Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Weekend minal to pisać moje drogie :) :) Ja wlasnie w drodze do pracy :) Ale chyba mi sie nie chce :) Nie lubię poniedziałkow ;( ... Alaa slonce nie kłuccie sie :( :( Jak to moja mama mowi - dajcie sobie po razie i bedzie okay :) :) .... Żoneczka dziekujemy za maila. Poczekajmy na decyzje innych dziewczyn i wtedy wyślemy Ci hasło :) Dziewczyny pisać co o tym sądzicie :) :) ... A teraz mam do Was pytanie :) Ktore, Waszym zdaniem, testy ciążowe sa lepsze? Te o czułości 25 czy 10? Głupie pytanie jak na mamę i osobę ktora stara sie o drugie :) ale przy pierwszej ciąży poszłam po test do drogerii tydzien po @ wzięłam najtańszy z Polki i tyle. Nawet nie wiem jaka miła czułość :) :) Pozniej sie testami absolutnie nie interesowalam i teraz mnie "napadło" takie pytanie? :) hihi. .... Stymulowana co u Ciebie? @ dalej brak?? .... Mackowa a co u Ciebie??? .... Karolcia, Eska, Marta, Paulinka, Kaasik i nasze ciezaroweczki co tak mało piszecie????? Gdzie Wy sie podziewacie??? Pisać!!!!!! ... Miłego dnia kobity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka jak po weekendzie? Napisz nam kochana jak bedziesz po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 3 dniowa depresja mnie dopadła niestety dlatego nie chciałam sie odzywać. A dZisiaj jestem zła od rana. Moj maz jakis czas temu wepchnął na sile ładowarke do tableta i cos tam sie połamalo i juz sie roZladowal i nie działa a abonament leci a jego to niby obchodzi ale nic. Tym nie robi. Laptop to juz prawie nie żyje włącza sie na 5 minut i wyłącza a akurat dzisiaj jeat mi mega potrzebny dostęp do internetu musze cos znaleźć sprawdZic przeanalizować do czego telefon sie nie nadaje!!!!! OsZaleje zaraz! Do tego klamka w łazience wypadła (od tygodnia mu mowię ze wyleci) i z mieszkania z drzwi tez zaraz wypadnie, ale co tam. Pralka cały czas swieci światełko ze niby drzwi zablokowane aaaaaaaaaaaaaa mam dosyć. No 2 lewe ręce;( jestem zła na nawet w****iona, @ dalej nie mam to pewnie potęguje moja złość, zawsze w czasie @ czy po emocje opadają i moge normalnie funkcjonować a teraz??? Ostatnia @ miałam 14 lutego, pierwszy raz w życiu mam taki problem;( chce mi sie wyć;( Pita pytałam o duphaston sama nie wiem moze przez niego nie mam @, a tak to nic. Wracaj do zdrowia. Marta ja jednak jeszcze bym Ci poleciła pojąć so innego lekarza bo moze da sie te plemniki podleczyc, pamiętaj ze im wiecej ich bedzie tym większa szansa na powodzenie in vitro, czy lekarz juz wam powiedział co z nimi jest i nie da sie ich leczyć? W każdym razie trzymam kciuki za Was:) Miłego dnia, buziaki, ide walić głowa w mur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane gdzie się podziewacie? Ja po wizycie ale młodzieniec wywalil na nas tyłek noga na nogę i zakaz oglądania ale siurka nie było widać;) stymulowana biedna;* też czasami tak mam że wszystko na nie nawet szynka mnie potrafi wnerwic;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kurde juz po południu a tu dosłownie pare wpisów !!!!! Co sie dzieje?? Jakies święto w Polsce jest a ja nie wiem, czy internetu nie macie :) ... Stymulowana biedna :( Mysle ze wszystko wkurza Cie podwójnie :( A kiedy następna beta? Nie stresuj sie kochana :) Wszystko sie ułoży :) Jak maz nie bedzie mógł wejść do domu to wkoncu ta klamke naprawi. No i jak sie w łazience zatrzaśnie to tez wkoncu ja naprawi :) :) ... Cisza, cisza i jeszcze raz cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus ja mysle ze juz sie wstydzi i nie bedzie sie pokazywał tak przy lekarzu :) :) Śle najważniejsze ze wszystko jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza oczywiście ciesze się że ok. Nawet mi rozwarcie się zamknęło. Rzeczywiście gdzieś te dziewczyny wywialo. Co z wami zameldować si tu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus a moze dziewuchy zapomniały zegarków przestawić i wszystkie do pracy sie spóźnili :) hihihi. A teraz trzeba nadrabiac w pracy stracony czas :P Ciesze sie ze u Ciebie okay :) Ze rozwarcia sie zamknęło, niuniek okay :) Super :) Matko jak tu dzis nudno i cicho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki Ja dzis bylam na badaniach i 14 kwietnia mam juz wizyte na ktorej dowiem sie wiecej co i jak .... co do plemniczkow mojego to moze i bedie ich wiecej po lekach ale nie dotra same do jajeczek bo morfogia jest 0% czyli sa zdeformowane ( uszkodzone ) przyczyn jest wiele naprawde ... my juz podjelismy decyzje i zaczynamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka0909
Heeej! Dołączam do dziewczyn starających się o maleństwo :) I chciałabym sobie jakoś w tym pomóc. Co powiecie o diecie? Jest ona ważna podczas starań? Bo znalazłam całą taką listę składników http://wdobrychstosunkach.pl/skladniki-mineralne-i-witaminy-zwiekszajace-plodnosc-kobiety.html zastanawiam się czy jest sens :) możecie coś powiedzieć na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuuuddddnnnnoooo tu dziewuchy ;P ... Marta slonce trzymam za Was kciuki :) Ciesze sie ze podjeliscie decyzje :) Działajcie a ja jestem z Wami :) Pisz nam kochana co sie u Was dzieje :) :) ... Elka witaj :) Dzisiaj cos nam sie reszta dziewczyn zbuntowala i nic nie piszą :) :) Moje zdanie jest takie ze warto odstawić niektóre "rzeczy" podcza starań. Alkohol, papierosy i wszystkie inne używki :) :) Zdrowa dieta nie zaszkodzi :) Warto wprowadzić ja nawet na stałe :) Na pewno koniecznie zażywaj kwas foliowy - codziennie :) I dawaj go swojemu partnerowi/mężowi :) Czytałam ze moze wzmacniać armie :) Moj M codziennie, razem ze mną przyjmuje dawkę kwasu foliowego. Plus do tego oboje łykawy witaminy np. Centrum :) :) Ale mozna je zastąpić naturalnymi witaminami :) Szczególnie teraz kiedy za chwile lato bedzie i wszędzie bedzie masa witamin :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) jestem już po wizycie :) przeczytałam wszystkie wpisy ale nie dam rady odpisać :) sorki ale jestem tak padnięta i zmęczona a jeszcze poćwiczyc trzeba dzisiaj :) przesyłam wszystkim buzioleee :**** ❤️ otóż brak u mnie wielkich pęcherzyków ....ale to dlatego że już po owulacji jestem :) kurde to mnie zaskoczyło :) jadąc do niej myślałam że jestem przed owu dopiero, i jeszcze tak się zastanawiałam ze pewnie mi się przesunie i bede miała cykl dłuższy a ona mi mówi że niewielki ślad płynu z zatoce i że było juz jajeczkowanie :) Mówiła że prawdopodobnie owulacja była gdzieś sobota/niedziela,no dokładnie tego się już nie ustali :) ale jestem zaskoczona słuchajcie :) a testy owu były negatywne.w piątek na teście ta krecha testowa była juz taka megaaa widoczna i tak na pierwszy rzut oka taka sama jak kontrolna,ale po chwili patrzenia jedak była deczko słabsza :) jak się jeszcze porwe na robienie testów to bede chyba 2 razy dziennie robic :) starania tak od 9 dc były codziennie więc sie elegancko wstrzeliliśmy :) zobaczymy co z tego bedzie :) wczoraj już nie było plamień,ale wieczorem staranka były i pod koniec znowu byłam na górze,ale juz nie czułam tego czegoś co czułam wcześniej :),myślałam że rano znowu mnie zaleje,ale tylko troszkę podbarwionego śluzu było na taki jasny braz,i jak lekarka mnie badała to też troche go wygrzebała.mówiła że niektóre kobiety mogą miec takie krwawienia okołoowulacyjne.ale mam nadzieję że to jednorazowy cykl był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka to niezle :) Juz po owu!!!! Ale dobrze ze brykaliscie codziennie od 9dc :P Mam ogromna nadzieje ze w tym cyklu Twoj maz strzelił w 10 :D Trzymam kochana kciuki :) A co do odpisywania to w sumie nie mialas komu odpisywać :P Dziewuchy sie zbuntowały i nie piszą :) Nieliczne z nas tu sie pokazały, takze to tylko pare wpisów było :) Idź kochana ćwicz bo ja to co wieczór zamierzam brzuszki robić i przypomina mi sie o nich jak juz pod kołdra leze, ułożona do snu :P Chociaz Ty nie zapominaj :) :) hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a tak wogole to glosujemy na koszulke PaulisC :) Ma dopiero 93 glosy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka mialam jeszcze napisac ze dobrze ze palmienia juz se poszly :) A jesli chodzi o testy to ja wlasnie robilam rano i na wieczor :) Tylko ze ja jestem bardziej leniwa i kupilam te co "buzka" sie wyswietla :) Bo jakbym miala kreski porownywac to by mnie chyba cos strzelilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA to są jakieś testy z buźkami ?:) nie wiedziałam :) a ciążowe lepiej kup o czułosci 10 :) szybciej wyjdą :):**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co teraz to juz zupełnie zgłupiałam....zostały mi jeszcze dwa testy owu i pomyslałam że zrobię jeszcze dzisiaj i jutro,przed chwilką zrobiłam i kurna pozytywny !!! krecha testowa dużo ciemniejsza o kontrolnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka sa :) Ja kupiłam clearblue digital :) :) Siuskasz sobie na niego a na ekraniku wyświetla Ci sie buzka :) Jak miga to jest owulka :) Jak zrobiłam i buzka sie pojawiła to mielismy sie z czego pośmiać :) :) No w domu mam o czułości 25 ale zakupiłam dzis jeden o czułości 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy owulacyjne robi się każdego dnia o podobnej godzinie i to najlepiej i najpewniej wieczorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka hmmmm :) O co kurde chodzi? Moje mi wychodziły ok. Nawet czułam kiedy pęcherzyk mi pękł :) Tzn.moze nie czułam a wiedziałam kiedy :) :) Jestem pewna ze w tym cyklu sie uda wiec nawet nie proponuje zebys w nastepnym kupiła te z buzkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clearblue są najlepsze nam się niestety nie udało mimo buźki dzidziusia na teście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...może na usg był drugi pęcherzyk tylko widać nie było...w tamtym cyklu tak było że się schował.a jeszcze dzisiaj wgl była jakaś awaria i musieli sprzet naprawiać :)no to jeszcze trzeba bedzie pobrykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka No to dzis znowu do dzieła :) Ale Twoj maz sie wymęczy :) hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Naprawdę tu dzisiaj cicho, myślałam że jak wejdę to będą ze dwie strony, a tu nawet jednej nie ma. Ja już oddalam głosy na koszulkę i niestety więcej nie mogę. Marta działajcie, trzeba próbować każdym możliwym sposobem :) Powodzenia i oczywiście zdawaj relację na bieżąco. 🌼 Stymulowana kiedy beta? 🌼 Iza a jak u Ciebie @ dalej brak, kiedy robisz test? 🌼 Ja już kończę ten cykl ciekawe czy @ przyjdzie, jestem jakaś dziwnie spokojna, więc nawet jeśli przyjdzie to mam nadzieję że nie będzie tragedii. Byłam dziś u mojej gin, ale mnie nie przyjęła, miała dużo ludzi i jedną pacjentkę w ciąży trochę niepełnosprawną chyba i i miała z nią trochę problemów, a w poczekalni siedziała obok mnie dziewczyna pod koniec ciąży i tak śmiesznie jej brzuch skakał :) głupio mi było bo nie mogłam oderwać oczu od niej. W tabelce mam wpisane 3.04. ale wychodzi mi że drugiego powinnam (nie)dostać@. więc zaraz się zmienię:) obiawy praktycznie takie same jak przed @, tylko temp mi jeszcze nie spadła bo jest 37., ale to pewnie tylko kwestia czasu. 🌼 brzoskwinka Ty kochana nie patrz na te testy bo już wcześniej dziewczyny pisały że to ściema. Ważne że gin powiedziała że owu była i przytulanka były, a teraz czekamy na efekt i za dwa tyg. pochwalisz się II kreseczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka14 MAMUŚKI kwiatek.gifusmiech.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI kwiatek.gifusmiech.gif Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*********tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gifusmiech.gif Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 Karolcia15031__________XX______1 cs_______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik_85_______________28______14 cs______2dz_____@02.04.2014 ŻoneczkaKrk ___________25______ 0cs________________@05.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_______________22______16 cs________1dz____@12. 04.2014 brzoskwinka14_________21______13cs_______1dz______@ 13.04.2014 Alaaa66_______________28______11 cs______1dz______@13.04.2014 Kaasik89______________25_______4 cs______1dz______@14.04.2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014 Pita82________________32_______2 cs______1dz______@21. 04.2014 agniesia88_____________26______6_________1dz______@23.04.2014 paulinka121989_________25______10 cs______1dz______@29.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta jutro, w środę wyniki i wizyta u doktorka i w końcu odstawie te leki mam nadzieje i dostane @:) cały czas utrzymuje mi sie temp 37,1 lekarz powiedział ze to na pewno nie od leków wiec cholera od czego:( co to sie dzieje:( Iza kiedy testujesz????????:) Marta w takim razie trzymam kciuki za Was:) Brzoskiwnka ja sobie dzisiaj sikne a test owu zobaczymy co mi pokaże w 46 dc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis w pracy od rana zajeta bylam a teraz gdy mam czas to mam rozcietego palca. Wyrzucilam smieci i ugniatalam i czulam tylko jak jakas puszka rozcina mi palec. Naszczescie prania reczne prawie gotowe. Teraz bede ogladala pierwsza milosc. Tydzien nie ogladalam. W srode mamy urlop. Ostatnia sprawa w sadzie. Kilka spraw i do sopotu jedziemy. Na spacer i zalatwic rodowod dla psa... aaaa pulsuje ni palec i taki cieply. Iza kiedy testujesz?;* Moj po pol roku w nowej pracy ma druga zmiane. Teraz tak bedzie na zmiane chodzil jak ja. Mama chyba z Adamem sie rozstaja;( ehhh Ucichlo tu dzis to fakt. Chyba pogoda wyssala z was zycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana ile dni utrzymuje Ci się podwyższona temperatura :) jeśli dłużej niż 18 -20 dni to wiesz co ?:) trzymam kciuki za bete :) i jak twój test owu w 46 dc ?:) dziewczyny w tamtym cyklu miałam podobnie bo w 13 dc nie było żadnego pęcherzyka dominującego a w 15 dc było ciałko żołte i płyn z zatoce po owulacji,więc może teraz jest podobnie :) nie wiem już sama :) jutro ide do niej po recepty to zapytam jej czy to możliwe :) dzisiaj powiedziała że jak się nie uda w tym cyklu to w następnym jedziemy z podwójną dawką clo .tak bym chciała żeby mi już się to clo nie przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka na pewno nie, chciałabym, ale na pewno nie:/ zastanawiam sie nad wizyta w innej klinice niepłodności, ale jak tu wiedzieć co wybrać? Co dobre a co złe? W każdym razie konsultacja chyba nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×