Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Hejka ja też bardzo czesto mam takie ciemno brazowe te @, cykle długie albo bardzo krótkie, te krótsze sa mocne i wtedy boli mnie brzuch, te dłuższe cykle są słabsze i raczej nic mi nie dolega wtedy. Te długie są właśnie brązowe i bez ze tak powiem żywej krwi, hm myślicie ze te @ mogą byc powodem ze nie może nam sie udać? Hm juz bym chciala tego 5 zeby wszystko to powiedzieć gin na świeżo :-) Dobranoc:-* A no tabele ciagle jako spam uznaje i nie mogę aktualizować wiec jak ktos bedzie to robił to następna @ ma byc ok 10 marca:-) dziękuję:-* buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiariowalyscie :P nie bylo mnie tu raptem z 9 godz a wy juz 2 strony naskrobalyscie, wiecie ile mi zeszlo zeby to przeczytac? juz spac chce isc :P a tu mi spokoju nie daje zeby nie przeczytac :P Alaa.. :( tak liczylam ze bedziesz pierwsza ciazowka w tym roku, ehh szkoda kurcze, ale glowa do gory, trzymam kciuki za nastepny cykl! :* dziewczyny cos ten poczatek nie nalezy do nas chyba, teraz juz marzec za niedlugo wiec licze ze wkoncu upragnione kreseczki beda sie wysypywaly u kazdej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko !!!!! Ale szalony dzien :) Kuba ma wolne od szkoły wiec dzis z nim jechałam do pracy :) No i siła rzeczy rano nie zajrzalam do Was :( Ale teraz jestem i cholera musze tyle stron nadrobić :) A wiec do dzieła :) Giubelli kochana dziekuje Ci za hasło i login. Próbowałam dzis wejść na tego emaila ale....nie mogłam. Pisało ze próbuje zalogować sie do niego z innego miejsca i żebym podała swój nr tel zeby zweryfikować ze to ja czyli ta osoba która założyła to konto i nie wiem co mam zrobic :( Prosze o podpowiedź :) :) Paola kochana przykro mi ze tak wyszło w sadzie :( Polska i jej prawo :( To jest kosmos :( Jak moga tak traktować pokrzywdzonych ludzi :( Te k***y chodzą po ulicach a człowiek boi sie gdziekolwiek wyjść bo nie wie czy przeżyje :( Porażka :( trzymaj sie kochana i pisz nam na bieżąco jak bedziesz cos nowego wiedziała :) Jestesmy z Toba :) Kasia współczuje ze z mężem widujesz sie tylko w weekendy :( Mojej siostry maz jest kierowca tir'a i jak w Polsce mieszkali to widywali sie w weekendy a czasami to nawet raz w miesiącu :( Teraz mieszkają w Niemczech i widują sie praktycznie codziennie :) Zycie całkiem inne i wogole :) :) Mam nadzieje ze jednak Wam sie teraz uda :) Mimo ze widujecie sie tak rzadko :( Syymulowana powiem Ci szczerze ze ja jakas dziwna jestem bo lubię przeprowadzki :) Tak jak Kasik napisała - masę rzeczy wyrzucę bo wogole ich kiedy używam :) Albo nie potrzebuje :) I lubię urządzać wszystko w nowym domu :) Nowe miejsce na expres do kawy, na toster..... Uwielbiam to i nie moge sie doczekać :) Zawsze uważałam ze dziwna jestem :) Hehehhe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka szkoda ze @ jest :( Ale kolejny cykl przed Tobą :) A tak poza tym to kochana wszystkiego najlepszego :) Duuzzoo milosci i upragnionej fasolki oczywiście :) Gość Darka witam Cie :) Kurna ja tak Was czytam o tych nasieniach i wogole.... My nic takiego nie robiliśmy :) Poczekamy jak po pól roku starań nic nie wyjdzie to moze wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola ja jestem za tym abyś miała dostęp do maila :) Czekamy na decyzje innych kobitek :) Jovanka , Giubelli jak zobaczycie moje uda to wtedy Wam sie humor poprawi :) Taki kawał tłuszczu i mięsa jaki ja mam na udach to dopiero porażka :) Ale co tam - kochanego ciała nigdy dosyć :) A ja dzis kurna mam jakies dziwne, brązowe plamienia :( Brzuch mnie boli jak na @ a jest dopiero 8dc. Na owulke za wcześnie i na okres zreszta tez. Ehhhh to chyba stres :) Jutro pewnie tez dopiero wieczorem zajrze , bo mam wolne i bedziemy ogarniać nowa chate :) ale bardzo Was prosze nie piszcie tyle bo nie nadążam :) Hehe :) Do jutra kochane :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym to wlasnie wyzlopalam butle wina :) Sama :) I idę spac :) hihihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane za wasze oparcie :* lepiej mi na duchu;) na kurs wczoraj nie poszlam. Z mediacji sa kursy dla osob poszkodowanych przemoca no i skorzystalam. Niedlugo egzamin a ja powoli odpuszczam. Nie mialam sil by isc i myslec. Dziekuje za zgody na emaila;* Wczoraj cos mnie bolalo pod wieczor. Jakby kolka. Zawsze siedze a razej leze w pokoju przy tv. I nie moglam sie zgiac nawet tak bolalo. Dzis dalej to samo. Moja kolezanka jak zaciazyla miala takie cos. A ja sie obawiam ze to moze jakis wyrostek. Dzis uslyszalam od kolezanki ze sklepu obok ze blada jestem. Hm miala ktoras z was wyrostek? To chyba bym tez wymiotowala tak mi sie zdaje. Nie wiem. Po prostu boli mnie w lewym dolnym boku:/ Adwokat nasz dzwonil i ze tamci sie zastanawiaja nad ugoda i nasza propozycja. 5tys minimum. Lepiej aby sie zgodzili bo w innym przypadku my sporo zaplacimy i oni nam tez beda musieli wiecej zaplacic. Mi nie zalezy na tej wygranej. Aby sie zwrocilo co najmniej. Niech maja nauczke. A doszly mnie sluchy ze juz czegos takiego nie zrobia i ze maja same problemy. Troche mi szkoda ich ale nie powinno. Co my przezylismy grudniu 2012... Kurcze dziewczyny co jest. Co to mw znaczyc ze @ przyszla. Ja tu licze na was z calych sil !! :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 ladnie to tak wypijac samemu winko i nawet z nami sie nie podzielic;> do tego tak pozno.. hehe. Ja wczoraj chyba juz po 20 spalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie dzis wraca wczesniej. własnie czeka na rozladunek i wolne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka ja za kazdym razem wyciskam z niego ile sie tylko da... Giubelli to nie takie proste nie ogladac tego. całymi dniami siedze w domu i sie nudze i jak cos takiego sie dzieje to mówia cały czas o tym:( oczywiscie staram sie tego nie ogladac ale nie zawsze to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia zamiast tv z nudow ogladac mozna inne ciekawsze zajecie znalezsc. Ja mialam dosyc monotonni i zachcialo mi sie psa o ktorym marzylam z 8lat jak nie wiecej. A tv odchodzi na ostatni plan:) chyba mialam obsesje na punkcie ciazy. Po sprawie postanowilam ze chyba nie bd o ciazy myslec i podczas przytulanek mowilam sobie bedzie co bedzie ale nie musi byc. I te bole teraz.. cos przeczuwam. Ale to moze moja psychika cos sobie wymysla. Dzis mi sie snily kroliki. Mam krolika piec lat i kroliczke kupilismy w poprzednie wakacje. Miala dwie ciaze juz. Oddalismu ja w dobre rece. Szkoda nam jej bylo bo gdy doszedl pies ona mogla nie wytrzymac tego.. dzis mi sie snilo ze urodzila 7 kroliczkow w tym juznwiadomo bylo ze piec przezyje a dwa pozostale raczej nie. Sennik pisze ze sen o krolikach to moze oznaczac:"Sen o króliku może wróżyć nieplanowaną ciążę lub płodność w interesach." To moze ta "nieplanowana ciaza" bo podczas przytulanek wmowilam sobie ze jednak jeszcze nie chce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) MAMUŚKIusmiech.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKIusmiech.gif Fiona *****************25 *********3cs ***************** usmiech.gif RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif Taka oto ja ************24*********2cs ******************usmiech.gif Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** usmiech.gif PauliśC*************** 22 ********15cs *****1 dz ******* usmiech.gif motynka ***************24*********2cs ******************usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************usmiech.gif Angelusdominus *******23 ********3cs ****** 4dz********usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@28.02.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz______@01.03.2014 Agniesia 88____________25______4 cs_______1dz______@02.03.2014 kasik85_______________28______13 cs______2dz______@03.03.2014 Paola1801_____________22______7 cs_______1dz______@5.0 3 .2014 eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______5 cs_______2dz______@09.03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@11.03.2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Nessaja ja to wiedziałam byłam przekonana że nic z tego nie będzie a jakby było to byłby cud nie smuce się u dzialam dalej :-) póki co skupiamy się na sobie na moim ciele i sylwetce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 na mailu jest nawet wiadomosc ze ktos probowal sie zalogowac ale to juz kilka dni tak jest i ze zablokowali probe logowania, wiec sama nie wiem co z tym zrobic, moze ktoras z dziewczyn bedzie wiedziala ;) Kurcze ja tez lubie urzadzac, ale nie lubie porzadkow :P jak sobie cos pozmieniam albo zrobie tak jak chce to potem chodze i patrze uchachana :D Aaa zapomnialam wam wczoraj powiedziec. Jestem walnieta :) naprawde :P wczoraj w pracy zauwazylam kobiete z wozkiem, ale tak przykula moja uwage bo ten wozek planowalam kupic. Cholerka, na zywo dopiero robil wrazenie, chodzilam za nia i przygladalam sie wozkowi jak glupia. Wkoncu nie wytrzymalam i do niej podeszlam :P powiedziala mi wszystko :D jak sie prowadzi, czy leciutki, ze zadowolona jest bardzo, gdzie kupila i za ile, nawet powiedziala ze moge sprobowac sobie pojezdzic, tak mnie kusilo dziewczyny ze gdyby na zmianie nie bylo kierownika sklepu to olalabym kamery i pojezdzila sobie po sklepie :P ahh sie rozmarzylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa zazdroszcze Ci tego zdeterminowania jesli chodzi o cialo, naprawde chcialabym miec w sobie tez tyle silnej woli co Ty :) a wiec trzymam kciuki zeby to byl ostatni twoj cykl staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiej firmu wozek? Moja kuznka ma quinny. Jedne z lepszych. Trzykolowy i jest zadowolona bardzo. Wygodny bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Dzień dobry wszystkim! :) Ja też miałam problemy z logowaniem na naszego maila, ale tylko z komórki. Z komputera poszło bez problemu. . Wróciłam właśnie z pobrania krwi. Mam posiniaczone obie ręce, bo pielęgniarka nie mogła mi trafić w żyłę. :/ Na szczęście jakoś jej się udało. . Zgubiłyśmy Jovanke w tabelce gdzieś po drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta!:) Odnalazłam w końcu dzis wpis Giubelli o tym, jak zrobiła test i zobaczyła dwie krechy:) Łezki mi poleciały:) Bo ja to tak mam, że w wolnych chwilach przeglądam forum od początku i ogarniam jak to się zaczęło:D jejku jak ja bym tez chciała te dwie kreseczki kochaniutkie zobaczyć!!! Miłego dnia :) u mnie dziś słoneczko! Mam nadzieję, że u Was też:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia88 ja tez czytalam ostatnio forum i doszlam do tego jak Giubelli zobaczyla dwie kreski i wzruszylam sie bardzo ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola no wlasnie zastanawialam sie czy takie jednokolowe sie dobrze prowadza, ostatnio widzialam jedna kobitke ktora probowala zjechac z chodnika i kolo jej sie obracalo ciagle nie tak jak mialo. Ten wozek co mi sie podoba to tako city move, ona miala ciemny niebieski kolor i po prostu bomba, zdjecia nie oddaja wogole tego jak wyglada na zywo. Poboda mi sie tez model starszy tako alive bo ma "felgi" pod kolor budki :P Motynka o kurka blada, ale Cie musiala pokluc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja ale ona taki kupila bo ja stac na ten najlepszy.. wg mnie duzo jest fajnych wozkow. Jesli mialabym wybierac to chyba powolalabym sie na opinie czy wygodny jest jak sie prowadzi itp. I mysle ze cena nie gra roli ale tez wolalabym przecietna cene. Obczailam ten tako city movie na allegro jest jeden ale suuper jestm podoba mi sie ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na googlach tego jest pelno, wszystkie kolory ;) ja juz nawet na yt widzialam instrukcje obslugi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękne panie w ten wiosenny dzień:) Paola kochana trzymaj się. Mam nadzieję że ten sen się spełni i napiszesz nam tu zaraz że są II kreseczki. Wyrostek jest po prawej stronie. IZA też lubie przeprowadzki. Ala :( , ale jak to pisała któraś z dziewczy to każda zużyta podpaska, tampon przybliża nas do upragnionej ciąży :), ja też mam taki zamiar,ale nie potrafie się zmobilizować do ćwiczeń. Ja też wczoraj oglądałam wózki. podobają mi się biało-czarne, ale na mojej wsi to masakra. Ja się zastanawiałam nad pieluszkami jednorazowe czy wielo. Syna na początku trzymałam w tetrowych a później pampersy, a teraz nie wiem. większość korzysta z pampersów. wózek tako super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Tekst o podpaskach mój, a jakże:) Motynka - dziękuję kochana:* Ale spoko, ja się z tabelki nie dam wywalić, nieeee:P MAMUŚKIusmiech.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKIusmiech.gif Fiona *****************25 *********3cs ***************** :) RozusPL **************21*********4cs ***************** :) Taka oto ja ************24*********2cs ****************** :) Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** :) PauliśC*************** 22 ********15cs *****1 dz ******* :) motynka ***************24*********2cs ******************:) ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************:) bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************:) Angelusdominus *******23 ********3cs ****** 4dz********:) JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* :) AKTUALNE STARACZKI - 2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@28.02.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz______@01.03.2014 Agniesia 88____________25______4 cs_______1dz______@02.03.2014 kasik85_______________28______13 cs______2dz______@03.03.2014 Paola1801_____________22______7 cs_______1dz______@5.0 3 .2014 eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______5 cs_______2dz______@09.03.2014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@11.03.2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, u mnie tez dzis bardzo wiosennie:) jeszcze pare godzin i do domku zaczynamy weekend ktory i tak bardzo szybko zleci:) moze w ten weekend ktorejs z nas sie uda...trzymam za Was kciuki i za siebie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tak Was czytam o tych wózkach i sama zaczęłam oglądać:D może przyniesie to jakieś dobre fluidy:D patrzę na kolory i się zastanawiam bo najlepszy byłby taki unisex, ale wszystko co widzę jest szare z odrobiną koloru, a ja uwielbiam kolory, chciałabym wózek dla mojego ukochanego dzidziunia jasny, kolorowy, wesoły :) ok trzeba zejść na ziemię;/ u mnie dziś szaro, brzydko i do d**y, wczoraj słońce, dzisiaj deszcz ehh;/ btw "czasem słońce, czasem deszcz" jeden z moich ulubionych filmów bollywood :D kasiaa12 mój D jest spedytorem, a skoro Twój kierowcą to może się znają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 - a może ktoś siedział na naszym mailu w tym momencie i chcieli Cię sprawdzić. Próbuj dalej i dawaj znać jak coś ! Co do przenosin i urządzania domu to .... chyba my tu wszystkie jesteśmy w takim razie dziwne Izka :) bo tak naprawdę to większość kobiet to chyba lubi (oczywiście jak siły i czas na to pozwalają. No i kasa...) 🌼 Paola, a jak tak myślę, że często pomaga nagłośnienie sprawy przez czwartą władzę czyli media.... chyba że nie chcesz szumu wokół siebie. Ale dużo spraw się rozwiązało na korzyść poszkodowanych niestety po upublicznieniu tej farsy sądowej. Aaaa teraz doczytałam, że ma być ugoda. No to w takim razie nie jest źle, choć te 5 tysi - co to jest w porównaniu do tego co przeszliście... 🌼 Paola :) teoria z królikami super ! :) Oby Oby !!! 🌼 nessaja - co to za wózek ? bo ja szukam i się tylko wkurzam, bo jak mi się który spodoba, albo ma to co potrzebne, czyli pompowane koła, dużą gondolę i takie tam to cena mnie powala.... Paola, ja słyszałam że te 3 kołowe są wywrotne. Prawda to? no i cena jego też niezła.... nessajka, teraz w tych wózkach jest blokada kółek przednich, przynajmniej np. mutsy tak ma. Fajna sprawa z tym. A i doczytałam co to za wózek ;) nooo, fajny ten Tako. No i polski produkt. Oglądnę go. Bo jak na to co mi się podoba to nie drogi niestety, bo mi sama drożyzna się podoba a M. tylko się patrzy na mnie jak na kosmitę. Ja na bank brałabym opcję z fotelikiem, bo jak widzę jak nieraz matki się mordują ze śpiącymi dziećmi w aucie, potem z auta na rękach to o zgrozo. Super opcje teraz są. Mi się podoba też mamas&papas mylo. No mutsy 4 rider bo ma oceny dobre i ma to co trzeba. 🌼 agniesia 🌼 życzę Ci żebyś zdała nam podobną relację !! :* 🌼 Stymulowana, a może i ja znam Twojego i Kasi12 męża bo ja ten towar odbieram czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
dziewczyny ale dzisiaj piękna pogoda ;) u mnie jest 12 stopni :) dzisiaj już samym sweterku po podwórku chodziłam ;) i ten zapach wiosny w powietrzu :) mmm ;* Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giubelli to mojego raczej nie bo on nie jeździ, on wysyła jeżdżących na załadunki i rozładunki:) z tymi przeprowadzkami to chyba ja jestem jakaś inna ;) dla mnie to koszmar....kupowanie mebli i innych rzeczy to tak to lubię, ale samo urządzanie i meblowanie odpada, raz, że do dekoratora mi daleko, dwa po szafach upychać nie cierpię....tak samo mam z pakowaniem jak gdzieś wyjeżdżamy, nie potrafię spakować walizki, nie wiem co wziąć, nic mi się nie mieści więc zawsze robi to mój D i mówi " Ty to się nie nadajesz na babę, babo" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×