Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

może za duzo pije mleka łaciatego i zmieniam się powoli w łaciatą krowę :D xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie długo zacznę muczeć aahhaah ;P jakaś fazę złapałam to chyba po soku pomidorowym :P polecam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe dobre laciata krowa dobre aż że śmiechu prawie się jablkiem udusilam;);) ale kiedyś czytałam że to normalne i po porodzie zniknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelusdominus nio to Ty tam uważaj żeby potem nie było na mnie :P heh nio pisze że zniknie oby, oby a na lato to chyba jakiś kremik filtrem 50+ sobie walnę żeby więcej od słonca nie powyłazilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe chociaz ja nie jesteem w ciaxy a raczej nie wiem to tez mi cos wykoczylo! Budze sie w sobite rano ide do lazienki a na twarzy "cos"...mysle se no kurde przeciez nie mam tutaj pieprzyka wiec myje, szoruje, drapie i nic....nowy pieprzyk, dziwne :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana widzisz podejrzane rzeczy nam się dzieją :D który teraz już jest Twój dzień cyklu? bo 13 miała być@ już kilka dni się spóźnia ale jesteś twarda ja już wytrzymać nie mogę:P angelusdominus :-) na 16.08 normalnie 8 dni po Tobie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 dc wiec jeszcze szalu nie ma:/ kuoilam 2 testy ale ich nie zrobie bo jak wyjdzie jedna kreska to co bede sobie pewnie jeszcze robic nadzieje ze moze test klamie i takie tam ze leoiej bete...a lekarz kazal isc na bete dopiero 25 marca. A ten pieprzyk na mojej twarzy to hmmm moze juz ze starosci hehe w ogole wiecie ze ten miesiac jest ostatni aby zajsc i urodzic jeszcze w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to szczescie ze ja juz po pracy i do domciu zmykam :) * Nyncia dopóki nie bedzie @ to zawsze jest szansa :) Szkoda mi tylko Twojego chłopaka se biedny nie mógł spokojnie skończyć :D Nawet jak początek jego "kropelek milosci" był w Tobie to i tak sa szanse :) Trzymam kciuki zeby tak było :) I pisz nam co i jak :) Tak jak dziewczyny radzą moze na bete skocz, ten wynik jest wiarygodniejszy od testu domowego :) Czekamy na wieści :) * Bejbe powiem Ci ze ja tez w realu (w Tesco tez :P ) nie poznałam tyle Iz :) :) To forum jednak jest wyjątkowe :) Nie ma to tamto :) :D Powalilas mnie kochana ta krowa :) Ale to czarne plamki by Ci wyskakiwaly :) :) No to muuuuu bejbe :D * Stymulowana kochana to zjedz cos a nie swoje posty zjadasz :P Nie rob kochana testów :) Poczekaj :) Ja nie znoszę jak na teście pojawia sie 1 kreska :( Tak jak pisalas pozniej sobie wkręcania i mysle ze moze jednak za wcześnie itd. Zawsze jakos lżej to znoszę jak poprostu @ sie pojawi! Ale Tobie oczywiście zycze zeby sie nie pojawiła :) Chyba ze dopiero za 9 m-cy :) No i masz racje :) Marzec to ostatni miesiąc na fasoleczki zeby jeszcze w grudniu urodzić :) :) * Taka oto ja u mnie piękna pogoda jest :) Słoneczko i ciepelko :) Ale ponoć od weekendu maja byc wiatry :( To od Was z Polski ta pogoda brzydka do nas lezie :( Naposz kochana nam pozniej jak wizyta :) * Kasia bo na naszym forum trzeba sie codziennie pojawiać, bo jak pare śni sobie odpuscisz to pozniej ciezko to nadrobić :) :) Ja czasami zajrzeć rano i pozniej na drugi dzien rano to matko kieruj - tyle tu napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) WSZYSTKO OKEJ!!! Dzidziuś się rozwija prawidłowo...WIDZIAŁAM SERDUSZKO!!! Powiedziała że nie widać żadnego fizycznego podłoża krwawienia...nic się nie dzieje :) Ten typ tak ma ponoć...ale mnie to nie zadowala ale narazie jestem uspokojona...pogadam jeszcze z moją położną na ten temat :D Ale najważniejsze że dzidzia zdrowa :P P.S: Na maila wam wysłałam USG Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko goofcia ale sie ciesze :) :) Najważniejsze ze dzidzia sie rozwija i jest serduszko :) :) Umów sie moze jeszcze na wizyte do tego PL lekarza??? Uffff, ale mi ulżyło :) Wyobrażam sobie jak Ty sie teraz uspokoilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak slepoto zaraz :) Pisałam swoje wypociny i nie pojawił mi sie Twój wpis :) Dopiero jak swojego poslalam to Twój mi wskoczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 - noooo...najpiękniejszym uczuciem na świecie jest chyba ULGA! Taka która przychodzi po takim full stresie i oczekiwaniu. Pójdę do tego polskiego gina ale dopiero teraz jest ta klinika 6 kwietnia to dopiero wtedy a wczesniej 27 marca mam ang. położną :) :D Oj Dziewuszki :D normalnie jestem przeszczęsliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***a aż mi sie humor poprawił Goofcia po Twojej wieści :) Ale rozkazuje Ci teraz tylko leżeć. Jedyne co mozesz podnosić to kubek z herbata i nic wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twojemu mężowi pewnie jeszcze większe ciśnienie zeszło :) Szczefolnie ze nie mógł z Tobą pojechać :( Super ze jest okay. Oszczedzaj sie maksymalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Goofcia normalnie SUPER wiadomość!!! 🌼 nanannanana ale bajerancko!! 🌼 Normalnie bardzo się cieszę że z maluszkiem jest wszystko dobrze możemy wreszcie spokojnie odetchnąć :*:*:* Buziaki dla Was i dużo zdrówka i odpoczywajcie teraz sobie :D ps piękne zdjęcie bąbelka !! ale faaaajnie :D :-)))))) :*:*:* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 - noooo mój M wydzwaniał co pięć minut a w szpitalu jak zwykle opóźnienie...ile ja się k***w na te Panie wysłuchałam...jak on mówił że to ważna sprawa a one to bagatelizują :) teraz się z tego śmiejemy ale wtedy to oczekiwanie to normalnie szok! Bejbe_będe odpoczywać jak najwięcej :) Dziękuję bardzo :) Wszystkim Dziewuszkom baaaaardzo dziękuję za wsparcie...naprawde! świadomość że mam was i że mogę się Wam pożalić i żę trzymacie za mnie kciuki była naprawde podnosząca na duchu! Dzieki ze jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia a który masz teraz tydzien i dzień ciąży ?? że słyszałaś juz serduszko ?? :) bo ja ciągle sie łudzę że może tez dziś usłysze, ale u mnie jest dopiero 5t2d więc pewnie jeszcze serduszko nie bije 🌼 bardzo sie cieszę że z dzidzią wszystko ok teraz odpoczywaj i niczym sie nie stresuj ?? a czujesz się już w ciąży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaka wyszly z tym testem na emailu :D Dziewczyny jestem zla.. ide do dziadkow z obiadem i patrze a tu kuchenka wlaczona. Babcia chora na schizofrenie jest i zapalki jej do fajek sie skonczyly. Kiedys ten dom wybuchnie;/ ja malo w piatek tez nie wybuchlam lub nie zaczadzilam sie. Co roku czysci facet piec. Od ost czyszczenia minely trze miesiace a byl zasyfiony jak pl dwoch latach. Temten widocznie robil na odwal i kase bral. Ja kapalam sie i czulam gaz. Palony metal. Piec nke odprowadzal ciepla.. mam lekko przyjarany. Dobrze ze kapnelam sie i facet przyjechal pozno w piatek i drugi raz w sobote ranom kiedys cos mnie wysadzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka7 - ja jestem teraz 6 tydzien i 3 dzień :) byłam na USG tydzień temu to nawet zarodka jeszcze nie było widać a dziś już widziałam bijące serduszko :D nie słyszałam jeszcze bo to doplerem się robi czy coś takiego ale to pozniej :) a takto czuję się dobrze :) jakby nie brać tych krwawień pod uwagę to tylko takie ciąże mogłyby być...tylko (.)(.) bolą...i to strasznie :) ale mam nadzieje że te krwawienia to juz poszły precz raz na zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA gdzie ty masz tą piękną pogodę ?:) u mnie tak wieje,że mało głowy nie urwie :) Goofcia cieszę cię że wszystko ok :) Dbaj o siebie :) Paola to może jakiegoś speca do tego pieca trzeba wezwać.może jakoś da się go zrobić.ja bym się bała że znowu coś nie tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka wlasnie ten pan co byl w piatek i w sobotots zrobil to. Co z tego jak babcia na dole moze dom wysadzic kiedys. Rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia a usg miałaś dopochwowe, czy takie normalne już ? Kurcze wiem że serduszka nie będzie dzisiaj itd, ale mam jakiegoś stresa heh boje się, na dodatek brzuch mnie boli i boje sie że się okaże że to nie jest ciąża czy coś takiego :O a powiedz mi jeszcze , tylko nie wiem czy w UK jest tak jak tu u nas i czy masz założoną książeczkę ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te babcie to niebezpieczne sa :) mojej też się kilka razy zdarzyło że gaz kuchence był odkręcony,ale zawsze ktoś jest w pobliżu i odrazu czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka7 - kochana nie martw się ja się martwiłam tak samo :D dokładnie to samo mówiłam :) USG tydzień temu miałam dopochwowo a teraz już normalnie przez brzuch :) tak jak mówie nic sie nie martw! bedzie git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×