Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość brzoskwinka14
Ala a który to tydzien u CB ?:) bo ja jak lekarki o ruchy pytałam kiedys jak sie doczekac nie mogłam to mówiła,że pierwsze ruchy mogą pojawic sie nawet w 26 tygodniu.a ty juz ruchy czujesz tylko delikatne. może po prostu taka twa natura ze bedziesz je czula delikatnie,ja np nie czułam takich ruchów mocnych bardzo,czasami ktos opowiada ze jak dzidzius zacznie kopac to się czasami człowiek z bólu zwija,a mnie Wiki jeszcze nigdy tak nie zmasakrowała zeby mnie cos tam bolało,teraz czuje jeszcze słabsze ruchy bo juz ma mało miejsca,i czekam cały czas na to wypychanie pupki,główki ale nic takiego nie czuje :( czuje jak sobie rusza rączkami,nóżkami,jak się wierci,albo jak główke przekreca.i tyle. tez chciałam sobie zawsze nagrac jakiś filmik jak mi się brzusio rusza,a mój sie już nie rusza :( czuje gdzies wewnątrz ruchy,albo jak przyłoze reke,ale jak popatrzec na brzuch to tak jakby nic sie tam nie działo. goscdaria widzisz :) Mały jest silny :) niepotrzebne były te łzy :* buziaki :* kasia12 daj znac po ktg co tam :) to twój męzus wybiera sie do Hiszpani czy innej Kasi ?:) kochana aż tak długo mu się nie zejdzie wcale :) kilka dni i bedzie z powrotem.jeszcze dopytam meża ile trwa kurs na Hiszpanie bo on wysyła kierowców to wie ile czasu im to zajmuje ;) Pita możesz się nam żalić ile chcesz :) dużo zdrowia dla mamy :) Karcia na moich włosach to juz tyle kolorów było ze łooo :) raz właśnie wychodziłam z bardzo ciemnego brazu pasemkami tak jak ty :) a czarne miałam raz w życiu i powiedziałam ze nigdy wiecej :) można pomalowac bardzo ciemnym brązem,potrzymac chwile dłuzej farbe i tez beda czarne,a potem w razie czego można łatwiej przejsc,a czarna farba bardzo silna jest:( miałam już i rude i czerwone takie oczojebne:) czarne,brązy i ciemne i jasne,blondy i ciepłe i chłodne,i pasemka :) ja to lubie zmiany bardzo i szybko mi sie nudzi jakis konkretny kolor :) az mnie teraz naszła ochota na jakąs zmiane :) a Wiki cały czas cos tam psoci dzisiaj :) czuje jak mnie raczkami po zebrach smyra :) teraz troche poćwiczyła z mamusia i odpoczywa :) dzisiaj przyszalałysmy:) Sara ja kiedys w M jak Mama czytałam wypowiedz jednej kobiety.starali się przez 12 lat,nieregularne cykle,aleniby wszystko ok było ale się nie udawało,mieli chyba dwie czy trzy nieudane inseminacje i nieudaną próbe invitro.potem lekarz namawiał ja ten ostatni raz na jeszcze jedno invitro,a ona juz była zrezygnowana i zmeczona tym wszystkim i odłożyła to na potem i zajeła sie przygotowaniami do slubu siostry bo ta poprosiła ja o pomoc :) i potem po ślubie jakis nie miała miesiączki,ale nie czuła ze może byc w ciaży,nie miała zadnych objawów,ale zaczeła troche tyc,i potem wydawało jej sie ze rusza jej sie cos w brzuchu,ona sobie wmawiała ze to ruchy jelit i ze napewno w ciązy nie jest,bo takie pierwsze ruchy można pomylic i przegapic,siostra namówiła ją zeby zrobiła test,i szok,dwie krechy.u lekarza sie okazało ze to juz 6 miesiąc.jak czytałam ten artykuł to beczałam.ja nie umiem wam tego tak opowiedziec ...ale cuda sie zdarzają jak widac :) nazwali synka Mikołaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
brzoskwinka Dzięki za przytoczenie tego artykułu, własnie takie sytuacje dają nadzieję :) Tak bardzo liczę na taki cud. Widzisz u mnie przynajmniej cykle są regularne. :) Tyle, że dość długie -31 dni. darka Jak super że możecie iść do domku. Właśnie - kto Was odbierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja jak we wrześniu przywiozłam łożeczko od cioci to odrazu je rozłozyłam i tak stało do listopada :) ale teraz się jednak namysliłam na szczebelkowe i tamto wyniosłam.ale teraz jak kupimy na początku grudnia jakoś mam nadzieje to odrazu je rozłożymy. przeciez nic mu sie nie stanie :) a chyba miec lepiej troche wczesniej przygotowane wszystko :) spytaj męza czy ma zamiar czekac aż do 7 stycznia z tym :D przeciez niech weźmie pod uwage fakt ze nie wiadomo kiedy Lenka bedzie chciała przyjsc na świat ,a jak poród zacznie się tydzien wczeniej ?poza tym już przy samym końcu to ty masz już leżec i zbierac siły na poród a nie jeszcze takimi rzeczami sie zajmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia tez mam taka książkę w ktorej jest napisane zeby liczyc ruchy ale chyba bym do głowy dostała;) Olala sylwestra i urodziny w domu:) bo mam 31.13:) i oby w domu a nie w szpitalu! Lozeczko....u mnie juz stoi i to jakis czas. Najpierw w pokoju oliwka stało a teraz w Naszej sypialni a co Heh rozłożyliśmy je zeby nie pachniało nowością, zeby wciągnęło Nasze zapachu no i zeby kot sie przywyczail i nauczył ze do łóżeczka nie wolno:) Brzoskiwnka coz za kolorowy szał na Twej głowie hehe ja w Zyciu nie miałam innego koloru niz blond, owszem był ciemny blond, jasny, złoty, platynowy, beżowy ale zawsze blond:) Wiecie gdzie mnie Oli kopie? Po moim własnym tyłku!!! Tak go czuje! W tyłku haha Pita musisz przekonać mamę zeby przeniosła sie do Ciebie tak bedzie najlepiej i dla niej i dla Ciebie. Na pewno jest to dla niej trudne bo jak to sie mowi "starych drzew sie nie przesadza" ale tylko wtedy bedziesz w stanie jej pomoc przy czym nie wykańczając samej siebie. Jade zaraz do szkoły rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
No nie mogę... Napisałam Wam taki długi post, potem poszłam nakarmić małego, komputer się uśpił i zamknęło mi stronę... Ja pier... Dobra, generalnie pisałam co się u mnie wczoraj działo, że milczałam. Cały dzień walczyłam, żeby wejść na nasze forum. Wyobraźcie sobie, że wszystkie strony mi się otwierały migiem, wszystkie, a nasze forum nie - nie odnaleziono serwera czy coś takiego. Początkowo myślałam, że to chwilowe, ale po kilku godzinach wciąż nie mogłam się dostać i nawet Was przeczytać. Doprowadziło mnie to do dzikiej rozpaczy, bo ja już jestem od Was tak uzależniona, że jeden dzień mi trudno wytrzymać. Byłam tak wściekła, że w pewnym momencie nawet warknęłam na Kacperka, bo marudził. Potem pół nocy miałam wyrzuty sumienia:/. Laski, co ja wczoraj przeszłam... Jestem totalnym debilem informatycznym, ale w obliczu takiej tragedii ogarnęłam na szybko kwestie różnych aktualizacji na kompie, skanowań, cudów... Szukałam też informacji na forach informatycznych(!!!) i coś zrobiłam z jakimś proxy czy coś;), poprzestawiałam w jakichś preferencjach, ustawieniach, no ale kwestii portów mój mózg już nie był w stanie pojąć, więc byłam bliska dzwonienia na pogotowie komputerowe:):):). Na szczęście mąż przywiózł od teściów mój stary laptop i udało się...:) Usia - to nieprawdopodobne jak ten czas zapiernicza... Ty już masz za sobą połowę ciąży!!! A przecież dopiero przed chwilą pisałaś nam o ciąży... Naprawdę ani się obejrzymy, a nasze posty będą wyglądały mniej więcej tak:"Dziewczynki, ja tylko na chwilkę. Jesteśmy ostatnio bardzo zajęci, bo organizujemy 18-tkę dla Alana, Zuzy, Patryka, Oliwiera, Filipa, Domiceli (:):):) ), Leny, Wiktorii, Igora..." ;) Co do teściowej to chyba świetna wiadomość, że ona odgania od siebie myśli o raczysku i zachowuje się tak, jakby nic wielkiego się nie stało. Mimo operacji, mimo diagnozy, czekającej ją chemii... Może ta postawa pozwoli jej przetrwać trudny czas, który przed nią i przede wszystkim pokonać chorobę całkowicie:). A powiedz - pali dalej? Współczuję bajzlu remontowego - chyba nikt tego nie lubi:/. Ale jaką będziesz miała nagrodę!:) Już niebawem będziesz mogła podziwiać pokój swojego dziecka, urządzać, układać maskotki, zabawki, chować ubranka...:) Ależ radocha! No i cudownie, że czujesz już ruchy - to niesamowite uczucie:). Gratuluję ślubu!:* No dzieje się u Ciebie, dzieje...;) Ale nawet w natłoku spraw - nie zapominaj o nas!:) _nessaja_ - jasne, że wyślę zdjęcia min Kacperka:) Niech no tylko trochę fotek pocykamy;). Póki co M. rzadko bywa przy karmieniu małego nowościami, bo cały czas pracuje, ale na przykład jutro ma wolne, w przyszły wtorek, środę... Wtedy podziałamy w tym kierunku:). Tak, z klaty marchew zeszła raz dwa, z paneli też schodzi ładnie;), gorzej z moją ulubioną koszulą nocną, którą opluł wczoraj mały:/ Od dziś karmię w fartuchu kuchennym (nieprzemakalnym!). Ale powiem Ci, że jak widzę jak Niuniek pcha sobie łapki do buzi pełnej marchewki, a potem masuje się nimi po główce albo wsadza paluszki do noska to kilkakrotnie w ciągu jednego karmienia osiągam stan przedzawałowy... Próbuje też jeść i mówić jednocześnie, więc pomarańczowe kropki znajduję później dosłownie wszędzie...;) A teraz najlepsze: Kacper chwyta obiema rączkami łyżeczkę, którą go karmię i wpycha sobie ją jak najgłębiej do buzi... Uwielbia to i nie przeszkadza mu odruch wymiotny:):):). Zaraz odpiszę reszcie, bo przecież kupa poszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscpaola
Hej:* Mialam juz dekoloryzacje wiec nie obawiam sie jej. Zastanawiam sie tylko nsd tymi kolorami jaki wybrac... Nocki mam bo tak bylo w ogloszeniu. Mam neta i filmy oglsdsm wiec kryzys mnie nie dopada. Wybralam nocki bo za dnia chce rzesy zrobic. Iza uspokoilas mnie co do tego wyjscia uk z unii. Chce sobie zrobic tatuaz kolejny - rekaw. Tak mi sie podoba... A tabletek anty jeszcze nie bralam to nie wiem czemu taki dlugi cykl wystapil :o dawno tskiego nie bylo haha Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka no sciagnelam to, jeszcze nie czas :( choc dzis kupilismy dwie choinki na balkon swiecace, jak go ubierzemy calego to wam wysle zdjecie z dworu, caly balkon oswietlony (moj P. ma bzika na tym punkcie :P ) na tle calego bloku sie wyroznia ale jak to lubi to czemu nie, przynajmniej bardziej namacalne te swieta sa bez tego sniegu ;) ja za to lubie choinki, ozdobki i takie male detale :) w ilosci nie przesadzonej oczywiscie, ale musze miec swiateczne ozdoby, detale, choinki :) a nie jak nasi sasiedzi ktorzy mowia ze za duzo tych lampek na balkonie a sami nie maja nic bo im szkoda kasy i jedna choinke w domu przez kilka dni tylko.. a maja syna 8 lat i zastanawiam sie co bedzie wspominal z tego okresu swiatecznego bo ja od zawsze pamietam w domu duza choinke, u nas w pokojach mniejsze, w oknach ozdobki, sniegiem porobione okna, robienie lancuchow, na dworze choinki ozdobione, balwany, mikolaje ze styropianu na domie i bylo czuc ta aure i tak bym tez chciala zeby nasze dziecko kojarzylo swieta z takim magicznym czasem a nie codziennoscia bo dla mnie swieta musza byc namacalne :P i niech se ludzie gadaja co se chca :) & Goscdarka super wiadomosc! :) napisz jak Alanek w domu sie zachowuje i przede wszystkim jak brat zareagowal :) & Pita no teraz potrzebuje wsparcia jak nigdy, porozmawiaj z nia jeszcze raz moze zmieni decyzje i pojdzie do Twojego szpitala, wtedy by miala blisko corke i pewnie nie czula by sie taka samotna. & Stymulowana a kolejny taki zabieg by mogl pomoc jeszcze bardziej? czasem warto jest troszke bardziej zacisnac zeby i przecierpiec :) A no i widzisz, gotuj goloneczki i niech mama robi galarety :) mniam, zjadlabym taka :) moj tata tez robi pyszna :) & Agniesia glowke ma u gory i raczke za glowe? :) dobrze ja to widze? dopatruje sie oczka i nosek, mi tam nawet usteczka jak na usmiech wygladaja :D oczywiscie jesli dobrze patrze :) a Ty chodzisz prywatnie? zawsze 4d masz? & Karciaa zrobie napewno jakies :) a my to jedziemy tam na zabawe andrzejkowa z pracy od mojego P. ale wiadomo, ja bez szalenstw ;) ciesze sie jak dziecko bo dawno nigdzie nie bylismy, jedyne nad czym ubolewam to ze nie bede mogla zjesc oscypka, a najlepszy z grila z zurawina.. :( & Alaa to posylaj nam filmik :) juz jutro wizyta ;) & Olala no cholibka nie dostalam :P pewnei zapomnial ale wybaczam mu :P jesli mowil ze tu na usg jest wszystko dobrze to jestem spokojniejsza o ta krew ;) Zywa choinka i ten zapach z niej :) my mamy sztuczna, zywa by sie moj kot mogl bawic czy objadac bo mam dracene i juz mi usycha bo tak obzarta ;) a dzis widzialam w sklepie pieeekna, troche wieksza niz my mamy biala choinke ubrana w granatowe bombki.. no bomba, zakochalam sie tak to pieknie wygladalo :) ale choinka 220 zeta :P no moze kiedys ;) & Jovanko hehehe udany ten Twoj Kacperek :) & Dziewczyny a kiedy wy zaczelyscie czuc pierwsze ruchy? w sensie takie bulgotki, babelki itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja na oryginale widać usteczka:-) prawą rękę ma na wysokości czoła a lewą trzyma na głowie:-D ale jest jeszcze taką malutką fasolką, za miesiąc będzie już lepiej widać. A 4D pierwszy raz mi zrobiła, w ogóle to pierwsze USG przez brzuch. Chodzę prywatnie ale cena zawsze jest ta sama, nie ma żadnych dodatkowych opłat. A to zdjęcie jest wydrukowane na takim fajnym papierze fotograficznym, można od razu wysadzić do albumu. Chociaż ja trzymaj je cały czas na wierzchu, bo często je oglądam:-) :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już:) ktg wyszło dobrze. mały cały czas spał nawet jak położna kilka razy go budziła nie chciał wstać. a całą droge kopał mnie wszedzie gdzie tylko mógł... lekarka mi powiedziała zebym przygotowała sie na wcześniejszy poród:/ moj w piątek jedzie do hiszpani, dzis cały dzien jeździ z naczepą i samochodem na przegląd. wróci hyba w nocy dopiero, jutro chcemy jechac zamówic meble. ale zobaczymy jak to bedzie:(:( xxxx darka ciesze sie ze juz w domciu jestescie. odpoczywaj sobie teraz:) xxxx brzoskwinko mój jedzie na ok 2 tyg. załadunek ma w polsce jedzie z tym do hiszpani tam ładuje znowu cos do polski a z polski do hiszpani. jego szef nie odpuści sobie kasy jaka zarobi na tej spedycji. mój chciał zrezygnowac ale powiedziałam zeby tego nie robił bo moze sie okazac ze urodze w terminie. zresztą jak by teraz odmówił to ten szef by sie mścił dajac mu takie trasy ze mało by zarobił a teraz kasa potrzebna xxxx olala nie czekaj do stycznia. jak macie możliwośc to rozlóżcie łóżeczko po świętach, nie czekajcie na ostatnią chwile bo potem wszystko na wariata bedziecie robic. ja mam nie rozłożone jeszcze... ba....nawet go jeszcze nie mam. xxxx mamusie jovanko, darka i izulinka... jakie mialyście bóle przedporodowe??? lekarka powiedziała ze jak tylko sie zaczna to mam jechac do szpitala.. w piątek mam do niej znowu jechac bo musi mi wpisac wynik badan gbs bo jej nie doszły jeszcze... xxxx stymulowana no nie wiedziałam że urodziłas sie 31.13... jaki to miesiąc..hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Cześć i czołgiem ;) Jestem po wizycie u diabetologa, cukrzycy ni mam, diety też nie :D Za to się nastałam jak głupia bo ciężarówek dziś cała masa była. 🌻 Nessaja Ty szalony wariacie! :) za mną już lampki choinkowe chodzą, ostatnio nawet napomknęłam dla Maćka że możemy je juz wyjąć i włączyć :D też uwielbiam święta i wszystko co z nimi związane, no może poza zakupami (te robie na allegro bo nie mam cierpliwości stać w długaśnych kolejkach) ;) a last christmas i driving home for christmas u mnie od tygodnia już leci :) Choinkę zawsze mam żywą, bo co to za święta kiedy nie czuć zapachu drzewa, żywicy, igieł...?! :) Kilka lat temu jedna stała tak długo że nawet zaczęła puszczać młode pędy :) ehhh już się rozmarzyłam :) A ja ruchy takie delikatne i od środka czuć około 19 tygodnia :) ale Ty chudzinka jesteś więc myślę że u Ciebie może być nieco wcześniej :) 🌻 Olala mój Maciek w poniedziałek łóżeczko skręcił :) wychodzę z tego samego założenia co Stymulowana, że to musi się wywietrzyć no i przede wszystkim my musimy jakoś rozplanować gdzie co ma stać :) mobilizuj tego swojego P, niech tam się nie ociąga tylko rozstawia raz dwa łóżeczko :) dziewczyny dobrze piszą, nie wiadomo kiedy Lenka przyjdzie na świat :) A powiedz jak tam Twoje swędzenie skóry? Odpuściło trochę? :) 🌻 Goscdarka w domciu już? :) ależ się cieszę że Maluszkowi się poprawiło :) 🌻 Agniesiaa ja też tak miałam, patrzyłam na zdjęcie Domci i widziałam wszystko, nosek, usteczka, rąsie, nóżki... a inni patrzyli na zdjęcie i nie widzieli nic... :) 🌻 Dziewczęta u mnie dziś snów zimowo :) wstałam z rana i śnieg za oknem, oczywiście nie w takich oszałamiających ilościach tylko w śladowych ale zawsze to coś :) nawet specjalnie dla Was zrobiłam zdjęcie na szybkiego przed wyruszeniem do diabetologa :) 🌻 Kasiaa12 jak po ktg? :) 🌻 Kasik_85 kochanieńka powiedz Ty mi kiedy aniołki będzie można zamawiać? :) wystawiasz na allegro? Mówię Ci, zejdą jak świeże bułeczki... tylko nie przesadź z ceną ;) ja bym siostrze na mikołajki zamówiła :) 🌻 Usia jołki połki to już połówkowe? Masakra jak ten czas leci! :) gratuluję z powodu ślubu :) no i szkoda tej Twojej teściowej :( 🌻 Jovanko a jak Twoja mama się czuje? chodzi na jakaś rehabilitację? 🌻 Paola Słoneczko to w jakiej Ty branży teraz pracujesz? Bo chyba gdzies przeoczyłam :) 🌻 Laski właśnie, myślałyście już nad prezentami świątecznymi? :) jakby nie patrzeć już bliżej niż dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Olala filmik rewelka, oglądałam jak zahipnotyzowana i z uśmiechem na twarzy :) Moja Domcia też się miele ale nie do tego stopnia :) 🌻 Kasiaa jak to dobrze że z Maleństwem jest wszystko ok. Mam nadzieje że Twój mężczyzna zdąży wrócić na czas i będzie przy narodzinach syna :) no i mobilizuj się i jedźcie na jutrzejsze zakupy, chociaż jedno miej z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa dwie dzis kupione choinki dzis chwile staly i sie swiecily oparte o sciane :) Moi rodzice od kilku lat zywe maja i zawsze ten zapach jest boski :) & Olala ja bym rozstawila zeby tak jak dziewczyny mowia troszke wywietrzalo bo kazde nowe meble czuc nowoscia, swiezoscia a ja dodtakowo tak jak Stymulowana bede chciala zeby moj kot sie przyzwyczail ;) & Mackowa co do prezentow to my dzis wlasnie kupilismy dwa prezenty dla mam :) w piatek jedziemy do auchana kupic bratanicy P. prezent bo jest od piatku promocja, szczoteczka oral-b, ona prawie wszystko ma a kombinowac z prezenami strasznie nie lubimy a takiej szczoteczki jak sie orientuje nie ma, a ona tez pannica i wybredna po mamusi ;) bo szwagierce zielonego pojecia nie mam co kupic, zawsze z prezentow sie zachwyca a nigdy nie widzialam ze to co uzywala.. a w auchanie tez i fajne zestawy prezentowe sa, my mamom kupilismy z maybeline zestawy, tesciowej zestaw: baza pod lakier zeby paznokcie sie nie niszczyly i nie zolkly, utrwalacz lakieru i w tym jest tez krem do rak z garniera, a mojej mamie zestaw: tusz do rzes i kredka do oczu. I kazdy z tych zestawow kosztowal 18,99 ;) P. chce bratu kupic lewarek, wiec pozostaje nam tylko szawgierka, moi dwaj bracia i dziewczyna jednego, tesc i moj tata. Prezen dla siebie w tym roku odpuszczamy, jedynie bardzo drobny upominek, tak ustalilismy :) My spedzamy wigilie u obu i dlatego tyle musimy kupic ale nie wyobrazam sobie inaczej, bo np tesciowa robi rybionke a zas moja mama barszczyk czerwony i nie wyobrazam sobie wigilii bez obu tych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala jak slodko :) sie wypychala :) & Mackowa oryginalne zdjecie :) ja bym chociaz tyle sniegu chciala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka, Stymulowana macie racje :) ja już chciałabym teraz ale żemamy jeden pokój poczekam do grudnia.. xxxxx Kasiaa12 może z tą Hiszpanią nie będzie tak źle i mąż szybko wróci.. Zakupy sięWam udadzą, z dzidzią wszystko ok więc uśmiech na buźke i czekamy razem z Tobą :) xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa czyli rosołek możesz jeść do woli :) super :D Moje swędzenie odpuściło jak brałam proszki,odstawiłam bo myślałam że przeszło ale to był zły pomysł. Znowu to samo i od razu jak pierwszy raz zaswędziało powróciłam do łykania leków.Jutro jade na badanie krwi więc za tydzień w piątek na wizycie okaże sięczy wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Lenka ruszała się tak jeszcze tydzień temu. A teraz.. tylko się rozpycha więc ciesze się że udało mi sięnagrać chociaż jeden taki filmik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxxx Wracam do prasowania tych lilipucich ciuszków :) zrobiłam sobie przerwe ale koniec tego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Olala a moge Ci jeszcze podrzucić ubranka Domci? ;) ja nie mam sił stać bo kręgosłup mi rypie a na siedząco nie umiem po prostu ;) A jeść mogę wszystko i rosołek i inne smakowitości :) Oby wyniki krwi były w normie :) 🌻 Nessaja a może szwagierce po prostu karte upominkową na jakąś tam kwote do Rossmana czy Empiku i niech sobie sama coś kupi :) ja w tym roku właśnie dla szwagra i szwagierki taki prezent zrobie bo w tamtym roku kupiliśmy im zestaw kosmetyków i nie wiem czy się spodobał czy nie. A tak sami sobie coś wybiorą a jak nie sobie to swym dzieciom :) 🌻 Alaa jak się czujesz przed wizytą? :) stres już duży? podziel się nim ze mną to będzie Ci łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa juz tez o tym myslalam tylko wlasnie zastanawialam sie czy bedzie to dobry pomysl. Ale chyba wlasnie tak zrobimy jesli nic innego nie upatrzymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mackowa, w MONOPOLOWYM :D AHAHAHA PAOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja wiesz myślę że to najrozsądniejsze będzie, przynajmniej będziesz miała pewność że szwagierka skorzysta o ile nie zapomni o tej karcie jako i ja kiedyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stresuję się jutrzejrzą wizytą mojej mamy u gastrologa. Jestem bardzo niecierpliwa. Ciekawa jestem jest, co jej lekarz powie.. Tak bym chciała, żeby nowe lepsze leki jej wypisał. Będę czekać na telefon od mamy z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa z miłą chęcią ciocia poprasuje lilipucie ciuszki Domiceli tylko dzisiaj już pada na ryjek :) My w tym roku kupujemy prezenty chrześniakom i rodzicom.. co roku kupowaliśmy wszystkim ale teraz priorytetem jest Lenka :) Mam trzech braci i siostre, kazdy ma rodzine u P na Wigilii tez jest dosyć dużo osob więc nie damy rady :/ chociaż zawsze lubiłam obdarowywać innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Od wczoraj mnie tu nie było. Dziś rano jakoś nie bardzo miałam czas aby zajrzeć :( Ale teraz jestem i nadrabiam :) Dzień mi w sumie jakoś minął :) Dziś z moim M zastanawialismy się wstępnie nad imionami dla chlopaczka i dziewuszki :) Wstepnie synek to będzie Alexander (Alex), a dziewczynka Maya (Maja) :) Ale to takie wstępne :) Mi się Nadia jeszcze podoba ale M stwierdził ze tak Rosją mu zajezdza :P hehehe. Dla chlopczyka typujemy jeszcze Olaf :) Może Max ;) Dla dziewczynki myślę jeszcze nad Sophia (Zosia) i Emma? Ale to się jeszcze zobaczy :) Xx Nessaja moje mdłości występują juz rzadziej ale jednak jeszcze się pojawiają :) Np wczoraj wieczorem myslalam ze w łóżku pawia puszcze ale obeszło się bez. Dziś w dzień tak mnie chwile mdlilo ale jak wody się napilam to odpuscilo :) Co do brzuszna to wyglądał jakbym w 4-5 miesiącu ciąży była :) Trochę tluszczyk, trochę rosnącą dzidzia i odstaje brzusio :) A jak u Ciebie mdłości? Jak samopoczucie? Dalej tak dużo Spisz? :) Xx AdaAdelajda trzymam mocno kciuki abyś zobaczyła 2 kreseczki ;) Xx Dziewczyny tak o tych fryzjerach piszecie i ja tez mam chęć wybrać się i cos z włosami zrobić :) Ale ja to raczej tylko ścięcie. Czarne włosy tez kiedyś miałam. Kolor sam schodzi kochane :) :) Dwa lata nie farbowalam włosów :) odrosty mega miałam :) Wyglądało to beznadziejnie ale nie chciałam serwować moim cienkim wlosom dekoloryzacji. Scinalam włosy co jakiś czas i odrost znikał aż w końcu się go pozbylam. Teraz tez juz zaprzestalam farbowania włosów. Juz chyba rok nie farbuje. Teraz tylko scinam :) Xx Zoneczka no prezent będzie jedyny w swoim rodzaju :) Ja tez za siostre trzymam kciuki :) Juz niedługo będą startować. Kończy juz krwawic i zaczynaja na nowo :) Xx Darka kochana cieszę się bardzo ze juz do domciu :) Nie ma tonja w domu ;) Ucaluj Alanka od ciotki :) Xx Stymulowana u nas o poprzedniej ciąży wiedziała moja mama, tesciowa, brat M, moj brat i znajomi tutaj. Jak poronilam to musialam do mamy zadzwonić i jej powiedzieć. Teściowej powiedział M. No ale mama po wiedziałam siostrze ze w ogóle w ciąży byłam itd i teraz jakoś tak milcze :) Choc znajomi dookoła nas wiedza :) Siostra tez by juz wiedziała gdyby u niej było wszystko ok :) Mam nadzieje ze donswiat wytrzymał :) W sumie juz nie dużo mi zostało :) Xx Parcia dziś w pracy byłam tylko na 5 godzin także jakoś poszło :) Hormonki się uspokoily :) cale szczęście :) Xx Jovanka wiem co czujesz z tym postem który się skasował. Miałam podobnie ostatnio i myslalam ze wyjde z siebie i stane obok! Xx Paola za dużo UK by stracilo jakby z uni wyszli :) Głową do gory :) Dobrze będzie :) Xx Kasia12 cieszę się ze po ktg wszystko dobrze ;) to najważniejsze. Ciągnik jutro swojego męża zamawiać meble bo nie ma na co czekać. Xx Mackowa jak ja się cieszę ze nie masz cukrzycy a tym samym nie musisz diety stosować. Możesz jesc na co masz ochotę :) Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelinka Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** tp 16.08.2014 Izulinka7*******24*********13cs****1dz****** *tp 15.11.2014 CIĘŻARÓWKI serduszko.gif Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 goscdarka *****25*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 Agniesai88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 07.06.2 015 nessaja********22**********5cs********1dz*******tp 02.06.2015 STARACZKI 2014/2015 kwiatek.gif asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@29.10.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@04.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucilam tabelke dla przypomnienia i myslalam przy okazji zmienić u siebie taki mały szczegół :) No boksie cholera postarzalam o rok :P Xx Pita trzymam kciuki za pomyślną wizytę dla mamy :) Mam nadzieje ze przepisze jej nowe leki i ze zaczną działać :) Napisz nam jutromjak będziesz miała wieści od mamy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Iza ale ze to dzis sie postarzalas? Osz Ty co sie nie chwalisz? :-) wszystkiego najlepszego kochana, zdrowia dla Ciebie i dzieciatka, lekkiego porodu, spelnienia marzen i milosci do grobowej deski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa - no diagnoza, ze cukrzycy brak REWELACJA!!! Cieszę się przegromnie:). I świąteczne przysmaki mogą się już do Ciebie wdzięczyć;). Dziękuję Ci za takie miłe ostatnio - to strasznie miłe co napisałaś:). :* I śnieg miaaaaaaaaaałaaaaaaaaaaaś!!! Szok! Też chcę! _nessaja_ - powiem Ci, że nawet nie pomyślałam o Mikołaju w kwestii Kacperka! Teraz to mi dałaś do myślenia... Kurczę, a on nie jest za malutki jeszcze?... I tak nic nie skuma, no ale może? Pomyślę, pomyślę;). Brzoskwinko - zaraz wyślę listę dokumentów do becikowego:* Co do aloesu to położna w szkole rodzenia mówiła nam, że bardzo często uczula, więc lepiej jest tego unikać. No i oczywiście ta substancja aloesowa nawet koło aloesu nie leżała, jest uzyskiwana sztucznie, dlatego takie są z nią cyrki. No ale może Wikusia nie będzie uczulona? Chusteczek nie kupuj z aloesem, ale Pampersy jak już masz to zostaw, zakładaj i obserwuj skórę małej: uczulenie na to coś objawia się równomiernymi paskami (mocno różowymi) wokół talii niemowlęcia. Jeśli takowe zauważysz - zmień pieluszki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×