Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Oferuję moją pomoc przy zajściu w ciażę. Jestem rzeczywistym dawcą, a nie „internetowym opowiadaczem bajek”. Jestem konkretny, pewny siebie a przy tym delikatny i 100 % dyskretny (również oczekuje dyskrecji). Gwarantuję pełną dyskrecję oraz 100% zdrowia i higieny. OCZYWIŚCIE POSIADAM WSZYSTKIE BADANIA – do wglądu na spotkaniu. Mam 31 lat, zdrowy, prowadzę aktywny tryb życia, Jestem brunetem i mam brązowe – wpadające w czerń oczy oraz ciemną karnację skóry. Wzrost 171cm. Jestem dobrze zbudowany. obecnie w trakcie rehabilitacji nogi po wypadku samochodowym Regularnie uprawiam sport, szermierka, pływanie, rower, spacery – ogólnie dbam o siebie. Posiadam wykształcenie wyższe Politechnika. Grupa krwi 0 Rh+. Zainteresowania: technika, polityka, szermierka Zdaję sobie sprawę, że podjęcie decyzji o zapłodnieniu przez innego mężczyznę jest bardzo trudne, dlatego na naszym pierwszym spotkaniu omawiamy wszystko. Na pewno będziesz chciała spotkać się z wieloma mężczyznami, aby wybrać tego najlepszego. To Ty wybierasz czy ma być naturalnie, czy może przez inseminację. W obu wypadkach robimy to do skutku (w 7 przypadkach udało się za pierwszym razem, w pozostałych za 2 i 3 razem – mam bardzo silne i obfite nasienie). Wszystkie moje spotkania z kobietami w hotelu lub u Ciebie Mam trzech, zdrowych synów w małżeństwie - 7, 4,5 oraz 2 latka. 7 synów oraz 1 córkę w ramach pomocy Proszę się nie krępować i pisać ( napisz mi kilka słów o sobie, czy starałaś się już o dzidziusia itp.) – po pierwszym kontakcie mailowym podaję numer telefonu. pomocparom@wp.pl Myślę, że napisałem wystarczająco dużo jak na pierwszy raz. szczegóły napiszę w mailu, jeśli będziesz zainteresowana. Pozdrawiam i zapraszam ;-) Mazowsze. Daniel Gwarantuję pełną dyskrecję oraz 100% zdrowia i higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes21
dziewczyny co moze onaczac en biały sluz w szyjce macicy? czy to moze byc jakis objaw ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes to może byc sluz ciążowy ,ale przed miesiączka też taki może byc :) to nie jest jakiś konkretny objaw :] musisz cierpliwie poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes21
dzis powinnam dostac @ mam nadzieje ze jej nie bedzie boje sie jechac po test i go zrobic bo wiem ze do rano nike wytrzymam a jak zrobie go popoludniu czy jest sznasa ze bedzie wiargodny wynik dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes21
wedlug obliczen owulacja powinny byc 20 lub 21 ale pewna na 100 procent nie jestm cztery dniu temu robilam test popoludniu i negatywny hmmm wiem ze nie naleze do cierpliwych osob ;( caly czas czuje sie nie wyspana i brzuch boli jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli już 14 dni po owu :) a nie wiesz ile trwa twoja faza lutealna ?:) wiesz mysle że z testem lepiej do rana poczekać,bo możesz mieć za mały poziom hormonu w moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi gosc jaka propozycja :D smiechowo, ciekawa jestem co na to zona :D agnes owulka jest zazwyczaj 14 dni przed @, trzymam kciuki :) pisz szybciutko czy bedziesz testowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes21
nie wiem niestety ale od grudnia obserwuje dokladnie swoje cykle i zawsze mieisiaczke mialam 27 dni ja wiem ze jeden dzien nic nie znaczy ale ja zawsze jak mialam stres to mialam odwrotnie niz wiekszosc kobiet i wtedy miesiaczke mialam wczesniej tak sama jak pojechalam nad moze to przyszla wczesniej caly czas mam nadzieje ze bedzie dzidzius starmy sie od stycznia 2014 wiem ze to krotko ale mam nadzieje ze sie w koncu udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka w takim razie trzymam kciuki za owocne staranka, oby ten cykl byl tym szczesliwym :) Brzoskwinka wiem wiem, duzo roboty bys miala :P ale bociany to znak byc moze :D ja wierze w takie bociany :P jakies 10 lat temu, nad moim rodzinnym domem i od ciotki ktora mieszka obok przelecialy dwa bociany, nad cioci domem byl zdrowy silny bocian i ciocia urodzila fajna dziewczynke a nad naszym domem przelecial kulawy bocian i mama poronila... mama ostatnia a ja pierwsza.. wiec Brzoskwinka strzez sie :P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes21
tylko ze bardzo sie boje rozczarowania jezeli bedzie jedna kreska i caly czas mysle ze @ przyjdzie niestety ;( kurcze boje sie tak bardzo chce wiem ze nie raz nawet po terminie @ test mimo ciazy wychodzi negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes21
nessaja mysle ze bede musiala isc kupic test ale boje sie ze nie wytrzymam i go dzis zrobie hmm moj partner stwierdzil ze mam jakies nabrzmiale piersi hmm chyba pierwszy raz w zyciu ja juz sama nie wiem co czuje boje sie ze nic z tego a tak bardzo pragne dziecka mam 21 lat i myslalm ze szybko zajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja kurcze te "moje" bociany były wysoko i nie wiem czy zdrowe czy nie.teraz mnie nastraszyłaś normalnie,trzeci raz tego chyba nie przeżyje.mam nadzieje że to jednak były zdrowe bociany :) a niech beda i trojaczki ,oby zdrowe :) agnes to może idz z rana na bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes21
mysle ze kupie dwa testy ciazowe i sie zobaczy mam nadzijee ze @ nie bedzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny. I tak musimy poczekac kilka dni aby moj mogl zrobic badanie nasienia. Zachcialo mu sie przedwczoraj przytulanka i teraz czekac musimy hehe;d Dzis 28dc. Chce juz nastepny cykl. Caly czas sie zastanawiam czy moge byc w ciazy a gin nic wczoraj nie mogl powiedziec, zobaczyc;d Bo skoro nie ma fasolki to niech @ przychodzi szybko i idzie sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a czemu Cie nei ma w naszej tabelce? :) Paola to musisz sie teraz ubierac w babcine mohery i majty zimówy :D bo Tys piekna kobita i ciezko bedzie mu sie powstrzymac :D hihih Brzoskwinka to dwa razy poronilas? :( a te bociany z pewnoscia byly zdrowe :) nic sie nie martw, byc moze to znak ze za trzecim razem sie uda :) jak to mowia wkoncu do trzech razy sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciolka mi wlasnie napisala ze jedzie do szpitala bo jej wody odeszly :D az mam ciary :D i bardzo jej zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola zawsze są szanse :) Nessaja no niestety jakoś tak wyszło ;/ dzięki za dobre słowo ❤️ my też predzej czy później bedziemy na miejscu twojej przyjaciółki:) agnes trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes21
nie wiem czemu mnie nie ma ;( zrobilam wlasnie test i jedna kreseczka kupilam dwa wiec moze rano zrobie ;( hmmm juz trace nadzieje ze bedzie dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes21
moze test jest wykonany za wczesnie modle sie zeby @ nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odebralam wyniki i nie mam wirusa !!!! Boze jak sie ciesze 14 lat walki i cierpien ale sie oplacalo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka walczylam 14 lat z hcv i w zeszlym roku juz chemie na rok dostalam i nie bylo kolorowo... dzis odebralam wyniki i nie ma wirusa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Agnes widzę że się nieźle nakrecilas..... Zazwyczaj nic z tego co ie wychodzi jak się non stop o tym myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka 2014
witajcie,wiem że nie jesteście w stanie powiedzieć mi czy jestem w ciazy czy tez nie ale moze ktoras z was miala podobne objawy do moich..więc liczę na pomoc i poradę: ostatni okres mialam 3 marca,wspolzylam bez zabezpieczenia(do końca) 14,15, 16, 22, 23 i 30 marca..cykle mam ok 33-34 dniowe, od 27 marca jestem ciągle śpiąca, zmęczona...i strasznie senna, pobolewa mnie głowa, bardzo dużo piję(czuję suchość w gardle), przez co co chwila latam do wc..od 3 dni mam stan podgorączkowy,tz. ok 37,3, jestem troche rozdrażniona, nic mi się nie chce, najchętniej bym leżała całe dnie...mam wysoki rytm pracy serca bo wali mi ok 90-100,piersi mnie nie bolą, brzuch też nie..ale od kilku dni dokucza mi dziwny ból po lewej stronie pod piersią,takie jakby kucie..jest to na wysokości żołądka,tak wysoko...aha i tydzień temu robiłam morfologię i badanie moczu i ciężar właściwy moczu miałam w 1,030 czyli górną granicę normy...lekarka pytała mnie czy wszystko w porządku ze sprawami ginekologicznymi(ale jest ok...z miesiąc temu mialam robione usg dopochwowe). czy którąś z was wiązałaby te objawy z ciążą czy raczej ze zbliżającym się okresem..?? według moich obliczeń okres powinnam dostać jutro bądź w niedzielę... oczywiscie nie chciałąbym go dostac bo marzymy z męzem o dziecku ale nie chce się nastawiać...po prostu chciałabym zapytac was o moje objawy i o wasze piewsze we wczesnej ciązy....bede bardzo wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta dobrze że już się pozbyłaś choróbska :) długo walczyłaś.14 lat to kawał czasu. ale ważne że juz jest okej :* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×