Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Olala a moze wizyta u prywatnego dla uspokojenia? bylas sama czy z mezem? co za gbur z tego lekarza, jak tak mozna stresowac ludzi! ja bym poszla mimo to na konsultacje do innego gina. & Dziewczyny bo mam dylemat, bo mam zrobic badania, bede za nie placic okolo 200zl :/ wizyte mam w poniedzialek, teraz wychodzac od gina pani w rejestracji pytala czy bede miec na nastepna wizyte a ja najzwyczajniej w swiecie zapomnialam o nich i teraz mi sie przypomnialo. Na poniedzialek raczej na bank ich nie bedzie, wiec co byscie zrobily, poszly jutro na badania czy poczekaly do poniedzialku do wizyty czy sie wszystko wyjasni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Ale ja kurka zmęczona jestem :) :) Idę zaraz spać :) xxxx Olala no niestety tak tu jest :( Powiem Ci że idzie przywyknąć. Ja już miałam wiele styczności z tutejszą służbą zdrowia i powiem Ci że człowiek uczy się cierpliwości a tym bardziej że krzykiem z nimi nic nie ugrasz :) Ale stanowczością i uporem owszem :P xxxxx Karcia dziękuję za kciuki :) :* xxxx Kasia12 suoer że wyniki są w miarę i mocno zaciskam kciuki żeby po porodzie wszystko wróciło do normy :) xxx Kasik89 moje mdłości w sumie spoko :) Nie są najgorsze :) Złapią raz na jakiś czas, tak jak na przyklad teraz :) Ale najgorzej jak w pracy się zaczynają :( Ale daję radę :) :) Dziękuję :* Super że Twoje wyniki są ok :) Bardzo się cieszę :) xxxx Gościu z godziny 13.23 :) Jak długo się staracie?? Pierwszą możliwą "przyczyną" może być to że za bardzo chcecie. Wiem że głupio to brzmi ale tak jest. Seks kojarzy Wam się tylko z tym że trzeba bo są dni płodne i trzeba zapładniać. A jeśli to nie to może idź na monitoring cyklu??? xxxx Giubelli kochana fajnie że nas odwiedziłaś :) No posypały nam się teraz kreseczki :) Ja w ciąży, Nassaja i Agniesia88 :) Teraz trzymamy kciuki za resztę naszych staraczek :) Ale Ty masz aniołka w domu :) Tosia tyle daje Ci spać :) Ja miałam tak samo z Kubą :) Jadł i spał :) Śle mnóstwo buziaków dla Tosi i zaglądaj do nas w miarę możliwości :) :* xxxx Olala a ten Twój lekarz to na pewno ginekologiem jest?? Ja wiem że jest ale do kobiety ciężarnej z tekstem że "chyba dobrze"?? WTF!!!Ale najważniejsze że zważył i zmierzył małą :) Bierz kochana te globułki i lecz to zapalenie. :* xxxx My ja chrzciliśmy Kubę to po Kościele wszystkich zaprosiliśmy do nas do domu na obiad, po obiedzie kawa i ciasto i dziękuję :) xxxx Ale jaka z tym łóżeczkiem Alaa wyszły :( Opisywałaś ze w miarę solidnie było zapakowane więc na pewno kuriera wina :( Walcz o swoje. xxxx Dziewczyny czy Wy też macie tak że zaglądacie do lodówki żeby coś zjeść, szukacie, patrzycie, oglądacie i nie ma tam nic dla Was do jedzenia?? :( Ja już wymiękam :( Staję przed otwartą lodówką i płaczę bo nie mam tam nic do jedzenie (a półki aż się uginają od żarcia :P ). Na nic z lodówki nie mam ochoty, w szafkach też nic nie ma i histeria bo ja jestem głodna a nic mi nie podchodzi :D ehhhh no i wtedy najczęściej rozwiązaniem jest jabłko :) Albo inny owoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja kochana ja bym chyba poczekała do poniedziałkowej wizyty. I nie dlatego zeby sprawdzić czy jest po co robić te badania bo ja jestem pewna że jest po co i dla kogo :) Wiem ze zarodek i serduszko ukażą się Twoim oczom :) Ale poczekałabym i zapytała lekarza jakie dokładnie masz te wyniki zrobić itd. Może coś dodatkowo Ci zleci :) Ale to jest moje skromne zdanie :) Poczekaj na opinię innych i wtedy zdecyduj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza no będę walczyć bez jaj :( niby to nie jest duży uszczerbek ale sam fakt Iza mam identyczne niezdecydowanie co do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alaa dobrze wiedzieć ze nie jestem wyjątkiem jeśli chodzi o jedzenie :) A ja tu kurna wywołuje Stymulowana, Mackowa i cała resztę które nie piszą!!! I to natentychmiast :P IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja tez tak mam. Mówię np do M : kochanie napilabym sie cos takiego.. no wiesz.. innego niz zwykle. Coś egzotycznego. A on sie smieje i miksujemy mleko z bananami, kiwi, brzoskwiniami, morele, a nawet wisienki w słoiku. Mieszam dodaję dosypuje i zwykle wychodzi paskudne. I wylewamy. Ale moj m twardo prubuje ze mną wszystko. :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żoneczka dziękuje Ci za poprawienie humoru :) Jak zaczęłam czytać początek to się zastanawiałam jaki będzie efekt końcowy :) Ale jak przeczytałam ze wylewacie to parsknelam śmiechem :) Ale dobrze ze nie jestem sama. Ja na nic nie mam ochoty i muszę wciskać w siebie jedzenie. Ale ja zniosę wszystko :) Już nie narzekam aby tylko fasolka zdrowa była :) :) Xxxx A ja dziś w nocy obudziłam się z bólem prawego biodra :( Nawet jak się na lewy bok położyłam to i tak prawe biodro tak mnie rwało ze co chwila się budziłam. A teraz po schodach wchodzę jak babcia bo dalej boli :) Ale ja już mówiłam ze wytrzymam wszystko :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywołuje ponownie stymulowana mackowa!! Ewelkaa jak tam? Widzisz juz październik Nessaja jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Laski jestem i staram sie czytac tylko jestem mega pokrecona przez bol :( strzelilo mi w kregoslupie, w odcinku piersiowym :( nie jest to jeszcze bol typu klekajcie narody i zbierajcie mnie z podlogi ale i tak ciezko mi funkcjonowac :( ledwo krece szyja i prawa reka ledwo ruszam bo do niej mi bol prominiuje :( i to akurat przed impreza niespodzianka dla mojego taty z okazji 60 urodzin :( no co sie dziwic, wkoncu jestem dziecko trzynastego :/ &&&& Napisze tylko do Nessaji, jakie Ty kochana masz badania zrobic? Ja bym nie czekala tylko szla i robila. Bedziesz wiedziala czy Twoj organizm dziala jak trzeba a jak nie to lekarz od razu leki wypisze jakies. Nie bedziesz tracila czasu niepotrzebnie. A jak pojdziesz robic wyniki po tej wizycie to nie dosc ze zaplacisz za ta wizyte to dojdzie jeszcze koszt badan i pewnie kolejna wizyta juz z wynikami a co za tym idzie pojdzie wiecej kasy. No ale to tylko moje zdanie, poczekaj na opinie inych dziewczyn bo poki co po wypowiedzi Izy i mojej jest 1:1 :-) Kocham Was dziewczyny i ide zdychac dalej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mackowa biedna Ty :( Kurczę muszę powiedzieć ze chyba nie dasz rady tak naprawdę nacieszyć się ciąża :( Od początku wymioty. Pózniej problem z wątroba :( Teraz kręgosłup :( Mam nadzieje ze już wkrótce przejdą Ci wszystkie dolegliwości i będziesz mogła cieszyć się z rosnącego brzuszka :) :) Trzymaj się kochana :) :* IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Tak zyje i widze juz PAŹDZIERNIK ALAAA coraz bliżej @ i to jzu dobry znak:) Nessaja ja bym chyba zrobiła te badania , a nóż po nich sie okaze ze lekarz musi CI cos jeszcze przepisać>? A wyniki nie beda na pn przed wizytą? PITA82 odezwij sie do nas, jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaja No wiec zostałam przegłosowana jeśli chodzi o wyniki :) Ale w sumie skłaniam się do opini dziewczyn :) Jednak zmieniam zdanie No bo w końcu kobieta zmienna jest a w ciąży to już wogole :D Rzeczywiście jeśli będziesz miała wyniki to lekarz odrazu w razie "W" będzie wiedział co robić :) a i finansowo mniej Ci wyjdzie. Leć rób wyniki to na poniedziałek bedą :) Xxxx A ja lecąc do pracy zaszłam sobie do TkMaxxa :) Wlazłam w dziecięcy dział i już prawie wyszłam z tamtąd z 7 częściowym kompletem (Body, pajacyk, czapka, ręcznik,rękawiczki niedrapki i misio) dla dziecka :) No takie to słodkie było :) Ale się powstrzymałam :) Ale ja tam wrócę za pare miesięcy :) :) heheheh :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:* Nessaja @ powoli sie konczy :D Podjelismy decyzje ze jedzie. i juz w ta sobote :( nawet sie nim nie naciesze :( W ogole dostal urlop bezplatny do sierpnia !!! :):) Taki z niego dobry pracownik, ze maja nadzieje, ze wroci ;)) Giubelli jestes :*:) Wiesz co moja sis jak byla mala tez miala lekko glowke w lewo przechylona. chodzila na rehabilitacje i dzieki niej nawet nie raczkowala tylko od razu chodzila :) Caluje Was wszystkie :*:* PAOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paola urlop do sierpnia przyszłego roku?? No to rzeczywiście zaraz Ci ucieknie. Ale w grudniu się zobaczycie :) A to szybko minie :) My Cię tu będziemy wspierały :) :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Mackowa słońce biedna ty;* nessaja tak jak mówią dziewczyny lepiej zrobić badanka;* beta piękna;) u mnie co do chrzestnego sprawa się wyjaśniła moja mama coś mojemu bratu napomnknela że myślimy o nim a on powiedział że nie będzie.... Więc sprawa czysta. Zuzka ma się lepiej ale jasia bierze jakieś chorubsko z deszczu pod rynne;( w ogóle paranoje przeszłam całe miasto żeby kupić sobie usztywniany stanik do karmienia coby moje cyce na chrzcie i ogolnie tak nie wisiały i co i ni ma masakra...;/ giubelli fajnie że się odezwalas;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za rade dziewczyny, ale na poniedzialek nie bedzie ich na bank, czeka sie na nie okolo tygodnia, wiecie te poczatkowe badania, czyli rozyczka, igm, igg, wzw, kila, krew, mocz itd. A w pierwszej ciazy bylo tak ze mialam dopiero na umowiona nastepna wizyte z nimi przyjsc, wiec jesli teraz w poniedzialek ich nie bedzie a raczej na bank to podejrzewam ze bedzie mi kazal przyjsc z nimi dopiero na nastepna wizyte, chyba ze znow cos go zaniepokoi. Wogole Iza, wykrakalam sobie chyba :P w nocy dwa razy sie przebudzilam i mnie zemdlilo, teraz zjadlam platki z mlekiem i to samo ale na szczescie tragedii nie ma :P poza tym boli mnie glowa znowu i tez sie zakreci, oczywiscie spac mi sie chce ale to juz norma. Ale wieczorem zasnac nie umiem, tak lezelismy chyba do 2 w nocy i spac oboje nie moglismy z P i smialismy sie jak glupki :P & Eweelka juz niedlugo :) a jak Twoje cwiczenia? & Paola zycze Ci wiec wytrwalosci bo mi byloby strasznie ciezko tyle czasu nie widziec sie z P. ale jesli to ma poprawic wasz byt i oboje tego chcecie to mam nadzieje ze sie uda :* & Alaa kurka wiedzialam ze sie bedzie wymigiwal ten sprzedawca :/ obys tylko cos zalatwila z ta firma kurierska & Pita gdzie zniknelas? jak humor? staranka juz pelna para? :) & Kasik85 jak sytuacja z mezem? no i przede wszystkim staracie sie czy narazie zastoj przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja u mnie już 29 tydzień. już coraz bliżej termin.:) xxx alaa to oczywiste ze sprzedawca bedzie sie upierał ze wysłał dobre łóżeczko. najlepiej wystawic mu negatywny komentarz to bedzie bardziej skłonny do wymiany łóżeczka bo im zależy na tym zeby jak najwiecej ich sprzedać... ja sie smaruj****lsamem z Palmers. to jest taki dla ciężarnych. xxx kasik dobrze ze nie masz cukrzycy. to najważniejsze.:) a jak sie czujesz??? bo ja świetnie:) tylko wstawanie z łóżka mi cięzko wychodzi i mi strzyka w kroku jak rano chodze ale później wszystko jest ok. mam tak tylko jak wstaje:) xxx brzoskwinka nie jestem pewna czy to od mleka bo ja prawie go nie pije. czasami zjem płatki z mlekiem ale nie codziennie. za mlekiem za bardzo nie przepadam. jak już to jakiś jogurt zjem. xxx olala szkoda ze masz takiego lekarza. a nie zastanawiałas nad zmianą na innego?? wiem co czujesz wychodząc od lekarza który mówi że "chyba wszystko dobrze" sama byłam w takiej sytuacji i denerwowałam sie do kolejnej wizyty u swojej lekarki. dopiero ona mi mówiła że wszystko jest dobrze i mogłam byc spokojna. xxx iza też widziałam takie komplety. były cudne:) tez miałam ochote takie kupic. siostra mi takie kupiła ale tam mam tylko 5 sztuk. bez tego ręcznika i misia. xxx paola też jakis czas temu sie zastanawiałam nad wyjazdem do uk do siostry. ale wkońcu postanowiłam zostac. nie chciałam sie ze swoim rozstawac bo dopiero bym sie z nim w kwietniu zobaczyła jeszcze w dodatku tyle czasu sama z dzieckiem ciężko by mi tam było... ale wam czas szybko zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz doczytałam co ten głupi lekarz nagadal naszej oli. Jejku jakim prawem cię tak nastraszyl z tym serduszkiem. Ola byłaś gdzieś to wyjasnic ? A co dokładnie mu sie nie podobało ? Rany rany jakie szczęście ze ja trafiam na bardzo życiowych i rodzinnych lekarzy... Też ci takich zycze kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola bardzo ale to bardzo was podziwiam. Zycze wam jak najlepiej i obyto sszybko zlecualo. Ja z moim m nie piszemy sie na takie wyjazdy. Ani ja ani on. Nie dla nas takie atrakcje. Ah zatesknilabym sie na śmierć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ola na pewno wszystko jest wporządku :) jakiś głupek z tego lekarza i tylko niepotrzebnie Cię nastraszył :) idziesz gdzies prywatnie ? nessajka musisz tydzien na badania czekać ?:) ło matko :) ja jak robiłam te wszystkie badania to wyniki miałam tego samego dnia po 14 :) maćkowa jejku znowu musisz cierpiec biedulcu TY nasz :** ale trzymaj się tam i wracaj do formy :*** giubelli fajnie że sie odezwałaś i ze wszystko u was gra :) karm piersią jak najdłużej bo mleko matki jest najlepsze dla niunki :) Jovanka mam pytanie do Ciebie :) poniewaz widziałam na fotkach ze masz kręcone włoski,chciałabym Cię zapytac czy to Twoje naturalne czy zrobione ?:) bo ja się zastanawiam czy sobie trwałej nie piździachnąć :) tak mi się podoba ta tzw mokra włoszka,już od jakiegos czasu o tym mysle,ale wczesniej włosy miałam na boba wiec odpadało a teraz juz tak przed łopatki.tak mi się to podoba :) kasia to może jednak tego magnezu za mało bierzesz ?:) ja juz mam pierwsza ture prania ubranek za mna :) przede mną prasowanie :) ale to nie dzis :) mezus moj dzis w domku i sedesik wymieniamy bo spłuczka ciągle się psuje :) normalnie wiecie co?chcielismy samą spłuczke dokupic i za spłuczke 299zł,a za cały kompakt z cersanitu z deską ze spłuczką 289zł.jak to możliwe ?:D dla czego sama spłuczka osobno jest o 10 zł droższa niż cały komplet ?:)dziwny jest ten świat :) :* Paola jesteście odważni bardzo :) ja bym się nie zdecydowała na taką rozłąkę :) ale oby wam ten czas szybciutko zleciał i ani się obejrzycie bedziecie razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
olala i jak tam u was? bylas moze na prywatnej wizycie u tego drugiego? a tego hmmm ginekologa wole nie komentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie robie lasagne na jutro a na obiad były pierożki oj dupcia będzie rosła będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Hey hey hello! Jejku ja to nie wiem co pisac:) nadrabialam was kilka dni po trochu, bo albo praca, albo chora bylam itd. Obiecuje poprawe :* jestem juz do waszej dyspozycji;) nie wiem ktora zaszalala tak z tabelka ze wskoczylam na podjum zaciazonych! Hihi oczywiscie nic z tych rzeczy, wiec Pita, Paola i Ewelka, i chyba Karcia. noł stres nadal jestem z wami:) @ byla, ale powiem wam ze olewam ostatnio starania...z mezem same klotnie, zastanawiam sie czy w ogole chce miec dziecko teraz...z reszta co mi pisane to mnie nie minie:/ Iza, agniesia, nessaja jak sie ciesze!!!! Moje sloneczka:*** gratuluje ogromnie! Jovanka! Pisze tego bloga! Jestes tak z******ta kobita, ze ja pierdziuuu! :* Mackowa ty brzucholcu moj kochany:* wspolczuje tych beltow! :* wytrzymasz:* Ewelka juz niedlugo i staranka ruszaja!:* Giubelli wez kobito sie ogarnij, i idz za przykladem jovanki:p jedna reka hustaj Tosiunie druga pisz do nas! :*brakuje mi tu twoich wpisow!!!:* I w sumie to kurde nie wiem co do kogo dalej pisac:( mozg sie zagrzal:/ buziaki dla kazdej z was:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ja tez dziś miałam pierogi ;) Ola ci lekarze chyba nie wiedza ze słowo takie jak 'chyba' wywołuje u nas atak paniki i najczarniejszych myśli ... Ale na pewno wszystko jest dobrze z serduszkiem ... Paola podziwiać was za ta trudna decyzje ale na pewno sobie poradzicie ;) Mackowa biedna :* Kasia12 no ja czuje sie nieźle tylko dokuczaja mi te biodra nadal no i te krocze boli ale poza tym żyć nie umierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzieeeee, włos umyty, pacha ogolona i od razu człowiek czuje się jak gwiazda z Hollywood... A pomyśleć, że kiedyś do osiągnięcia tego stanu potrzebowałam szminki!:):):) Olala - czemuś Ty nie zadała temu "lekarzowi" pytania co on rozumie przez pojęcie ? Trzeba mu było odparować, że jeśli dobrze kojarzysz to ludzie używają tego słowa, gdy czegoś nie są pewni i skoro tak to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się upewnił. Ty masz czas, a on może badać, sprawdzać, nasłuchiwać i obliczać aż tej pewności nabierze. Jezus, ja bym nie wyszła z gabinetu i domagałabym się wyjaśnień. Kiedy masz następną wizytę? Masz możliwość pójść do kogoś innego? Nie martw się, zapewne wszystko jest dobrze, ale dla Twojego spokoju... :* Angelusdominus - a może Zuza nie będzie chorowitkiem, wcale nie jest przesądzone. Oby tak było:) A co do usztywnianego stanika dla karmiących to miałam identyczny problem... Ostatecznie byłam zmuszona nosić taki, który wręcz podkreślał mój wiszący cyc :/ Maćkowa - powiedz mi, bo często piszesz o bólach kręgosłupa:( Czy ty masz jakieś zwyrodnienie, skrzywienie albo coś tego typu? Byłaś z tym u ortopedy?:* _nessaja_ - ja podzielam opinię Maćkowej:* Paola - zatem życzę Wam wytrwałości, cierpliwości, wyrozumiałości i zadowolenia z podjętej decyzji. Nic nie dzieje się bez przyczyny, pewnie po coś ten wyjazd jest Wam pisany - może nie tylko, żeby zarobić czy ułożyć sobie życie, ale może także po to, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że jesteście swoimi prawdziwymi połówkami i żadne przeszkody w życiu Wam nie straszne:) Brzoskwinka - to moje naturalne hery:) Tylko jak suszę to zawsze z głową w dół, obowiązkowo dyfuzor i specjalne mleczko do kręconych włosów:) Albo śpię w mokrych - ten sam efekt:) Ty masz włosy raczej grube czy cienkie? Bo na cienkich trwała nie wygląda zbyt dobrze...:( Paulinka121989 - z******ta to ja jestem jak sobie zrobię karminowe usta, paryską kreskę na oku, loki i założę bluzkę z dekoltem;) Niemniej jednak dziękuję:) U nas z M. też mały kryzys:(. Raz lepi, raz gorzy;) A najgorsze jest to, że ani nie mam czasu się zastanowić nad jego powodem, ani nie mamy kiedy pogadać o tym... Cały czas wypełnia nam mały i tak lecą dni, a my zamiatamy wszystko pod dywan albo jak się kłócimy to tak, że tynk ze ścian leci, bo każdy ma jakieś żale i każdy z braku czasu dusi wszystko w sobie...:( Eh! Czasem mam dość, ale kocham tego durnia najmocniej na świecie i co zrobię?;) Idę prasować:(:(:(. Tak mi się nie chceeeeeeeeee... No ale muszę, no. Lajf is lajf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kurde wiecie co mi się dzieje nie wiem czy się martwić ale mam wrażenie jakby mi któs piczkę sciskal w środku ból jest dziwny.... Miała któraś to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×