Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
a moze to ktoras z was tu teraz pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swego czasu zaczernione forumowiczki, zaatakowały biedna Pitrynke, dlatego iż użyła słowa "rozmnażać" :( pamietajcie nigdy nieuzywajcie tego słowa na tym forum, lincz murowany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gości Naprawdę macie satysfakcje z rozwalania tego forum?powiedzieliście swohje zdanie na nasz temat i ok, wiec po co drążycie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpisujcie na takie prowokacje i bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? To ja naprawdę tu do nikogo nic nie mam, serio! Ale na boga niech mi ktoś powie, jak można się zalogować jako Pita? :O :D :D Leze po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka675
Ja również staram się o dzieciątko. Cykle od 2 miesięcy wyregulowały mi się na 35 dni. Owulację miałam prawdopodobnie 27 lutego(wg.testu owulacyjnego ;) ). Dziś zrobiłam test-negatyw :(. Może to za wcześnie :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraczko a kiedy powinnas miec @? kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka675
W czwartek lub piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka675
Najbardziej intryguje mnie to że powiększyły mi się piersi, nie są jakoś szczególnie tkliwe ale nawet mój najmilszy zauważył że są większe, aż wylewają się ze stanika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... jeśli jeszcze tu jesteście, bo widzę że nadal atmosfera nieciekawa :( chciałam Wam tylko napisać, że robiłam kolejną betę i jak pierwszy wynik był 196, to teraz 4 dni później 1265, więc póki co rośnie, zobaczymy dalej... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaiza
Staraczka a zrób jeszcze test ale innej firmy o innej czułości:)jakiej firmy robiłaś? & Jestem dziewczynki i Was czytam,ale nic mi się nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire cudowna wiadomość:D Czyli wszystko idzie w dobrym kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka675
MalaIza zakupiłam testy z allegro (bladego pojęcia nie mam jakiej są czułości niestety ;) ) bo jestem z rodzaju tych niecierpliwych i bałam się że całą wypłate swoją i męża wymarnuje na testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraczka powtorz test ale z innej firmy. najlepiej kup w aptece. mozesz tez zrobic bete zeby miec pewnosc.##desire no to super wiadomosc.##malaiza jak po urodzinach?kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraczko jesli chodzi ci o ten czwartek i piatek co beda to za wczesno zrobilas. lepiej poczekac niz sie dolowac.kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka675
A gdybym powtórzyła jutro test o czułości 10 (Bobotest strumieniowy)?? Taki mąż przyniósł mi do domu teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dawno mnie tu nie było :( Siedziałam chyba ze 2 godziny i odpisywałam każdej i na koniec mnie wywaliło z przeglądarki :( Mega wkurzona jestem i na pewno już nie będę pisała od początku :( Sorki :( xx Powaliło się tu na tym forum przez gości :( Nie wiem czy zauważyłyście ale jeden post od Gościa był podpisany RAPASTA i nie wiem czy to rapasta powraca i pisze czy ktoś się za nią podszywa :( Szkoda że tak się tu porobiło i że jest tyle osób (gości) plujących jadem :( xx Desire serdecznie Ci gratuluję :) xx Wiolcia jak przygotowania do ślubu?? xx Margaret co u WAs? Mdłości przeszły? xx MAmaniemama już 8 miesiac?? Kurczę zleciało szybko :) xx Zdesperowana współczuję rozłaki z mężem :( Przechodziłam to samo ale na pewno dacie radę :) xx No i to chyba tyle :) z tego co pamiętam! Pisałam wcześniej o wiele wiecej ale..... U nas wszystko dobrze. Kupujemy powoli wszystko, szykujemy itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczko wydaje mi się że jest za wcześnie na test. Wstrzymaj sie jeszcze z testem do piątku. Ja wiem że ciężko jest wytrzymać ale postaraj się :) Testy mogą nie wyjść i będziesz się dołowała :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Poradzcie mi cos. Cykle mam co 28 dni średnio.Spoznia mi sie okres od piątku 06.03.Z mezem wspolzylismy rowniez w plodne dni. Zrobilam test w sobote(negatywny), dzisiaj(negatywny). A temperatura w pochwie wzrasta 37.4. Okresu nie ma jak nie ma, a to juz 31 dzien cyklu. Czy jest mozliwosc ze test jeszcze nic nie widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka675
Postaram się z całych sił :) jak jednak coś okażę się silniejsze niż ja , na pewno dam znać :D. Bardzo się cieszę że są tu takie kobietki jak ja, jakoś w grupie jest raźniej nawet się dołować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a moze przeniesiemy sie na inne forum? tutaj goscie co chwile beda pluc jadem. na tym drugim goscie nie moga pisac i na innym tez bez zalogowania nie napisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Jak fajnie, ze wrocilas! :) a przygotowania narazie w miejscu stoja bo jestesmy tu w uk, dopiero jak przylece do Polski to bede dopinac wszystko na ostatni guzik :) ale na spokojnie, wyrobimy sie ze wszystkim a jak nie bedzie czegos tam to tez nic sie nie stanie, najwazniejsze obraczki sala orkiestra sukienka ;) przygotowania do przyjecia maluszka bedziemy zaczynac dopiero jakos w polowie lipca jak juz znajdziemy nowe mieszkanie.. Xx Wiecie co w sobote w pracy dlugo stalam i teraz mnie boli prawa noga w okolicy kostki, mozliwe ze to jakies przeciazenie? Xx Desire Czyli wszystko jest w porzadku! Juz nie moge sie doczekac az napiszesz ze uslyszalas serduszko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdesperowana na byle ktore byle miec spokoj od tych natretnych gosci. moze byc wizaz moze byc m jak mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka675
Moim zdaniem gdziekolwiek byśmy się nie przeniosły to nic nie da. Jeśli ktoś chce hejtować to się 10 razy zaloguje żeby to robić na takim czy na innym forum :). Ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z godz.10:43 a co Ci ta Pita tak przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu Pitka mi nieprzeszkadza, nawet mi jej brakuje:P Nikt was nie hejtuje bez przesadyzmu:O piszemy sb tak samo jak wy, wy nas wyganiacie cały czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka675
Zrobiłam jednak test BoboTest o czułości 10. Jedna kreseczka, zaczęła się również wczoraj migrena u mnie zwiastująca okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×