Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Karolcia slonce nie podawaj sie!!!!! Walcz o dzidzie i o swoje szczescie :) Dasz rade kochanie :) :) Pisz do nas jeśli cos Cie trapi - postaramy sie pocieszyć ale nie podawaj sie :) .... Stymulowana niezła jestes :D Siku, kupę, katar..... Hihihi :) A tak wogole gdzie Ty jestes? Czemu nam nie piszesz? Telefon mi sie grzeje od tego odświeżania :P Pisz kochana co tam? .... Eweelka w takim razie Wy ostro działajcie a ja mocno trzymam kciuki :) :) .... Zoneczka i bardzo dobrze ze wczoraj meza wykorzystalas :) :) Ile to człowiek moze czekac zanim sie bzyknie :) :) Jak zasiade do komputera to zajrze na poczte i zobaczę zdj :) .... Nessaja ja trzymam kciuki zeby to była ta wielka niespodzianka :) :) Moze jakis plemniczek sie wymknął Wam spod kontroli i zrobił co miał zrobic :P Ale super by było :) :) .... Mackowa ja sie nie szczepilam. Jedynie na wściekliznę :P A co do dzieci to napewno te obowiązkowe szczepienia :) W UK obowiązkowa szczepionka jeszcze jest na pneumokoki :) Takze to jest super i na bank ja dostaniemy :) A co do innych to nie wiem. Musze tu poczytać jakie sa szczepienia. Nie wiem czy tu maja np na rotawirusy?? A tak wogole znajoma jak była w ciąży to mi mowila ze tutaj kobiety w ciąży maja za darmo szczepionkę "od przeziębień" :) Na początku ciąży sie ja dostaje i chroni przed przeziębieniami itd. .... Stymulowana!!!!!!!!!!' Haloooooo!!!!!! Ler ar ju ???? .... Dobrej nicki kobitki moje :) Aaaaa zapomnialam Wam cos napisac. Wczoraj Kuba juz kimal wieczorem, a ja ze swoim zakładaliśmy sie lodami na patykach :) Ja pożarlam swojego i patyczek wyrzuciłam. Moj zrobił to samo ale skusił sie na jeszcze jednego :) Jak go zjadł to tak memlal patyczek w ustach :) Wkoncu go wyciągnął i chciał sprawdzić jak bardzo go zmemlal :P a na patyczku napis BIRTHDAY :) Oboje polecieliśmy do śmietnika zeby zobaczyć co było na reszcie. Na każdym był ten sam napis :) Moj zrobił wielkie oczy i krzyczy "trojaczki!!!!!!" :) Uśmiałam sie z niego wczoraj :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa a tak wogole to czemu Ty pomarańczowa jestes???? Logować sie nie chce co??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa a tak wogole to czemu Ty pomarańczowa jestes???? Logować sie nie chce co??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:* Mackowa moj nie zlapal jeszcze i oby nie zlapal. Poki co nie kupilismy mu jeszcze obrozy na kleszcze. Lata po ogrodku tylko i raczej daleko nie chodzimy na spacery. Wczoraj bylismy w Sopocie. Rodowod bedzie do trzech miesiecy:) Zmeczyla mnie ta podroz. Na 10 sprawa ost w sadzie byla. Mama chyba a raczej na pewno z A sie rozstaja :( Mama sama zostaje na swieta w Uk. Smutno mi i tesknie za nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to napisac...:( zapłodnienie sie udało, dlatego nie mam okresu. "Fasolka" nie zdołała sie odpowiednio zagnieździc, nie wytworzylo sie łożysko i umarła:( a przez leki na podtrzymanie dalej jest we mnie:( dostałam leki na wywołanie okresu ktory ma byc bardzo bolesny i musze obserwować podpaske i uważać jak sikam, zeby wyłapać owa "fasolke" i zawieźć ja na badania. Jak sama nie wypadnie dostane zastrzyki na obkurczanie macicy, w najgorszym przypadku bedą mnie "czyścić" ale wtedy nie uda sie zbadać "fasolki". Prawdopodobnie jest to jakaś wada macicy. Jeżeli uda sie zbadać "fasolke" bedzie to dla mnie podobno na plus bo to jedyny sposób zeby sie dowiedzieć czemu umarła. A wtedy przy kolejnej inseminacji bede dostawać zupełnie inne leki. Ale to dopiero w połowie maja. Ten cykl mam odpuścić zeby macica wróciła do siebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana słońce tak mi przykro że fasoleczka nie zdołała sie zagnieździć ;/ jesteśmy wszystkie z Tobą.nie martw się :* musisz byc silna i się nie poddawać. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny Stymulowana trzymaj się kochana mam nadzieje ze zdiagnozuja problem szybko.. I uda ci się wylapac fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana przykro mi :* kochana <3 jestes bardzo silna :* Brzoskwinka <3 Zoneczka Ty pieknotko ;* Moja wiadomosc uznalinza spam. A ze z tel pisze zawsze poddaje sie i niencce mi sie pisac aaaaa!!!!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Stymulowana tak mi przykro:( wiem co czujesz teraz:/ juz było tak blisko i nic:/ musisz być silna i wszystko bedzie dobrze. życie jest niesprawiedliwe niestety ale czasem musimy dostac kopniaka i brać się w garść:/ ja też dostałam takiego kopniaka i wiem teraz że tak musiało być:(( jestem z Tobą trzymaj sie:(:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana przykro mi :( ale nie poddawaj sie, musisz byc silna i wierzyc ze w maju sie uda. Moze to nie zabrzmi wcale fajnie ale pomysl w ten sposob ze wszystko co przechodzisz, te nieudane proby, teraz ta obumarla ciaza to tylko kolejne kroki by miec upragnionego dzidziusia. Zbadaja dzidzie i bedziecie znali przyczyne, malo osob po stracie poznaje wiec musisz myslec pozytywnie ze to pomoze rozwiazac problem. Beda badania a wtedy wierze ze uda sie i bedziesz najszczesliwsza osoba na swiecie. Powiedz jak sie czujesz? Jak M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana tak mi przykro :* oby dowiedzieli się jaka była przyczyna, bo w maju jak zajdziesz ponownie będa wiedzieć jak pomóc :* musisz być silna :* zobaczysz do maja zleci szybciutko i w maju będziesz się cieszyć fasoleczką, mnie po stracie lekarz tak powiedział.. na początku nie było łatwo, ale z upływem czasu powtarzałam sobie jego słowa, brzmiało to mniej więcej tak.. chodziło mu o to że jak już raz zaszłam to zajdę ponownie i nie ma się co martwić bo jest dobrze, że jak bym nie zachodziła cały czas że trzeba było szukać przyczyny.. i u Ciebie też tak będzie zajdziesz ponownie pomogą lekami i będzie dzidziuś pięknie rósł :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam za te Wszytskie słowa. Jednak moj bodziec, impuls, prąd z jajnika do serca był prawdziwy. Szkoda tylko ze..... I znów Wyłam jak bóbr:( boje sie jak "to" wypadnie, ma wyglądać jak meduza Ale mam kogoś na pocieszenie, znajomi musieli pilnie wyjechać na pare dni i zostawili mi swoją 8 letnia córkę :) dzieki niej nawet sie nie smutam. Spadła mi z nieba:) właśnie jemy śniadanko:) Maćkowa ten zastrzyk ovitrelle mozna zastąpić zastrzykiem pregnyl ktory kosztuje 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana slonce strasznie mi przykro :( :( Trzymaj sie dzielnie i pamiętaj ze mu tu zawsze jestesmy. Wierze w to ze w maju sie uda :) Teraz najważniejsze zebys "wylapala" fasolkę zeby mogli ja zbadać. I tak jak dziewczyny pisały- poznacie przyczynę tego i po następnej inseminacji lekarz bedzie wiedział co Ci dac i jak dzialac. Głowa do gory kochana :) Całe szczescie ze masz córeczkę znajomych. Chyba każdy wie jak dzieci potrafią rozweselić :) I nie bedziesz rozmyslala tylko zajmiesz sie nia :) :) Mimo wszystko miłego dnia z mała lobuziara :) .... Paola nie smutaj :( Wszystko powoli sie ułoży. :* .... Miłego dnia laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI kwiatek.gifusmiech.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI kwiatek.gifusmiech.gif Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*********tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gifusmiech.gif Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 Karolcia15031__________XX______1 cs_______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik_85_______________28______14 cs______2dz_____@02.04.2014 ŻoneczkaKrk ___________25______ 0cs________________@05.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_______________22______16 cs________1dz____@12. 04.2014 brzoskwinka14_________21______13cs_______1dz______@ 13.04.2014 Alaaa66_______________28______11 cs______1dz______@13.04.2014 Kaasik89______________25_______4 cs______1dz______@14.04.2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014 Pita82________________32_______2 cs______1dz______@21. 04.2014 agniesia88_____________26______6_________1dz______@23.04.201 4 paulinka121989_________25______10 cs______1dz______@29.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam tabelke bo jej dawno nie było!!! Zapomnialam o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia, Izulinka co u Was mamuśki??? Jak sie czujecie??? .. Taka oto ja co u Was?? Jak maleństwo?? .... Pita a Ty jak sie czujesz? Mam nadzieje ze nie palisz? :) :) Trzymam kciuki za Twoja tytoniowa abstynencję :) :) ... Motynka a co u Ciebie???? ... Kasik85, Kaasik89, Agniesia, Paulinka i reszta :) Pisać dziewczyny co u Was?? Czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana i Mackowa możecie rzucić okiem na maila?? Stymulowana napewno był to dla ciebie cios... Ale silna kobieta jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim mało pisze bo nie mam czasu na nic ostatnio ...cały tydzień praca a wieczorami doszkalam się na takim kursie on-line a od piątku do niedzieli znów jezdze na kurs .... Masakra ... Stymulowana strasznie mi przykro kochana, bądź dzielna i nie rezygnuj z bycia mamą ... W końcu wszystkie się doczekały ... Iza jak Zdrówko i samopoczucie jakieś oznaki fasolka juz daje ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide dzis do gin. Szkoda ze moj bedzie w pracy. Pewnie zrobi mi cytologie lub cos jeszcze. O 18 ide zobaczymy fo mi powie:D Pierwszy raz ide do faceta. O wszystko pytal przez telefon. Super pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki Kochane ❤️ Ale dzisiaj ciepły, słoneczny dzionek:) Stymulowania Kochana Trzymaj sie dzielnie, przykro mi:( Pamietaj ze jesteśmy z Toba - ja i nessaja przesżłyśmy również to samo:( wiemy co czujesz i jak można sie zdołować, Nie poddawaj sie KOCHANA walczymy wspólnie razem- pamietaj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej mam malo czasu, ale wyslalam wam zdjecia nowe na maila:) mala juz pokazuje pazurki:) noce troche nieprzespane, ale czego sie nie robi dla tej malej kruszynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×