Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość goscdarka
tak piszecie o wadze to ja jako chudzinka tez cos skrobne... dwa dni przed porodem przy wzroscie 166 waga 65 kg a obecnie 55 :-( oby nizej nie spadlo :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana - to zapraszam do siebie w Sylwestra:) Będzie sałatka gyros:) hanuta123/roxipoxi/rapasta (bo to jak mniemam jedna i ta sama osoba) - no ja się nie znam za bardzo na tym od kiedy zaczyna być widoczny pęcherzyk ciążowy... Ale czekaj, to który byłby teraz u Ciebie tydzień? 6-ty, ale maleństwo miałoby tylko 4 tygodnie, więc chyba może nie być widać. No ale pewna nie jestem. W necie piszą, że pęcherzyk widać po 3 tygodniach od zapłodnienia, czyli w 5. tygodniu ciąży. Ale jak ja byłam wtedy na USG to też nic nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscdarka - oj, chudzinko Ty nasza:* Rzeczywiście, malutko Ciebie:( Ale nadrabiasz osobowością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stymulowana
jovanko do Częstochowy nie mam daleko:D Ty zrobisz sałatkę, ja przywiozę tort ur i będzie impreza:) rapasta, hanuta....U mnie w 4tc nie było widać pęcherzyka a chyba 3 dni później już był:) więc idź spokojnie na betę:) swoja drogą hanute tez bym zjadła:) darka alanek słodki oh:) ja przed ciążą 49 kg a teraz 62 heh:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko celebryta z, 9na przedzie dzizas. Nie wyglupiaj się :) :D Darka oja kurde z, 60 byłabym zadowolona. No nawet 67 byłoby ok a ta 9 mam nadzieje ze szybko zniknie. Noi gulaszyk na. Jutro gotowy z plackami będzie jak znalazł. Ależ pięknie sypie śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pisze tu jeszcze ta co to colę litrami piła co dnia a mleka zapowiedziała że nie ruszy? Zapomniałam jakiego miała Nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko hehe oj tak, swieta poszly w d**e ;) &&&& Dziewczyny pozdrowienia od Oli, zrobili Jej ktg i usg. Lenka niestety nie podrosla :( jutro ordynator podejmie decyzje co dalej. &&&& Jovanko rodzice zaprosili nas na sylwka do siebie ale nie usmiecha mi sie to za bardzo bo pomijajac fakt ze puchne jak balon to psa mi szkoda. Mieszkamy na odludziu co prawda ale mimo wszystko slychac tu i widac te wszystkie fajerwerki z miasta a on jak i chyba kazdy pies ich nie lubi. Szaleje na podworku i zazwyczaj zabieramy go wtedy do domu zeby nie stresowal sie niepotrzebnie. Maciek wpadl na pomysl zaprosic znajomych do nas ale to wiadomo, trzeba stac, przygotowywac. Wszystko spadloby na moja glowe bo on na noc do pracy jeszcze jutro jedzie i zanim wstanie we srode to poludnie bedzie. A jeszcze zakupy zrobic... najzwyczajniej mi sie nie chce. Wiec chyba spedzimy ten wieczor w domu, we dwojke plus pies w pizamach. O polnocy zlozymy se zyczenia i pojdziemy spac. To moj caly ambitny plan ;) &&&&& No tak, Wy se tu gadu gadu o jedzeniu a dzis praktycznie caly dzien zre! No non stop cos przezuwam :-) a o wage nawet nie pytajcie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jovanko dalismy dwa. mialo byc jedno ale moj stwierdzil ze dwa damy i dalismy. ja bylam przeciwna bo trzeba tego pilnowac w dokumentach. w urzedzie wymyslil ze damy dwa nazwiska. Moje i jego... Ale nie zgodzilam sie bo za duzn by bylo. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to juz wiem co u Oli. A Kasia to juz pewnie tuli dzidzie. A ja na Sylwia to nie mam pomysłu. Chyba pierwszy raz będziemy siedzieć w domu. Bo sił nie mam gdziekolwiek jechać. Zrobie jakaś sałatkę ogladne koncerty w tv. I pójdę spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rapasta nie stresuj sie za wczasu. Skoro 3 testy wyszly pozytywne to cos jest na rzeczy. Mozliwe ze do zaplodnienia doszlo pozniej, ze owulacja sie przesunela i dlatego pecherzyka jeszcze nie widac :-) rob ta bete i wszystko sie wyjasni :-) &&&& Wy tu tak piszecie o tych zdjeciach ze az se kanapke zrobie, do tego kakao, odpale kompa i poogladam :-) &&&& A Mamaniemama to chyba w gorach odpoczywa, tak mi sie cos wydaje ze miala po swietach jechac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
stymulowana to nie tylko ja chudzinka :-) tyle ze ja mam tak drobne kosci ze moje raczki to jak patyczki i nie widac po mnie tej wagi :-( szwagierka ma 54 i ten sam wzrost a jest tak zbudowana ze wyglada na taka co by z 5 kg lekko musiala zgubic :-P & jovanka co do alanka to skromniutko twierdze tak jak ty :-P wlasnie lulam nicponia na kolanach bo do spania cos nie bardzo mu sie spieszy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana - :) Aż sobie sprawdziłam co to jest ta hanuta;) Bez mięsa, więc odpada:P Mmmmmmmm... Knedle... Sama robisz?:) Alaa - :* Maćkowa - ojej, to przekaż Oli, że trzymamy za nią kciuki. Matko, namartwi się biedna, no:( A my z nią:( Czyli w Sylwestra nie tylko ja będę w piżamie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Czytam was od dluzszego czasu i jakos przestac mi trudno;) bo podswiadomie pewnie tego zwyczajnie nie chce . Dziewczynki czy moge prosic o te liste potrzebnych rzeczy do szpitala/ porodu? Bede wdzieczna a jak przyjdzie i na mnie czas to chetnie aktwnie do was dolacze i bede dzielic sie swoimi przezyciami.;) pozdrawiam serdecznie gosia. Moj e-mail. Gosik.20@interia. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaa12 - nie no, my też mamy dwa (Kacper Mateusz), ale nie podawałam do tabelki, bo jakoś tak każda mama podawała tylko jedno imię;) Żoneczka - czyli Ty też świętujesz w domciu:) No i super, zawsze to ktoś na forum się odezwie:) Maćkowa - a zrób se kanapek. W końcu kto ciężarnej zabroni?:P goscdarka - tylko wiesz, ja Ci tu nie słodzę, żeby nie było! On jest NAPRAWDĘ BARDZO PRZYSTOJNY!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuj***ardzo kochane za odpowiedz, myslalam ze jak sie wtrace tak w temat to nikt mi nie pomoze..... wg moich obliczen,to bylby 5 tydzien liczac od ost. @, ale owulacje wg testow mialam ok.22-25 dc, wiec byloby to ok 3 tc? nie wiem czy dobrze licze. dodam, ze objawy ciazowe mam typu: bol piersi, mdlosci, wymioty, odrzut od kawy, zgaga, czeste oddawanie moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a hanuta chetnie poczestuje, kto chce? jovanka jo a dla Ciebie coś z mieskiem sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka ja tez ręce i nogi jak patyki. Myslalam ze w ciazy przytyją ale gdzie tam, Wszytskie moje kg poszły w brzuch. Olala dobrze ze jestes w szpitalu i cały czas pod opieka lekarzy to najważniejsze!:) Jovanka hamują bez mięsa ale mmmm jaka pyszna: 2 wafelki a miedzy nimi czekolada z orzeszkami mniam no i zawsze mozna nia zagryźć kotleta:) wlasnie zjadlam kanapkę z szynka i hanute chętnie tez bym wciągnęła ale nie mam:( a knedle kupuje. Nie umiem tego robic poza tym moj maz nie lubi to szkoda zachodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu - już Ci wysyłam listę:) A dlaczego miałabyś do nas dołączyć dopiero jak Ci się uda? Dołączaj już teraz - będzie nam bardzo miło:) rapasta - ja Ci wyliczyłam 6-tydzień na kalkulatorze ciążowym, jako pierwszy dzień ostatniej @ podałam 22.11. i wyszło, ze to 6-ty tydzień:). Jeśli to ten tydzień to wszystkie objawy by się zgadzały, choć nie wiem czy zgaga występuje w tak wczesnej ciąży. Trzymam kciuki za jutrzejszą betę - a kiedy będziesz miała wyniki? To jak z mięskiem to poproszę! Hanutę z mięskiem zamiast słodkiego "wkładu";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
stymulowana to mamy tak samo hihi nie jestem sama :-D & dziewczyny a moj alan to dokladnie Alan Karol :-) & pogubilam sie czy ktoras tu jeszcze panna lecz moze przyda sie ta informacja ... jesli chcecie aby wasze malenstwa id razu po urodzeniu juz w szpitalu mialy nazwiska tatusiow to juz teraz mozecie isc do USC i spusac tzw protokol uznania dziecka poczetego a nienarodzonego... nic sie nie placi tyle ze musicie byc oboje , dowod osobisty i jesli urodziliscie sie w innym miescie niz skladacie oswiadczenie to wasze akty urodzenia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×