Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Hej dziewoje :) ... Goofcia fajnie ze do nas zagladasz :) :) I ciesze sie ze u Ciebie i niuni wszystko okay :) Szkosa tylko ze dookoła nie za bardzo :( Ale mam nadzieje ze wszystko sie ułoży! A tak wogole to pięknie zaktualizowałas tabelke :) ... Stymulowana rozumiem Cie!! Chociaz nie bedziemy trzymać Cie za ręka to myślami bedziemy z Tobą :) Bedziemy Cie wspierały duchowo :) Bądź dobrej myśli :) :) Mysle ze znajdziesz sile kochana :) Dla fasoleczki :) :) Damy rade :) Wszystkie razem :) ... Agniesia ja trzymam kciukaski zeby nie przylazla :) ... Kasiaa12 ja Ci niestety nie pomogę bo jak staraliśmy sie o pierwsza ciaze to akurat w tym cyklu kiedy zaszłam to zapomnialam o tym ze sie staramy. Po @ szukaliśmy nowego mieszkania, oglądanie itd. W dzien przeprowadzki miala przyjść @. Jedyne co pamietam to mocny ból w dole brzucha dokładnie taki jak na @. Ale nic o sluzie czy innych objawach. A teraz czekam na druga ciaze :) :) Swoją droga cały czas mnie ciekawi czy bede miała jakies objawy :) :) ... Taka oto ja dzielna kobieto :) :) Super ze mały zdrowy :) Jesli jestes w stanie sama karmić to próbuj :) Mi piguły zabieraly małego jak nie bardzo jadł i jak sie pozniej okazało dokarmiały dzieci woda z cukrem zeby były najedzona i nie płakały :( Myslalam ze im oczy wydrapie jak sie dowiedziałam :( A pozniej dziwne ze mały z piersi nie chciał jeść :( Przyzwaczail sie ze słodkim go karmiły i nie chciał piersi :( I skończyło sie mlekiem modyfikowanym po tygodniu walk i nie przespanych nocy :( Nie wytrzymałam psychicznie i dałam mu butle :( A z nerwów mi pokarm zanikł i nawet nie było co ściągać zeby mu moje mleko do butli wlewac :( Ale mam nadzieje ze u Ciebie w szpitalu sa bardziej ogarnięte piguły :) :) A tak wogole to cudne imię :) Moj siostrzeniec ma tak na imię :) :) .... Agniesia ja dzis jak wracałam z pracy to myslalam ze nie dojdę ze sklepu :( Szlam sobie dośc szybko i jak stawiałam prawa nogę na chodniku to miałam ból promieniujący od prawego jajnika szedł przez piczke i do podbrzusza ale to był tak przeszywający ból ze musiałam stawiać ale przynajmniej zwalniać !!!! Ale pare razy tak sie zrobiło i przeszło :) I tez nie mam pojęcia o co chodzi :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jak ja Niecierpie jak moje dziecko jest chore :( :( Od godziny próbuje zasnąć i nie moze bo go kaszel meczy :( Ale taki ze prawie wymiotuje :( Do tego oczy dalej mu ropieja :( Ja p*****le co sie dzieje :( :( Ale co ja sie dziwie jak dzis u nas wiatr wiał jak cholera (mimo ze slonce było) a nauczycielki dzieci w szkole w samych bluzach i koszulkach na krótki rękaw wypuściły :( Bez czapek, kurtek itd. :( debilizm :( Ja rozumiem ze hartuja i wogole ale k***a bez przesady :( Trzeba sie przyzwyczaić do nich!!! ... Idę i ja spac bo mi powieki aż na usta zachodzą :D Wiec to juz czas na sen :) Miłej nocki laski i działajcie dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo Matko musze Wam cos opowiedzieć :) Jako pracująca mama, ktora wraca do domu wraca z dzieckiem czyli około 15.30 i odrazu bierze sie za obiad, czasami nie mam czasu wstawić prania o ludzkiej porze :) Dzis akurat wypadło mi zrobic pranie o nie ludzkiej porze!! Hmmm, w sumie wstawiłam je o ludzkiej porze ale ze o nim zapomnialam to wyjęłam je z pralki 10 min temu :D Kontynuując dalej i zmierzając do celu mojej opowieści - rozwieszajac pranie poczułam parcie :) :) Jako ze jestescie zwykłymi jednostkami ludzkimi zapewne rozumiecie ze chodziło mi o parcie na porcelanę :D Ale jako ze ja pochodzę z kurpi - moze nie każdy wie co ten termin oznacza to pokrótce wyjaśnię :) Otóż kurpie to ludzie z reguły uparci :) A wiec jako kurpianka stwierdziłam ze dam rade wytrzymać jeszcze te trzy koszulki, bo tyle tez miałam do rozwieszenia, i pójdę za chwile :) :) Musiałam ciut mocniej skupić sie i zacisnąć ......kończyć nie bede :) Uffff skończone :) Jeszcze tylko szybki bieg po schodach na dol po telefon, bo wkoncu co ja bede przez ten czas robiła siedząc na tronie (Facebook, gry, cafe), szybkim ruchem posuwistym w dol opuściłam odzienie i ...... Udało sie :) Zdążyłam !!!! A to w sumie było najważniejsze :) Przygotowana z telefonem w ręku i szczęśliwa.......pomagam troche naturze a tu nagle..... Taki k***a ból podbrzusza ze poczułam sie jakbym cofnęła sie o pare godzin i zamiast TAKIEJ OTO JA na porodowce, to ja sie tam znalazłam. Początkowe bóle porodowe trwające około 1 min! Oddech wstrzyny, pięści zacisniete i mysle "bede przeć"!!!! Chwila zadumy....ale po co..... Przecież to nie porodówka :) Ból minal, zaciągnęłam powietrze w płuca i szybkimi ******* palców zalogowalam sie na cafe :) Wkoncu musze sie dowiedzieć czy któraś z Was miała wstęp do boli porodowych podczas...... Bo ja juz nie wiem co sie ze mną dzieje :( W dzien nie mogłam chodzi bo mnie jajniki prądami "czestowaly" a teraz to zjawisko, ktore dla mnie oczywistym nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny za moje głupkowate pytanie ale mysle wujek Google nie bedzie w stanie mi na to odpowiedzieć dlatego tez Was zapytuje :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało byc ODDECH WSTRZYMANY :) I SZYBKIMI ******** ale pewnie znowu gwiazdki sie pokażą na cenzurkę wiec zastąpie to słowo innym.....SZYBKIMI RUSZKAMI PALCÓW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 - wiem ze nie powinnam sie smiac no bo w końcu cierpialas ale HAHAHHAHAHAH!!!! Twoja opowiesc mnie strasznie rozbawila...szczegolnie moment wywieszania prania :D a co do Twego pytania Kochanienka to ja czegos takiego nie doswiadczylam...nie wiem o co kaman. Wez moze nospe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 - NOOO tabelka glancyś :D ale dziwne bo na laptopie byla ladna a na telefonie dopiero zobaczylam ze jakas z*j*e*b*a*n*a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka nr 1 :) Moje kochane dzieciatko mialo zły sen :( ... Goofcia a u mnie na tel wyglada ok. Tylo mam jedno pytanie: czemu w tabelce AGNIESI88 nie ma? :( Znikła nam :( Odnośnie mojej opowieści to HAHAHAHAHAH :) Oprócz bólu to zanim zasiadlam na tron to juz sama z siebie sie śmiałam :) Takze luuuzik Goofcia :) :D Przy następnej pobudce tez sie odezwe :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana:) Goofcia chyba przekleiłas starą tabelke, porpawiam bo Ala miała juz tam uaktualnienia na kwiecien:) MAMUŚKI kwiatek.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*******tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 Karolcia15031____XX______1cs______1dz_____________@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16cs________1dz______@12. 04.2014 ŻoneczkaKrk _________25___________ 0 cs ____________@05.04.2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 brzoskwinka14__________21________13cs_________1dz__@ 13.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014 Pita82____________32________2s________1dz________@21. 04.2014 Kaasik89___________25_________4cs_______1dz_______@14.04. 2014 Alaaa66_______________28______11 cs______1dz______@13.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Iza uśmiałam się troszkę. Fiona mała jest śliczna.🌼 Taka oto ja bardzo ładne imię Dominik, super. Czekamy na zdjęcie.🌼 Stymulowana jesteśmy z Tobą. Daj znać jak już będziesz miała wyniki bo już nie możemy się doczekać :) U mnie dziś pogoda barowa w nocy padało. Nie chce mi się nic robić, a jutro ma brat cioteczny przyjechać przedstawić nową pannę. Miałam okna pomyć ,ale przy tej pogodzie to mi się nie chce. Idę coś zjeść i poczytać książkę. Miłego dnia piszcie coś żebym miała co czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :) IZA ale opowieść :D boki zrywać :* powiem Ci że miałam coś podobnego jakiś czas temu,tylko ja robiłam siusiu i złapał mnie taki okropny ból że nie mogłam się ruszyć,nie mogłam wgl wstać z kibla i się wyprostować :) ale jakoś minął i wiecej już tego nie mialam :) Tak oto ja Sliczne imię :) Dominiki :* mojemu mężowi sie podoba :) Stymulowana to już dzisiaj :) Trzymam kciuki aby wynik był ciążowy :) jesteśmy z Tobą :* u mnie tez dzisiaj brzydka pogoda :/pochmurno i chyba padać bedzie ;/ Miłego dnia Wam wszystkim życzę kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana czekam niecierpliwie na wiadomość do Ciebie :) specjalnie przytargałam do pracy lapka żeby byc na bieżąco i troche podgonić :) moje myśli kciuki i serduszko są dziś z Tobą :* Taka oto ja meeeega gratulacje :* cudownie że Twój skarb jest już z Tobą, mnóstwo siły wam teraz życzę :) a imię śliczne :* I tez prosze o nowe hasło :* Paola mam nadzieje że u Ciebie poukładało sie troszeczke :) Iza ja tez tak kiedys miałam jak cisłam że bolało okropnie :D i wtedy sobie pomyślałam, aleś ty głupia dziecko chcesz urodzić a kupy wypchać nie potrafisz haha no cóż zdarza się :P Jovanka ❤️ ❤️ ❤️ muszę ci powiedzieć że przegryzienie czegoś zaraz po przebudzeniu na mnie nie działa wcale, żygam i mam mdłości przez całe dnie ( dziś odpukać tycie lepiej ) na radą Giubelli przestałam spać też na plecach, ale ja to jakas lewa jestem bo mi nic nie pomaga :( ciągnę w pracy 3 dzień dziś, a jutro 4 :( w pracy wiedzą bo im powiedziałam, gdyż i tak dookoła wszyscy zaczeli sie domyślać przez ten blisko kontakt z wc eh powiedzieli mi tylko że niestety godzin pracy nie da się zmniejszyć (pracuję 11,5 przy kompie) więc dopółki nie mam zaświadczenia o ciązy to moge pracować bo w razie kontroli nic im nie grozi, ale jak będę 4 u lekarza to mam iść na l4 - szukają juz osoby na moje miejsce - to tak w skrócie co u mnie :) ale mam taki mały patent, że dopółki nie jestem strasznie głodna czyli tak do 12 mniej więcej nic nie jem i nie pije i wtedy nie żygam a i mdłości sa maleńkie, bo i żołądek pusty :) nadrabiam troche wieczorami :) ogólnie czuje się do doopy i we czwartek ide do mojej rodzinnej, bo jestem przeziebiona do tego :( i chyba ude na l4 od czwartku :) ale to jeszcze zobacze heh ogólnie z wagi spadł prawie kilogram, ale nadrobi :D 🌻 ogólnie chciałam każdej z was odpisać ale wiecie - zapomniałam co :P życze miłego dnia, ja zaraz zaczynam pracę :D a i tez poproszę o hasło bo nie wiem czy pisałam a nie chce mi sie tego czytać jeszcze raz :D P.S Giubelli teraz miała jakoś mieć wizyte u neurologa, halo halo dawaj nam tu szybko znać co ci powiedział :* jak rodzimy ??? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Taka oto ja GRATULUJĘ! imię Dominik b.ładne, jeżeli ja kiedykolwiek będę mieć syna, to też planuję mu tak dać na imię. ***IZA85 i Goofcia co Wy w nocy nie śpicie? to jak potem w ciągu dnia funkcjonować. Nie chcę mi się dziś wychodzić z łóżka i do pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta8610
Wyaslalam wam na meila stylulowana co o tym myslisz ? Ja jestem zalamana ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Stymulowana trzymam mocno kciuki!! Izulinka Czemu Ty jeszcze na L4 nie idziesz tylko tyle godzin męczysz się przed kompem z tymi wymiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 ale sie uśmiałam "bede przeć ale po co?" Hahah dobra jestes, ale co to Ci było to nie wiem niestety nie moge pomoc. Dziewczyny kurna mije miasto to jakaś wies! PrZejechalam Wszytskie laboratoria i wyobraźcie sobie ze albo dzisiaj bie robią bety, albo wyniki za 2 dni:/ w końcu w szpitalu ginekologicznym mi zrobili a wyniki uwaga uwaga jutro popołudniu!!!!!! No niech ich drzwi ściana człowiek tu aie stresuje denerwuje myśli lata biega a oni pffff maja Cie gdzies.... Na pocieszenie zrobiłam test ciążowy online Heh ktory wyszedł pozytywny wiem ze to jedna wielka ściema ale co tam, chociaż jeden na plus;) wiedzialyscie ze jest w ogóle cos takiego? Izulinka na L4 !!! Nie mozesz tule h pracować a co dopiero przeziębionych. Nie ma co ryzykować kochana idz do lekarza Pogoda dzis do d**y:/ migrena dalej dokucza, chyba znów prześpie cały dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka ależ Cię ta fasolka wymęczy :* idz jak najszybciej na zwolnienie,bo w pracy tyle godzin przed komputerem musisz siedzieć i jeszcze te wymioty ;/ zameczysz się kochana :) a teraz musisz o siebie dbac podwójnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana no tak to jest z ta służba zdrowia :) Dobrze że zrobiłas wgl :) tylko to czekanie do jutra i napięcie najgorsze :) a wyniki rano czy po południu ?:) tak sobie dzisiaj z rana myślałam o Tobie,że pewnie już pędzisz do labolatorium :) no poczekamy do jutra :) Cały czas trzymam kciukasy :** ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana oni zawsze mowia ze wyniki jutro a popołudniu juz sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala dzisiaj na pewno ich nie bedzie bo musza je wysłać do Katowic. Jakbym wiedziała to sama bym sobie tam pojechała.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik85 ja tez chciałam dzisiaj okna pomyc ale jest zdecydowanie za zimno. Postanowiłam poczekać do swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) U mnie dzis pada :( Bleeee. A tak wogole to siedzę w domu z moim dzieckiem. Dzis go do szkoły nie puściłam a i sama wolne wzięłam. Jutro tatuś ma wolne to bedzie siedział z synem a ja chyba czwartek i piatek. A zeby śmiesznie było to i ja wstałam z zakatarzona i ogolnie czuje sie do d**y :( Kaszel mnie meczy :( kolejne Bleeee :) ... Nie udało nam sie wyjaśnić sprawy moich boli ale przynajmniej moja opowieść poprawiła Wam humory :) Tak sadze :) Czasami sie zastanawiam czemu ja studia przerwalam :) Moze bym teraz pisała jakies opowieści z krypty :) :) hihihi .... Izulinka rozkazujemy Ci w tej chwili isc na L4. Przecież Ty sie męczysz z tymi wymiotami, a poza tym 11h przed kompem siedzisz :( Pomysł o dzidzi i Zmykaj na L4 :) :) .... Pita to zostań w łóżku jak da rade :) Po co z niego wychodzić :) A ja z Goofcia to w sumie koło 23 pisalysmy :) Tylko ze w Polsce juz było po 24 bo my o godzine do tylu jestesmy :) :) ... Stymulowana to zes sie najezdzila z rana :( I kurczę jeszcze jeden dzien niepewności :( i to do popołudnia :( Ale damy rade :) A co do tego testu online to ja kurna nic nie słyszałam, ale zaraz kompa ospale i poszukam :) :) Zobaczymy co to jest :) I dam Wam znac jaki mi wynik wyszedł :) hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane w ten zimowy poranek! Normalnie budząc się rano doznałam szoku. Śnieg pada i to tego jeszcze takie wielkie płaty! Ale miałam sen świetny :) Pamiętacie pewnie jak pisałam że chciałabym być już na miejscu taka oto ja? No więc śniło mi się że urodziłam, przez cc, a moje dziecko miało już takie dłuuugie włosy, ubrany był już w bluzę i spodnie i do tego miał buty i sam stał :) I w tym śnie pomyślałam że muszę wam napisać właśnie o tym że chciałam być na miejscu taka oto ja no i byłam :D Widzicie jaki macie na mnie wpływ? Już w snach mnie nawiedzacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 zrób i daj znac bo jestem ciekawa. W ogóle ro wracając ze szpitala miałam ochotę kupic kolejnego sikanca ale sie opanowalam. Paulisc jak to snieg? Gdzie mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana mieszkam w centrum, Toruń :) Też w szoku byłam :) Do tego cały czas pada :) Chyba dziś ulepię wiosennego bałwana :) A ja już pochowałam zimową kurtkę i buty, trzeba będzie je przeprosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaulisC No to piękna masz pogodę :) Ja przeczytałam śnieg to dwa razy to czytałam bo juz nie wiedziałam czy przez to przeziębienie złe ma oczy widzę czy co :) Niezle :) ... Stymulowana wlasnie na tej stronie robiłam :) I wyszło mi ze prawdopodobny wynik jest pozytywny :) Gdzie na pierwsze dwa pytania odpowiedziałam ze nie :) :) Hihihi. Sie juz niedługo okaże czy prawda :) A u Ciebie w sumie jutro :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×