Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Goscdarka dobrze:) pogoda nie byłaby najgorsza gdyby nie ten wiatr;) nie znam jej ja mam gordane penowska ona jest w spółce junona i pracuje jeszcze w astra-medzie;) jestem z niej bardzo zadowolona... A co do zgagi to ki w ciazy na zgage pomagała tylko cola;) wiadomo nie pilam litrami ale trochę zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaniemama- myślę że nadejdzie ta piękna chwila i zobaczę to na co czekam już tyle czasu:) na razie to nie ten czas nie ta chwila. Nasze bobo będzie bezcenne:) MaćkowaŻona-nie ukrywam,że zrobiło mi się przykro a nawet łezki poleciały ale zaraz się otrząsnęłam i wzięłam w garść i już czekam za następna dziś się umówiłam na wizytę:) a jak ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Maaniula a dziekuje, mdli mnie jak diabli :-) az boje sie kolacje jesc i wode pic coby zaraz sedesu nie okupowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ola uf , to dobrze ze jest ok. Teraz nadrabialam czytanie i sie przrrazilan jak o tobie przeczytałam. Ale juz nie ma sie czym martwić:-) super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia! duzo milosci dla was i spelnienia szczegolnie jednego z marzen :* & Jeju Mackowa znowu tak Cie mecza te wymioty... dobrze ze zdecydowalas sie isc szybciej do lekarza, moze cos zaradzi ;) & Olala to dobrze ze te bole to nic zlego, ale przynajmniej spokojniejsza jestes ze bylas u lekarza i widzialas dzidzie :) i na 4d chyba juz nie musisz isc bo widzialas, prawda? :) czy jednak sie wybieracie? & Alaa łooo juz 12 tydzien? ale to przelecialo :) a widac juz jakis zarys brzuszka? :) & dziewczyny jestem, czytam was jak mam czas a ostatanio z nim troche ciezkawo takze wybaczcie ze nie odpisze do kazdej z was, ale mysle o kzadej z was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
HEJ! stymulowana- a używasz jakiegoś kremu na brzuch? może od tego te krostki? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Alaa66- dzięki to mnie uspokoiłaś. Ja co prawda dopiero w połowie tego co Ty, ale aż dziwnie my było że czuję się tak świetnie. Daj znać co Twój lekarz powie na brak takich objawów. ;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx brzoskwinka14- współczuję bólu pleców... u mnie jak zaczął się poród to właśnie plecy dawały o sobie znać. Nie czułam w żaden inny sposób skurczów, tylko cholerny ból pleców. Pojechałam do szpitala z myślą, że dostanę coś przeciwbólowego a usłyszałam "Pani rooodzi!!!", ale to oczywiście już pod koniec ciąży taka intensywność bólu, a u Ciebie po prostu dają o sobie znać, bo jednak mają dodatkowe obciążenie pewnie;) a z tą temperaturą masz rację, wyluzowałam jak sobie przypomniałam, że ten mój owocny cykl miał tak porąbane temperatury od początku, że w życiu nikt nie powiedziałby, że przy takim można zajść w ciążę i że w ogóle była owulacja... :P xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx karciaaa- a mówią, że skleroza w ciąży to mit, a tu proszę... :P xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx olala2013- całe szczęście, że poszłaś do lekarza!! więc teraz odpoczywaj i niczym się nie stresuj :) xxxxxxxxxxxxxxxxxx Maaniula- w końcu musi się udać, dobrze że się nie poddajesz! xxxxxxxxxxxxxxxxxxx MaćkowaŻona- to się rozkręciłaś z tym rzygankiem! ale to musi być okropne, wstręt do wszystkiego bo wiesz jak się skończy. Ciekawe co lekarz powie na taką intensywność. Daj koniecznie znać jak wyniki. :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _nessaja_- kurde ja też dziś od 5 spać nie mogę, ale nie chciałam jeszcze hałasować, więc odczekałam ze wstawaniem i włączaniem kompa. Ale obudziłam się z jakimś dziwnym ściskiem w żołądku, pomyślałam sobie "oo chociaż raz źle się czuje i jakoś mnie mdli- super:D" jak Ty się czujesz? xxxxxxxxxxxxxxx a tak w ogóle to do mojego Męża w końcu dotarło, że na 99,99% jestem w ciąży i już nawet nie potrzebuje do tego testu z drugą ciemnoczerwoną kreską- SUKCES. :D No nic, czas i pora szykować się do pracy. Że też akurat mi dziś wypadła sobota pracująca. Miłego dnia Dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
iza kochana wszystkiego najlepszego dla was na nowej drodze zycia, szczescia ,milosci i wytrwalosci :-* niech ten dzien bedzie piekny i tylko wasz <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia ja tak na chwilkę :) xx Iza kochana ty nasza życzę ci samych wspaniałości na nowej drodze życia, by wszystko wam się udało, pogoda dopisała i wszystko było tak jak sobie wymarzyłaś :* :* xx karcia skleroza to jeszcze nic, ale gapowatość to dopiero się rozkręci :) ja zamiast kawy zrobiła sobie ostatnio bułkę tartą, jak robiłam sałatkę miałam dodać szklankę oleju, wlałam ten olej do szklanki z resztka herbaty, wlewam go do sałatki a tam zonk bo pampers wpadł :) - czysta szklanka stała obok :) to kochana dopiero początek :) xx Maćkowa bidulko ty nasza :) ja mam tek luksus że po 16 tyg zaczełam brać leki, ale Jovanka chyba wymiotowała do 5 miesiąca :( nie wydaje mi się że cos złego się dzieje, to nie w ta stronę, chyba masz taki organizm po prostu ale idź do lekarza bo po co sie tak męczyć. Na tym etapie ciązy jest już mnóstwo delikatnych leków które powinny pomóc :) trzymam kciuki :* xx szkołe rodzenia zaczynam 18 września, ale położna z którą rozmawiałam jest świetna i juz sie doczekać nie mogę :) xx miłego weekendu babeczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No poleciało pokaże wam na maila foty kurcze zapomniałam hasła wyślę mi ktoś bo zmieniłam telefon a w tamtym miałam zapamietane. Napisze po wizycie na pewno. Teraz solina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Brawo gość to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus alez masz w domu trzy slodkie Aniolki :-) zakochalam sie wyobraz sobie w oczach Twojego mlodszego synka! :-) alez przystojniaki z Twoich chlopakow :-) &&&&&&& Dziewczyny ja tez mam skleroze :-). Wode na herbate z 5 razy potrafie sobie gotowac. Otwieram stronke z programem tv zeby zobaczyc czy jakis film fajny bedzie i zamykam bo zapominam po co ja otworzylam. No bezmozg totalny! :-) &&&&&&& Izulinka bylam w lab badania porobic, Alaty, jakies tam watrobowe, sody, potasy, magnezy, kreatyniny, mocz i morfologie.W poniedzialek mam wizyte u gina, mam nadzieje ze dostane do tego czasu wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
mackowa nie wiem czy choc troszke cie to pocieszy lecz z wielkim apetytem jadlam sobie dzis sniadanko z mym ulubionym twarozkiem ze szczypiorkiem, wrecz fascynuje sie jego smakiem i tak nagle pawik i to na dodatek prosto na mnie :-( to bylo tak nie spodziewane ze nawet nie bylo opcji dobiec do kibelka :-( bleee jeny jak ja ci wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziołchy :) Sobota a więc czas sprzatania mieszkanka.. Dzisiaj mnie omija :) leże bo kręgosłup jeszcze nie odpuścił a mój P uwija się, ściera kurze, odkurza, myje i pucuje :) Czuje się jak księżniczka :) Trochę szkoda mi Go było i posprzątałam łazienke, zapominając o bólu.. A niech nie mówi, że nic nie robie ;) oooo Żoneczka uwierz mi, że byłam równie przerazona jak Ty.. Ten stres chyba bardziej mógł zaszkodzić maleństwu niż sam ból.. Ale nieświadomość co się dzieje zaprowadziła mnie (na szczeście, dzięki dziewczynom) do lekarza.. Ale już jest troszkę lepiej.. :) oooo nessaja na razie sobie darujemy.. w nestępny czwartek mam usg i zobaczymy jakie jest to nasze maleństwo :) a Ty jak się czujesz Kochana??? oooo mamaniemama chyba każdy facet tak ma :) mój mąż niby uwierzył od początku, wysłałam Mu mms z dwiema kreseczkami jak byłam w pracy i przyjechał po mnie o 21 jak kończyłam. Bez kwiatów a z ciastem bo powiedział, że dziecko też musi z tego coś mieć.. :) Potem jak lekarz mi nie potwierdził ciąży i dał mi proszki na wywołanie @ to mnie pocieszał, był przy mnie cały czas.. Ale @ na szczęście nie przyszła a maleństwo rośnie :) Zobaczysz jak Twój będzie się cieszył jak zobaczy zdjęcie usg.. Wtedy nie będzie potrzebował już żadnych dowodów :) oooo Angelus śliczne masz dzieciaczki :) musisz być z Nich bardzo dumna :):* oooo Iza już dziś ten wyjątkowy dzień! :) pewnie się teraz stresujesz a na pewno wyglądasz jak księżniczka :) więc życzę Ci z całego serducha wszystkiego co najlepsze, wszystkiego czego tylko pragniesz.. Żeby dzisiejszy uśmiech nigdy nie znikał z Twoje twarzy :) oooo Mackowa dobrze, że idziesz do lekarza.. Może pożegnasz już wymioty na zawsze? :) oby, żebyś już się nie męczyła :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993
Hej dziewczyny, powiedzcie mi, czy skurcze, o nasileniu takie jak mocniejszy okres, trwające trzy minuty to coś niepokojącego??? Bo od wczoraj mnie męczą po kilka razy na dzień, ale przeziębiona jestem w dodatku, może to ma jakieś powiązanie. Kurde nie chce brać zadnych leków na własną rękę./ Czy ktoras z Was jadla Magne B6 w ciąży??? Bo biore falvit mama w sklad wchodzi: Witamina C 120mg Niacyna 16mg wit E 12mg Kwas pantotenowy 6mg Witamina B6 1,9mg wit B2 1,6mg Wit b1 1,4mg beta karoten 501mg kwas foliowy 400ug witamina D3 5ug wit b12 3,0ug skladniki mineralne: wapn 240mg zelazo 20mg cynk 10mg mangan 1,5 mg miedz 1,0mg jod 200ugg w3l3n 55ug Molibden 50ug Wyciąg z zurawiny Dodatkowo kazal łukac kwasy Omega 3 500mg i witamine D3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia kilka postow wczesniej, nawet na tej stronie pisalam ze lekarz przepisal mi magne b6 max z powodu boli brzucha i kregoslupa a rowniez poza tym biore witaminy. Co do skurczow to niestety Ci nie pomoge bo sie po prostu nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olalla tak czytalam, tylko ty juz w zaawansowanej ciazy, a ja koncowka 8 tygodnia dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym Ci radziła nie brać żadnych innych proszków bez konsultacji z lekarzem. Ginekolog kazał Ci łykać magne b6 max? W sumie to tylko magnez i wit b6 ale wszystko w nadmiarze jest szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola dopiero zobaczyłam zdjęcie Twojego roczniaka :) o masakra jakie śmiechowe :) pomysł genialny, gratuluję ::) pewnie biedny nie wiedział z której strony się za "tort" zabrać :) 🌻 No laseczki Iza już dołączyła do grona mężatek więc może jakiś toaścik ciepłym mleczkiem z miodem albo kakaem wypadałoby wznieść i sto lat Jej a właściwie Im zaśpiewać?! ;) 🌻 Goscdarka wyobraz sobie ze ani troszeńkę humor mi się nie poprawił jak przeczytałam że miałaś wymiotowy problem :/ nie dość że zgaga męczy to jeszcze jedzenie wraca tą samą stroną co weszło :| współczuję. Oby to był jednorazowy przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Wszystko mi sie wali. IZA85 wszystkiego najlepszego na nowej drodze... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejooo :-* :-* :-* pita co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita82 słynie z tego ze cos napisze i tyle ja było widać. P i pogoda oczywiście do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Cześć! Ostatnio mam jakiegoś doła. Nie będę na forum w dawać się w szczegóły. Ciągle się tylko kłócimy z moim m. o byle głupoty. Ale muszę to jakoś przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pita82 pisz co sie dzieje więcej, bo po mam to forum zeby sie wyżalić i zawsze jest nam ciut lepiej:) o co sie tak kłócicie Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Izus mezatko kochana wszystkiego dobrego ;* i oby ta noc poślubna była udana i owocna :) czekamy na zdjecia z nie cierpliwością ;) Angelus słodkie te twoje dzieciaczki :) Paola ale ten twój piesio ma z wami dobrze ;) no taki tort dostać :) A wg to u mnie nic nowego ... Mój ukochany ganek został zburzony a wiec remont zbliża się nieubłaganie a jutro wizyta i mam nadzieje ze mój szkrab w końcu nam pokaże czy jest Hanią czy Filipkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita każda opowiada co sie dzieje dokładnie z facetem i możemy przynajmniej lepiej doradzić czy wesprzeć, ale skoro nie chcesz sie wdawać w szczegóły to Moge tylko ci napisać bądź silna w tej walce z facetem. A mądrością pokonasz każde przeciwności losu. Wasza miłość nie da sie byle klutni. :-) Iza sto lat, sto lat niech żyją żyją nam.. ! Czekam na Choc krótki opis wydarzeń, lub fotki :-) Mackowa byłaś juz u tego lekarza? Mowila czemu tak mdlosci wrocily? Co ci na to poradziła. Mnie minęło. Czasami bardzo lekko zamdli jak kiełbasę poczuje. Ale o zyganiu nie ma mowy. Od chyba 3 tyg juz nie zygam. Jestem w 17 tyg. Olala jak sie czujesz? Jak brzuszek ? Nessajka jak humorek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
hej! przeczytałam właściwie wszystko z chęcią i dokładnie, ale jakoś brakuje mi weny. IZA85- gratulacje i duuużo miłości na nowej drodze życia! ja jakaś strasznie drażliwa i nerwowa się zrobiłam, wystarczy sekunda żebym wybuchła. A do tego pogoda u mnie do niczego i jakąś taką jesień zaczynam odczuwać. Także wszystkim źle się czującym życzę poprawy nastroju, samopoczucia i zdrowia. A sama będę kontynuować ten przedziwny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×