Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Właśnie w tym momencie zaczęły mnie boleć plecy i brzucj jak na @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w tym momencie zaczęły mnie boleć plecy i brzucj jak na @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w tym momencie zaczęły mnie boleć plecy i brzuch jak na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w tym momencie zaczęły mnie boleć plecy i brzuch jak na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczko ja byłam wzięła to L-4. Po co ryzykować? Jeszcze jak pracujesz w tak szkodliwych warunkach. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko tak mnie bolą piersi ze masakra :( @sie zblizaaaaaa znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko tak mnie bolą piersi ze masakra :( @sie zblizaaaaaa znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko tak mnie bolą piersi ze masakra :( @sie zblizaaaaaa znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ala witaj w klubie:( Fiona, taka oto ja cudne dzieciaczki!!! Giubelli powina tak po dupsku dostac zeby nie mogla siasc przez tydzien;) motynka to samo;) Iza czekam na twoj wpis wieczorny;) Jovanka ty brzucholcu kochany!:* buzi dla ciebie;) Izulinka fasolka chce ci niespodzianke zrobkc dlatego nie pokazuje co ma miedzy nozkami;) Paola, kasie i reszta:* milej nocki dziewczynki Paulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka:* Maćkowa - zapomniałam o tych zatokach napisać. Nie wiem jak to jest. Wiem tylko, że w ciąży należy unikać przeziębień i stanów zapalnych, ale przecież z drugiej strony czasem właśnie nie da się tego uniknąć. No i jakoś kobity żyją i rodzą zdrowe dzieciaczki. Także nie dokładaj sobie zmartwień, a w piątek koniecznie zapytaj o to lekarza. P.S. Pewnie Cię to nie zdziwi, ale ja zawsze chodzę z karteczką:P Ostatnio nawet stworzyłam karteczkę do szkoły rodzenia, bo chcę się zapytać o parę rzeczy:):):) Właśnie, jutro szkoła rodzenia - spodziewajcie się materiałów dziewczynki:) Będzie o porodzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ale dajecie z tym pisaniem :) My dzis cały wieczór siedzimy i wybieramy obrączki i kuzwa wybrac nie mozemy :( I takie ładne, i tamte ładne, a moze te.......Nie wiedziałam ze to taki trudny wybór :( ..... Dziewczyny ja wiem ze Wy o mnie pamiętacie ale foszka zawsze mozna strzelić :P A co :) ..... Kasik89 dziekuje kochana czuje sie ok. :) @ powoli sie ze mną żegna :) Obawiam sie ze nie oczyscilam sie bo @ był słabszy niz wogole prze poronieniem :( Wiec pewnie bez leków sie nie obędzie :( Ale to sie okaże w przyszłym tyg. .... Kasik85 ja obstawiam ze owu sie przesunęła i fasoleczka sobie tam powoli kielkuje :) ..... Goscdarka nie stresuj sie ze ruchów jeszcze nie czujesz. Ja poczułam pierwszy malusieńki kopniak około 16-18 tygodnia i pozniej spokoj był :) I około 20 tyg juz takie prawie ze regularne ruchy. Takze spokojnie. Każdy organizm jest inny a z maleństwem napewno wszystko jest okay :) ..... Olala współczuje mdłości ale czego sie nie zniesie dla fasolki :) Dasz rade :) ..... Izulinka cudnie ze czujesz juz delikatne ruchy swojego bobaska :) :* Zjebke przyjęłam :) Postaram sie poprawić i fochów nie strzelać :P Fasolinek sie pewnie wstydził/Ła pokazać co ma miedzy nogami :) Daj fasoleczce sie oswoić z tym ze co jakis czas beda go podglądać przez brzuch :D Ale najważniejsze ze zdrowa fasoleczka jest :) A Ty lykaj leki i dbaj o siebie :) .... Zoneczka ciesze sie bardzo ze z tarczycą wszystko dobrze :) Śpij kochana ile sie da :) Teraz potrzebujecie z fasolka duzo snu :) .... Maćkowa łezka mi sie zakręciła w oku jak przeczytałam o mszy, kazaniu.... Ja w czujność na gorze wierze :) A jak było z Brzoskwinka? Maz miał jechac i nie pojechał :) Cos w tym jest :) .... Ja tez Wam cos powiem :) Pomysł ze ślubem pojawił sie u nas po moim poronieniu :) Któregoś dnia myśl o ślubie przeleciała mimo głowie i zaczęliśmy dzialac :) A pozniej pomyślałam sobie ze Bóg chciał abyśmy najpierw wzięli slub a pozniej bedzie drugie dzieciątko :) .... Dziewczyny ale Was dublowało :) :) .... Idę ja spac bo padnieta jestem :) :) I jeszcze tych obrączek szukac :) Dobranoc lachonki moje .... Paulinka :* jest i moj wieczorny wpis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulinka
o matko i córko, co to się porobiło na kafe hehe wstałam dziś z dobrym humorem, ej bo przecież lekarz się zna no nie ? gdyby coś było źle, to by mi powiedział :) ale my kobietki juz tak mamy hehe więc jak jest dobrze, to trzeba się cieszyć i tyle :) ale cudnie, że was mam :* a dziś pogoda taka do doopy, więc postanowiłam, że poczytam jakiś romans, co by serce mocniej zabiło :P romanse wpływają na mnie relaksująco - podniecająco, szczególnie takie co mają hardkorowe opisy, więc i główka działa :) dlatego wolę czytać niż oglądać ale to juz wam pewnie mówiłam :) miłego dnia laseczki :* kurcze pisze, że mój pseudonim jest zarezerwowany i ok bo jest przeze mnie przecież, ale nie ma logowania ;/ brrr izulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra już kumam hehe co oni tu nazmieniali ;/ pewnie dlatego wczoraj te posty po kilka razy pokazywało eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik 85 no ja słyszałam ale nie wiem czy ona działa jak clo.clo stymuluje wzrost pęcherzyków a castangus ogólnie reguluje cykl.ale może pomóc :) możesz spróbować :) ale tak jak napisała Maćkowa uzgodnij to z lekarzem najpierw :) upewnij się że są bezpieczne. Maćkowa piękna historia :) i powiem Ci że ja też wierze że to Bóg zesłał mi moją fasolkę i to mój prawdziwy cud :) z resztą pisałam już wam wcześniej,jak nagle po niedzieli miłosierdzia bożego okazało się że nie było owu i pęcherzyk ok,i nawet maż miał wyjechać a jednak został,i potem jeszcze z tą betą skaczącą :) Bóg nad nami czuwa :) a Ty sie niczym nie stresuj bo On czuwa też nad naszymi dziecmi :) Ja może nie jestem przykładna i dobrą katoliczką,ale się staram.chodze co niedziela do kościoła,codziennie się modle,za was też czasami :) ale jak sobie przypomnę siebie jakiś rok temu,gdzie nie modliłam się wgl i do koscioła chodziłam raz na 3 miesiące to jest mi wstyd po prostu . a tak wgl to co to za zmiany sa ?:) nie podoba mi się to wszystko ...może za głupia jestem ale powiedzcie jak mam przeskoczyć odrazu na ostatnią stronę ? musze tak się bawić i przeskakiwać o kilka? beznadziejnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za idiotyczne zmiany pisze tego posta tylko po to żeby dostać się do ostatniej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pogoda beznadziejna ale kilka dni wystarcza na odetchniecie :) Zbieram się do pracy lale a piersi mnie tak bolą zebez biustonosza musze je podnosić masakra brzuszek już cmi wiec dziś bądź jutro @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala nie trzeba pisac aby dostac sie na ost str. Gsy masz temat w ulubionych to ledwowidoczny jest napis aby kliknac aby dostac sie na ost str. Na tablecie nie moglam sie zalogowac ale na tel moge. Wkurza mnie nowy wystroj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jakie głupie zmiany. musiałam od pierwszej strony zapitalać do ostatniej. a gdzie się loguje... powiem wam tylko jedno, wróciłam z pracy już, pocyganiłam że źle się czuję, i za radą jovanki poszłam na wcześniejsze wolne. po co ryzykować. ahhh to ja mam labę już prawie dwa lata:D:D:D:D oby oby. Żoneczkakrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczko podziwiam Cie! Tez chcialam od pierwszej str leciec do ost ale jednak wytezylam wzrok i udalo sie bez tego. Jakie zmiany powprowadzali. Popsuli humor tylko haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co oni odwalili z ta kafeteria?? Wchodzę i chciałam Was poczytać to od pierwsze strony musze zapierdzielali na ostatnio co zajmuje masakrycznie duzo czasu :( Nie mam opcji zeby odrazu na ostatnia przejść :( przynajmniej na telefonie :( Porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też właśnie nie mam odnośnika na ostatnia stronę ;/ ale jak poszłam każdą po kolei to wtedy na ostatniej dałam do zakładek od nowa, i w zakładkach mam ostatnią, co jakiś czas tak będę robić :) porażka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wejdzcie w ulubione tematy i tam gdzie jest nasz temat to pod spodem po prawej str dalej pod tematem pisze "przejdz do ostatniej strony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1234567888888
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mam dodanego w ulubione tematy bo zawsze w telefone miałam oddalona stronę i nie musiałam szukac. Dlatego nie dodałam a teraz nie wiem jak dodać do ulubionych :) hehehe. Ale ja tępa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dodałam :) Musiałam serduszko nacisnąć ktore jest zaraz przy temacie :) ale kaszankę z tym odwalili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mialam Iza ale dodatkowo w ulubionych. I dzieki temu nie musialam teraz leciec przez cale forum;-) Jestem zla bo ost siedze na tablecie a nie moge sie zalogowac :/ Beznadzieja jedna wielka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jak macie tak czesto spamy ja na tel nie mam ale na tablecie byle co i uznaje mi za spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fuck o co tu chodzi? też musicie przewijać po 4 strony str. żeby dojść do ostatniej???? nie da się od razu przeskoczyć jak dawniej? czy jestem ślepa i głupia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana dodaj temat do ulubionych. A reszta jak pisalam wyzej;-) Nikt nie napisal ze jestes slepa i glupia hihi;-) Przedobrzyli xd Idzie sie powoli przyzwyczaic;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×