Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Brzoskiwnka ta temp sie utrzymuje juz hoho ponad 20 dni napewno. W jakich dawkach bierzesz clo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wkoncu dziewczyny :) ... Kasik trzymam kciuki zeby nie było @ :) Nie otwieraj drzwi i nie zapraszaj tego gościa :P ... Zapomnialam Wam dzis napisac ze 2 razy w nocy mi sie śniło ze robiłam test i miałam 2 kreski za każdym razem :D hihihi. A test.....??? Nie wiem - boje sie!!!! .... Stymulowana trzymam kciuki za bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak dlugo czekali wasi mezowie na wyniki nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to Ty? Oj wiem co to za strach hehe znam skubanca bardzo dobrze niestety. W ogóle to zapomniałam napisac Wam o tym jak kilka dni po IUI poczułam ze sie udało, a było to tak: w nocy obudziło mnie cos bardzo dziwnego....jakby skurcz i prąd ktory przeszedł od jajnika do serca, byłam pewna z właśnie w tym momencie plemnik dostał sie do jaja u czuje to w sercu, jak to ludzka psychika potrafi figle platac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana może jednak się udało:) Tego Ci życzę z całego serducha :) 🌼 Iza wiem co czujesz, ja też się boję, ale mam ochotę zrobić już dziś. W poprzednich cyklach temp już mi spadała a teraz jest 37, a po jutrze pewnie przyjdzie ta france wredna i znów moje marzenia prysnął jak bańka mydlana:( do tej pory nie myślałam o tym, ale od wczoraj jakoś tak mi się myśli kołaczął po głowie, nawet mojemu już nic nie mówię, a na kilka dni przed zawsze marudziłam "co będzie jak tym razem się nie uda?", a teraz nawet nie mam ochoty z nim gadać i go stresować, bo wiem że i beż tego się martwi. Właśnie pakuję te maleńkie ciuszki i zastanawiam się w które będę ubierała moje maleństwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa mój miał po ok 2 godz. 🌼 Stymulowana nie chcę Cię nakręcać , bo już i tak pewnie jesteś, ale to musi być to na co tak długo czekasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik franca nie przyjdzie i ciuszki bedą dla Twojej dzidzi:) Brzoskwinka ja jak to brałam to 3 razy dziennie po 1 tabletce przez chyba 5 dni i właśnie sie zastanawiam czy nie za bardzo mnie doktorek szprycuje tymi lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz bede miała po dwie tabletki jak się nie uda .jak bedzie trzeba to i trzy bede brac aby pomogły :) jak czytałam o clo to dziewczyny niektóre też pisały że biora po 3 tabletki :) wiecie co znowu mi się zaczyna krew pojawiać w śluzie... kurcze ten cykl jest jakiś pokręcony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana możliwe, jak moja siostra miała robione badania przed leczeniem nadżerki to też robiła bete i też tak wyszła i lekarz kazał jej poczekać, mówił że nie jest pewny wyniku, bo bzykali się bez zabezpieczenia. I następny cykl musiała się zabezpieczać. Pierwszą ciążą jak była to na początku długo nic nie wychodziło. Także Kochana wszystko jest możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka - napewno napiszę co konkretnie powiedział mi lekarz, dziś dzwoniłam, lecz wizytę dostałam na 17 kwietnia o 13:45. trudno trzeba czekać, ponieważ w krakowie ciężko jest do takiego lekarza. Zleci szybko. :* buźka dla Ciebie Iza85 - powiem ci szczerze że ja kupuje testy takie jakie aktualnie są w aptece, ponieważ nie chce mi się biegać po różnych aptekach i szukać konkretnego. marta86100 - trzymam za Was mocno kciuki, oby się udało za pierwszym razem. mam takie prywatne pytanie, czy ty w rodzinie będziesz mówiła, że dzidzi będzie z invitro, czy ustaliliście z facetem, że nikomu tego nie mówicie, ponieważ jest to wasza sprawa? ciekawi mnie twoja opinia na ten temat. stymulowana - eweelka może ma rację:D a jak to ciąża ? ! ? ja bym skakała z radości:* w tym momencie jesteś najbardziej prawdopodobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana zabierz mnie ze sobą pllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiis :) gdzie Jovanka, Maćkowa, Giubelli i cała reszta? 🌼 A co tam u Fiony też dawno się nie odzywała? Taka oto ja mały zareagowała na młodszego brata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja musisz zmienić się w tabelce z ciężarówek na Mamuśkę :) Pewnie zmęczona jesteś przy dwóch takich szkrabach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja musisz zmienić się w tabelce z ciężarówek na Mamuśkę :) Pewnie zmęczona jesteś przy dwóch takich szkrabach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!! Dziękuje za wszystkie głosy na moją koszulkę! Z waszą pomocą będę w pierwszej 10! a taka pamiątka z okresu ciąży mi się przyda i dodatkowo będzie mi was przypominała! Wielkie dzięki! U mnie bez zmian, 1 kg na plusie :) Małe problemy i u mnie się pojawiły w rodzinie, ze strony siostry i szwagra, ale postanowiłam się nie denerwować takimi ludźmi, bo po pierwsze nie warto, a po drugie po co mam się przez czyjeś głupie gadanie denerwować i nerwy psuć :) Teraz mam swoją małą rodzinkę więc mam o kogo dbać :) kasik pamiętasz jak obiecałaś wysłać link jak tylko firma ruszy! Trzymam cię za słowo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie dziewuchy na noc rozpisały :) ... Stymulowana tak ten niebieski gość to byłam ja :) Zalogowana byłam a za gościa mnie uznało :) Dziady jedne :) Juz teraz dokładnie wiem co Ty czułam pisząc ze boisz sie zrobic test :( Ja wole jak @ przyjdzie bo wiem ze jest i tyle, niż jak zrobie test i jest jedna kreska :( Stymulowana a jak wogole Twój test owu? Robiłaś? A jak przeczytałam ze po inseminacji obudziłas sie w nocy i poczułas ten prąd z jajnika do serca to mi sie łezka w oku zakrecila :* A moze to nie figiel psychiki :) Zycze Ci kochana z całego serca aby to była fasolka o ktorej tak bardzo marzysz :) ... Paola witaj :) Dobrze ze do nas zajrzalas :) Oby kochana do środy :) A pozniej odpoczynek. To pewnie do nas nie bedziesz zaglądała jak pojedziecie, co? Juz zaczynam płakać :( ... Kasik franca nie przyjdzie :) Zamykaj drzwi i nie wpuszczaj jej :) A ciuszki juz sobie odkładaj :) Przydadzą Ci sie :) :) ... Dziewuchy po raz kolejny zapytuje o hasło dla naszej Żoneczki!!!!!!!! Zgadzacie sie na wysłanie hasełka? Pewnie tak ale wole Dopytaj zeby nie było ze sie rzadze :P .... Paulis bedziemy dalej głosować :) Mamy nadzieje ze trafisz do pierwsze 5 :) A najlepiej to wygraj :) A tak wogole to co jest do wygrania??? :) .... I znów tu cisza :) .... Gloria co u Ciebie??? .... Kobiety No weekend juz sie skończył!!!! Meldować mi sie tu wszystkie po kolei, ale juz!!!! .... Dobrej nocki laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka k***a Gloria???? ;P Goofcia miało byc :) heheheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik wezme Cue za tydzien :) Kurka zapomniałam zrobic ten test a juz w łóżku jestem. Jutro zrobie popołudniu :) hasło dla zoneczki jes ofkors, dziwie sie ze go nie ma Dobranoc kochane buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak na szybko? Wczoraj sie nie bylo a dzis na szybko? Witajcie z rana;* Iza no pewnie ze bede zagladac****isac pewnie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc piękne. Paulis jak już coś wystawie to przysle link ale jeszcze troche to potrwa. Ale to cisza straszna. haselko dla Zoneczki jak najbardziej. uciekam pomagac mojemu rozkladac towar,maly dzis ma wolne i pojechal do ojca a ja do pracy :-( strasznie mi sie nie chcialo wstawac. a @ pewnie przyjdzie o czasie bo już ją czuję.:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Weekend masakra tyle zajęć, ze nie było kiedy na forum zajrzeć. Marta 3mam kciuki aby wam się wszystko ulozylo. Iza85 a kiedy masz planowana @ bo nie doczytalam , ale pewnie będzie mała fasolka ;) Kurde Żoneczka może ja tez powinnam zrobić jakieś badania tak jak ty bo mój gin nic nie mówił ;/ Malinka wszystkie przechodzimy przez to samo i nie ma niestety na to rady. Przydalby się taki przycisk, który wyłączy myślenie :) Stymulowana obys przyniosła nam dobre wiadomości bo wciąż jest nadzieja ;) Angelus super ze u was wszystko w porządku Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×