Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Alaaa66
Ja w tym cyklu obiecałam sobie nie robić testu dopóki nie spozni sie @ szkoda kasy. Niby zadnych objaw nie ma poki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale serio. Zadzwoniła do szpitala nawet, żeby zapytać czy to prawda z tym hivem, no i prawda. Oczywiście jeśli nie będzie miała tych wyników i przyjdzie rodzić, to oni jej zrobią test na hiva ale wyniki mogą być nawet za kilka godzin a w tym czasie nie będą mogli jej podać dziecka do karmienia. Takie durne przepisy mają. A nie wiem co w takim przypadku dzieje się z dzieckiem. Leży głodne i płacze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka eska przykro mi z powodu @ ale wierzę że w końcu się uda;* a co do badania na hiv to jedno z podstawowych badań ja w każdej ciazy jak na pierwsze badania szpak to już na hiv miałam skierowanie. Także dziwię się że jej jie dal lekarz prowadzący. Dziecko nie będzie głodne w razie w dadzą mu mleko modyfikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achoy lalki moje :) :) Kurna ktora zabrala mi slonce :) :) Bo pochmurno u mnie :) Ale pogodę mam na myśli :) Samopoczucie okay :) Alaaa trzymam kciuki zeby sie nie pojawiła :) I popieram postanowienie zeby testów nie robić :) :) Lepiej kupic sobie jakas "szmatkę" :) :) Poprawić sobie humorem zakupami :) :) Powiem Wam ze ja pierwsze słyszę o testach na hiva :( Ja rodziłam w 2008 roku i nic takiego u mnie w szpitalu nie było. Eska przykro kochana :( Ale głowa do gory :) Tak jak dziewczyny piszą moze urlopik od staranek by pomógł!!! Chociaz jeden cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI Fiona *****************25 *********3cs ***************** tp. 17.03.2014 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp. 25.03.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp. 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp. 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp. 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp. 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp. 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ usmiech.gif 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______13cs______1dz______@15.03.2 014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________12_______16cs_______1dz_______@12.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska wykonane :) :) Lece ja kurde do pracy :) Miłego dnia moje drogie :) Aaaaa rano zrobiłam test owu ale narazie brak dni plodnych :) :) Wieczoriem zrobie znowu :) Teraz mi sie cykle pomieszaly i ciekawe kiedy bedzie owu? :) Ale dzielnie bede siusiala na testy :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;(;( mój ból zęba uderzył dzisiaj ze zdwojoną siłą ;( nie wytrzymam dłużej! idę do dentysty popołudniu, mam nadzieję, że nie zaszkodzi:( jakiego to trzeba mieć pecha;( przez całe życie bolał mnie za może ze 2 razy....to musiał akurat teraz zacząć;( jakby nie mógł miesiąc temu;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos sie powalilo z tamta tabelka bo daty nie ma wiec wstawiam jeszcze raz EweelkaMAMUŚKI Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI Fiona *****************25 *********3cs ***************** tp. 17.03.2014 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp. 25.03.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp. 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp. 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp. 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp. 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp. 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ usmiech.gif 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 eska 22_______________22______15 cs______1dz______@07.03.2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______13cs______1dz______@15.03.2 014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Wska22_________________22_________16cs__________1dz________@ 12.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***e na telefonie to nie jest takie proste ale próbuje jeszcze raz :) EweelkaMAMUŚKI Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI Fiona *****************25 *********3cs ***************** tp. 17.03.2014 Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp. 25.03.2014 motynka ***************24*********2cs ****************** tp. 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp. 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp. 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp. 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ***************** usmiech.gif Giubelli ****************27 ********9cs ****** 1dz ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk **********25 ********3cs *******************usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ****************** tp. 16.08.2014 Goofcia________________22______6 cs______1dz____ usmiech.gif 06.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 MackowaZona__________27______14 cs______1dz______@14.03.2014 Alaaa66_______________28______13cs______1dz______@15.03.2 014 Eweelka_______________31______6 cs_______2dz______@17.03.2014 marta86100____________28______73 cs______2dz______@20.03.2014 Izulinka7______________23______12 cs______1dz______@XX. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 paulinka121989_________25______9 cs_______1dz______@28.03.2014 nessaja________________21______3 cs_______________@02.04.2014 kasik85_______________28______14 cs______2dz______@03.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_____________22________16cs________1dz________@12.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***a dziewczyny zróbcie to na komputerze bo mnie zaraz cos strzeli :( I zaśmiecam tylko stronę tabelami :) Ale ja wiesniara jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana współczuje :( Biedna nasza :( idź do dentysty ale jeszcze bardziej współczuje Ci to bez znieczulenia robić :( biedna :( Napisz pozniej jak po wizycie bedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym HIV dziewczyny zgadza sie, jest to jedno z podstawowych badan, ja tez dostalam skierowanie razem z innymi badaniami na pierwszej wizycie. Niech kuzynka szybko robi te badanie co nie beda jej dzidzi od pierwszych chwil modyfikowanym karmic bo pozniej z cycem chyba gorzej, kolezanka tak miala. Karmili w szpitalu modyfikowanym a potem maly nie umial zlapac sutka i miala normalne rany tak ja pogryzl.. Eska :( glowa do gory, mysl pozytywnie a sie uda! trzymam kciuki! Stymulowana tak mi Ciebie szkoda, niech dentysta zrobi Ci z tym zebem porzadek i oby to nic nie zaszkodzilo, a czujesz sie jakos inaczej? juz niedlugo sie okaze, liczymy na Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty Iza w ogóle nie ma opcji, żeby dentystka robiła mi coś bez znieczulenia....bo chyba bym umarła, muszę dostać jakieś znieczulenie ;( nessaja_ nie czuję nic nadzwyczajnego;/ jedyne co to naczytałam się, że na począteczku ciąży hormony zaczynają szaleć i często zdarza się właśnie, że chore zęby się odzywają, więc może to, chociaż wątpię :( zobaczymy....teraz muszę jakoś dożyć do 16:40 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera...Weszlam na aplikacje WomanLog bo chcialam jeszcze raz przejrzec daty, cykl itp.I wlasnie sobie przypomnialam ze to krawienie i dwudniowe plamienie nie mialam tydzien po przytulanku tylko 2 tygodnie.Jak ja moglam to pokrecic.... Czekam teraz tylko na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobryyy [keiatek Ja szykoje sie do pracy i mocno trzymam kciuki za nasze oczrkujace staraczki aby marzec byl pozytywny moje kochane ;** A mnie juz nie bola (.)(.) ....hmmmm dziwne to troszke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! Matko ile czytania.... 🌼 FIONA, daj znać czy już po :) 🌼 EJ! Znów kopiujecie jakieś stare tabelki :) 3 raz już będę się uaktualniać :P bierzcie te ostatnie, bo po sobie widzę, że jakieś staruchy wklejacie :) 🌼 kobitki, HIV to powiedziałabym, że to podstawowe badanie przed porodem! Takie wymogi są od kilku lat. I dziwię się Agniesia, że lekarz prowadzący nie poinformował koleżanki. Ja miałam takie robione : mocz,morfologia,glukoza,próby wątrobowe,kreatynina,żelazo,p.anty-HBs,p.anty-HCV,grupa krwi z kartą,toksoplazmoza IgM,różyczka IgM,Progesteron,HCG,HIV,TPHA. Niektóre potrzebne, niektóre nie, ale np.. chciałam sobie nerki przebadać dodatkowo i wątrobę, a akurat to było w pakiecie. Mimo to, teraz razem z tą wstrętną glukozą muszę zrobić też ponownie tokso, nie wspominając o comiesięcznej morfo i moczu. Zależy na kogo trafisz. Mój gin jest baaaardzo sumienny, ale w moim przypadku to dobrze, bo pieron wie co w człeku siedzi. 🌼 🖐️ dla nowych koleżanek !! Mnoży się nas i właśnie lepiej by było jakby się mnożyło tych zaciążonych też! :) w co też wierzę z całych sił! 🌼 Iza85 - ten spam się robi jak wstawiasz jakieś procenty, skróty bądź nazwy własne, więc czasem trzeba je ominąć albo pisać właśnie partiami i wtedy je wychwycisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam dzis dostac @. Powiem szczerze, ze wczoraj mnie brzuch pobolewal troche a dzis juz mniej. Moze to cisza przed burza? Oby nie :-( nie robie jeszcze testu, bo ostatnio mialam cykl 30 dniowy a dzis jest niby 28 dzien, ogolnie mam cykle 26-28 dniowe. Poczekam do piatku, albo soboty. Trzymajcie kciuki zeby @ nie przyszla :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedzialam sie Ci co nas pobili wiedza gdzie pracujemy i jakie zmiany mialam ostatnio i kto mial jakie zmiany w mojej pracy. Kurde to jakies chore jest. Moze jakis wywoz do lasu planujanuja;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rety Paola a skad Ty to wiesz? Zakoncz Ty ta sprawe i sie wyprowadz z tego miasta najlepiej :-) Mania sluszna decyzja, odrobina cierpliwosci nikomu nie zaszkodzila :-) jak zrobisz dzis test to zobaczysz ze chwile pozniej @ przylezie. Poczekaj kilka dni :-) trzymam kciuki za fasolke!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie juz nic nie boli hehe warjacja jakas .... ja juz w pracy ehhh a tak mi sie nie chce wolala bym spacerek dlugi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa nienda rady bo moj ma juz fajna robote tylko czas na mnie. Mieszkamy w domu duzym z ogrodkiem bo mama wyjechala. Wiem to od kolezanki bo to jej kuzyn a ona od brata bo sie z nim zadaje. Dziwi mnie to po co im to wiedziec.. Kurde mam nadzieje ze to juz sie skonczy. Teraz nic nie bedziemy mieli z tego ale na pewno przezyli troche jak dostali pierwsze pismo ze sprawa sie odbedzie:D bo na pewno przezywali. Nie wierze ze nie. Dziewczyny co jest czekam na wiesci o dwoch kreseczkach;)));*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dzień dober:) Pogoda bajeczna dzisiaj:) Stymulowana - bo pytałaś wcześniej: tak, Luteina nie całkiem zostaje tam, gdzie powinna, przynajmniej u mnie;) Wycieka powolutku cały dzień, także luzior. Zabunkruj ją tam głęboko, poleż chwilę po aplikacji i się nie stresuj niczym:) Agniesia - wydaje mi się, że Twoja koleżanka z jakichś powodów nie miała robionego tego badania w czasie ciąży. Ja miałam zaraz na początku i wynik został wpisany w kartę ciąży. Matka,która jest zarażona HIV (teoretycznie mówię, nie o Twojej koleżance) niekoniecznie urodzi chore dziecko, ale karmiąc je, zwiększa niebezpieczeństwo zarażenia malucha, dlatego do czasu uzyskania wyników nie dostanie dziecka. Giubelli - a ja nadal nie mam zleconego tego badania na glukozę (tego, przy którym się pije ten ulep). W którym tygodniu masz zlecone? Witam nowe koleżanki:) 🌻 Dziewczynki, kupiliśmy wczoraj małemu takie śliczne bodyyyyyyyyyy:) W biało-czerwone paseczki:) No i inne też, ale te wymiatają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka robie nawias kwadratowy [ wpisuje w nim "kwiat" i go zamykam :-) Bylabym mile zaskoczona i wdzieczna losowy gdyby sie udalo ;) eeej a poza tym nie zawsze pisze ze nie nie udalo, tzn pisze ale jak juz @ sie zacznie :-) dobra w takim razie poki co nie zapeszam i mam nadzieje ze trafilismy w 10 :D Marta Ty widze takie samo talenciwo kulinarne jak i ja :D A moj brzuch po schabowych, marchewce i kalafiorze dzis warczy. Doslownie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu kobity zabierzcie mnie z tad .... Len total mam dzis :/ mysle kiedy ja powinnam miec @ bo w sumie 20 ale jak cos mi sie poprzemienialo to juz sama nie wiem tym bardziej ze owulki 1 raz w zyciu nie czulam ...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hahaha no nie wierze, znow to zrobil. Moj tablet fiziuje i sam wiadomosci wysyla. Przestarzale!!! Chyba ma wirusa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Paola chyba przeoczylam twojego maila o tym pobiciu o co chodzi kochana? Wspolczuje serdecznie. Marta ja sie tez dzis zastanawiałam kiedy @ i w piątek a nic nie czuję. Czuje poraz pierwszy ze moze sie udało bo xzuje sie dziwnie i 37 sie utrzymuje 2dzien ale w sumie marta tez rak miała no nic czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×