Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

kochana staram się... ale latka lecą i przeraża mnie wizja że za późno się za to zabraliśmy i nic z tego :( dziecko to jedyne czego teraz pragnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też:) to moje największe marzenie :) już się nie mogę doczekac kiedy bede czuć jak sobie kopie w brzuszku ;) ach marzenia ;/ musimy być cierpliwe kochana,i silne :) wiem że łatwo powiedziec,ale warto :) wkońcu się doczekamy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką nadzieję... tyle że wolałabym już, bo to czekanie mnie psychicznie wykończy... no i nie chcę się zbyt pozytywnie nastawiać bo przecież spóźnienie @ o 3 dni to drobiazg i nie musi o niczym świadczyć szczególnie, że nie mam żadnych objawów zwiastujących ciążę... Przewertowałam tysiące tematów o specyficznym śluzie - u mnie go brak, piersi zazwyczaj przed okresem mnie bolą a teraz nic, mdłości żadnych... Tak więc ten mój piątkowy test pewnie nie bez przyczyny był negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilę byłam dzisiaj na wizycie wyniki badań ok i jak to lekarz mówi jeszcze się troszkie pokulam małemu się nie spieszy. w srode usg a jak narazie wysyłam zdjęcia brzuszka .:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Jezu dziewxzyny jak ja nienawidze tego momentu czekania na @ wiem i czuje to ze niestety znowu sie nie udalo pomimo tego ze mam mdlosci temperatura utrzymuje sie powyzej 37 i bol glowy niemiłosierny byly jakoes nitki krwi w sluzie2tyg temu i wydawaloby sie ze tak wszysyko do siebie pasuje....a ja i tak wiem ze ten cykl bedzie kolejmym rozczarowaniem i bardzo sie tego boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
No (.). (.) Zaczęły bolec wiec kwestia czasu na moja framce czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) tak jak myślałam serduszko jeszcze nie bije, ale lekarz stwierdził że jest CIĄŻA hehe nie jest żadna pozamaciczna ani nic z tych rzeczy, jak na swój czas jest taka jak być powinna, wzorowo ułożona :) 1 etap już za mną ;) na razie mam zrobić jedynie tsh żeby wiedzieć czy mam być pod kontrolą endo, ale gin mówił że nie sadzi żeby była taka potrzeba, skoro samej udało mi się zajść :D następna wizytę mam 4 kwietnia i wtedy będę mieć założona kartę ciąży :) nie muszę wam mówić że jestem przeszczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chwilę mnie nie było i już 300 nam stuknęła :D Goofcia super, że wszystko ok:) 🌼 Pauliś gratuluję synka:) 🌼 Anieczka, Stymulowana,agnieszka i reszta staraczek czekamy na dwie kreseczki 🌼 nessaja nie poddawaj się i walcz o swoje 🌼 Alaa może jednak nie przyjdzie ! 🌼 izulinka jak tam po USG ? 🌼 Paola ze starszymi ludźmi chyba tak jest, że zapominają o gazie, albo coś wstawią zapomną i się przypala.🌼 Karolcia trzymaj się dzielnie 🌼 U mnie dni płodne więc działamy chociaż ja jestem przeziębiona a mój wczoraj był unieruchomiony i się nie mógł ruszać bidulek :(dziś na szczęście już jest lepiej. dużo czasu teraz zajmuje mi firma i nie mam bardzo na nic czasu, ale to dobrze. w cwartek będę miała wyniki badań, ciekawa jestem jak wyszły, ale myślę że będą ok inaczej być nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka bardzo się cieszę, dziś tyle dobrych wiadomości :D a jutro ma być jeszcze więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
PauliśC - gratuluję synkaaaaa:) Imię już masz?:) Mamy już na koncie naszego forum dwie dziewczynki, u Giubelli w drodze no i teraz dla równowagi (no, małej przewagi) mamy już czterech zdiagnozowanych chłopców:):):) - takaotoja, Motynka, PauliśC i ja. Ciekawe co będzie dalej:) Bejbeeeeeeee - a u Ciebie kiedy się dowiemy?:) No i mówią, że więcej dziewczynek się rodzi, no...;) Izulinka - bardzo się cieszę:) Dziewczyny, muszę Wam powiedzieć, że od soboty Kacper bardzo regularnie kopie:) I z każdym dniem mocniej:) Uwielbiam to uczucie - leżę wtedy jak najspokojniej, żeby go nie spłoszyć ;), patrzę na brzuch i mimowolnie się uśmiecham. Cudowne, cudowne uczucie po prostu:) Brzuch nie rusza się jeszcze jakoś bardzo widocznie, lekko drga tylko w określonych miejscach. A! I potrafię powiedzieć kiedy mój syn skacze matce po pęcherzu! Masakra:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou helou :) Brzoskwinka i pewnie taka kolej rzeczy bedzie :) U Was bedzie slonce a u mnie i Goofci wietrzycho i zimno :( Ja chce lato :) 🌻 Anieczka a czemu Twój maz nie przegapi badania krwi?? Tescik w domu ukradkiem zrobiłaś to i na krew biegusiem polecisz i nawet nie bedzie wiedział :) Przed praca albo po :) I nie masz co sie stresowac ze nie masz sluzu, albo (.)(.) bola czy tez nie :) Kada jest inna. Ja jeszcze w październiku i listopadzie miałam śluz plodnych i to sporo, w grudniu juz było go mniej antyrządowych to juz praktycznie wogole nie mam sluzu w dni plodne :( Bardziej go mam po dniach plodnych :( I tez nie wiem o co chodzi. Raz jest, raz go nie ma :( Nie wyczytuj w internecie, nie snuj domysłów a bedzie gitara :) I 2 kreski do gitary te beda :) :D 🌻 Alaa a robiłaś test?? Bo ja juz sie pogubiłam ktora testowała a ktora nie?? :) Moze beta? Jak tez nie cierpię czekac. A najgorsze jest jak sie spóźnia :( Wtedy dopiero człowiek sobie wymyśla :( 🌻 Izulinka super ze dzidzia jest tam gdzie powinna :) W kwietniu jak pójdziesz to juz serduszko usłyszysz :) Ciesze sie razem z Tobą :) I nie musisz pisać ze jestes przeszczesliwa bo my to wiemy kochana :) Dbaj o siebie teraz :) 🌻 Kasik działajcie ile sie da :) Dzialaj z firma a jak sie z nia uporasz to zaglądając do nas częściej :) A i jak bedziesz miała wyniki to koniecznie napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Testowalam ale za wczesnie iza. Sama juz nie wiem. ...mysleze nic z tego. ... Podjade chyba na bete jak bedzie malo ludzi jutro trzeba byc ns czczo?? Ile się czeka na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka zazdroszczę Ci tych ruchów :) Kopanie w pęcherz to jeszcze pikus :) Poczekaj jak podrośnie i bedzie mało miejsca w brzuszku i zacznie kopać nóżkami w dol :) Czasami sie zegniesz ale ogolnie cudne uczucie :) :) Albo jak pod żeberka sie wciśnie :) :) Bedzie ciekawie :) Ale najważniejsze ze bryka :) 🌻 Ja w tym cyklu jeszcze baczniej obserwuje moj organizm :) Zapisuje każdy ból, kłucie jajnika :) Kiedy jakikolwiek śluz sie pokazał, kiedy owulka, kiedy (.)(.) zaczną bolec :) Wszystko dokładnie :) Nawet godziny zapisuje i ile czasu trwał dany ból itd. Przez pare cykli tak bede obserwowała i zobaczymy czy w jakis sposób pomoże mi to dokładniej określić owulke itd :) Zobaczymy :) Dobrej nocki laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa zrób sobie bete :) Nie bedziesz sie zastanawiała :) A ile sie czeka na wyniki to dokładnie nie wiem bo nigdy nie robiłam, ale jak dobrze pamietam to gdzies czytałam na forum ze jak rano zrobisz to po 15 tego samego dnia moga byc wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie @ nadal nie ma.... nie wiem czy wytrzymam do piątku z testowaniem tak jak sobie postanowiłam wcześniej..... jak dzisiaj nie dostane to może jednak po pracy się wybiorę... o ile znowu do późna na nadgodzinach siedzieć nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Jak powszechnie wiadomo dość częstą przypadłością kobiet w ciąży są bezsenność i zatwardzenia. Bezsenność sprawiła, że z braku lepszego zajęcia o godzinie 5:55 poszłam do WC, a zatwardzenie, że doszłam do następujących wniosków. Ale to za chwilę. Siedząc na mym wypucowanym, obwieszonym kulkami zapachowymi tronie i wiedząc (a właściwie czując), że - że tak to ujmę dosłownie i w przenośni - nie wszystko pójdzie gładko, a problemy zaczną się nawarstwiać, postanowiłam podumać. Skręcana kolejnymi skurczami jelit (w takich chwilach poród jest dla mnie czymś niewyobrażalnym) niczym taoistyczny mnich potrafiłam się jednak wznieść ponad ziemskie problemy i - szczególnie w tych najgorszych chwilach - skupić się wyłącznie na myśleniu. Myślałam, myślałam... A o czym może myśleć jeszcze nie matka (tu pole do popisu jest naprawdę szerokie: pieluszki, kremy na odparzenia, kaszki...), jeśli nie o innych ciężarówkach? I wiecie co? W pewnym momencie...doszłam! Nie, nie że doszłam doszłam, bo na to warunki w coraz bardziej nieprzyjaznym środowisku WC były kiepskie, ale doszłam dlaczego... PauliśC nosi pod serduchem tak dużego synka! I teraz już będzie całkowicie serio. Jakoś nigdy nie porównywałam dat porodu nas-ciężarówek. Wiem tylko, że w lipcu i sierpniu posypiemy się jedna po drugiej:) I najlepsze jest to, że wcale nie jest powiedziane, że urodzimy w kolejności, którą mamy w tabelce - zdarzyć się bowiem może absolutnie wszystko:) No. No i w związku z tym, że nie porównywałam tych dat, nie zastanowiła mnie też data moja i PauliśC. Aż do wczoraj, kiedy to napisała, że jest w 19. tygodniu. Ujęła to jakoś z wykrzyknikami, dlatego tak zapamiętałam:) No i se myślę - jak to jest, że Ty, Pauliś, masz datę porodu na 30 lipca i jesteś w 19. tygodniu, a ja mam na tydzień wcześniej i jestem w 22. tygodniu? Co prawda jutro zaczynam 23., ale to dopiero jutro, póki co jest tydzień 22. No-więc jak to jest? Przecież nie jestem myszą, żeby ciąża przebiegała u mnie szybciej niż u innych! No i mam! Według dat porodu różni nas tydzień. I Twój synek ma rzeczywiście 19 tygodni, ale Ty jesteś w 21. tygodniu ciąży. No bo wiek ciąży jest czymś innym niż wiek dziecka. Do wieku ciąży wlicza się także 2 pierwsze tygodnie cyklu, w którym dochodzi do zapłodnienia - choć formalnie kobieta nie jest jeszcze w ciąży. Czemu się to robi - nie wiem dokładnie, ale to i tak nie ma tutaj większego znaczenia. I gdyby doliczyć Ci te 2 tygodnie to zgadzać się będą daty naszych porodów (wtedy różnica wynosi tylko tydzień) oraz wymiary Twojego synka:) http://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy.aspx tu masz link. Pod koniec 21. tygodnia ciąży (a pewnie jesteś już pod konniec tego tygodnia) dzidziuś ma właśnie około 40 dekagramów:) Większość stron dotyczących ciąży i jej poszczególnych etapów podaje dane (wymiary i waga dziecka, co się z dzidziusiem dziej itd.), wliczając te 2 pierwsze tygodnie cyklu, o których mówiłam, stąd zawsze sobie sprawdzaj w ten sposób. ❤️ Dziewczyny, czy nie jestem Sherlockiem Holmesem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
No nie mogę:) I jeszcze tą wiadomością zaczęłam 300-setną stronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny🌻 MOja wsrtętna @ rozkręciła sie w nocy na MAXA i zalewa mnie krew:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam:( MAMUŚKI kwiatek.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______10 cs______1dz______@15.03.2014 Pita82____________32________1s________1dz________@16. 03.2014 4 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 Karolcia15031____XX______1cs______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16cs________1dz_______@12. 04.2014 ŻoneczkaKrk _________25___________ 0 cs _________________ 05.04.2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 brzoskwinka14__________21________13cs_________1dz_______@ 13.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka ale poemat na uczczenie 300 strony;);) fajnie widzę że my tak co tydzien ty masz 22 paulics 21 (wg twoich obliczeń);) a ja 20;p ewelka trzymaj się oby ta wredota szybko sobie poszła;) na to co wieczorem napisaliście już nie odpisze bo nie pamiętam co miałam napisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
U mnoe yempersturs wrocils do notmy ksiazkowe 36,6 czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Jovanka, uśmiałam się z Twojego posta, szczególnie z jego pierwszej części. :D Ale rzeczywiście masz rację. :) Ja na początku nie ogarniałam tych tygodni ciąży. Lekarka do tej pory wpisuje mi tydzień mniej... Ostatnio byłam u niej w 21 tygodniu, to w kartę ciąży wpisała mi 20 tydzień. To powinno być jakoś ujednolicone, a nie lekarze piszą wg uznania. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka jestes najlelsza haha:D usmialam sie troszke na poczatku;) Na tyg to sie nie znam;) W ogole od wczoraj mam uczucie jakby cos siedzialo mi w brzuchu. To dosyc dziwne. Dni plodne zblizaja sie powoli :)))) juz od weekendu powolj dzialamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka dzięki za poemat dotyczący mnie :) Może i masz racje, jednak moja gin i tak twierdzi że dziecko jest duże jak na swój wiek, ale teraz dzięki tobie już się tak nie martwie że taki kolos to będzie :P Od samego rana męczy mnie ten sam ból co przez cały czas, mam nadzieje że niedługo mi przejdzie, albo chociaż się przyzwyczaję i przestanę odczuwać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anieczka nie siedz w internecie i nie wyczytuj tych głupot :) przeciez każda kobieta jest inna :) jedna bedzie miała dużo śluzu,druga wcale :)poza tym sluz możesz mieć tylko nie widzisz go na zewnątrz :) i tak napewno jest :) poza tym ja nie wiem jak to jest z tym śluzem,bo u mnie jak za 1 razem zaszłam to był typowy śluz płodny,przejrzysty,rozciągliwy,czasami wodnisty,a jak zaszłam drugi raz to był gesty i biały więc sama widzisz że może być różnie :) nie doszukuj się objawów :) co ma byc to bedzie :) izulinka na następnej wizycie na pewno juz bedzie biło serduszko :) cieszę się Twoim szczęściem :) na pewno jesteś bardzo szczęśliwa :) :* dbaj o siebie :) kasik_85 działajcie na całego :) trzymam kciuki żeby te działania były owocne :) Jovanka zazdroszczę Ci tego kopania :) co za poemat :) i jakie ciekawe miejsce na rozmyślanie :) Eweelka trzymaj się :) @ sobie pójdzie i bedą nowe staranka :) dziewczyny u mnie dzisiaj trochę lepiej :) brzuch już duuużo mniej boli,ale leje się ze mnie że ojoj :) nie pamiętam kiedy ostatnio miałam taki okres :) ajj ;/ musze dzisiaj poćwiczyć ;) miłego dnia Wam życzę dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) 🌻 Jovanka bardzo pięknie rozpoczęłas 300-setna stronę :) Uśmiałam sie z Twoich perypetii na kibelku :) :) Na dodatek o pogańskiej porze :) :) Przypomniały mi sie moje perypetie z pierwsza ciąża :) Jeśli chodzi o tygodnie to ja w sumie nie miałam z tym problemu :) Tu w Uk wyznaczyli mi ktory tydzien i pozniej jak pojechałam do Polski to moj gin dokładnie tak samo obliczył mi tygodnie :) Tylko tu mi wyznaczyli datę porodu na 3 października, a moj gin na 6 października :) I Ci z UK byli bliżej bo urodziłam 2-go :) :) Ale tez czytałam wlasnie ze dolicza sie 2 tyg cyklu :) 🌻 Anieczka jak skonczysz dzis wczesniej to lec dzisiaj na bete :) Nie moge sie juz doczekać Twoich dwóch kresek :) 🌻 Eweelka szkoda ze sie ta malpica przyplątała :( :( Ale oby szybko minęła i kolejny cykl starań bedzie :) 🌻 Alaa jeszcze nic straconego :) Nadal trzymam kciukasy zeby @ nie przyszła :) 🌻 No i zepsuła sie pogoda u mnie :( Slonce zniknęło, pochmurno jest :( Pewnie teraz u Was bedzie piękna pogoda :) Jadę ja do pracy ale zeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JovankaJo o dobre spostrzeżenie ja jestem w 19tyg teraz i mam termin na 16 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka lof ju ! jaki Sherlock Holmes ty to już pod Chucka Norrisa podchodzisz :D a ja tez się naczytałam kiedyś o tych tyg ciąży i właśnie jest tak że to zależy od lekarza jaki tydzień wypisuje, bo niby żeby obliczyć datę porodu, do daty ostatniej @ dodaje się te 40 tyg ciąży, ale inaczej jest gdy owulacja się przesunie, wtedy data porodu i tc ustalane są na podstawie gabarytów dzidziusia :) i właśnie niektórzy lekarze liczą ciążę od 1 dnia @ a niektórzy od poczęcia, chodź liczenie od 1dc to jest takie właśnie ujednolicenie, inaczej jest gdy owulka się przesunie :) przynajmniej ja tak to zrozumiałam :D 🌼 Eweelka przed Toba nowy cykl starań, trzeba wierzyć że tym razem sie uda :) 🌼 brzoskwinka14 tez mam taka nadzieję, dziękuję :* 🌼 Iza 85 :* 🌼 Pauliść właśnie a imię masz wybrane już?? chwal się nam tu :D [kwiatek 300 stron !!!! wow!!! to taka nasza jakby rocznica :D więc moje kochane z okazji tak okrągłej rocznicy, życzę wam wszystkim bez wyjątków, wielkich, ogromnych, wystających brzuszków z niespodzianką w środku ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×