Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
witam , mam podejrzenia że jestem w ciąży ale potrzebuje waszej pomocy, okres spoznia mi się juz 10dni, ale biore również pod uwage to iż może być to spowodowane stresem ponieważ od około miesiąca mam poważne nerwy w pracy, przez które nawet nocami nie sypiam , dodatkowo tydzień po ostatnim okresie strasznie bolała mnie głowa przez tydzień lecz myslalam ze spowodowane jest to pogoda lub cisnieniem , nigdy dotad jednak takich bolow nie mialam , przy okazji okolo tydzien po okresie dostalam jednodniowego plamienia ktorego nawet w ciagu dnia nie zauwazylam dopiero wieczorem przed kapiela, czy to mozliwe ze jestem w ciazy? Dodam ze robilam test jeden wieczorem drugi rano oba negatywne ... jednak jak wrocilam do domu zauwazylam na tym porannym tescie slabiutka kreske druga mocniejszego koloru na dole tesu ... od czterech miesiecy nie uzywam plastrow antykoncepcyjnych a od okolo 7 miesiecy tabletek z mezem uprawiamy seks przerywany. Co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki mam zamiar ale z nerwow juz nie wytrzymuje ... nie wiem czy ktoras z was miala podobnie stasznie mnie dobija cala sytuacja a z drugiej strony ciesze sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Ja niedawno do domu wroclam bo bylam na szkoleniu z farbowania u upiec :/ Brzosjwinka puki ci mysl pozytywnie kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
moonlight masz chyba racje bo skoro sie staramy to pasuje zeby bylo ok wszystko dodam ze pobolewa mnie brzuch na dole a jestem z dwa dni po owulacji. no i mam podwyzszone leukocyty i iine wyniki tez.. a dzis to tak mi sie kreci w glowie ze hej... kasiaa zrob test ja przy pierwszej ciazy w dzien planowanej @ dostalam "okres" tzn tak myslalam bo zabezpieczylam sie i ze bylam w pracy to rzadko zagladalam dopiero potem patrze a tam prawie nic tylko takie wlasnie troche czegos brazowego a na nastepny dzien wogole i ranny test pozytywny:) badz dobrej mysli i sprawdz to:) Ania bardzo fajnego masz tego meza i pozdrawiam go bo bardzo milo czyta sie Twoje wpisy moj tez tak juz planuje ze syna odrazu nauczy sie bronic i jazdy na motorze:P Gość faktycznie to objawy mozna podpiac do tego stresu ale nie warto bagatelizowac tego i sie upewnic bo stres jest najgorszy w poczatku ciazy wiec daj na luz i idz na bete:) marta to widze ze robisz ciekawy zawod:) ja jestem kosmetyczka ale bardzo lubie tez bawic sie wlosami:) warkocze ehh uwielbiam a teraz wlasnie mysle o zrobieniu sie na rudo:) juz rozne mialam kolory ale tego nie i sie boje troche a dodam ze mam pasemka takie jasno brazowe:))) widze ze niektore dziewczynki wciagnela niedziela:)) usciski dla Was a w szczegolnosci dla brzoskwinki mam nadzieje ze wszystko ok bo nic nie pisze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko! w tylek wam wlac to malo... jeszcze 10 stron przede mna a juz kilka za mna.. kiedy ja to mam nadrobic?! odezwe sie jak bede miec troszke czasu, to napisze jak bylo i wysle fotki :) a teraz ide wkoncu posprztac bo wszystko tak jak wypakowalam wczoraj w poludnie tak lezy do dzis :P ale juz mi sie spac chce bo ranke dzis mialam i niestety jutro tez... ale wrocilam do was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko a może to dobrze jak jajnik boli?! Nie wiem i żałuję że się nie znam :( dobrze że poszłaś do kościółka pogadać z kim trzeba. Wyrzuciłaś z siebie wszystko przed Tym który o wszystkim decyduje. Mam nadzieje że Cie wysłucha!! Nessaja kochana cześć :) myślałam dziś o Tobie, zastanawiałam sie kiedy wracasz do nas no i patrze, jesteś :) czekam na relacje z wycieczki!! :) mam nadzieje że się udała i fajnie że już wróciłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem ze macie swoje zmartwienia .... ale ja sie boje jutra:/ brzoskwinka a ty kiedy masz lekarza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
ciesze sie brzoskwinko że Ci lepiej:) wiesz moja mama zawsze mi mowi ze jak trwoga to do Boga:/ i moze faktycznie ale ja modle sie codziennie i do kosciola w niedziele tez chodze ale nigdy nie mowie ze musi mi dac dziecko bo innym dal to i mi tylko niech bedzie jego wola. poprostu tak nam napisal scenariusz a my mamy to przyjąć... bedzie dobrze Kochana:)) nie wazne co sie stanie my tu zawsze bedziemy Cie wspierac:* a ten jajnik hmm nie wiem co moze znaczyc... nie pamietam zeby mnie po poronieniu bolal... idz spac i badz dobrej mysli:* nessaja super ze wrocilas juz i mam nadzieje ze wycieczka byla niezapomniana i wszystko nam opowiesz:)) marta a co ma byc jutro?:) jesli moge zapytac bo moze gdzies cos nie doczytalam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
dziewczynki ja uciekam spac i do jutra zycze Wam slodkich i spokojnych snow:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj koleżanka która straciła pierwszą ciążę powiedziała mi ze o drugą bala sie do ostatniego dnia... Ciekawa jestem jak ja będę do tego podchodzić. Dochodzę do wniosku ze kiedyś ani grama nie zdawałam sobie sprawy jak duzo jest złych zakończeń ciąż... Nigdy nawet mi przez myśl nie przeszło ze mnie To spotka... A teraz jak słucham po znajomych, oglądam tv lub czytam was to w glowie mi sie nie mieści co sie dzieje ... :-( wiadomo ze należy byc optymista , ale to jest takie przykre.......... Płakać mi sie czasami chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 kwietnia będę miała urodzinki. 26 lat. Idealny wiek aby zostać mamą , prawda? Zmienię tabelkę w piatek. W sumie powinnam sie cieszyć, lecz nie potrafie... Chyba mam gorszy Dzien.. obiecuje jutro juz znów byc optymistką. Jejku tak rzadko sie podłamuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Tak mi dzis niedziela szybko minęła ze szok. Na szczescie jutro wolne :) :) Rano zanim zjedlismy śniadanie to trzeba było do kościoła jechac. Pozniej wrocilismy to dziadki zajęli sie obiadem i pilnowali wnusia :) a my z M pojechaliśmy na zakupy :) Kupiliśmy sobie kurtki, bluzy, buty :) :) I niedziela minęła!!! Przegielam chyba dzis z chodzeniem i lataniem bo cos mnie dol brzucha pobolewa :( Zaraz idę leżeć i sie zrelaksować :) Sluzu beżowego od wczoraj juz nie mam - dzieki Bogu :) Tylko tyle co wczoraj na papierze miałam. I mam nadziej ze sytuacja sie nie powtórzy, a M chyba poki co bedzie w celibacie musiał żyć :P .... Brzoskwinka smutne jest to co powiedziała Ci położna ale ja mam ogromna nadzieje ze to jednak nie było to!!!!! Trzymaj sie kochana i bądź dzielna tak jak do tej pory :) Informuj nas kochana jutro na bieżąco co sie u Ciebie dzieje :) A ja jestem z Tobą całym sercem :) A tak poza tym to gdyby to było poronienie to wydaje mi sie ze krew powinna Ci cały czas lecieć !! Ale w sumie nadal luteine bierzesz wiec..... nie wiem :( ... Marta wszystkie w weekend tak zabiegane ze nie ma jak tabelki wstawić. Ja jutro do komputera usiądę to poprawie u Ciebie :) Bo na telefonie to mi nie wychodzi :) Kochana Twoje sprawy sa takze naszymi sprawami wiec .... nie martw sie :) Nie bój sie i nie stresuj. Pojdziecie do lekarza, pogadacie, dowiecie sie wszystkiego :) Musi byc dobrze :) Napisz nam kochana wszystko po wizycie :) Jak było? Co mówił lekarz? ... Moonlight a robiłaś kolejny test czy tylko ten jeden? O ile dobrze pamietam ze to był jeden :) A na bete czemu nie idziesz??? 42dc to sporo!! Jeśli chodzi o serduszka i kwiatki to na którejś stronie dziewczyny podały linka na stronkę gdzie wszystko było opisane ale nie pamietam jak sie nazywała :( Serduszka nie wiem jak sie robi ale kwiatka dziewczyny wczesniej opisywaly wiec teraz ja opisze Tobie :) Stawiasz kwadratowy nawias [ w nim wpisujesz bez żadnych spacji słowo kwiatek i zamykasz kwadratowy nawias ]. I tyle :) 🌼 ... Zoneczka kurczę Ty na 3 etaty pracujesz :) U siebie w pracy, u meza w firmie i jeszcze w domu :) Szalona :) Ale pracuj poki mozesz bo 2 okresy szybko minal i bedziesz w ciąży :) I nie da sie tak poszaleć :) Powiem Ci kochana ze ja jak zaszłam w pierwsza ciaze to moze pare razy pomyślałam o poronieniu bo moja siostra pare lat wczesniej poroniła swoje pierwsze dziecko :( Ale nie przeżywałam tego tak jak teraz :( Nie zwracałam uwagi na każdy, najmniejszy ból podbrzusza :( A teraz??? Zapierdzielalam normalnie w pracy itd. Ale teraz staram sie oszczędzać. W ciagu dnia kładę sie odpocząć zeby tak nie męczyć siebie i fasolki!!!! Dziekuje Bogu ze mam zdrowego Kubę i ciagle modlę sie zeby drugi bobas urodził sie zdrowy!!!!! Wobec tego co dzieje sie dookoła nas i jak wiele kobiet traci ciaze to człowiek staje sie duzo bardziej ostrozniejszy :( Tylko czemu tak sie dzieje?! :( Na to niestety odpowiedzi nie znamy :( .... Karciaa cały czas mysle pozytywnie :) Wierze w to ze bedzie dobrze ale jednak te obawy gdzies tam w nas siedzą :( Ale jakos sobie z nimi radzę :) Ja bym Ci kochana radziła pojsc z tymi wynikami do lekarza. :) .... Kasiaa12 testuj kochana :) Czekamy z niecierpliwością na 2 kreseczki :) ... Ania świetnego masz meza :) :) Szaleniec :) Ale mam nadzieje ze jego armia dotarła na miejsce, wygrała walkę i przedostala sie na terytorium przeciwnika :) :) ... Nessaja welcome back :) :) :) Jak sie ogarniesz to pisz nam jak było i co sie działo :) Upilas meza???? Wykorzystalas go i skończył w srodku bo nad niczym nie panował???? Pisz szybciutko :) :P ... Idę leżeć kochane. Jutro poniedziałek wiec prosze wszystkie po kolei sie od rana meldować :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane Dzieuszki:) ❤️Melduje sie pierwsza chyba:) Weekend zlecial ,kolejny tydzien do roboty trza zapieniczać, pogoda szara bura i ponura nic sie nie chce:( Nie wiem co mnie wczoraj napadła za głupota ale zrobiłam sobie testa..no i co...1 krecha jak byk:( ehhh mysle ze i tym razem nici i @ przyjdzie w czw/pt:( doła złapałam:( ❤️ Brzoskiwnko trzymaj sie tam Kochana, jestem z Tobą i dokładnie wiem co przeżywasz:( ❤️ Martuś trzymam dzis za Ciebie kciuk-wszystko bedzie dobrze, całusy przesyłam:) ❤️ nessaja dobrze ze juz wróciłas- jak było:)? 🌻 Miłego dzionka Wszystkim Dzielnym Staraczkom i nie tylko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko, trzymaj sie dzielnie! Mam nadzieje, ze dzisiejsza wizyta pozytywnie Cie zaskoczy. Trzymam kciuki! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Dziś u mnie troszkę słonka wyszło to i humor lepszy :) Iza tak robiłam jeden test w 40 dc i wyszedł negatywny. Może mi się cykle jeszcze nie uregulowały po braniu tabletek :/. Może dzisiaj zakupie test i spróbuję jutro. A wizytę u lekarza mam 28 kwietnia ;/ Dziękuję bardzo za podanie jak się dodaje kfiatuszka 🌼 Brzoskwinka trzymam mocno kciuki i trzymaj się Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullla
Hej dziewczyny czy mogę wziąść luteinę przed ovu ,pytam bo umnie cykle nieregularne i mogę j wziasc za wczasnie lub za późno. Za wczasnie zle za późno tez.powinnam od 15 dc cyklu no ale jesli znów coś się przesunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo... U mnie śluz już brunatny wiec czekam aż @sie rozkreci :(buuuu miłego dnia mnie czeka cieeeeeeezki dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
hej Dziewczyny jestem i ja:) u mnie pogoda okropna. Szaro i leje jak nie wiem co:/ no ale trudno ja jestem z Wami dzis do 13 bo potem do pracy:/ ehh zaczal sie swiateczny szal takze masakra mnie czeka:/ jullla nie mam pojecia co z luteinka bo nigdy nie bralam ale mam nadzieje ze Ci sie uda trafic w ten dzien:* Alaa dopoki sie okres nie pojawi to trzymam kciuki i badz dobrej mysli:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) dzisiaj poniedziałek wstałam coś lewą nogą dzisiaj i humor mam nie za dobry. No ale cóż czasem tak bywa. Weszłam do pracy i jeszcze bardziej Ania to Ania tamto wrrrrr a na excela już patrzeć nie mogę :( wczoraj całą niedziele przeleżałam w łóżku i nie miałam ochoty nigdzie wychodzić nie wiem czy ta brzydka pogoda tak na mnie działa? hmm Brzoskwinka cały czas jestem dobrej myśli :) i czekam na wieści :) a jak tam reszta z Was? wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) U mnie dzis słoneczko :) :) Zbieram sie zaraz do urzędu sprawy pozałatwiać a pozniej z młodzieńcem do parku :) Ja tylko tak na chwile wpadłam przywitać sie :) Brzoskwinko jestem z Tobą i czekam na wieści :) Bede zaglądała tu często :) A odpisze Wam wszystkim po kolei wieczorem :) Miłego dnia kobity moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł baby ❤️ Brzoskwinka ja cały czas całym ❤️ trzymam kciuki, mnie po poronieniu jajnik nie bolał, tylko sama macica tak na srodku, wiec moze fasolka jeszcze tam jest? Buziak kochana, daj znac co i jak Martus, tak widziałam a pytałam bo jakoś nie daje mi to spokoju ze tak odrazu invitro - nie mam nic przeciwko temu oczywiście i trzymam kciuki zeby Wszytsko sie udało:) Nessaja Zdaj nam relacje:) Zoneczka nie doluj sie, Maćkowa podeslij ja łopatke;) ja w tym roku kończę 29 lat;( co prawda dopiero 31 grudnia ale 29;( moj wiek + tyle miesięcy starań nie wróży nic dobrego:( Jedziemy na majowke do Mielna:) oby tylko nie padało. A jak juz napadać to zeby zimno nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba jestem w ciąży a zamiast się cieszyć to się boje.... Okres powinien przyjść dziś i mowilam wam ze nie czulam żadnych objawów i sobotę pojechalam do koleżanki inamowila mnie na wino co ja bardzo rzadko pije .... Wypilysmy parę lampek i na drugi dzień chciało mi się wymiotowac rano ale później przeszło ale miałam straszne wyrzuty sumienia i kolo 18 zrobilam test ... Pozytywny ale tak sieboje ze mogłam tym winem zaszkodzić fasolce nie wybacze sobie nigdy ... Dziś tez chciało misie wymiotowac .... Na 21:40 mam wizytę u lekarza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasik89 moje gratulacje :) Gratuluje Ci z całego serca :) A winem sie wariatko nie przejmuj :) Wariatko oczywiście w pozytywnym sensie :) :) Napewno nie zaszkodzilas :) Bedzie wszystko okay. Fakt - mogłas nie pic jeśli mialas podejrzenia ze w ciąży jestes ale jeśli juz sie stało to nie panikuj. Powiedz o tym lekarzowi i tez Cie uspokoi :) Gratuluje mamusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasik89 gratuluje 🌼, ależ nam się fasolkowo robi na forum:) kto to rozpoczął w tym roku? izulinka czy Goofcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik nic się nie martw :) moja lekarka mi mówiła że w pierwszych tygodniach ciązy fasolka jest bardzo dobrze chroniona przed szkodliwymi czynnikami.lampka czy dwie wina napewno jej nie zaszkodziła.ale na przyszłość uważaj .no i gratulacje kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goofcia zaczęła :) Pozniej Izulinka, potem ja i teraz Kaasik89 ;) No to teraz kto następny w kolejce?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×