Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Zoneczka jestem;) za tydzień ide fo mojego gina;) bóle jak narazie miałam tylko dzisiaj ale wzięłam no-spe i minęło. Fajnie że macie motywację do ćwiczeń bo ja jak nowe byłam w ciazy zawsze jej brakowało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lasencje :) Psia jego mać to forum dziś mnie tak irytowało że szok. Nie wiem ile podejść było żeby napisać Wam wiadomość i wszystko spamowała! nawet zwykły uśmiech, dacie wiare?! 🌻 Martunia pisz do nas jak samopoczucie!! 🌻 Stymulowana aaa już tuż tuż testowanko!! czekam z niecierpliwością chyba nawet bardziej niż na swoje :) 🌻 Paulinka ja Stymulowaną trzymam jeden kciuk a drugi trzymam za Ciebie!! :) jeśli masz takie przeczucie to mam nadzieje że się jednak udało!!! Ale oczywiście nic se nie wkręcamy i czekamy cierpliwie do kwietnia!! I żeby tak franca co ma nie przyjść nie przyszła :) 🌻 Goofcia kurcze faktycznie Twoje maleństwo szybko rośnie :) no i fajnie, oby tylko zdrowo!! :) 🌻 ŻoneczkaKrk cieszę się bardzo że zmotywowałam Cię do ćwiczeń :) jeśli chodzi o ćwiczenia w domu to polecam Jillian Michaels, jest boska. Na youtube można znaleźć jej zestawy ćwiczeń, łącznie z jogą :) 🌻 Angelus i Stymulowana no to już szczyt szczytów kraść rzeczy z klatki. No jeszcze buty rozumiem, pewnie ładne były, ale wózek?! to już szczyt chamstwa. Szczególnie jeśli zrobił to jakiś sąsiad który wie że macie małe dzieci. Ehh jak miło jest pomyśleć o czasach kiedy to zostawiało się rowery, wiaderka z foremkami i inne rzeczy w przedsionku klatki schodowej i nikomu nawet przez myśl nie przeszło żeby to ukraść. Gdzie się podziały te czasy i co się z tym narodem porobiło?! jestem w ciężkim szoku! 🌻 Pita kilka dziewczyn jest ze śląska, Ty się dobrze z nimi dogadaj bo może się okazać że mieszkacie gdzieś blisko siebie i będziesz miała pod ręką kolejną przyjazną duszę oprócz męża :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie da się nie myśleć o staraniach!! Jestem żywym przykładem na to:-) nie staraliśmy się w tym cyklu, przytulanek to prawie wcale nie było, a już zupełnie nie w dni płodne, a mimo wszystko.... Czekam na @, która ma termin na środę i liczę na to, że nie przyjdzie!!!! I doszukuję się jakiś objawów ciążowych:-D krejzol normalnie:-) Angelus, jak przeczytałem ontym Twoim wózku to szczelna mi opadła. Jak można?? To już szczyt szczytów chamstwa i nie powiem czego jeszcze. No w tym kraju to już nie ma żadnych świętości. Tylko stąd uciekać. Przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa no podejrzewamy sąsiadów szczególnie jednego bo on to mieszkanie które my wynajmujemy chciał dla córki ale mieszkanie było do remontu a właściciel nie miał narazie na to kasy więc ie z.mieszkaniem nie ogłaszał my dowiedzieliśmy się od znajomej o nim a mój m złota rączka materiały były i mamy piękne odnowione mieszkanko. A jemu się.nic nie podoba ostatnio mi zwrócił uwagę że często piore że nawet 2 x dziennie no szczyt. No takie czasy mamy kiedyś to człowiek mieszkanie mógł zostawić otwarte wrócił i było ok a teraz strach buty zostawić ;) stymulowana niech se nogi w nich polamie;);) jestem zła strasznie nie mogę tego wózka przeżyć m jutro idzie na straż miejska ti jest trochę kamer bo to centrum może akurat ie nagralo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana zadnych.objawow na @???? Cos czuje ze sie udalo wam wreszcie skoro sama mowilas ze nie pamietasz kiedy mialas taki dlugi cykl mysle ze to dibrze wróży jesli chodzi o ćwiczenia w domu to ja.lubie tamilee webb jealian i chodakowska i na.kinect zumba i nike... mi sie @ skończyła ale przytulanie zabronione bo moj zapisal sie na badanir nasienia akurat w moje plodne dni ale ciekawe czy pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah szkoda gadać nigdy nie mozna byc nikogo pewnym nawet sąsiada. Kiedyś mieszkałam w kiepskiej dzielnicy mojego miasta i nigdy nikt nic mi nie ukradł, a tu niby z******te osiedle, spokojne i takie tam a na bombki choinkowe ktos sie polasil, teraz na buty:/ masakra jakaś:/ Ala nie mam objawów na @, ale jak juz pisałam za co dostałam od dziewczyn wirtualne kopy, 2 testy negatywne - to raczej nie bedzie pomyłka niestety:/ no i jest 9% szans na to Ze duphaston zatrzymał mi okres wiec patrząc statystycznie większe szanse sa na to ze inseminacja sie powiodła niz zeby to był wpływ duphaston, ale z moim szczęściem to pewnie to drugie:/ moj D ogląda mecz aaaaaaa niech sie juz skonczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola super ze Twój zrobił Ci obiadek :) Moj M.jak ma wolne to tez obiadku robi i aż miło sie do domu wraca :) A w weekendy to zazwyczaj razem gotujemy, ale dzisiaj mielismy tak leniwy dzien ze wszyscy na sofie lezelismy i filmy oglądaliśmy :) Dawno takiej leniwej niedzieli nie mielismy :) .... Goofcia szkoda ze od jutra Twoj M juz do pracy idzie :( Ja jak siedziałam w domu i trafiły sie mojemu wolne dni to cieszyła sie jak dzieciak. Ale tydzien szybko minie i znowu bedziecie mieli weekend :) Ciesze sie ze u Ciebie wszystko wporzadku :) Jakos po niedzieli masz wizyte położnej u siebie co nie? Jakis czas temu sie śmialiśmy ze przyjdzie Ci do domu z przenośnym sprzętem do pobierania krwi itd. I ostatnio zgadalam sie ze znajoma i tak jest rzeczywiscie :) W domu pobiera Ci krew, mierzy ciśnienie itd. i chyba odrazu ustala Ci termin wizyty w szpitalu kiedy masz do niej przyjść :) Ale to jest dziwne. Uwazaj na siebie i maleństwo :) ... Paulinka mam nadzieje ze sie nie mylisz :) Goofcia tez wiedziała ze jest w ciąży i test dla formalności zrobiła :) I mam nadzieje ze u Ciebie tak samo bedzie :) :) .... Pita doskonale rozumiem co czujesz :( Ja tak mam jak wracam z urlopu w Polsce spowrotem do Londynu :( :( W Polsce zostaje cała rodzina a ja tu przyjeżdżam tylko z M i synkiem :( Ale po około 2 tyg wracam do normy :) Do kolejnego wyjazdu :( Bedzie dobrze kochana :) ... Zoneczka powodzenia u dentysty :) Oby nie bolało :) Mnie na sama myśl o dentyscie juz wszystkie zeby zaczynaja bolec :( :( ... Stymulowana tyle nas tu trzyma kciuki, Twoj maz tez pozytywnie nastawiony, objawów na @ brak :) No mówiłam ze Ty juz w ciąży jestes dlatego Ci tyłka nie skopalam za te testy :) Ale tak jak pisała Mackowa juz niedługo :) Denerwuje sie tak jakbym to ja miała testować :) :) ... Czas isc do wyra pod kolderke :) Bo jutro znowu do pracy :( Dlaczego weekend zawsze tak szybko mija?? Dobrej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana współczuje :) Jak ja nie lubię meczy!!! Na szczescie moj ogląda raz na rok jak gdzies tam zobaczy ze Polska gra :) :) Ale za to moj brat maltretuje swoją dziewczynę meczami codziennie :) Wykupił sobie jakis pakiet sportowy i biedna ma przesrane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo nerwy za stymulowana jak jabym miala testować. .. stymulowana wiele dziewxzyn mowi ze teaty lubią wychodzić negatyw ne chociaz wiem jak sie czujesz jak widzisz jedna kreske. ...ja dalej wierze i czekam na wyniki bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kurde spamuje mi wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dzień dobry:-) dla tych co nie mogą spać na pocieszenie ją też nie śpię . 3mac kciuki jestem w drodze do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja trzymam i to mocno :) :) Uwazaj na siebie :) Przyj mocno jak siłami natury :) :) Aby wszystko poszło szybko zebys jak najszybciej mogła zobaczyć swoją kruszynke :) :) Jak bedziesz mogła to daj znac jak bedzie po :) Trzymaj sie kochana :) Dasz rade :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja trzymam i to mocno :) :) Uwazaj na siebie :) Przyj mocno jak siłami natury :) :) Aby wszystko poszło szybko zebys jak najszybciej mogła zobaczyć swoją kruszynke :) :) Jak bedziesz mogła to daj znac jak bedzie po :) Trzymaj sie kochana :) Dasz rade :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) Wiem wiem nie bylo mnie tu chyba od piatku ale to dla tego ze chidze strasznie Zmeczona i poddenerwowana a nie bede wam tu tym glowy zawracala :* Moj dzis chyba pojedzie po wyniki wiec jak moge haslo prosic na marta86100@wp.pl to bd wdzieczna bo wysle je wM i powiecie co o nich myslicie nadrobie was wieczorem bo teraz pedze do pracy Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeah! Kolejna dzidzia pojechała nam się rodzić:D Taka oto ja ściskam kciuki, daj znać jak poszło;) Pogoda butelkowa... szaro buro i ponuro:) Nie lubię poniedziałków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja trzymam mocno kciuki :* Alaa ja wyniki mam do odbioru 4 kwietnia wiec jeszcze troche ... Wysle mi kturas haslo ? U mnie tez pogoda do kitu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, ja mam już chyba nieźle z główką:P Ciąża urojona chyba:) jestem w 24 dniu cyklu, normalnie mam 26dniowe a dwa ostatnie nawet 25dniowe. Zawsze już tydzień przed bolały mnie cyce i brzuch i wszystkie znaki na niebie wskazywały na nadejście małpy. A dziś jest 24 dzień i nic. W sumie powinnam się cieszyć, że mnie nic nie boli:) no czuję się trochę osłabiona, jakby mnie jakieś przeziębienie brało. Ale wiecie jak to jest... człowiek sobie wkręca, że pewnie ciąża i potem znowu rozczarowanie. Tym bardziej, że jak już pisałam, nie było w tym cyklu szans na ciążę, chyba że dziurawe gumki kupiliśmy;) No i się teraz stresuję. Chyba za bardzo chcę tej dzidzi, że nie mogę myśleć o niczym innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to trzymam kciuki. Widze ze te cykle u wszystkich swiruja...mnie te zeszly cykl w ogole nie bolaly nic a franca przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.u mnie piękna pogoda :) Tak oto ja trzymam kciuki żeby wszystko poszło szybciutko i sprawnie :) Stymulowana już juto beta :) Bedzie dobrze zobaczysz :) dziewczyny ja nie rozumiem jak mozne komuś ukraśc wózek,to naprawde jest szczyt chamstwa ,tak samo jak buty czy bąbki :D ja dzisiaj mam zamiar po południu zająć się ogrodem i kwiatki sadzić .dużo naskrobałyście od wczoraj,wszystko przeczytałam ładnie przed chwilą,a już połowy nie pamiętam :D wczoraj byłam u teściowej,czy wasze teściowe też są takie wredne dla was i niemiałe? jak wróciłam to byłam taka zdołowana że odrazu spać poszłam i nawet nie miałam ochoty na przytulanki z męzem ;/ dziś juz mam lepszy humor,ale uraziła mnie wczoraj .Chyba Żoneczka napisała że mąż jest dla niej teraz ważniejszy niż rodzina :) przyznaję Ci rację że to prawda.Ja też odkąd wzieliśmy ślub i mieszkamy razem stawiam męża zawsze na pierwszym miejscu,rodzice,rodzeństwo... to nie to samo co mąż,mąż to mąż :) Kocham go najbardziej na świecie :) Miłego dnia wam życzę kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinka jaaa, ja mam taka tesciowa!!! :-) Wyobraz sobie w lipcu minal 2 lata od slubu a ja do niej jeszcze ani razu mamo nie powiedzialam. Za to przed slubem tez troche przez nia z moja mama sie smiertelnie poklocilam do tego stopnia ze mama powiedziala ze na slub nie przyjdzie. 3 miesiace ze soba nie rozmawialysmy, nawet do domu do nas nie wchodzila jak przyjezdzala z tata... tak wiec znam Twoj bol kochana i wspolczuje! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was ale ledwo na oczy widze bo dopiero wstalam:D Agniesia haselko wyslane;) Ide sie ogarnac bo ile mozna spac. Chyba potrzebowalam tego;) A moja przyszla tesciowa jest dobra i chce dla nas dobrze. To my predzej nie dobzi jestesmy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa u nas tez w maju bedą dwa lata po ślubie i nie mówie do niej mamo :) staram się jakoś tak inaczej do niej zwracać :) nie dość że mnie wczoraj wkurzyła to jeszcze mnie nakarmiła ochydna kolacją :) dała mi smażone kopytka z ... pietruszką a ja nienawidzę pietruszki !!! ;) i w dodatku ja nie jem smażonych i tłustych rzeczy a te kopytka aż ociekały tłuszczem,myslałam że pawia puszczę przy stole no :) brrr.ona wgl jak gotuje to wszystko takie niedoprawione,mdłe i tłuste.jej rosół wygląda jakby makaron zalała olejem,no dosłownie :) jejku... ;] dopiero dwa lata po ślubie a ona już mnie tak potrafi zdenerwować że szok ;D jak od niej wracamy i nie odzywam się w samochodzi to mój maż już wie że tesciowa mi dała popalić :) jak dobrze że z nią nie mieszkam :) ona chyba głownie o to na mnie taka cięta.bo ona myślała że Paweł na gospodarce tam zostanie,bo tylko on tam umiał wszystko ogarnąć i robić a tu dupka,ja jej go zabrałam :) i jak się dowiedziała że ślub bedzie to tez nie była zadowolona,że za wcześnie że mąż najmłodszy to na końcu powinien się żenic i takie pierdoły :) jak chcieliśmy żeby przed ślubem goście prosto do kościóła przyjechali i żeby nie było głupich wyjazdów od pana młodego i od panny młodej to powiedziała że nie idzie na taki slub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. taka oto ja czekamy na wiesci:-D Agniesia a moze ktos specjalnie podziurawil gumki hihihi oby tak bylo i zaraz nam oznajmisz ze II kreseczki są. Stymulowana czekamy do jutra. Ja nie wiem co się z tymi ludźmi dzieje, zeby wózek kraść? jak chce i potrzebuje to niech sie zglosi do mnie mam jeden do oddania wielofunkcyjny. Ja dziś biore się za sprzątanie, ale mi sie nie chce. Ja mam 2 tesciowe byla i obecna i jedna lepsza od drugiej. Oststnio powiedzialam mojemu bylemu zeby wziął małego na zakupy bo powyrastal a daje miesiecznie 300 i ma wszystko gdzieś. Mowie zeby kupil mu koszulki i bluzki jakies bo spodni 3pary mu kupilam (wzial zwrot podatku)to wyslal teściową i ona na ciuchach mu kupila dwie bluzki jedna cała czarna a druga podarta, przerabiane spodnie i dresy w sklepie,ale takie grube ze nie wiem czy będzie w nich chodzi. Dodam ze ona pracuje w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja badz dzielna, buziak:) Dziewczyny chyba mam chorobe psychiczna, wczoraj snily mi sie 2 kreski a dzisiaj beta ktora pokazala trojaczki no odbija mi normalnie:/ Mam straszna migrene i to drugi raz w tym miesiacu co sie jeszcze nigdy nie zdarzyło wiec z lozka dzis nie wstaje:( Co do mezow to moj jest rowniez moja najwqzniejsza rodzina, jego kocham najbardziej, w nim mam najwieksze wsparcie i tylko jemu ufam:) A co do tesciowej to tez mam z******ta, czasem cos palnie ze cycki mi opadna, ale ogolnie jest w porządku kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) U mnie dzis ładna pogoda :) Słoneczko swieci :) Ale moje bobo chore :( Przeziebil sie, z nosa mu cienkie, gardło czerwone i do tego ropa mu z oczek leci :( Około 6 sie obudził z płaczem, polecialam do niego do pokoju a on sie wystraszył bo mu sie rzęsy skleily ropa i nie mógł oka otworzyć :( Biedny :( Ehhhh. Przeraża mnie myśl ze jak drugie sie w domu pojawi to oboje beda non stop chorować :( Kuba bedzie do domu przynosił a maleństwo bedzie od niego lapalo :( Ale jakby nie było to damy rade :) :) ... Marta wybaczamy :) :) ... Agniesia nie martw sie, nie jestes z tym sama :) :) Witam w klubie :) :) Ale moze, moze.... Wyjaśni sie wkrótce :) :) ... Dziewczyny zaczęliście moj ulubiony temat : "teściowa" :P Mogłabym godzinami o mojej opowiadać :) Niestety nie najlepiej :( Chociaz nie powiem bo sie troche zmieniła jak nie widziała syna i wnuka prawie przez rok po tym co zrobiła! Ale dalej jest wścibska! Wszystko musi wiedzieć itd. A najgorsze jest to ze ona zawsze czeka aż ktos pierwszy wyjdzie do niej z jaka propozycja, zapytaniem, zaproszeniem itd. Jak Kuba sie urodził to na początku mieszkaliśmy z nia :) Wytrzymałam 3 m-ce. Pozniej poszliśmy na stancję. Moze była u nas z raz :( Bo zawsze dzwoniła żebyśmy do niej przyszli - z 2 miesięcznym niemowlakiem w zimę. Z wózkiem, pampersami, mlekiem, ciuchami na zmianę, chusteczkami, kremami itd :( A ona potrzebowała tylko kurtki i butów!!!!! Moj pracował a ja całymi dniami sama w domu :( Ani razu nie przyszła. A jak pozniej wyszła wielka awantura i jej to wypomnialam to mi powiedziała ze ja jej ani razu nie zaprosilam :D Śmiechu warte :) Moja mama nie czekała na zaproszenia. Dzwoniła czy jestem w domu bo ona za pól godziny moze do mnie przyjechac :) Pozniej wyszła wielka awantura i teściowej nie widziałam prawie rok. Pozniej sie odezwała z przeprosinami. Ale to juz był to w którym spowrotem do UK wracaliśmy wiec spotykaliśmy sie co jakis czas. Na swieta teraz bylismy w Polsce i tydzien u mojej teściowej siedzieliśmy a pozniej na tydzien do mojej mamy :) Pod koniec tego tygodnia u teściowej nie wiedziałam czy wybuchnie czy nie. A gdzie idziecie, a po co, a do kogo, a za ile bedziecie, o ktorej wrocicie, co na obiad, a moze lepiej w domu zostańcie - nosz k***a ja wiem co dla mnie bedzie lepiej ;) Wrrrrr. I tak moje drogie mogłabym Wam pisać o mojej teściowej ale gdybym zaczęła to pewnie do 500 setnej strony był dobrnela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×