Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

No to i mnie w zwiazku dopadl kryzys.. Chcialoby sie powiedziec, krzyknac ZNOWU!!!! Maz spi na materacu, ja na lozku... :( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana i jak sie czujesz? Mam nadzieje ze dziewczyny skutecznie podniosly Cie na duchu :* & Jovanko i jak? Maz wrocil i pogodziliscie sie? :) & Iza szkoda ze bez malenkiego gapowicza wrociliscie ale nie poddawaj sie. Teraz musisz zrobic mi prezent urodzinowy w postaci dwoch kreseczek na tescie bo @ masz nie dostac wlasnie w moje urodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko nawet nie wiesz jak mi twój wpis mi pomógł i to z samego rana własnie taka do tego podejdę . A teraz czekam na @ spoźnia sie juz 6 dni brzuch pobolewa piersi tez 3 testy negatywne a jej nie ma ( nie sądziłam ze bedę na nią czekać) jeśli do końca tyg sie ni epojawi czeka mnie wizyta u lekarza najgorsze ze nie ma terminów, niby firma płaci za lux med a terminy kurde jak w państwowej przychodni wrr Przyznam że ostatnio miałam trochę stresów i liczyłam sie z tym że okres moze sie porzesunąć nigdy nie miałam jakos strasznie dokładnie ale tyle to juz lekka przesada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Stymulowana głowa do góry i nie martw się tak bo czytałam że jak my jestesmy smutne to Oliwierek tez... widzisz jak duzo osob cierpi na ta przypadłośc? buziaczki dla Was:** Jovanka Kochana jesteś heh ale czy ja wiem czy taka laska heh kawał baby:D a jak tam relacje z mężem lepiej juz? Iza witaj na pokładzie z powrotem:) i tak jak Jovanka mówi chyba po d***e chcesz dostać!! Olala ehhh co tam znowu? mam nadzieje że szybko się pogodzicie i wszystko będzie dobrze:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej dziewczyny czytam was codziennie lecz nie mam weny pisac :-( w ogole nie mam na nic weny heh az sama mnie to martwi... stymulowana nie martw sie sluchaj grzecznie dziewczyn !!!! :-* & laseczki sliczne brzusie <3 & jovanka super ze powrocilas & iza zdjec jeszcze nie widzialam lecz jak tylko dopadne jakiegos kompa to bedziesz moim celem :-P & kochane staraczki zadnych zalamek uszy do gory uda wam sie wierze w to zreszta za kazda z was doslownie sie modle wiec Ten na gorze musi mnie w koncu wysluchac :-* & ja dzis wizyta i cos nawet nie chce mi sie jechac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Bardzo dziękuję wam za wsparcie. Jesteście kochane.:* Czytam was ale nie bardzo mam czas odpisywać remont kuchni się jeszcze nie skończył i końca nie widać, a do wesela tuż tuż. Ola poproszę przydało by mi się troszkę więcej cierpliwości. Tak jak piszecie wybiorę się chyba do innego lekarza, moja sama powiedziała, że już nie może więcej dla mnie zrobić , ale pewnie dopiero po weselu. Ewelka badania hormonów robiłam, cykl monitorowany wszystko ok. pęcherzyki pięknie rosną i pękają po clo.to były dopiero dwa cykle a przy pierwszym moja gin powiedziała że może się nie udać. Zaczynam troszkę pozytywniej myśleć, może maluszek nie chce mnie męczyć przed i w trakcie wesela :) Badanie nasienia też ok, ale dla pewności po weselu powtórzymy. nessaja mój ślub już za 1,5 tygodnia 13 września :D Cieszę się i jestem przerażona, jeszcze tyle do zrobienia. Iza kochana wracaj do nas, bo Cię tu brakuje :) Zdjęcia piękne i czekamy na opis tego pięknego dnia. :) Iza ja też miałam chwilę zwątpienia, trzymaj się. Stymulowana na pewno wszystko będzie dobrze, ale wiem że ciężko się nie martwić. Jesteśmy z tobą. :) Widzę, że wkleiło mój stary wpis Jovanka widzę, że wracasz na dobre :) wycałuj ode mnie Kacperka :) Ja na razie mam tylko plamienia już 4 dzień. Test robiłam dziś rano, ale wyszedł ujemny. Nie za bardzo wiem o co chodzi. Chciałabym żeby już się rozkręciła i skończyła bo nie chce mieć na wesele, a mamy też w ten weekend u brata ciotecznego. LOFCIAM WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala i jak sprawy sie maja z mezem? pogodziliscie sie? A Ty Jovanka? & Kasik85 jak ten czas leci, to juz za poltora tygodnia a dopiero co pamietam jak mowilas nam o tym ze chcecie slub. Macie juz wszystko pozalatwiane? :) & Alaa a kwas foliowy kazal odstawic? mi wtedy kazal brac do konca ciazy kwas foliowy bez zadnych witamin dodatkowych. Nie wiem od czego to zalezy, przeciez wyniki mozesz miec dobre a witaminy i tak potrzebne uwazam. Co lekarz to chyba inna opinia. & Ciekawe co u naszej Giubelli :) & Dziewczyny, juz myslalam o tym od jakiegos czasu, co myslicie zeby podac haslo Karcii do maila? jest juz tu z nami dlugo wiec pomyslalam ze moglaby miec i do maila dostep :) wyrazcie swoja opinie :) & Iza, zmieniam Cie :) MAMUŚKI serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona************** 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********09.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj CIĘŻARÓWKI serduszko.gif bejbe27 *******27 ********* 18cs*******1dz********* tp 16.08.2014 Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****24*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21*********1cs********1dz********tp 05.04.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif marta86100_______28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 87srem___________27_______22cs______1dz_____@19.05.2014 moonlight86_____28________2cs________2dz_____@26.05.2014 Pita82____________32______2cs_______1dz______@23.07.2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz_____@31.07.2014 paulinka121989____25______13cs______1dz_____@07.08. 2014 dziewczyny wyżej aktualizować się prosimy kasik_85__________29______18cs_______2dz____@01.09.2014 Eweelka_________32______7cs________2dz______@02.09.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@06.09.2014 nessaja___________21______5cs_______1dz_____@14.09.2014 asik81____________33______1cs_______________@ 27.08.2014 IZA85____________28______4cs________2dz_____@25.092014 & Asik a u Ciebie przylazla @? moze idz na bete, wyjasni sie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Karciaa, nessaja z mężem już w miare dobrze.. Pokłóciliśmy się, bo była godzina 22 a mnie wzięło na rozmowy a mój Kochany mąż nie miał na to ochoty. A że u mnie hormony buzują od słowa do słowa doszło do dosyć dużej kłótni i kilku niechcianych przykrych słów.. Pogodziliśmy się dopiero jak nie wytrzymałam i zaczęłam płakać.. Przeprosiliśmy się iposzliśmy spać.. Dzisiaj rano P ma wolne i pojechaliśmy na grzyby więc już jest ok... Troche się wystraszyłam bo przez całą kłótnie mój brzuch szalał.. Takie były bąbelki że aż wziełam stetoskop i słuchałam.. Bąbelki, pukanie w brzuszek, dzieciątko było niespokojne, dlatego ogarnęłam swoje nerwy, dałam posłuchać mężowi przy okazji poleciały łzy i koniec z kłótnią.. oooo Darka głowa do góry, piersi do przodu i usmiech na twarz :):*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pisałam Wam kiedyś, że mój ginekolog nie zrobił mi badania połówkowego czyli nie mierzył nic.. Jedynie długość dzieciątka. A prywatnie lekarz zmierzył wszystko: główke płodu, rączki, nóżki, brzuszek. Prześle Wam zdjęcia z tego usg bo nie wiem czy to badanie to było badanie połowkowe(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Oleńko badanie połówkowe wykonuje się niby między 18 a 22 tc (u mnie w klinice wykonują między 21 a 24 tc). To co lekarz Ci pobadał na ostatniej wizycie to chyba takie podstawowe badania. U mnie jak byłam z tymi wymiotami to też sprawdzał jak Żabek się ma i robił identyczne pomiary. Jak pójdziesz we czwartek na wizytę to zapytaj o te połówkowe :) to są już dokładne pomiary, sprawdza lekarz czy dzieciątko nie ma żadnych wad, czy ma wszystkie kości, żeberka itp. 🌻 Stymulowana rety rety co Ty teraz przeżywasz :( ale nie zapominaj że nosisz w swoim brzuszku dzielnego małego mężczyznę! Żadna zastawka mu nie straszna. Zamknie się i zapomnisz że wogóle się nią kiedykolwiek przejmowałaś :) mój sąsiad urodził się nie dość że w 6 miesiącu ciąży, ważył z 600 gram, miał poważną wadę serduszka, coś tam mu się nie zrosło i była dziura. Lekarze właściwie nie dawali mu szans na to że przeżyje. A dziś Szymuś ma 4 lata, lata jak odrzutowiec po podwórku, mieszka około 800 m ode mnie i nie raz jak wyjdę na podwórko to słyszę jak biega i krzyczy "Maaaateuśśśśśśśśśś źośtaaaaw" i tak oto 4latek bez szans na przeżycie ustawia do pionu swojego starszego brata :) Wiem że się zamartwiasz i zamartwiać pewnie będziesz dopóki lekarz Cię nie uspokoi albo zastawka się nie zamknie. Ale nie wyobrażaj sobie tylko najczarniejszych scenariuszy bo to częsta przypadłość u dzieci. Ściskam Cie kochana coby Ci troche otuchy dodać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa dziekuje :* a w czwartek zapytam, nie podaruje mojemu gin. :) Darka juz po wizycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny:) Tyle roboty teraz mam ze nie mam sił juz na pisanie:( Coraz mniej też ochoty na bieganie, ogarnęło mnie jesienne przemęczenie:) Córcia od wrzesnia poszła do przedszkola po wakacjach, zadowolona jak nie wiem:) Cale szczęscie:) zdecydowanie brakuje jej dzieci do zabawy:P Kasik_85 masz wesele 13/09? wow popatrz to jak ja mialam dokladnie 13/09/2008 :) Tyle ze my w tym roku będziemy obchodzić już 6 rocznicę ślubu:) hehe paulinka masz do nas pisać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczęta co u WAS>? Jak się czujecie ciężarówki??? jakieś objawy??? Stymulowana co do niedomkniętej zastawki mój przyszły mąż ma tę wadę od urodzenia i normalnie funkcjonuj***** nawet gra w kosza 5 razy w tygodniu :) Musisz wierzyć że wszystko będzie dobrze:* Wiecie co, robiliśmy generalne porządki w pokoju i następnego dnia na suficie pojawiły się larwy moli , przeszukaliśmy cały pokój i nic, znacie jakiś sposób na nie??? U nas w zeszłą jesień było to samo napchały się z komina;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro planuje isc zrobic sobie glukoze tą do picia:(, mocz i ft4. powiedzcie mi czy jesli wczoraj brałam ostatni antybiotyk na swoj stan zapalny to czy wynik bedzie prawidłowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
i po wizycie....jestem strasznie szczesliwa bo wszystko jest dobrze, napinania brzucha w normie, zero rozwarcia, szyjka prawidlowej dlugosci, macica odpowiedniej wielkosci, serduszko malego tez slicznie, omdlenia mam przez te guzy a ten bol wiezadla czy cos to niestety tez prawidlowy obiaw... usg bede miec w 34 tyg juz tesknie za obrazem mojego szkraba bo ostatni raz go widzialam w 22 tyg... teraz wizyta 23 :-) & kasia trzymam kciuki za glukoze, jak ja dalam rade to ty tym bardziej... a co do antybiotyku to nie wiem lecz wydaje mi sie ze nie powinien miec wplywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis na wizycie, wszystko z szyjka i macica ok. Wyniki krwi moczu tez ok. Jutro mam dzwonić umowic sie na polowkowe. A serduszko dziecka biło 140 uderzeń. Mowila ze bardzo dobrze. Ze musze oczewiwac juz powoli ruchów. Mowila coś o badaniu glukozy ale dopiero za miesiąc. Tak ze puki co jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny poczułam właśnie takie bulgotanie w brzuszku. Raczej to niemożliwe żeby to był mój bombelek. Chociaż przeszło mi to przez myśl. Dziś poszłam na małą przejażdżkę rowerowa z moim Ł była wczoraj kolejna rozmowa z cyklu masz mnie gdzieś nie troszczysz się itp zero uczuć. Tak więc dziś leżal głaskal brzuszek potem spędziliśmy miły dzień na rowerku super odzylam trochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczko super u mnie ostatnio biło malenstwu 169 rozumiem ze im dalej tym wolniej? Ciemna masa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja....no właśnie nie przyszła jak jutro się nie pojawi idę w czwartek na HCG...dziś kolejny test i negatywny ....ja już nie wiem co sie dzieje brzuch pobolewa , kuje :-( już chyba wolałabym zeby się pojawiła i moglibyśmy rozpocząć kolejny cykl starań a tak to nie wiadomo co takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak zwykle z telefonu nie umiem sie zalogować :( To ja IZA85 :) Chyba powracam do regularnego udzielania sie na forum :) :) Xxx Jesli o Karcie chodzi to ja uważam ze mozna by było przesłać jej hasełko do naszego maila :) :) Wczoraj miałam o tym napisac i zapomnialam :) Xxx Jovanka dopiero przeczytałam Twoj opis porodu :) Długi, cudny i nasączamy takimi emocjami ze co chwila płakałam i śmiałam sie na przemian :) :) Przepraszam ze śmiałam tu zapodac Wam moja załamke ale juz powoli wymiekam :( W sumie, łącząc cykle to juz 9 cykli za nami. Teraz bedzie 10 cykl naszych starań i zaczynam sie poddawać :( Wiem ze dziewczyny starają sie znacznie dłużej niz ja ale....... Ehhhh. Musze sie troche podolowac i wtedy mi przejdzie!! Xxxx Dziekuje Wam wogole kochane moje za wsparcie i dobre słowa :) Mam nadzieje ze Dzieki Wam moja nadzieja powróci szybciej niz mi sie wydaje :) Xxxx Jesli chodzi o moj opis slubu to nie ma problemu kochane ale musze znalezc dłuższa chwile :) Xxxx Kasik85 kurcze to juz niedługo Wasz wielki dzien :) :) Super :) I na pewno bedzie to cudowny dzien :) Xxxx Nessaja kochana moj M ma urodziny 24 wrzesnia wiec w razie co bedzie podwójny prezent :) I dziekuje za aktualizacje mnie w tabelce :) Rzadko teraz zasiadam do laptopa a na telefonie jak wrzucam tabelke to zawsze sie rozjeżdża :) Xxxx Goscdarka super ze wszystko jest dobrze :) Oszczedzaj sie zebys wiecej nie mdlala :) Uwazaj na siebie :) Xxxx Zoneczka cudne wieści :) :) Bardzo sie ciesze ze wszystko jest w dzidzia w porządku :) :* Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przezylam glukoze:):) teraz mam czekac 2godz na pobranie krwi. masakra! jak mam wytrzymac tyle bez jedzenia i picia. przeciez ja padne zanim dojade do domu...kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia trzeba było sobie wziąść coś ze sobą i zaraz po krwi cos zjeść. Kurcze nie chce myśleć o tej glukozie bo nie przepadam za słodkim. Wiec myślę że dobrze tego nie zaniose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudek
Cześć wszystkim :) z narzeczonym staramy się o dzidziusia 3 cykl przy stwierdzonym u mnie PCO. Ja mam 25 on 28 lat. 6 dni po owulacji czyli wczoraj zaczął mnie mocno kłuć jajnik w nocy doszły bóle podbrzusza jak na miesiączke. Bardzo bym chciała już zajść więc pewnie sobie wmawiam ale się naczytałam że może to być objaw implementacji zarodka. Co o tym myślicie ? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za meilem dla karci ;) jak najbardziej ... Kasia tez miałam dziś robić glukozę ale zaczęlismy budowę i trochę u mnie zamieszania i pójdę w przyszłym tygodniu chyba ale najlepsze jest to ze myslalam dokładnie to co ty jak ja wytrzymam tyle bez jedzenia hehe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo :) xx stymulowana nie wyobrażam sobie nawet co przeżywasz :) ale jeśli jest szansa że komora sie domknie to tak się stanie, musisz tylko wierzyć w swojego synusia :) mojej koleżanki córcia też miała coś z serduszkiem, dzis ma 2 latka jest hipernadaktywnym dzieckiem i absolutnie nic jej nie ogranicza, jedynie regularnie kontroluja serduszko :) będz e dobrze :* xx Jovanka jak cudownie widziec znów na forum Twoje wpisy ❤️ mamusia wróciła z macierzyńskiego od forum :) hehe xx Iza mężatko nasza, teraz już pójdzie z górki :) wiesz jako zamężna kobieta to i seksik pewnie inny :P zobaczysz że raz dwa się uda :* xx Alaa tak im dalej tym tętno spada :) im od wyższego się zaczyna tym jest większa szansa na dziewczynkę, bo one maja wyższe tętno niż chłopcy :) xx darka noi super że z maleństwem wszystko ok, niestety na tym etapie ciąża nie jest już przyjemna, ale już niedużo zostało :) damy rade :* xx Eweelka w końcu dobre wieści :) nowy rok nowe nadzieje, ale ja myślę że nie będziesz miała problemu z zajściem żadnego, w końcu ty akurat w ciążę zachodziłaś, konczyło się wiadomo jak, ale przymajmniej znasz przyczynę, teraz Cię troszkę podrasują i lada chwila będziesz chodzic z wielkim brzuszkiem :D xx ja też jestem za hasłem dla Karcii :) xx z tymi witaminami to nie zawsze tak jest że trzeba łykac dodatkowo. Mój gin twierdzi że jeśli wyniki są ok to nie ma potrzeby przyjmować dodatkowych witamin, bardziej skupić sie na tym co sie je, aby bylo zdrowo. za dużo witamin dla ciężarnej może wywołać skutki odwrotne niż zamierzone. Ja od kiedy przestałam łykać żelazo, z kwasem foliowym ono było nie biorę nic, a wyniki mam rewlacyjne i mała tez rozwija się super. Więc jeśli lekarz mówi że nie ma potrzeby dodatkowo przyjmować to zapewne tak jest :) xx my jesteśmy w połowie 30 tygodnia już, dziecię moje nadaktywne ze skłonnościami adhd nie odpoczywa za jednym razem dłużej niz pół godziny :) ułożona główką w dół, plecami do pępka ćwiczy odpychanie odśrodkowe :D więc mój brzuch chwilami dosłownie ma garba, bo wystawia całe plecunie :) brzuch wygląda jak pasmo górskie :) za to Zuzka lubi klepanie, głaskanie po pupie i pleckach, wypina się kilka razy dziennie :) kopania jako takiego chwilowo zaprzestała, teraz się wyciąga, rozciąga i przeciąga z każdej strony, jej nieskoordynowane ruchy zaczynają sprawiać ból, chodź na mój ból nie jest nieczuła, bo gdy mnie boli brzuch, a ostatnimi czasy zdarza się to strasznie często to ona jest grzeczna :) jest to jedyne jej ustępstwo dla mnie :D poza tym nie lubi miejsc głośnych i hałaśliwych, ostatnio byliśmy na meczu, a że sie działo i były emocje ludzie wokół nas krzyczeli, śpiewali a mała tak się bała że nie mogłam usiedzieć. Co chwilę wstawałam, bo ona nie mogła się ułożyć i tak przez cały mecz, za to następnego dnia dopiero wieczorem doszła do siebie :) by chwilę wysiedziała spokojnie potrzebuje dłoni ojca, wystarczy że Kamil dotknie brzucha a tam cisza jak makiem zasiał, 0 reakcji :) bo podobno przed ojcem czuje respekt :P mleko rozpoczeło produkcję stałą, więc normą są mikro wycieki po kąpieli, chodź wode mam nie za ciepłą, lekarz mówi że taka moja uroda :) tyle u nas :) toczymy się dalej, zostało niecałe 10 tygodni i trwa u nas wielki odliczanie, zostało nam 73 dni :D xx miłego dnia kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Hej. Jestem zalamana. Mam urlop w pracy bo zaraz koniec umowy. Jezdze do tej co mam podjac prace ale mam mieszane uczucia. Troche nudy i nie wiadomo co robic bo nikogo nie ma a nie znam sie co robia.. nie wazne. Mialam dzis o 4 zlodzieja. Wszedl parterem przez okno tqm gdzie sa moi dziadkowie i co cala reszta mieszka gdzies indziej. I wszedl na gore do nas. Ukradl mi klucze z drzwi i szperal w sypialni w szafie mojej mamy... jestem rozstrzesiona. Juz po interwencji policji i technikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala jak bym wziela jedzenie ze soba to bym zjadla odrazu. jak to dobrze ze sklepy sa obok. powiem wam ze zle nie bylo. jak ktos slodzi herbate wiecej niz 1lyzeczke to pokona. ja akurat slodze tylko lyzeczle i bylo za slodkie dla mnie. ale z cytryna dalam rade. jeszcze w dodatku posluchalam opowiesci na temat porodowki u siebie i jestem przerazona tym jak polozne trakuja tam wszystkie co leza w szpitalu. a pomyslec ze jak bylam w tym szpitalu tylko na ginekologi to polozne byly naprawe super. na poloznym to tak nie jest. poprostu masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
izulinka super dzieki :) zaczynal moj bobo od 169. To moze faktycznie bedzie dziołszka. A co do witamin to mnie troche uspokoilas juz zaczynalam myslec ze z moim ginem jest cos nie tak. Na wszystko pozwala witamin nie przepisuje ....ale to moze faktycznie dlatego ze mialam dobre wyniki i nie meczyly mnie wymioty ani mdlosci wlasciwie tylko sennosc i zmeczenie ale ogolne samopoczucie to szok. Ostatnio codziennie rano pobolewa mnie znow brzunio jak na okres ale to juz przywyklam. Noi czulam wczoraj takie hmmm falowanie w brzuchu. Ale oczytalam sie ze to napewno nie dzidzi bo za wczesnie 14tc, Ok zawijam kiece i lece do pracy dziewczynki :* Milego dniaaaaa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja wczoraj po kapieli stwierdzilam iz moja szanowna szyjka jest prawdobodobnie otwarta wiec i seksik byl co by szansy nie przegapic i mam nadzieje ze uda sie zobaczyc dwie kreseczki na tescie, nie mniej jednak staram sie nie nakrecac bo potem tylko zal i rozgoryczenie, a brzuch pobolewa jak co miesiac w drugiej polowie cyklu wiec watpie zeby to bylo to tym bardziej jesli dopiero co teraz mam otwarta szyjke. Od tamtej klotni w nocy o starania nie wspominam ani slowem, jedynie dwa razy napomknelam w ndz i wczoraj o mojej szyjce ale przed seksikiem ani slowem nie wspominam i specjalnie gram w kosci z P. o jakies zaklady wiadomo jakie :P zeby potem nie bylo a najczesciej jest tak ze ostatnio to on wygrywa wiec i jest mu przyjemniej kiedy spelniam jego 'zachcianki', nie powiem ze nie jest przyjemnie bo odkad nie ma tematu staran seks przeszedl na inny level, co prawda wczoraj P. powedzial mi juz w zartach ze go wykoncze z tym przytulaniem bo tyle seksu dawno tak czesto nie bylo, ale sam chyba nie zaluje bo i rekacja mowi sama za siebie :P nie musze sie prosic, plakac, marudzic, klocic bo to glownie on wychodzi z inicjatywa a ja udaje glupia ze przeciez 'nagroda czy zaklad' tego nie obejmowal i nie wygral tego. Ale nie bylo tak ze powiedzial dobra i poszedl spac wiec zawsze wychodzi tak ze oboje jestesmy zadowoleni i przy okazji zaspokojeni :P zobaczmy co z tego wszystkiego wyjdzie :P & Izulinka wow juz 30 tc kiedy to zlecialo?? :P macie juz wszystko dla Zuzki? czego wam jeszcze brakuje? :) & Mackowa a Ty jak sie czujesz? & Iza nie smutaj sie, wkoncu i nam sie uda. Teraz mialas troche stresow zwiazanych ze slubem, a teraz na spokojnie juz i licze ze tym razem zobaczysz dwie kreseczki :) & A gdzie jest Brzoskwinka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×