piękniej ;-) polecam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
dziewczyny a myślałyście się spotkać gdzieś na kawie wiem pewnie jesteśmy z różnych częśc***olski i może nie tylko ale zawsze można było by spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche Cie rozumiem Giubelli.Ja mam cisnienie niskie od kilku dni.Glowa boli co jakis czas, mala tragedia. A u mnie.. hm.. Przeprowadzka dopiero w styczniu wiec nawet nie zaczelam sie pakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek ja tez po cichu myslalam o jakims spotkaniu :) Ale wlasnie dziewczyny pewnie z calej polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
smerfetka-też właśnie tak myślę ale jak każda napisze z kąt jest to może uda nam się znaleźć miejsce gdzie mogły byśmy się spotkać dla chcącego nic trudnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już kiedyś była mowa o spotkaniu i pisałyśmy miejscowości, na wcześniejszych stronkach jest ;-) a Ty skąd klikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo pogoda dzisiaj do d**y, nic się nie chce, zimno i pada coś co nie jest deszczem ani śniegiem.....miałam w nocy dziwny sen;/ szłam ciemną drogą nagle zobaczyłam światło gdzieś na końcu i podeszła do mnie kobieta złapała za rękę i powiedziała, żebym poszła z nią w stronę tego światła !!! wtedy się obudziłam!! najdziwniejsze jest to, że tydzień temu też miałam taki sen tylko, że jechałam autem po ciemnej drodze i lał deszcz no i nagle pyk światło na końcu i jakiś głos który kazał jechać w jego stronę no i też się obudziłam....okropne brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana o cholercia dziwne te sny!! sprawdzałaś w sennikach co to może znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
bejbe ja z bielska białej a ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana i pamiętaj NIE IDŹ W STRONĘ ŚWIATŁA !! :P naprawdę dziwne te sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
bejbe ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe nie czytam senników, one kłamią :p a w stronę światłą nie idę, za każdym razem się budzę... jak tydzień temu mi się to śniło to jakoś się ie przejęłam ale teraz znowu to już dziw.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może przez to że myślałaś o tym i się przejęłaś to śniło Ci się drugi raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo coś mi się w głowie poprzestawiało :p chyba muszę się napić;) i skoczyć na jakaś imprezę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam zaraz poprzestawiało:P i to jest bardzo dobry pomysł w końcu w sobotę Andrzejki :D:D:D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ja uwazam ze nie powinnysmy sie spotykac osobiscie, bo takie cos mogloby zburzyc relacje miedzy soba. Inaczej jest na zywo a inaczej wirtualnie kiedy mozesz mowic o wszystkim i nikt ci sie w zycie nie wpierdala z butami bo przewaznie tak jest z " bliskimi" kolezankami;) ale to jest moje osobiste zdanie.;) lepiej wyzalic sie do obcego niz do swojego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
no może i racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Bejbe testy owulacyjne robilam, dzisiejszy jeszcze byl pozytywny ;) dzialac dzialamy, co z tego wyjdzie zobaczymy ;) Paulinka hehe dziewczyny zazwyczaj kazdy objaw traktuja jak ciaze a Ty na odwrot, plecy bola - ale to od dzwigania ;) w pracy usypiasz, ale to przez pogode ;) w brzuchu kreci ale to na sraczke. Kochana ja Ci zycze zeby prezent na imieniny meza jednak sie udal!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski naprawde czytania co nie miara ale to dobrze:) u mnie 3 dzien @ ale jakos dzis tak malo mam jak by sie juz konczyl. Glowa mnie dzis tak boli ze nie wiem umieram w pracy normalnie juz sie nie mige doczekac do domu jak pojde odrazu sie przespie, od tego bolu az mi nie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Mackowa nie marudz psitko;) wiem ze dostane @ bo staran bylo za malo;) zaczynam byc realistka kochana;) jeszcze ten test negatywny to po co wkrecac sobie na sile ze moze to ciaza;) wam oczywiscie zycze nawet trojaczkow. Mackowa, bejbe i reszta tylki w gore ;) mi pewnie znow sie @ przesunie. A sral pies to wszystko;) co ma byc to bedzie. Pozdrawiam ja i moj guz na czole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
cholera ale mnie kłuje w dole brzucha i jem i jem normalnie jestem cały czas głodna masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ale u mnie się porobiło niby wizytę mam dopiero za dwa tyg ale czy chce czy nie musze jutro prywatnie iść.jakieś dziadostwo mi się przypałętało......w ciąży mam dużo tego śluzu ale teraz jest coś nie halo. swędzi mnie co jakiś i do tego dzisiaj dostałam jakieś zielone upławy nie jest mi kurde w cale do śmiechu. kurcze kupiłabym sobie coś w aptece napewno by doradzili no ale w ciąży kto mi powie co stosować a czego nie. pierwszy raz mi się takie coś zdaża może któraś miała już coś takiego i pomoże bo do jutra zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 paulinka121989 bidula guza sobie nabiła :* ja wczoraj późnym wieczorkiem uciełam sobie kciuka kosą od mięsa :/ przed chwilą koleżanka mi pisze że sobie rękę żelazkiem poparzyła no ja nie wiem co się dzieje 🌼 kotek 1985 to nie jedz tyle bo Cie brzuch rozboli :P żarłoku :P ❤️ ja też kocham jeść ❤️ 🌼 taka oto ja jakaś infekcja chyba, podobno w ciąży może to być częste, słyszałam że takie nasiadówki z rumianku działają dobrze i odkażająco sama nie stosowałam tak że nie mogę powiedzieć, ale może to by pomogło poczytaj na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
ja mogę jeść i jeść i prędzej jeszcze schudnę niż zgrubne hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×