Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

agniesia88 Gratuluję;* Czuje razem z tobą euforię;) 🌼 kaasik89 a co z tą glukozą wyszło nie tak??? 🌼 nessajko, mam nadzieję że wytrwasz w spokoju do poniedziałku i usłyszysz bicie serduszka;) Piękne zdjęcia:* 🌼 Iza85 własnie nie da rady siedzieć bo wyszło tak że w codziennie muszę cos robic. 🌼 MackowaZona mam nadzieje ze i kiedys bedzie mi ciebie ujrzec na zdjeciach:) 🌼 :) Olala kochana reżim, to za duze slowo, ale faceci czesto wyolbrzymiaja:) 🌼 A Żeście się rozpisały aż muszę nadrabiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wróciłam z glukozy. Powiem Wam ze wypiłam bez problemu i nie działo mi sie nic kompletnie nic. Jakbym wypila szklankę wody. Za to wynik po glukozie powalił mnie, pielęgniarkę i lekarza:( jutro z samego rana mam sie stawić na dodatkowe badania. Moj wynik glukozy to 228 przy normie do 140:/ Stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Po pierwsze Iza cudowne wieści ;) piękny prezent po ślubny i urodzinowy dla was ;) Co do leków to tez bym się bala brać na własna rękę ... Jovanko przykro mi z powodu mamy ;( biedna musi być teraz silna i przezwyciężyć ten bol ... Dobrze ze was stać na ta operacje bo inaczej byłoby kiepsko ;/ Kasik wspolczuje ze zaraz po ślubie masz taka sytuacje ... Mój K naszczescie nie pije wg co mnie bardzo cieszy bo ja mam źle wspomnienia z pijacym tata :( i nie chce aby moje dzieci tak miały ... Usia no wyniki były kiepskie tej glukozy i dziś robilam dodatkowe badania ale wyniki dopiero w środę wiec nic nie wiem póki co ... Stymulowana widzę ze tobie tez grozi cukrzyca ciazowa :( ehh ... Paola ważne ze potraficie rozmawiać ze swoim i wszystko wyjaśnić bo to bardzo ważne ... Fiona nie ma tego złego .... Jak będą dwie kreski to jakoś sobie poradzicie i będziecie mieć cudowna rodzinę :) Mackowa ze mna na szkole rodzenia chodzą 2 dziewczyny które sa ok 27tc i maja taki maleńki brxuszek jak ja miałam w 12tc i taka ich uroda bo dzieci rosną prawidlowo ;) wiec nie każdy musi mieć mega duży brzuch ;) a ja jutro jade na jakieś warsztaty dla mam Planeta dziecka 3 majcie kciuki może cos wygram bo maja być jakieś konkursy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik_85, to miałaś przygodny dzien weselny, no szkoda bardzo ze po slubie mąż zapomnial o tobie jakby;/ kwiatek.gif Iza co do testow, to moze wynik sie roznic, ja robilam plytkowy i jestem mega zadowolonaoczko.gif kwiatek.gif A teraz ja: Dzisiaj byłam na prenatalnych,jutro jeszcze mocz do badania muszę zanieść, bo dalej krew w moczu się utrzymuje. Z dzidzią wszystko wporządku przyziernosc karkowa 2,06cm, kosc nosowa jest, takze zespol Downa wykluczyl doktorek, usg mialam na poczatku przez brzuch ale w efekcie robil przez pochwe, i uderzal tym czyms w srodku, zeby dziecko sie obrocilo, bo ewidentnie wypoczywalo, z kciukiem w buziolkuusmiech.gif serduszko bilo 169 razy na minutę, Wszystko w najlepszym porządku, dzidzia ma cały kręgosłup, Maleństwo ma od pupy do głowy 5,7cm, mój luby spytal o plec, Pan powiedzial ze chyba chlopak, ale ręki nie da uciąć, i ze za 4 tygodnie bedzie juz wiadomo co tak w brzuszku siedziusmiech.gif to tyle u mnie. NIŻej Zdjęcie skarbeczka mojegooczko.gif http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f98426cf5 6a5a5ab.html WIerzycie w teorie o biciu serduszka i plci ze ponad 140 na minute to kobita a ponizej chlopak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana kurcze wysoka faktycznie. Pisz. Jutro co i jak dieta pewnie będzie. Ja dziś w przymieralni dałam ręce do góry u normalnie jakby mi się mięśnie urwaly w brzuchu lepiej tego opisać nie mogę. Teraz znów czuje zakwasy jakbym zrobiła milion brzuszków. Ale to podobno więzadła ciekawe... Myślicie że 17tv to będzie usg juz przez brzuch???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala mi juz chyba od 12 albo 14tc robił USG przez brzuch nie pamiętam dokładnie także myślę ze juz przez brzuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym chociaż ona widzę dowcipnie lubi... Może przez mój tłuszczyk....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Nie mogę spać. A jutro do pracy muszę iść po dłuższej przerwie. Tak mi się nie chce. Jak mnie w pracy zobaczą taką wychudzoną to znowu będzie gadanie, że jestem anorektyczką. A ja się w ogóle nie odchudzam. Zawsze tak chudnę w stresie. Zdarzyło mi się nawet raz ważyć niecałe 40kg. Niektórym to ciężko jest przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Gadałam dziś z moim M po pracy o 2 kreseczkach :) Powiedział mi że czuł jakoś tak ze się udało :) Nie był w stanie mi opisać dlaczego tak czuł i prostymi słowami mi to określił "no poprostu czułem to w moczu" :) :). xxxx Alaaaa ładny już masz brzusio :) xxx Agniesia super że tato tak się ucieszył :) My narazie nikomu nic nie będziemy mówić. Nie chodzi o zapeszanie i wogóle. Ale ostatnio jak poroniłam to najgorsze dla mnie było zadzwonić do wszystkich którzy o ciąży wiedzieli i mówić że poroniłam :( A moja mama przeżywała to jak samo bardzo jak ja :( Parę nocy nie mogła biedna spać i teraz chce jej tego zaoszczędzić. xxxx Maćkowa no muszę przyznać ze strasznie byłam zła na M za niestosowanie harmonogramu ale chyba wtedy mi się owu przesunęła :) Na szczeście :) A po 2 dniach odpoczynku armia była tak silna że odrazu przystąpiła do dzieła :) xxxx Życzenia dla męża od wszystkich przekazane :) Cytuję "dziękuję" :D xxxx Pita u mnie pogoda w dniu ślubu byłą identyczna jak u Ciebie :) Z rana padało a później coraz cieplej :) I około 14 ja zaczęło świecić słonce i grzać to wszyscy marynarki sciągali bo nie szło wystać i cienia szukali :) Taka piękna pogoda nam się zrobiła :) Najważniejsze że się wybawiłaś :) xxxx Maćkowa, Olala,Stymulowana i Kasik89 dziękuję za opinię odnośnie progesteronu :) Na razie nie biorę :) (choć nie wiem czy dobrze czy nie). Olala na wizytę nie jestem umówiona bo tu u mnie (UK) pierwszy raz dzidzię mogę zobaczyć w 12 tc :( Tutaj nikt mnie wcześniej w ogóle nie przyjmie. Ale będę musiała do polskiego się zapisać (zdzierusy kase golą z ludzi). Albo do szpitala pojadę do kliniki wczesnej ciąży ale to tak około 7 tc, bo teraz mi wychodzi że niby końcówka 4tc. xxxx Jovanka dziękuję :) Powiem Ci że pierwsze co mi na myśl przyszło to że właśnie po ślubie itd :) Najważniejsze że jest faslka i niech zdrowo rośnie :) Kochana duużżooo zdrówka dla mamy :) Niech się trzyma :) Moja mama też miała operację bo jej dysk wypadł ale u mojej mamy obyło się bez śrub itd. Także bardzo jej współczuje i Tobie również :( Będziesz się bardzo stresowała :( Ja pamiętam jak moja mama miała operację to myślałam że wyjde z siebie :( Trzymam kciuki żeby wszystko się udało :) xxxx Angelus kochana podziwiam Cię :* xxxx Stymulowana cudna kreacja a brzusio jeszcze cudowniejszy :) :* Ale nam kochana tu listę zapodałaś :) xxxx Paola kurczę mam nadzieję ze wszystko sobie wyjaśnicie i że będzie dobrze :) Trzymam kciuki :* xxx Fiona kochana odezwałaś się :) Kurczę ale numer z tym testem :) Ale póki co nie stresuj się. Ja wcześniej Ci testy pokazywały kreske a w ciąży nie byłaś to może i teraz Cię oszukuje :) Wszystko będzie dobrze. Daj nam znać kochana jak będziesz konkretnie wiedziała :) Trzymaj się :* xxxx O kurna Stymulowana to duży wynik. Powtorz jutro i daj znac jak wyszedł :* xxxx Usia super że z maleństwem wszystko dobrze :) Super wieści na tu przynosisz :) xxxx Pita jak ja bym chciała tak chudnąć jak Ty :) Zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
IZA85 a jak ja bym chciała ujrzeć te 2 kreseczki tak jak Ty. No super prezent ślubny otrzymaliście. Ja też o takim prezencie marzyłam. I sobie mogę marzyć w nieskończoność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ala ja tez juz po 14 tygodniu mialam robione usg przez brzuch wiec szykuj sie na male duszenie brzusia :-) mnie po kazdym usg boli jak diabli, przewaznie zawsze po powrocie do domu klade sie lezakowac bo inaczej jest mi strasznie ciezko. Aaa no i ja rowniez posiadam tkanke tluszczowa na brzuchu, se nie mysl ze tylko Ty ja masz ;) i mimo wszystko od 14 tc kazde usg przez brzuch doktorek robi :-) &&&&&&& Stymulowana ja tez znalazlam ta liste rzeczy potrzebnych dla maluszka ale wolalam sie poradzic i zapytac co Wy kupujecie, z czego rezygnujecie, co jest niezbedne a co sie nie przyda do niczego :-) wiesz w necie mozna duzo znalezc takich list pewnie ale wole zaufac doswiadczeniu mlodych mam z naszego grona :-) a co do Twojej glukozy to mnie teraz nastraszylas! Rety moze cos w lab pochrzanili? Ciekawe co Ci lekarz powie. A przede mna jeszcze to badanie. Wizyte mam 6 pazdziernika i zobacze kiedy lekarz mnie na nie wysle &&&&&&& Jovanko ta lista to nie taka znowu pilna sprawa, poczekam cierpliwie az znajdziesz wolna chwile :-) poki co sa rzeczy wazne i wazniejsze :-) a powiedz jakie buteleczki dla Kacperka kupilas? Jakiejs firmy znanej jak np Avent czy inne? Bo tak sie rozgladalam orientacyjnie za butelkami i tyle tego jest ze nie wiadomo na co sie zdecydowac :/ &&&&&&& Laski jadlam dzis pomelo!!! Od kilku ladnych tygodni mialam na nie smaka a dzis zajezdzamy z mezem do kerfura na szoping, on w najlepsze gada przez telefon, ja waze se jablka i nagle patrze a tam lezy, jedna niesmiala sztuka! Jedna na caly sklep! Wybaluszylam oczy i mowie do siebie "nie wierze". Pobieglam, zlapalam i stwierdzilam ze z rak nie wypuszcze bo ktos mi zabierze! Odwrocilam sie do meza zeby mu pokazac znalezisko, stoje z wytrzeszczonymi oczami i rozdziawiona z radosci geba a on patrzy jak na czubka, tez troche z niedowierzeniem jakbym trzymala w ramionach sztabke zlota! :-) poszlam do czytnika sprawdzic ile kosztuje i znow wytrzesz - 7.99! Ale se mysle "ja se nie kupie? Ja?" Myslalam ze sie poplacze z radosci jak go wcinalam :-) taka mala rzecz a tyle radosci sprawia ;) A no i wlasnie, moja mala kruszyna cos dzis sie slabo rusza. Maciek juz probowal ja rozruszac, nawet ucho przykladal zeby mu mogla nakopac a ona nic :/ dziwnie tak jak nie czuje jej kopniaczkow :( laski moze ktoras jeszcze zechce sie podzielic dwoma kreseczkami albo wysoka beta? Bo moje dziecie jest wtedy szczesliwe i az tanczy z radosci. &&&&& Fiona powtarzaj jutro test koniecznie!! A tych 7 miesiecy Wiktorii... rety rety kiedy to zlecialo :-) nim sie obejrzysz a ona zacznie juz chodzic :-) &&&&&&& Paola i jak sytuacja? Porozmawialiscie wkoncu? Wyjasniliscie sobie wszystko? :-) jakby moj M. wchodzil na takie dziwne stronki to bym go wprost zapytala czego tam szuka, czy mu czegos w zwiazku brakuje? No i oczywiscie zaznaczyla ze oczekuje szczerej odpowiedzi a nie owijania w bawelne. Ale mam nadzieje ze Twoj jednak przypadkowo wszedl na ta stronke :-) &&&&&&& Usia dobrze ze malenstwo prawidlowo sie rozwija :-) stresik przed wizyta pewnie byl co? A pozniej po badaniu ogromna ulga :-) co do plci to ja bym sie tak nie nastawiala od razu ze poznacie na nastepnej wizycie :-) u mnie tez niby najpierw chlopczyk mial byc, pozniej dziewczynka w 60%. Na ostatniej wizycie juz lekarz powiedzial ze dziewczynka ale... wujka bratanica miala miec synka, lekarz od samego poczatku mowil ze to chlopak i koniec kropka. Jak sie ostatecznie okazalo urodzila corke :-) poza tym ciekawe jak sie kruszynka ulozy podczas wizyty i czy zechce ujawnic co ma miedzy nozkami :-) ale badzmy dobrej mysli. Szkoda tylko ze z wynikami nie jest za dobrze :/ oby sie poprawily. &&&&&&&& Pita kochana to Ty sie nie stresuj! Pomysl sobie ze jutro juz czwartek i zaraz weekend sie zaczyna :-) walnij se meliske na dobranoc, albo cieple mleczko i moze szybciej zasniesz :-) &&&&&&&& Karciaa jejku i nic nie pomaga? Wez Ty idz do lekarza bo szkoda zebys sie tak meczyla :( &&&&&&&& Kasik89 kurcze dobrze ze mi przypomnialas, mialam do szkoly rodzenia zadzwonic... no ale to juz moze nie o tej porze ;) wez mi przypomnij jutro co? :) a jak Tobie podobaja sie zajecia? :-) &&&&&&& No i jak zaczynalam pisac to mialam kazdej cos skrobnac a teraz juz nie pamietam co :/ ojj t moja skleroza &&&&&&& Wieeeem! Eweelka kurcze to dobrze ze Ci to badanie bedzie robic Twoja wlasna, osobista lekarka. Zawsze to inne podejscie bedzie miala i inaczej bedzie Cie traktowala. To bardzo wazne bo czytalam kilka tak dolujacych opinii dziewczyn po tym badaniu ze az wierzyc sie nie chcialo jak byly przedmiotowo i bez szacunku traktowane przez lekarzy :/ &&&&&&& Doooobranoooc! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochana, Pita82 t-słonko pewnie teraz tak schudłas przed weselem ze stresu , zawsze tak jest choc nie ukrywam tez bym chciala tak schudnać, od 3 miesiecy cwicze, biegam i ani deka w doł, to dla mnie to jest masakra:(czasem czuje sie jak słoń:( Jedz duzo i zdrowo i moze nadrobisz:) a Poza tym pewnie masz dobra przemiane materii:) nie to co moja:) stoi w miejscu i koniec:P W głębi serca mam nadzieje i nam sie uda z roku 82:) Wiec trzymajmy sie razem -jakos to bedzie:)) jak sie czujecie swieże mamusiki? nessaja, Agniesia88 i Iza85? nasze szczesciary tego tyogdnia:) kiedy idzie do gina:)? Zazdrosimy Wam bardzo ale i sie bardzo cieszymy:):) Paola a co u Ciebie kochana? pamietaj i nam sie UDA, pewnie teraz TY:) paulin ka a Ty gdzie sie zaszyłaś? Fiona_88 ja to bym mogłabyc na Twoim miejscu:):) daj kochana znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile ;) Mackowa zgodnie z prośba prxypominam Zadzwon do szkoły rodzenia :) U mnie fajnie ale zależy kto prowadzi zajęcia bo ostatnio było o naturalnej antykoncepcji i nie mogłam słuchać tej baby .... Pozdrawiam was kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! :* Rozmawialam chwile ale to nabijalam sie juz czy ogladal cycki czy cipki :D Wszedl przypadkowo i pelno reklam bylo stad kilka stron bylo w historii a o emailu nie ma pojecia kogo to i czy moze ktos nie wysylal. Wierze mu. :-) Wykapalam sie nie dawno. W ogole budzil nie obudzil dobrze ze P smsem obudzil mnie :-) wykapalam sie. Nalozylam majtki i myje zeby i widze metka odstaje. Chce ja schowac... patrze... majtki ubralam na odwrot ze metka byla na zewnatrz :D no ladnie hehhe Stymulowana to zle ze masz o tyle za wysoki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Przedłużyłam sobie urlop do końca tygodnia i jestem meeega szczęśliwa! ***Eweelka przesłałam Ci coś na pocztę. ***Fiona powtarzałaś test? I miałam Wam tyle do napisania, ale cóż skleroza nie boli. Jak sobie przypomnę, to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pita82 to teraz wypoczywaj na maxa, pełen relax i nadrabiamy stracone kg :) męzuś też ma wolne? Fiona 88 jak tam teścik? chwal sie nam tu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżam:) Dziewcyzny jeszcze 3 okresy i zaczynamy starania-wiecie jak ja sie ciesze:)? jak głupi osioł:) MAMUSIE ❤️ Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona************** 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********09.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** tp 16.08.2014 CIĘŻARÓWKI ❤️ Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****24*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz********tp 05.04.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 nessaja___________21______5cs_______1dz_____@14.09.2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz____@ 16.09.2014 paulinka121989____25______13cs______1dz_____@ 16.09. 2014 IZA85____________28______4cs________2dz_____@25.09.2014 te wyżej AWANS :):) Kurka zostałyśmy tylko 4 dzielne STARACZKI :) ❤️ ❤️ ❤️ Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@04.10.2014 kasik_85__________29______19cs_______2dz____@04.10.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@07.10.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzień idę do mojej ginki. Niech coś kurde myśli co ze mną dalej robić, a nie ciągle tylko słyszę tekst, że ze mną jest wszytko w porządku. Jakby było w porządku, to już bym w ciąży była. Zastanawiam się nad zmiana lekarza, ale nie chcę za bardzo zmieniać, bo to moja znajoma. Nie wiem już co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki. Wczoraj zrobilam na wieczor i bylo jakby wglebienie w miejscu drugiej kreski, troche spanikowalam. Dzisiaj z rana bylam na becie, wyniki po 14 i oczywiscie tescik. No i tym razem nie bylo nawet zadnego cienia drugiej kreski. Troche odetchnelam. Ale jesli ciazy nie bedzie juz wiem, ze ide zalozyc spirale. Trzymajcie kciuki, zeby bylo po mojej mysli. Stymulowana - ja mialam wynik glukozy 145. Musialam chodzic na wizyty do diabetologa (choc wynik odrobine odbieral od normy) i mierzyc cukier po kazdym posilku. Moja cukrzyca byla o bardzo lagodnym przebiegu ale jednak. Takze na pewno czeka Cie to samo. Ale nic sie nie martw, nie jest tak zle. Po ciazy i cukrzycy juz nie mam i nadcisnienia rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* odbiegał. Aha. Ja tutaj chyba zrobilam najwiecej testow (Giubelli wie:)) i powiem Wam, ze nieraz jakas bladziocha mi wychodzila, ja juz uradowana, lecialam na bete. Bylam pewna, ze ciaza a tu nic. Wczoraj bylo to samo przy drugim tescie. Druga kreska musi byc rozowa. Chocby byla blada, ale musi byc. Moja wczorajsza nie byla taka, ewidentnie bylo to jakies wglebienie w tescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
No witajcie! :) Maćkowa - lista będzie w przyszłym tygodniu, ale jak powiedziałaś, że nie ma ognia i że na luzie to aż mi ulżyło;) Bo tak to serio spędza mi to zadanie sen z powiek - np. w nocy jak zasypiam po kolejnym karmieniu to oprócz obmyślania swojego bloga, który powoli nabiera już realnych kształtów;) to non stop kombinuję jak by tu stworzyć listę ekonomiczną, ale fulwypaśną, żeby po porodzie żadna z Was (zainteresowanych rzecz jasna) miała chociaż ten jeden kłopot z głowy i miała komfort, nazwijmy go, egzystencjalny (jeśli w ogóle o jakimkolwiek komforcie po porodzie można mówić;) ). Wyślę Wam też ABC apteczki dla maluszka, żeby zminimalizować histerię w sytuacji: noc-twardy brzuszek/gorączka/niepokój-gdzie teraz kupić-wieszam się.;) P.S. Wyobraziłam sobie Twoją minę jak ujrzałaś pomelo... :):):) kasiaa12 - wiem, że ludzie w środkach komunikacji udają, że nie widzą ciężarnych. Pamiętam jak w 8. miesiącu ciąży jechałam tramwajem do szkoły rodzenia. Brzuch miałam przeogromniasty. Nikt nie ustąpił mi miejsca, nikt...poza jednym chłopakiem, na oko 20-letnim. Był pijany jak bela i schodząc z miejsca wybełkotał do mnie:"Siadaj, bo jak co to cię nie podniose..." :):):) _nessaja_ - cierpliwości, wkrótce wyzdrowiejesz:* A ten nowy bąbelek za uchem mnie nawet cieszy, bo to najpewniej oznacza kolejną zainfekowaną. Widać ciążowiec tak łatwo nie odpuszcza;) Kasik_85 - powoli nie powoli, ważne, że dociera! Tylko nie odpuszczaj teraz przy byle oznakach, że pojął!;) Facetom się nie wierzy w tych kwestiach tak szybko, na wszelki wypadek jeszcze poutwierdzaj mu tę wiedzę!:) I pamiętaj, że każdy cykl starań to o jeden bliżej do upragnionej ciąży!:) Pita - właśnie Ci miałam pisać, żebyś przedłużyła sobie urlop:). Świetnie zrobiłaś:* Nie ma się co tak od razu na chama do roboty pchać:P Fiona - doskonale rozumiem Twoje obawy. Nawet nie chodzi mi o Wasz mały metraż mieszkania, bo uważam, że wszystko da się pogodzić, można rozejrzeć się za innymi rozwiązaniami. Rozumiem Twoje obawy ponownego zajścia w ciążę tak niedługo w sumie po cesarce. Mam to samo, też się boję. Ale uspokoję Cię słowami mojego gina: "Miałem w ostatnim czasie 3 takie pacjentki, każda zaszła w ciążę 2-3 (!!!) miesiące po cesarce. Nic się nie stało. Dzieci zdrowe, one też." O zagrożeniach pisać Ci nie będę, bo nie o to chodzi. Jeśli mała ma 7 miesięcy, to Twoja macica (wraz z raną) tyle miała czasu na regenerację. Jeśli nawet jesteś w ciąży to zanim macica zacznie się rozciągać w znaczny sposób miną kolejne 4 miesiące. To już masz prawie rok od cięcia. Tyle minimum zalecane jest, żeby odczekać do następnej ciąży po cesarce. Nie martw się na zapas:* Testuj i daj znać co i jak:) Stymulowana - no niedobrze z tymi wynikami...:( Ale to też nie koniec świata, pamiętaj! Cukrzyca ciążowa to częsta przypadłość kobiet w ciąży. Przynajmniej wiadomo jak minimalizować wynikające z niej zagrożenia. Na razie nie panikuj. Daj znać po dodatkowych badaniach:* Usia - no różnie to może być z tą płcią jeszcze, ale nóż widelec się okaże, ze lekarz prawidłowo ocenił?:) Cieszę się, że masz zdrowego maluszka:* A swoją drogą jakie to słodkie: maleństwo 6 cm i ssie kciuk! To jaki ten kciuczeczek musi być maciupki! Jak kawałek zapałeczki! Jeju, sama słodycz:) Alaa - ja miałam USG przez brzuch po raz pierwszy w 15. tc. Z powodu mojej fałdki właśnie. Pewnie tak było wygodniej mojej lekarce. IZA - ja na Twoim miejscu nie czekałabym, tylko zapisałabym się do polskiego lekarza. Nie mówię, ze w tej chwili, ale na pewno przed 12 tygodniem. Przeszłaś poronienie, więc musisz być objęta szczególną opieką. No i jak bym progesteron brała tylko nie wiem jaką masz dawkę. Do 12 tygodnia progesteron wytwarzają jajniki i to one utrzymują ciążę. To dlatego ten hormon jest tak często stosowany we wczesnych ciążach, żeby jajnikom pomóc. No bo jeśli nie dają rady same to wiadomo. Nie chcę Cię straszyć, ale uspokoić. Ja też to brałam (z powodu bardzo silnych bóli brzucha, które mogły się skończyć poronieniem) i wtedy tak mi powiedziała lekarka. Że to nie zaszkodzi, może tylko pomóc. No ale jak mówię - dawka. Jaką masz? 100? 50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Jovanka ma racje zebys szla do lekarza. Ost nie fajnie sie to skonczylo takze teraz masz przestroge. Masz cudowna fasolke i teraz musisz o nia dbac nawet jakby wizyta wynosila milion funtow hehhe ;-) ;* buziaki Fiona czekamy na wyniki bety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOVANAKA TY to masz zdolnosci długiego odpisywania i zapamietywania co która kiedy:) WOW, zawsze jestem pod wrażeniem:P 🌻 nessaja jak sie dzisiaj czujesz? 🌻 a TY Agniesia? 🌻 IZA85 a co u Ciebie? pisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym musiala siedziec non stop aby kazdej odpisac haha ;-) Eweelka pamietasz jak tyyyle bylo czekania. Zobacz jak zlecialo :* Za 10 miesiecy wychodze za maz !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×