Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Mamaniemama dobrze, ze jestes. Martwilysmy sie o Ciebie :* ciesze sie, ze u Was wszystko wporzadku:) mam duuzo ubranek z rozm 56 i 62 ale wiekszosc 62. No i znajdzie sie kilka z 68. Prawie wszystkie dostalismy od mojej siostry i od siostry meza. Dogadalismy sie z P ze przed swietami kacik dla Lenki bedzie gotowy :) Co do swiat to i ja uwielbiam ich magie :) dzisiaj przy robieniu slodkosci moj maz zazartowal sobie ze mnie i zapytal sie czy wlaczyc mi koledy :) jeszcze z tym poczekam :D xxxxx Mackowa slodki brzuchalek :) Ja dzisiaj uslyszalam od swojej fryzjerki ze w koncu moj mi rosnie :) zasmialam sie ze dziwnie byloby gdybym pod koniec ciazy miala nadal plaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana jak po wizycie??? Pytalas o te wody? Ja codziennie uzywam wkladek bo caly czas cos ze mnie leci.. i nie jest to sluz tylko tak jakby woda.. np ostatnio byla taka sytuacja przy prasowaniu. Stoje i poczulam jakbym normalnie sikala. Powiedzialam mezowi ze gdyby to byl koniec grudnia albo poczatek stycznia to juz wiozlby mnie do lekarza. Zapytam sie swojego ginekologa czy to normalne. Bo do tej pory sie nie martwilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Sara blizej niz na Śląsk bedziesz miala do Białegostoku w razie czego, tu klinika Bocian jest :-) ja dzieki lekarzowi z Bociana wlasnie jestem w ciazy :-) ale miejmy nadzieje ze taka wizyta nie bedzie Ci potrzebna :-) &&&&&& Kasiaa badz dobrej mysli, sama sie domagaj antybiotyku jak juz trafisz do szpitala. Twoja lekarka w tym szpitalu nie przyjmuje? &&&&&& Mamaniemama kurcze ale zes nam a przynajmniej mi strachu napedzila. Na serio martwilam sie o Ciebie ale ciesze sie bardzo ze jest wszystko dobrze :-) uwazaj na siebie, nie poslizgnij w czasie spaceru do pracy i przede wszystkim odzywaj czesciej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovanka mój synek w pierwsze Jego świeta miał roczek i choinka przetrwała :) na 2 latka też :) i myślę,że w te 3 jego święta też będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdaAdelajda - jeśli chodzi o szukanie pracy to ja zawsze wychodziłam z założenia, że robienie tego poprzez wysyłanie CV i czekanie na telefon jest jak by nie patrzeć dość bierną postawą. Tylko proszę, zebyś się na mnie nie obraziła, bo to nic osobistego przecież. Niestety, nie będzie tak, że któregoś pięknego dnia ktoś zapuka do Twych drzwi i powie: "Tak długo na panią czekaliśmy...". Samo szukanie pracy to już jest kawał roboty. Uważam, że po wysłaniu CV należy odczekać kilka dni, żeby dać czas pracodawcy na zapoznanie się z Twoim profilem i zadzwonić tam, upewnić się, że dokument dotarł, ze ktoś go widział. (No bo jaką masz gwarancję?) Albo pojechać. Każde takie działanie jest odbierane jako żywe zainteresowanie ofertą, a to bywa plusem większym niż doświadczenie czy wykształcenie. Oczywiście zdaję sobie sprawę, ze nie do każdego miejsca możesz dotrzeć osobiście, ale jeśli i tak siedzisz w domu to warto czasem poświęcić te kilka złotych na bilet i pojechać czy przejść się nawet tu i tam. Chyba że w ofercie jest wyraźnie zaznaczone, ze kontaktują się z delikwentem wyłącznie mailowo albo telefonicznie. Szukając kiedyś pracy, nigdy, ale to przenigdy nie przejmowałam się, że chcą przyjąć wyłącznie osobę z doświadczeniem. Brakowało mi go? No i co. Miałam inne atuty. Mówiłam, ze chcę się wszystkiego nauczyć, ze szybko i chętnie się uczę. I (na studiach jeszcze) dostałam pracę w sklepie zoologicznym - szukali osób wcześniej pracujących jeśli nie w tej branży to chociaż w jakimś sklepie. Ja w życiu nawet bułki nie sprzedałam. I przyjęli mnie na dzień próbny oraz drugą dziewczynę (pracowała wcześniej w warzywniaku). Potem (już jako pracownik) gadałam z szefem tak na luzie i spytałam czemu wybrał mnie. Powiedział, że ja cały swój próbny dzień spędziłam na czytaniu opakowań karm dla chomików, fretek, rybek, a po kilku godzinach już wiedziałam mniej więcej gdzie co leży i starałam się nawet doradzać klientom. Widział to na kamerach. Tamta dziewczyna siedziała za ladą i jak nie wiedziała gdzie coś leży, dzwoniła do niego i pytała. A że nie umiałam przez 2 bite tygodnie zrobić pod koniec dnia raportu na kasie fiskalnej i szef musiał codziennie przyjeżdżać, zeby mi pokazywać?;) Nieważne, bo chciałam i się starałam. Podobnie było z pracą w biurze, w którym jestem zatrudniona do dziś. Szukali kogoś z biegłą znajomością angielskiego i rosyjskiego (spoko) oraz ze znajomością programu Subiekt (do obsługi małych i średnich przedsiębiorstw). Że co? No kosmos jak spojrzałam. Ale powiedziałam mu: "Panu też kiedyś ktoś to musiał wytłumaczyć, prawda? Proszę mi wytłumaczyć, a ja zrobię wszystko, zeby w niedługim czasie spełniać kryteria w zamieszczonej przez pana ofercie pracy." Nie każdy daje szansę, to też wiem, ale trzeba być upartym i walczyć. Kolejna sprawa: wiesz, ze przeciętny pracodawca poświęca 20 SEKUND na przejrzenie CV??? Masakra, dlatego musi ono być tak skonstruowane, zeby czytający dostał o Tobie jak najwięcej informacji, zeby były one dobrze ujęte, zeby zatrzymał na czymś wzrok. Dobre CV (nie z mnóstwem ukończonych szkół i kursów) to połowa sukcesu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdzielę, jeśli chodzi o odpisywanie jestem na pierwszym poście 644 strony... Bosz... A tu mężu pędzi z roboty, w kuchni czeka upieczona noga kurczaka i woła mnie coraz głośniej, prysznic nie wzięty, trochę jeszcze do pozmywania zostało, matkoooo! Laseczki kochane moje jedyne! Może jeszcze uda mi się dziś coś skrobnąć, a jak nie to jutro po południu:). Kocham Was tak straszliwie, że to się w pale nie mieści! Spadam zeżryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) na początek o wodach, oczywiście nie są to wody tylko wydzielina i jest to normalne. Wód ma Oli tyle ile powinien mieć:) Waży 2 kg i odwrócił się główką w dół i lekarz powiedział, że jest dość nisko, ale nie za nisko więc 2 styczeń nadal aktualny:) Ból kręgosłupa, bioder i moja kulejąca noga to wszystko jest normlane no i trzeba się przemęczyć:) Brzoskiwnko w szkole rodzenia mówili, że bóle porodowe to takie które są od góry brzucha w dół, a te wszytskie inne skurcze to ćwicząca macica albo od kręgosłupa. Najlepiej wziąć wtedy kąpiel w wannie i jeżeli po kąpieli bóle będą co ok 7 min to sru do szpitala Jovanko właśnie mam te bella mama a majty też mam jakieś, zaraz sprawdzę jakie, mam nadzieję, że nie będzie to fizelina!;) Maćkowa Twój brzuś jest malutki o rety to się Domcia wie jak wkładać żeby mamie skóry nie naciągnąć:) dziewczyny w superpharm jest prpmocja na dermokosmetyki -30% + dodatkowe 10% z kartą lifestyle co daje Nam balsam palmers za 17 zł!!! Ala jaka tam kruszyna, się u doktorka okazało że to już 12 kg na + Jovanko gry na PS4 hmmm... cóż mogę powiedzieć, mój D właśnie zakupił GTA iiiiiii cieszę się bo to jest gra którą i ja lubię i gram w nią od dzieciństwa czy tam młodzieńczych lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Dziewczyny ja dopiero teraz zajarzylam ze w styczniu aż 6 was rodzi :) Patrzylam po kolei która kiedy rodzi i naliczylam 6 ma styczeń :) Ale emocjonujący styczeń nam się na forum zapowiada :) W tabelce by trzeba było Nessaje jeszcze przede mnie wrzucić bo wczesniej będzie rodziła niż ja ;) Xx Angelus zdrowia dla malutkiej życzę :) A dla Ciebie siły :) Xx Kochane ja tez uwielbiam święta :) Dlatego mam dużo łańcuchów, jakiś koralikow , gwiazdek i innych d**ereli którymi ozdabiam mieszkaniem :) Na poręczy na gore uwielbiam jakiś łańcuch, najlepiej czerwony i lampki :) I tak to później święci :) Na choince tez zawsze co najmniej 2 komplety lampek żeby się cudnie święciła i jakiś świąteczny obrus na stole tez musi być :) Ależ się rozmarzylam :) Xx Ja dzisiaj przesadzilam trochę w pracy i mnie brzuch bolal i delikatne skurcze miałam. Wzielam nospe i póki co mi odpuscilo. IDE zaraz leżeć do wyrka ;) Xx Eweelka kochana ja wierze ze Wam się uda :) :* Xx Agniesia kochana współczucie Ci :( Ja jakiś czas temu tez latalam z katarem, kaszlem :( Rozumiem co czujesz. Kuruj się szybciutko. A mleko z czosnkiem pijesz?? Xx Brzoskwinka kochana ja nawet nie mam pojęcia jak Ci opisać te skurcze :( Wrócę do przykrych dla Ciebie wspomnień :( Czy przy poronieniu miałas takie mocne "ściskanie" jakby macicy?? Tak jakby ktoś tam siedział w środku i sciskal Ci w środku? Były te skurczendosc mocne ale trwały krótko. Cos podobnego są te skurcze przepowiadajace. Mogą być bardzo bolace (takie miała moja znajoma i była pewna ze to juz są te wlasciwe bo tak bolalo), albo delikatne. A może być tak ze przy bólach przepowiadajacych będzie Cie bolalo jak na zwykłą @. Także różnie to może być, ale ja myślę ze jako ciężarną będziesz mogla je rozpoznać :) Xx Mamuska pelna gęba cudna historia :) Na koniec jak przeczytała ze ponownie jesteś w ciąży to Leszka mi się zakrecila w oku :) Możliwe ze to moje hormony teraz tak działają :) Cieszę sie ze udało Ci się i masz juz jedno male szczęście a teraz drugie w drodze. Jesteś przykładem na to ze cuda się zdarzają :) Wszystkiego dobrego zycze Twojej rodzinie :) Xx Pita nawet nie wiesz jak bardzo ucieszyly mnie wieści o lepszym samopoczuciu Twoje mamy :) Bardzo się cieszę ze przyjedzie do Ciebie :) Kochana aby tak dalej :) Zdrowia dla mamy :) I pisz nam tu wszystko :) Xx Paola ten 20.12 to tak na wszelki wypadek :) Jutro Zairze na maila i zobacze efekt dekoloryzacji :) Xx Kasia12 kurcze znowu cos :( A to nie paciorkowiec przypadkiem? Czekamy z Toba do następnej wizyty :) Xx EJ a co z Asik?? Sporo jej u nas nie było?:( Xx Paola no i Mackowa juz poprawiła blad ;) Xx Sara super ze się do naszej tabelki wpisalas :) Xx Kasia12 a co to jest GBS? Ja mam juz 6 letnie dziecko ale czasami mam wrażenie jakby z innej planety była jak o czymś piszecie? Czasami nie mam pojęcia co to?! Tak jak teraz. Xx Jovanka wyżej wspomnialam właśnie o Nessaji w tabelce :) Ostatnio Kuba do mnie mówi ze chce juz mieć miałam dzidzia w domu. Wiec mowie do niego ze przecież dzidzia musi być najpierw w brzuszny a później bardzo długo tam siedzieć i rosnąć. A Kuba do mnie "a czy ta dzidzia juz jest w drodze?". No wiec pytam gdzie w drodze? A Kuba " no w drodze do Twojego brzucha?". Wiec powiedzialam mu ze jest juz w drodze ;) I później w domu pytalismy go co by powiedział jakby chłopczyk miał na imię Alex? Stanął, zaczął intensywnie myslec i w końcu mowi "no spoko.podoba mi się. Moze być". A dla dziewczynki wtedy nie mogliśmy wymyslec :) Ale właśnie to on ostatecznie będzie decydował o imieniu :) Podamy mu po dwa dla chłopca i dziewczynki i niech decyduje :) Będzie miał satysfakcję ze pomagał w wyborze imienia :) Zdjęcie brzuchola wrzuce Wam jutro :) Dziękuje kochana za życzenia :) No mojej 30stki jeszcze nie słyszę ale tez pewnie zacznie dawać o sobie znać :) Xx Jakąś stara tabelka się pojawiła bo Stymulowana miała na 2 stycznia juz w tabelce?! Xx Zaraz poszukam tamtej i wrzuce :) Ja mi się tomuda na tablecie :) Xx Mamaniemama fajnie ze jesteś :) No będzie niespodzianka na święta :) W UK z tymi kekarzami to masakra :( Tutaj żeby ,z dzieckiem do specjalisty iść to trzeba się wyklocic z lekarzem ogólnym o skierowanie. Sami z siebie nie dadzą! Tu jest cyrk, nic więcej. Witaminki biorę dla kobiet ciezarnych w których jest również kwas foliowy i cala reszta witamin :) Po niedzieli jade zobaczyć się z położna i na USG - wreszcie!! Dziekuje za życzenia :) U Ciebie juz prawie połówkowe? Kiedy ten czas zlecial?! Xx Dobra ruszał w poszukiwaniu tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA85 2014.11.19 MAMUSIE serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** tp 16.08.2014 Izulinka7*******24*********13cs****1dz****** *tp 15.11.2014 CIĘŻARÓWKI serduszko.gif Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 goscdarka *****25*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 02.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 Agniesai88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 02.06.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 07.06.2 015 STARACZKI 2014/2015 kwiatek.gif asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11.2014 Sara__ ___________33______40cs______2dz_____@22.11.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@04.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Paola1801________22_______11cs______1dz_____@XX.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos się rozjechala ta tabelka :( Spróbuje jeszcze raz :) Xxxx MAMUSIE serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelinka Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** tp 16.08.2014 Izulinka7*******24*********13cs****1dz****** *tp 15.11.2014 CIĘŻARÓWKI serduszko.gif Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 goscdarka *****25*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 02.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 Agniesai88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 02.06.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 07.06.2015 STARACZKI 2014/2015 kwiatek.gif asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11.2014 Sara__ ___________33______40cs______2dz_____@22.11.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@04.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Paola1801___ _____22_______11cs______1dz_____@XX.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana ale ty filogranowa dziewczynka wiec 12+nie widać. :) Ja właśnie czułam o szkołach rodzenia w moim mieście. Czas się gdzieś zapisać niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie wszystko z tabelka poprawilam. Paola, Nessaja, Sarę wyzej datowo ustawilam, Stymulowana poprawilam ale zapomnialam Darke i Izulinka na gore wrzucić. Mackowa to zrobiła ale inne były źle wpisane. Jakby którąś mogła skopiować moja tabelke i przerzucić Darke i Izulinka wyżej to była bym wdzięczna :) Ja się zmywam ;) Xxx Stymulowana dobrze ze to nie wody :) Kawał chlopa juz z Waszego Olisia :) Bardzo się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
A ja tez zostslam sama na week bo mój wyjechał do zakopanego ze swoja drużyna na zakończenie sezonu ... Nesssaja miej na niego oko jak go spotkasz hehe ;) ... Jak możecie to poprawcie mi termin porodu na 22.12 i jestem z Tomaszowa Maz. ;) ... Mamaniemama koniecznie popraw nick bo juz nie aktualny , dobrze ze dzidzia rośnie bez problemu .... :) ... Kasia12 wszystko będzie dobrze i nie martwimy się :* ... Pita oby mama czuła cały czas poprawę i w końcu wyzdrowiała ... Dziewczyny wg te wasze historie SA niesamowite i potrafią wywołać iskierke nadzieji nawet w beznadziejnych sytuacjach :) sama znam parę która była w pełni zdrowa i nie mogła mieć dzieci i po 14 latach małżeństwa zaczęli myśleć o adopcji po czym ta kobieta zaszła w ciaze i to bliźniacza :) dziewczyny w tej chwili SA zdrowymi dwulatkami ;) ... Cos jeszcze miałam komuś napisać ale oczywiście juz nie pamiętam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JovankaJo- o matko! dziękuję za tak wyczerpującą wypowiedź. No co Ty...ja nie z takich obrażalskich. Dziękuję za mnóstwo rad i powiem Ci, że dodałaś mi energii do działania! Jeżeli chodzi o dotarcie CV do pracodawcy- to dostaję mejle zwrotne z informacją, że dotarły :). Wiadomo...idąc ulicą zwyczajnie zwracam uwagę na rozwieszone ogłoszenia (gdy wiszą)...ale z drugiej strony ludzie żyją teraz internetem i wszystko znajduje się właśnie tutaj. A szczerze Ci powiem, że jak widzę ogłoszenia, gdzie nie spełniam kryteriów (np obsługa jakiegoś programu, min. 5 lat doświadczenia)...to ręce mi opadają i nie wysyłam, gdyż ich nie spełniam. Jeszcze raz dziękuję za dodanie energii do działania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
No to poprawiam ;) MAMUSIE 😍 Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*********14.11.2014********Alan CIĘŻARÓWKI 😍 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******** tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz********* tp 22.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz******** tp 02.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 02.06.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 07.06.2015 STARACZKI 2014/2015 🌻 asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11.2014 Sara__ ___________33______40cs______2dz_____@22.11.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@04.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Paola1801________22_______11cs______1dz_____@ XX.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa - jak z płynami? Pijesz?;) Kaasik89 - właśnie się zastanawiałam kiedyś o co cho z pocztą, bo mi też często zamula. Jak otwieram zdjęcia to bywa, że zawiesza się tak, że potem nawet nie mogę go zamknąć. A filmu nie możesz otworzyć, bo chyba nie masz programu do odtwarzania filmów. Ja Ci to mówię - samozwańczy informatyk!:P Pita - cudownie, że mama trafiła do takiego lekarza. Ha! Jednak Ktoś nad nią czuwa, mówię Ci!:) I napisz koniecznie jak po wizycie.:) Eweelka - masz o co walczyć. Patrz codziennie na swoją córkę i powtarzaj to sobie ile trzeba:* Jesteśmy tu i Cię wspieramy z całych sił:*:*:* Kasiaa12 - jak samopoczucie? Smutasz się czy cieszysz raczej, ze mebelki jutro odbierasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdaAdelajda - no jesteś mi teraz nie po drodze;), bo analizuję posty z 644 strony, ale powiem Ci tak: trafiłaś na z***biaszcze forum, gdzie spotkasz się z zainteresowaniem odnośnie każdego problemu jaki poruszysz:* Pisz zawsze o wszystkim, pamiętaj!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko spoko co do tabelki;p A wlosy to siedxislam 5.5 h bo poprawiali mi. Masakra. A co wygladaja jakbym sama robila?.. Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa nie wiem czy ona tam przyjmuje. niby ją tam znają w szpitalu. ostatnio jak byłam w szpitalu jak mnie z jednego odesłali to jakas położna powiedziała ze to wstyd ze mnie odesłali do niech skora moja ma tam dyżury czasami. ale jak sie innych jej pacjentek pytałam to mówiły ze ona w szpitalu raczej nie pracuje... wiec ja juz sama nie wiem... nawet jesli by przyjmowała to nie weim czy ona wtedy bedzie. w tym tyg nie przyjmuje w tym gabinecie co do niej chodze. pewnie ma urlop albo cos... xxxx iza z tego co wyczytałam to jest ten paciorkowiec... miałam trzy stany zapalne które leczyłam antybiotykiem i teraz jeszcze to;// xxxx jovanko humor taki sobie:( zostałam sama :(:( moj miał zadzwonic do tych od mebli ze je bierzemy ale nie miał czasu tego zrobic bo jak go ładowali musiał samochód ogarniac w srodku i w miedzy czasie pilnowac zaladunku. nawet długo z nim nie rozmawiałam. bo chyba łącznie ok 5 minut. po meble pojade z bratem bo raczej sama nie dam rady ich wnieśc do domu jak juz je kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko no wmuszam w siebie te wplyny wmuszam. Wczoraj mój Łpierwdzy raz poczuł kopniaczka ja w sumie też delikatny był ale dało się wyczuć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
MAMUSIE serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*********14.11.2014********Alan CIĘŻARÓWKI serduszko.gif kasiaa12*******23**********?cs********1dz******** tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz********* tp 22.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz******** tp 02.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs********2dz*******tp 28.04.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 02.06.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 07.06.2015 STARACZKI 2014/2015 kwiatek.gif asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11.2014 Sara__ ___________33______40cs______2dz_____@22.11.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@04.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Paola1801________22_______11cs______1dz_____@ XX.12.2014 nie wiem czy dobrze wyszło ale dopisałam się do tabelki :) Dzień dobry wszystkim w kolejny zimowy poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara- już wiem, o Tobie zapomniałam, przepraszam. Przede wszystkim witaj :) ja przez jakiś czas miałam pauzę a w międzyczasie Ty się pojawiłaś. Sporo przeszłaś, ale skoro "jakimś cudem" udało się 6 lat temu (jeśli dobrze pamiętam) to i teraz musi się udać. Dzielna jesteś. Jakie to niesamowite, że jest tu tyle dziewczyn i każda ma jakąś wyjątkową historię. Dobrze, że tu dołączyłaś. Dziewczyny tu są Aniołami. Zawsze wiedzą co powiedzieć, by podtrzymać na duchu. Trzymam kciuki, żebyś i Ty wkrótce przeskoczyła ze staraczek do ciężarówek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia12 w szkole rodzenia mówili o paciorkowcu, że właśnie podają na niego antybiotyk tuż przed porodem, także nie powinnaś się marwtić:) Ala no to teraz Ci się Patryś rozkręci jak już dał tacie kopniaka:* Maćkowa Ty wiesz, że ja Ci ciągle chcę coś napisać i jak wchodze na forum to już nie pamiętam co;/ cholerka;/ a teraz kolejne z moich pytań: kiedy spakować torbę do szpitala?? miłego weekendu kochane baby:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaa12 - rozumiem Twój smutek:(. Ale wiesz - życie możesz spędzić albo na ciągłym skupianiu się na przeciwnościach losu i problemach (wtedy każdy dzień będzie szary, od ciągłego rozkminiania nic Ci się nie będzie chciało, przestaną Cię cieszyć ulubione zajęcia, programy w telewizji, dania, znajomi), albo na wynajdywaniu w tym życiu jakichś pozytywów. To nie jest trudne!:) Nie biję teraz do Ciebie, ale na przykład w moim mężu strasznie wkurza mnie to, że wszędzie dostrzega problemy, ciągle je wyolbrzymia, gada o nich bez przerwy, serio: robi z igły widły. I co on z tego życia potem będzie wspominał? Co opowie Kacperkowi? Przenieśli go z myjni koszy na pieczywo na piekarnię. Kilka dni łaził i narzekał. Współczuję mu, bo teraz pracuje po kilkanaście godzin, a nie po 8, często na nocki... Ale! Ale nie musi już wdychać pleśni i żrących środków chemicznych (w myjni jest non stop mokro i pleśń zżera nawet okna), nie pracuje już przy maszynie z wodą o temperaturze 70 stopni, a za nim nie ma otwartych drzwi zimą przy -15. Nie ma też całej dniówki przemoczonych butów. Ma sucho, ciepło i czysto. Od jakiegoś czasu psuł mu się laptop. Łaził po tym domu i narzekał - że muli, że nie może sobie spokojnie o piłce poczytać, że co teraz będzie... Boże, no jak co teraz będzie??? No trzeba to naprawić!!! On do mnie:" Ale gdzie? Wiadomo to na ile mi go zabiorą? A jak czegoś nie zauważą i pominą przy naprawie?" Jezus Maria, człowieku... Załatwiłam - właśnie pojechał go odebrać:).Zapomniał kupić biletu na pociąg, miesięcznego, to było z miesiąc temu. I dzwoni do mnie o 6 rano, żeby mi o tym powiedzieć, i smęci przez ten telefon, kwiczy, że mógł sobie napisać kartkę z przypomnieniem, że ja mogłam mu przypomniać. Tak, k****, w wiadomościach powinni dać taką informację se myślę. Mówię:" Kup teraz jednorazowy, a po pracy kupisz miesięczny. Weź zluzuj szorty, stary, poczytaj książkę w pociągu, kimnij się!" Jesteśmy w Urzędzie Skarbowym, potrzebujemy dokumenty do becikowego. Kolejka jak po mięso za komuny. Ten już stęka, że tak długo, że teraz to nie zdążymy na zakupy przed jego pracą, że trzeba było wyjechać wcześniej... Ludzie, trzymajcie mnie. Poszłam bez kolejki (wykorzystując swój poporodowy jeszcze brzuch jako nadal ciążowy) i po 5 minutach wyszliśmy z urzędu. Oczywiście to są drobiazgi i nie przyrównuję ich do Twojej sytuacji, bo rzeczywiście jest dużo bardziej skomplikowana, ale chcę Ci pokazać, że ciągłe myślenie o trudniejszych czy naprawdę trudnych sytuacjach w życiu sprawia, ze flaczejemy, robimy się przezroczyści... Kasiu, zobacz, zaraz utulisz w ramionach swoje najbardziej kosmiczne i niewyobrażalne szczęście, zostaniesz mamą - kimś, kto będzie dla tego szczęścia nieodzownym elementem życia przez kilka najbliższych lat, będziesz też przyjacielem i nauczycielem, będziesz WSZYSTKIM, bo chyba taka jest definicja słowa MAMA. :) Masz pod sercem zdrowe dziecko, sama też jesteś zdrowa, młoda. Tyle jeszcze przed Tobą wyzwań, nowych sytuacji, tyle trudnych stopni do pokonania... Wcale nie musisz być silna codziennie, za każdym razem. Coś Ty! Ale uśmiechnij się do siebie, popatrz wstecz i pomyśl o rzeczach, z których jesteś w życiu zadowolona, które Cię cieszą. Nawet jeśli miałby to być fakt, że robisz najlepszą ogórkową pod słońcem:). To działa, uwierz mi!:):* I uwierz w siebie, że dasz-dacie sobie radę ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana na to liczę :) Moja. Nowa dolegliwość która na chwile odpuscila... Jakby zakwas pod lewa łopatka dzizas codziennie jakiś ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola - kolor wyszedł bardzo fajny:) Podobasz mi się;) Jak sytuacja z @? Jest czy ni mo? Maćkowa - u nas wczoraj wieczorem pruszyło coś śniegopodobne, ale dziś już sucho:(. A jak bez śniegu nie jestem w stanie poczuć magii Świąt! Niech no co sypnie, nooo... Co do okien to ja też mam nieumyte. I to jest druga rzecz po prasowaniu, której szczerze nie znoszę robić:/ Znaczy się jak już się wezmę to spoko, nawet sobie myślę - i o co było taki raban robić, kobito, przecież schodzi wszystko raz dwa. Ale jak tu się wziąć?;) IZA - wstałaś już czy gnijesz jeszcze w łóżku?:P Wolne masz to pewnie gnijeeeesz...:) Karciaaa - pisałaś o pępku. Słuchaj, ja miałam to samo. Bolał i jeszcze miałam wrażenie, ze skóra wokół niego jest jakaś taka znieczulona. Spytałam mojego gina i powiedział, ze to normalne, bo ta skóra biedna napina się już do granic możliwości (dlatego boli), a przy tym naturalnie występują zaburzenia czucia (bo jakieś tam nerwy nerwiki są ponaciągane). Także luzik, wszystko w porzo:) Żoneczka - działałaś już coś z położną? Najlepiej chyba wybrać się do przychodni, w której jesteś zapisana. Jak się tam kiedyś zapisywałaś to w deklaracji masz wpisanego lekarza rodzinnego, położną i pielęgniarkę środowiskową chyba. Takie są przepisy. Albo sama ich wybrałaś, albo Ci wpisali - w każdym razie masz ich przydzielonych na pewno. Zadzwoń i zapytaj.:* A jak skurcze? Jak się czujesz?:* Stymulowana - ja do końca nie wiem jak to jest z tym pasem poporodowym. Można go nosić po cc, ale chyba nie od razu. Ja nie nosiłam, bo nie wyobrażałam sobie założyć na siebie czegoś jeszcze w te upały...;) Majtek weź sobie 5-6 sztuk. Lepiej przywieźć jedną parę z powrotem do domu niż obolałej działać przy Olisiu, a w razie braku jakiejś pary tłumaczyć mężowi co i gdzie ma kupić. Agniesia - lepiej Ci?:* Jak sytuacja na froncie? Brzoskwinka - ja też zostawiam pozapalane lampki choinkowe na noc! Ja też!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Karcia ja jestem w 30 tyg. Więc Mysle ze na skorcze za wcześnie. Noc spokojnie przespalam. Ooooo Jovanko wczoraj skorcze byly dwa chyba ale lekkie i po 30 sek przeszlo. A w nocy nic mnie nie obudziło więc musiało nie byc lub bardzo lekkie. A od rana narazie ok. Ogarniam powolutku pokoj. Wszystko powoli delikatnie robie. Ja do przychodni jestem zapisana daleko z tad gdzie aktualnie mieszkam drugi koniec miasta. Bo chwilowo mieszkam u meza w bloku rodzinnym. Będę musiała pogadać z moja gin we wtorek jak ona to widzi. Ooooo Kochane stan zero wczoraj zostal zakończony! :-) teraz w poniedziałek jadą ze ścianami w górę. Hurra. Pogoda narazie sie lituje w krakowie. Lekko rosilo ale tylko chwilę. A tak to sucho i plusowa temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka pełną gębą - ale historia, ja nie mogę:):):) Aż mi się teraz wszystko wydaje jeszcze piękniejsze, wiesz?:) Super, że nam o tym opowiedziałaś. No i w każdym Twoim słowie czuć ogromną radość i spełnienie:) Gratuluję synka i drugiego malucha w drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×