Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Już idę Bejbe_, już. Muszę się dowlec do łazienki, a mam trochę problemy z kręgosłupem (za dużo łaziłam w sobotę i niedzielę), więc poczekaj chwilunię. PauliśC - ja zaczęłam używać Bio-Oil, bo moja siostra pracuje w tej firmie w Londynie i powiedziała, że będzie najlepszy:) Wcześniej też używałam oliwki. Moja gin powiedziała, że jeśli mam skłonności do powstawania rozstępów (a mam, po okresie dojrzewania mam poryte całe biodra...) to i tak będę miała, mogę tylko popracować nad ich mniejszą populacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola kochana odezwe sie jutro, napisze co u mnie :) teraz wychodze do pracy. Stesknilam sie za Wami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe_ - wyprodukowano w Południowej Afryce, jak w mordę strzelił:) Przywiozła mi go siostra, więc chyba ta Afryka jest oł rajt:) Tekturowe pudełeczko wywaliłam, ale na opakowaniu olejku mam datę przydatności 36 m-cy i żadnej daty produkcji. Na spodzie na czarno wydrukowane jakieś cyfry. Tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JovankaJo dziekuje za informacje:* nio mi tez w okresie dojrzewania wylazły na biodrach, niestety odziedziczyłam je po mamie eh, dlatego ciagle cos wzieram jak nie oliwki dla dzieci jak nie balsamy.. mialam ost krem lindoderm mama przeciw rozstępom, to teraz bede dzialac z tym olejkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swoim BioOilu też nie mam daty przydatności. Może była na kartoniku, ale go wyrzuciłam... I też jest napisane, że wyprodukowano w RPA. :) Używam go na zmianę z oliwką dla dzieci. Miałam taki plan, że rano olejek, wieczorem oliwka, ale ciągle zapominam o smarowaniu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe ja używałam tego olejku.od zmian hormonalnych wyłaziły mi rozstępy na biodrach,na piersiach po bokach i na udach kilka.I ten olejek nie pomógł zupełnie,ani nie przygasił świeżych rozstepów,ani nie zahamował wyłażenia kolejnych .Lepiej się u mnie sprawdziła zwykła oliwka dziecięca,którą cały czas się smaruję i jest ok narazie :) Bio oil mi się tylko na włosach sprawdził bo ładnie je nawilżył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia minia
Nie zalamujcie mnie kochane ja dopiero planuje zajsc w ciaze a tu czytam takie cos az mnie to przeraza ale wam zycze powodzenia i malych bobaskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działaj, działaj:) Ja też działam, nie odpuszczam, bo ja nie chcę mieć rozstępów:( Wystarczy, że całe piersi mam posiekane:( Ale po tym olejku trochę to zbladło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah jovanka poczuła się zagrożona haha no w końcu ktoś jej dokopał :) :) :) Dziewczyno koleś napisal do Ciebie 2 posty a Ty mu tu o stalkingu wyjezdzasz? :D :D :D Ty idz sie lecz, kazdemu wytyczne dajesz. Spójrz w lustro i sie chociaz pomaluj albo kibel idz wyczysc. Stalking ahahahaha hahahaha! Tam ktos wyzej mial racje. Forum nie jest wasza wlasnoscia i nie jest prywatne, tu moze sobie zagladac i wypowiadac sie kto chce i g***o wam do tego. Jak cos się nie widzi to won na prywatne forum! A sio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovanka idz smaruj rozstępy! Fuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ktoś zmienił hasło na mailu? bo pisze mi że zostało zmienione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski mały ważył 3.260 i miał 55 cm -dostał 10 punktów. poród trwał łącznie 5.5 godziny. .nie było by źle gdyby nie ostatnia faza. to parcie. mąż dzielnie przy mnie. nawet pepowine przeciął. i widział jak główką wychodzi. bolało ale warto. zdjęcie wyśle na pocztę. i wszystko dokładnie napisze jak dostanę laptop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bejbe_ - no chyba dziewczyny zmieniały. Jak będzie któraś na naszym mailu to też proszę o nowe hasełko - mój adres znajdziecie. Czy lepiej, żebym ja napisała? Mówta, zrobię jak każecie:) Kurcze, jak mi się dzisiaj nic nie chce... :( Pogoda nadaje się wyłącznie do spania... Dobrze, że obiadek został z wczoraj, bo bym nie dała rady... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaotoja - gratulacje!!! :) Pierwszy chłopak dołączył do grona naszych forumowych dzieci:) No ale widzisz? A tak się bałaś naturalnego porodu:) Jesteś bardziej dzielna niż myślisz:) Może teraz czas na...dentystę bez znieczulenia?:P Jeszcze raz ogromne gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 taka oto ja nio to elegancko cieszymy się razem z Tobą :*:*:* czekamy na zdjęcie maluszka :* i dużo dla Was zdrówka ;) 🌼 nio dziewczynki to w takim razie ja też o hasełko poproszę tam na mailu moj mail powinien byc :) 🌼 Jovanka na mnie ta pogoda tak samo działa, jestem bez mocy i gdzieś mnie dyńka boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Dziewczyny:) 🌻Taka oto ja Gratulacje synusia:) 🌻 Stymulowana czekamy na wiesci od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka oto ja GRATULACJE!!!! Jak ty dałaś radę to i my damy. Szybko ci poszło :) ... Te wypowiedzi gości ignorujmy dziewczyny, bo nawet nie wiadomo jak to komentować. Załosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jestesmy ciotkami!!! :-) Gratuluje Taka oto ja!! Zdrowka Wam zycze!!! :-) czekamy na fotke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jestes Eweelka a ja normalnie dzis o Tobie myslam bo nie widzialam ost od Ciebie wpisów a tu jestes :) hihih sciaglam Cie ^^ ;) co słychać u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu forum jest dla wszystkich i mozesz pisac gdzie chcesz ale czemu plujesz takim jadem wobec jovanki i nas wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) ostatnio nie zaglądałam bo nie miałam dostępu do neta niestety:) wczoraj was trochę czytałam i dziś jeszcze nadrabiam... ufff ale się rozpisałyście:):) co do teściowych to zazdroszcze tym które mają teściowe takie co mogą z nimi o wszystkim pogadać... powiem wam ze moja siostra ma zajefajną teściową. nie które teściowe traktują rodzeństwo synowej jak powietrze jak by ich nie znała a ona normalnie jest jak bliska ciocia normalnie byłam w szoku. kiedyś jak do niej poszłam to myślałam ze nigdy od niej nie wyjdę bo nie chciała mnie wypuścić(dosłownie) czułam sie tak jak bym była u siebie w domu. co chwile pytała czy jestem głodna i czy chce coś do picia powiem wam że aż miło mi sie zrobiło:):) sama bym chciała miec taką teściową. ale niestety moja to jej przeciwieństwo.. nigdy mnie nie lubiła i niegdy to sie nie zmieni. dla niej istneije tylko jedna synowa ta która przez cały czas okłamywała mojego "mężusia". jak chciał sie spotkać to zawsze mówiła ze nie ma czasu bo ma duzo roboty w domu tylko zapomniała ze to się wyda bo ktoś ją zobaczy na mieście z koleżankami w czasie kiedy miała pracować w domu... jak ją zostawił wkońcu to cały czas mu gadała zeby sie nad tym zastanowił ze bedzie załował później. jej to nie obchodziło ze go okłamywała na każdym kroku. tylko oni nie rozumieją ze jak wtedy to robiła to później by było jescze gorzej... dla niech liczy się tylko kasa którą miała i nic wiecej, nie obchodziło ją to czy bedzie z nią szczęśliwy. teraz jak my już kilka lat jesteśmy razem to cały czas ona gada o tamtej. wiem ze nigdy to sie nie zmieni bo nigdy mnie nie polubi ale mam to gdzieś. mój też ma to gdzieś powiedział ze i tak zdania nie zmieni. powiedział dla mnie może przestać kontaktować sie z rodziną bo mnie nigdy nie zostawi. a co do tej sprawy ze smerfetką/liwią to uważam ze trochę przesadziła. nie wiem po co zakładać dwa różnie konta na tym samym forum ale ok. jej sprawa. tylko nie wiem po co mydliła wszystkim oczy... uważam ze skoro ma już dwa konta to za jakiś czas znowu się odezwie pod nowym nikiem. u mnie chyba dni płodne sie zaczynają. od kilku dni bolą mnie (.)(.). i tak jak licze to istnieje możliwosc ze bedzie cos z piątkowych przytulańców. ale dopiero się okaże. nie robie sobie nadziejii bo potem się rozczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o takich programach jak porodówka itp.? Właśnie przed chwilą z ciekawości włączyłam sobie na polsat cafe taki program tylko naszą polską wersję. Wiem że nie powinno się oglądać takich rzeczy przed porodem, bo każda kobieta jest inna, ale że to bedzie mój pierwszy poród, to wszystko jest dla mnie nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PauliśC kiedyś widziałam może ze 2 odc, teraz nie mam odwagi oglądać ;P:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć bejbe Kochana:) przelotem zaglądam w pracy ale nie udaje mi sie dużo popisać :( U mnie ok. Własnie pomału zaczynamy staranka kolejne i mam nadzieje ze moze teraz sie uda:)? hehe 🌻 a Ty jak sie czuejsz kochana? który masz juz tc:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka nio to super to 3mamy kciuki za owocne starania oby się szybciutko udało :*;-) pogoda dziś nie dopisuje i człowiek taki bez mocy, słoneczko mogło by się pokazac!! tuptup :P tak to czuję się ok;-) 20 tydzien już leci;-) tylko tak człowiek się wszystkim meczy gdzies szybko, na ogół zawsze bylam zmarzluchem ale od jakiegoś czasu jest mi bardzo ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja, ogromne gratulacje! :) :) :) Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Synka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka oto ja GRATULACJE!!!. silna z Ciebie babka , pierwszy chłopak i szacun dla męża za odwagę. buziaczki kochana. dzięki za hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×