Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Nessajko juz zagladam w kalendarzyk i mowie kiedy byly.. a byly 8,9 i 13dc :D Jakos powoli przestaje nie myslec o tym i daje wciagnac sie w wir pracy hehe ;))) Stymulowana a moze to maz byl spocony albo Ci sie cos wydawalo ;) Nie wmawiaj sobie takich glupot, ze to wody plodowe :* Skoro jak sie obudzilas bylo okej to na pewno tak jest :* To ile nas staraczek zostalo? Kurde mowilam, ze niedlugo sama zostane jako staraczka ! haha :* \ Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotałek
Witam was serdecznie moje drogie Panie ;-) dobrze że są jakieś fora jak te i można dowiedzieć się również czegoś od was! i bardzo bym prosiła o pomoc i jakieś pocieszenie na duchu bo mój narzeczony mówi że świruje.. a więc miesiączkę miałam obecnie 6.09 moje dni płodne jak wskazuję w mojej aplikacji zaczęły się od 18.09 a kończą 25.09 ...kochaliśmy się 15-stego przed dniami płodnymi a także 20.-21.09 w dni płodne czy jest możliwość że mogłam zajść w ciąże? i w moim organizmie zachodzą zmiany hormonalne? chciałam jeszcze wczoraj się kochac z moim ukochanym ale niestety jest osłabiony i ma gorączkę, jutro mam wolne więc będziemy również działać bo mu tego nie odpuszczę :P a tak ogólnie od dzisiaj czuję się bardzo niemrawo , nie miałam siły wstać z łóżka , ciągle bym tylko leżała a trzeba wstać bo na 14 do pracy, boli mnie podbrzusze , głowa, jestem taka senna, moje piersi zrobiły się nabrzmiałe , sutki ciągle leciutko sterczą (nigdy tak nie miałam), brak apetytu co dziwne nie czuję głodu a jestem strasznym łasuchem zwłaszcza przed okresem, nie należę do osób chorowitych więc to napewno nie żadne przeziębienie.. test zrobię dopiero w dniu w którym mam dostać kolejną miesiączkę czyli 7.10 ..boję się że sobie wkręcam i dlatego mam takie a nie inne odczucie.. Pomóżcie ! Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj P kompletnie zaskoczyl mnie, ale negatywnie.. O starankach nie mowilam mu nic ale cos wymsknelo mi sie ost a on do mnie, ze jak sobie wyobrazam to, ze planujemy slub i staramy sie o dziecko. A ja do niego heeeloł ile staramy sie o dziecko i nie wychodzi i odpuszczanie jest złe, bo moze sie akurat uda? Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czuje sie hmm chyba okej? jak w sobote dalismy czadu to cala niedziele zdychalismy :D mam juz dosyc dyskotek na jakiiiis czas. poszlismy bo dawno dawno nie bylo nas tam. i nie potrzebnie. ale fajnie bylo :) Teraz mam weekendy wolne i jestem szczesliwsza osoba :))) Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelinakotałek niestety nie pomoge Ci, bo nigdy nie bylam w ciazy. Poki co objawow mialam tysiace a nie wyszlo :D Takze moze jakas inna dziewczyna Ci pomoze ;) Pozasmiecam Wam dzis troche ;) W koncu jakis wolny czas... ale do czasu :D Pewnie po 14 juz nie napisze;/ Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola śmieć ile wlezie :) nie przejmuj się swym lubym. On i tak tego nie zrozumie ;) 🌻 Ewelinakotałek wiesz z zajściem w ciążę jest jak z wygraniem w lotka. Pozostaje Ci czekać cierpliwie na termin spodziewanej @. My Ci nie powiemy czy się udało czy nie, bo niby skąd mamy wiedzieć?! ;) Wiele z nas miało typowe "objawy" ciąży i jak się później okazywało nic z tego nie wychodziło. Przestań o tym myśleć i zastanawiać się co się dzieje z Twoim organizmem. Bo zapewne na wszystko jest jakieś inne wytłumaczenie niż ciąża. Chce Ci się spać?! Może to przez pogodę i ciśnienie?! Piszę tak tylko dlatego żebyś się za bardzo nie nakręcała. Lepiej być pozytywnie zaskoczoną niż narobić sobie nadziei i później się rozczarować. Życzę Ci tej ciąży ale spróbuj podejść do tej sprawy ze spokojem :) 🌻 Nessaja Maciek był zaskoczony, zdziwiony i szczęśliwy :) kolegom w pracy się chwalił to ubaw mieli z niego :) a co do Twojego męża to on może nie przyzwyczajony jest do komplementów dlatego tak zareagował?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka nasze godzenie wyglądało tak, że wrócił z pracy wcześniej, położył się koło mnie i przytulił.. Ale byłam nieugięta, dopiero przedwieczorem nie wytrzymałam i się przytuliłam do Niego. Ale typowych "przytulanek" nie było, ostatnie mieliśmy jakieś 3 tygodnie temu.... Twoja siostra zmądrzeje czy nie, już Jej sprawa i życie. Ty teraz będziesz miała swoje maleństwo o które będziesz się martwić i troszczyć :) Do mojego wózka da się wpiąć fotelik ale nie w stelaż.. Tak naprawde nie sprawdziliśmy tego (nie wiem czemu?) ale sprzedający opisywał że wpiąć się da. Oparcie jest regulowane :) teraz mam ochote jeszcze raz rozpakować go i jeszcze raz wszystko posprawdzać, pomierzyc itp.. oooo Paola mój też tak miał KIEDYŚ :) ale ma to swoje OSP i nic z tym nie da się zrobić.. Ale nawet nie próbuje bo z góry jestem przegrana :) co niedziela spotyka się z kolegami na piłke i jak jest ciepło to z Nim chodze a teraz zaczną się jeszcze spotykać na siatkówke. Ale niech chodzi dopóki nie ma maleństwa, bo potem troche mu się skróci ten czas :) oooo Stymulowana może to był tylko sen??? :) ja mam coś takiego, że jak kaszlne, kichne itp to majciory mam mokre.... Nieprzyjemna sprawa... oooo Nessaja nie mam nic przeciwko jeśli tylko pokażesz nam efekty :) Faceci to tajemniczy gatunek nie do zrozumienia ;) oooo Ewelinakotałek witaj :) ja Ci nie pomogę, bo jak staraliśmy się z mężem to nie liczyłam cyklu itp.. Kochalismy się w dni płodne, potem juz na luzie i czekaliśmy na @.. Na zajście w ciąże niestety nie ma reguły... oooo No i mam do Was pytanie... Ostatnio jak zasypiałam (oczywiście na lewym boku) to mała strasznie mnie kopała po lewej stronie. Przestałą tylko wtedy jak położyłam się na chwile na plecach.. Czy mozliwe że dawała znaki, że jej nie wygodnie w takiej pozycji??? Ale jeśli tak to jak tu spać w innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola no wpiąc się da :) ale nie w sam stelaż tylko w wózek :) bo ja też ogladałam podobne wozki do twojego :) i dla mnie to jest minus :) bo tak sam fotelik wpiac w stelaz mysle ze wygodniej jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygodniej napewno :) ale już nie myślę o minusach mojego wózka.. Co będzie to będzie.. Najawżniejsze żeby malutkiej było wygodnie a mamusia wszystko wytrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuje wysłać Wam maila ale cos mi nie idzie. Moze potem... Olala im wiecej bedziesz sie zastanawiać tym wiecej minusów znajdziesz. Daj wózkowi spokoj niech sobie spokojnie w kartonie lezy:) Stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge wysłać maila z załącznikiem:/ jak w końcu mi sie uda to dajcie znac czy taka narzutka moze byc? I to chyba nie wosy mi sie sączą bo nic juz sie nie dzieje uf Stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala no mnie dalej brzuch jak na okres była chwila spokoju a tu znów :/ Jestem dziś tam zmęczona i śpiąca ze marze o moim łóżku. Ciemno jak w d***e i leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana nic sie nie dzieje i nic nie bedzie sie dzialo :) :* oooo Alaaa gdybys przeczytala moje wpisy z maja/czerwca to zobaczylabys ze mnie tez to nie ominelo. Codziennie pisalam do dziewczyn a One Kochane spokojnie mi tlumaczyly ze tak po prostu jest.. Cierpliwe dziewczynki :) :* juz nie dlugo i minal Ci te nieprzyjemne dolegliwosci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny siedze w tych moich czterech ścianach i coraz mniej mi się tu podoba.. Jest tak jakoś smutno i nijako... :/ szukam w internecie jakiś pomysłów zmiany wystroju itp.. Mamy jeden średni pokój czyli musi spełniać funkcje samolu, jadalni i sypialni.. Dwie ściany pomalowane mamy na brąz, następne dwie na jasny piaskowy.. Dywan brązowy, meble też.. Ale jak sobie pomyśle o kupnie np jasnego dywanu (nie myśle że będzie widać każdą plame) to od razu przychodzi mi na myśl że pieniądze mogłabym przeznaczyć na coś dla maleństwa.. Chyba dopada mnie depresja pogodowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc jestem z wynikami:-D i uwaga uwaga! Beta HCG ilościowa wynosi 1690!!!! Testu drugiego nie kupiłam, bo wyleciało mi z głowy:-) Paola staram się opanować, ale z tym liczeniem to masz rację:-D No i mam takie napady, że chętnie bym wykrzyczała całemu światu tę super wiadomość. Ale po chwili zastanowienia stwierdzamy, że chyba jeszcze poczekam. Jak dziś rozmawiałam z mamą to już chciałam jej powiedzieć, aż się trzęsłam żeby się z nią tym podzielić, tym bardziej, że ona jest taka smutna, bo bardzo przeżywa sytuację z dziadkiem. Ale się opanowałam w porę. Poczekam aż dziadek szczęśliwie wyląduje i wtedy powiemy moim rodzicom, jak będą oboje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia super jeszcze raz gratuluje!!! :) to wychodzi Ci, że jesteś w którym tygodniu???? 6???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia moja mama wiedziała od samego początku :) mysle ze rodzina to rodzina :) znajomi moga sie poźniej dowiedziec :) przeciez to kiedy powiemy bliskim nie ma żadnego wpływu na ciąze :) trzeba się podzielic ta radosną nowiną :) bo przeciez to rózwniez radość i dla rodziny :) a moi znajomi dowiedzieli sie w 9 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta to moim zdaniem słaby wyznacznik tygodnia ciązy bo kazdej kobiecie rośnie w innym tempie i te normy sa takie pi razy drzwi :):D agniesia kiedy masz wizyte bo zapomniałam albo przeoczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tydzień z bety wyszedł tak jak i z usg. Pytałam bo należe do nielicznych tutaj które mają małą wiedze na temat ciąży, bety, cykli itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wyniku niestety nie ma wyznaczonych norm. Z moich wyliczeń wynika, że przytulanie które zaowocowało tym cudem miało miejsce 5 tyg i 3 dni temu:-) Wizytę mam w następny czwartek. Wszystko się wtedy okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z bety wyszedł inny,z usg inny,z OM to już całkiem :) wg normy na badaniu powinien byc 5 tydzien,a z OM to juz był 6 tydzien,a na usg byłam kilka dni po becie i był dopiero 5 tydzien :) :D huk z tymi normami i wgl. ważne że dzidzia zdrowo rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia ileeeee??? :O wow, duza, ja co prawda robilam samo hcg nie bete, ale moj wynik to bylo przy Twoim TYLKO 87.45, masakra, ja juz chce poniedzialek i wizyte.. a Twoja - nie zastanawialas sie czemu tak wysoka? ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaja może będę miała bliźniaki?!;-) całkiem możliwe, bo cały czas jestem głodna i jem duuuużo kanapek z pasztetem i ogórkiem:-P agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza zastrzeliłaś mnie:-D :-D cieszyć się kochana!!!! Nie no szaleństwo jakieś:-D gratuluję kreseczek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Agniesia siedze sobie, czytam w najlepsze o Twojej becie i nagle czuje w brzuszku ni z tego ni z owego tupot małych stóp! To był chyba taniec radości w wykonaniu mojej córci :) i coś czuję że u Ciebie też będzie dziewczynka :) ja na Twoim miejscu tez bym się wstrzymała z informowaniem mamy. Teraz tak jak sama mówisz martwi się o dziadka i Jej radość nie byłaby aż taka jakby się dowiedziała o wnuczęciu w drodze. Więc może poczekaj jeszcze kilka dni :) albo po wizycie oznajmij jak już będziesz miała większą wiedzę na temat swojej Kruszynki :) w każdym bądź razie gratuluję jeszcze raz! :* 🌻 Olala pomyśl nad zainstalowaniem w pokoju jakiejś fajnej, nie drogiej lampy albo kwiatka wypasionego żeby trochę zmienić wystrój wnętrza :) 🌻 A ja mam pytanie do przyszłych mam i tych świeżo upieczonych. Może macie pod ręką listę rzeczy potrzebnych dla maluszka jak już się urodzi? Chodzi mi o te nawet najdrobniejsze rzeczy jak patyczki do uszu, przez proszki, nosidełka i łóżeczka itp? Mogłaby się któraś z Was taką listą podzielić? Będę wdzięczna :) bo ja siedzę, wymyślam i wymyślam ale o połowie rzeczy i tak pewnie zapomniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×