Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Nessaja no właśnie ja nie miałam za dużopokarmu jak sściągnęłam to było może z 10ml. A jiż nie ma nawet kropli.. Jovanka teraz lepiej choć popołudniu było kiepsko... Planuje jak się uda to na czwartek popołudniu bo w czwartek jest wypłata a później nie da rady bo wyjeżdżam... A nocka była kiepska bo obudził mnie gorący grzejnik którym był mój 2 letni syn...39 stopni majaki i okropny kaszel ni więc nie spałam cała noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
nie no kpina 21:26 a mi dopiero wbilo nowa strone, calutki dzien zagladalam co chwile bo myslalam ze z nudow padne i wciaz nic a tu se bezczebelnie stronka przeskakiwala wrrr.... & jovanka wykradlas mi pytanko ktore mialam do ciebie skierowane... no wlasnie powiedz mi ty w dzien porodu czulas ze to wlasnie dzis nastapi? mialas jakies przeczucia, objawy? czy tak nagle siup i juz? bo ja wlasnie nie czuje nic zero objawow wrecz mam wrazenie ze twardo donosze do terminu... skurcze wrecz zerowe nazwala bym je wrecz skurczatkami , brzuch mi siedzi na kolanach a jak chodze to mam wrazenie ze mi zaraz odpadnie a tak to nic :-( madra daria wyczytala w necie ze na krotko przed porodem powinien nastapic spadek wagi od 0,5 do 1kg wiec bedac dzis u rodzicow lece jak glupia na wage (gdyz w domu takowej nie posiadam) by porownac z ta sprzed tygodnia i patrze a tu kuzwa plus 1kg!!!! wiec wracam do kuchni i w ryk gorszy niz malego dziecka ze nie urodze a wrecz przenosze bo tyje a nie chudne :-/ moja mamuska to ze smiechu juz nie mogla a syn patrzyl jak na psychicznie chora... i tio by bylo na tyle :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Nie pisalam do was w sobotę bo jakoś weny nie miałam :( W sobotę pojechalam sobie buty kupić i dupa :( Wróciła z gatkami, bluzkami i grubymi legginsami z korzuszkiem od spodu na zimę ;) A butów nie kupilam. Tu w Anglii jest porażka z butami. Jest tu totalne bezguscie a dla mnie to jest porażka :( :( I pewnie kupkę sobie buty dopiero w grudniu jak w pl będę. Xx Jovanko ciasteczka wyglądały okropnie ale jakie smakowite były :) Normalnie miodzio :) Co do ubrań w UK masz racje. Gdzie nie pojdziesz to sa duże rozmiary :) Wypas normalnie :) No dla mnie jedyny problem to jest kupno butów :( No chyba ze ja taka wybredna jestem :) Xx Kasik89 jak wyszło ciasto? Tym razem nie pomylilas sloikow? Ale pamiętaj nie jesteś sama :) Nie jedna z nas tu ciąża odmozdza :) Moj maz to ze mnie ma czasami taka polewke ze się w głowie nie mieści :) Xx Brzoskwinka cale szczęście ze juz po wszystkim :) Pokój zrobiony wiec z głowy :) Teraz odpoczywaj :) Xx Angelus rozumiem Twój smutek odnośnie tego ze malej juz nie możesz karmić piersią :( Ja Kuby tez nie mogłam karmic :( i nie jedna noc przeryczalam :( A jak dawalam mu butle to sama do siebie mowilam ze teraz powinna go karmić cyckiem a nie butle mu dawać i zas beczalam ;( Rozumiem Cie kochana :( A jak u Ciebie? Jak dzieciaczki? Zaczynaja zdrowiec? Xx Nessaja kochana cieszę się bardzo ze krwawienie ustało. Na pewno wszystko od lezenia boli ale bądź silna i lez dalej :) Xx Jovanka mam nadzieje ze mimo ze porodzimy juz nasze smyki to będziemy tu zakładać :) No i mam nadzieje ze będziemy Ci towarzyszyc w drugiej ciąży tu na forum :) No i przede wszystkim cieszę się ze Twoje wspanialomyslne dziecię daje Cintyle spać w nocy :) Kochany jest :) No a Ty kochana polecialas z tymi kilogramami nieźle w dol :) Super :) Oby każdej z nas tak szybko leciały :) Xx Darka jak u Ciebie? Zaczynamy akcje porodowa? Xx Izulinka a Ty? Nadal w dwupaku? Xx Tak przeczytalam o sledziach nessaji i zachcialo mi sie filecika rybnego, opiekanego w zalewie octowej. Wyciągami z lodówki, ocierając rękawem od bluzy cieknaca juz ślinę, oczy świecą mi się jak dwa ogniki, w myślach juz wyobrazam sobie jak moje kubki smakowe zaraz zaczną wariowac i...... patrzę na sloik i nie wierze!! Termin ważności skończył się na poczatku października :( Ogniki zgasly, kubki smakowe uświadomiły sobienze tego smaku jednak nie poczuja, ślinotok ustał w jednej chwili i w takimoto sposób podjadlam sobie filecikow rybnych :( Nic tylko siadają i płacz :( Xx Eweelka kochana bardzo współczucie :( To samo miałam z Kuba jak zaczął chodzić do przedszkola :( Porażka po prostu :( Życzę dużo zdrowia dla corci, oby jak najszybciej jej przeszło :( No wlasnie gdzie ta @? Juz miala być bo tu 12 na badanie musisz iść :) Jak nigdy trzymam kciuki aby wreszcie w tym miesiącu ta @ do Ciebie przylazla :) Xx Angelus Ty tez biedna z ta gorączka :( Moj Kuba ostatnio to samo. W niedziele zeszła wymiotowal (tylko w niedzielę) a z łóżka podniósł się dopiero jako tako w czwartek (na chwile), cos się pobawil i spowrotem leżał. I tak naprawde w piątek było super. Jadl , bawił się, chodził. Także calybtydzien z nim w domu siedzialam :( Xx A teraz żeby smiesznej było to mnie porządne przeziębienie zlapalo :( Z nosa jakieś gluty wysmarkuje, gardło boli, kaszel suchy, wkurzajacy zresztą :( A od jutra muszę dom pracy iść :( Super :( Xx Darka ja nic nie czulam :) Nie przeczuwalam nawet ze może się poród zacząć. Wieczorem położyłam się normalnie spac. Rano przed 6 obudził mnie taki delikatny bol podbrzusza. Pomyslalam sobie ze mi się śniło i w najlepsze chciałam spowrotem iść spać :) Ale bol się powtórzył. Podbrzusze bolalo delikatnie i dokładnie tak jak na @ :) Wtedy wiedziałam ze chyba zaczynamy :) Tylko ze moja ciąża była książkowa :) Ja nie miałam żadnych boli prze posiadających, ,aden czop mi nie wyleciał, nie czulam bólów macicy o których Ty z Izulinka piszecie, wiec ja po tych delikatnych bólach wiedziałam ze to jest początek najciekawszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala a co konkretnie juz czujesz w brzuszku ? Pukanie, wiercenie, gilgotanie, motylki , rybkę ? Hmmm Oooo Jovanka jak to nie zostaniesz tu sama bo byc moze ja będę sie starać o drugie bobo. Zobaczymy jak życie nas poprowadzi. Ale napewno tu zostaje bo jestem bardzo ciekawa jak każda z nas będzie sobie radzić , kiedy ta nasza ewelka zaciazy, Paola piękna modeleczka i cała reszta. Jak będziemy sie odnosić do drugich ciąż , czy kazda będzie chciała odrazu drugie dziecko czy nie. Oooooo A nessaja ja mam w domu śledzie ale sałatkę śledziowa. Śledź , buraczki na grubej tarce, ser zolty, ogorek konserwowy majonez śmietana. Mmm :-) Ooooo Paola kiedy twój facet wraca ? Czy juz wrócił a ja przegapilam. Ooooo Izulinka darka a wy nadal nic , spoko loko wszystko będzie w swoim czasie. Ooooo Olala jak u ciebie, jak sytuacja rodzinna. Unormowala sie ? Kiedy masz tego lekarza czy badania ? Oooooo Pita kiedy to badanie meza ? Czwartek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem teraz w 27 tyg. I powiedzmy ze nie miałam jakichś boleści. A od okolo 2 moze 3 dni boli mnie brzuch jak na okres. Z 20 minut. Raz dziennie. I tej nocy mnie obudził znów ten ból jak przed @ ale na tyle mocny ze aż sie zestresowalam i poszłam do kibla wysikalam sie, wróciłam, nadal boli, poszłam zrobić kupę bo ze stresu mi sie zachciało, wróciłam i zazylam no spe polowe tabletki. Bo brzuch miałam taki jakby twardy ale ja juz sama nie wiedzialam. Ale przeszło i zasnelam. Miewacie tak ? Że taki ból was łapie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóle okresowe miewam również raz mocniejsze raz lżejsze. Jeśli chodzi o moje odczucia to hmm tak jakby coś pekalo ale to jest takie delikatne ze porównuje to do przewalania się jelit pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Najlepszą antykoncepcja jest staranie się o dziecko :-( Witam mimo że nie pisze to zaglądam tu :-( Goscdarka czy już urodziłas b chyba mi coś umknelo. A przyznam najbardziej z tego forum zapamietalam ciebie. Też mam syna z poprzedniego związku :-/ a teraz z obecnym mężem staramy się o dzidziusia lecz bezskutecznie. Od wczoraj jedynie bolą mnie piersi i sa nabrzmiale a jestem pięć dni po owulacji i 12 dni przed @ nue wiem czy @ pojawi się wcześniej czy mi sie coś w organizmie zmienia :-/ W tuj cyklu wrzucilam na luz i już o ciazy nie myślałam a kochalismy się z mężem kiedy mieliśmy ochotę akurat wyszło że dzień pprzed owulacja i dzień po :) tym razem nie wmawiam sobie ciazy ale przyznaje że ten bol piersi mnie niepokoi:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszą antykoncepcja jest staranie się o dziecko - po prostu taki paradoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej babeczki :) tu pisze do Was ja IZA85 :) Czy Wy tak mało z Rana piszecie czy strona przeskakuje? :) Ale u mnie dzis zimno. A mi z nosa cieknie, kaszle jak gruźlik :( ehhh Xxxx Żoneczka juz 27 tydzień? Jak ten czas leci :) U Ciebie to może kochana skurcze przepowiadające :) Przygotowują Cię juz do poźniejszego porodu :) Xx Zdesperowanamama witaj ponownie :) Dobrze ze teraz tak na luz wrzuciłas :) To jest najważniejsze :) I mam nadzieje ze teraz Wam sie uda :) Miłego dnia kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Hej;* Zoneczko ja jade na swieta. Pozniej on mial na swieta ale na wiosne chyba mnie sciaga do uk z psem. Jestem u lekarza wlasnie.. od 3 dni oczy czerwone i gardlo spuchniete. Mam uczulenie na penycyline i mozliwe ze te grzyby i bakterie maja wplyw taki :/ nie wiem... powoli wszystkiego mam dosyc. Ciagle cos. Moj P od czw na swoim u kogos na pokoju :-) oby bylo jak najelepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
paola i jak tam? co lekarz powiedzial? mocno trzymam kciuki zeby twojemu tam wszystko szlo jak najlepiej i ukladalo sie po waszej mysli!!! no i zebyscie na wiosne byli razem i staranka pelna para :-* & olala a jak u ciebie odebralas juz wyniki? & zoneczka toz to szok u mnie wywolalas piszac ze to juz 27tydz :-D matko jak ten czas leci... patrzac na tabelke tak na szybko nie umiem ogarnac kto jest w jakim tygodniu :-P co do tych boli co opisalas to pewnie tak jak iza napisala sa to skurcze przepowiadajace co przygotowuja do porodu... beda coraz czestsze i mocniejsze <3 & ala przypomnij mi ktory u ciebie to tydz? pewnie malutki ci daje znaki a nie jelitka :-* :-* & mamapelnanadzieji (przepraszam jesli pomylilam nick) heh jeszcze sie tocze lecz mam nadzieje ze juz nie dlugo :-) trzymam za was kciuki :-) & izulinka jak u ciebie? zdaj mi tu szybciutko relacje & i nie pamietam co jeszcze mialam pisac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nic nie pisalam bo wczoraj pomagalismy rodzicom przy przeprowadzce i padlamwieczorem choć tylko stalam i dyrygowalam wszystkimi ;) .... Izus ciasto wyszlo jak nigdy ;) i juz sam brzeg został heh ... Jovanko no ja tez chciałabym zmienić prace bo strasznie nie Lubie tego co robię i się mecze okropnie ale u nas w mieście ciężko o dobrze płatna prace ,zresztą wg prace jakąkolwiek ;/ no i nie wiem jak to będzie ale nie chciałabym czekać z drugim dzieckiem za długo ... Ala ja właśnie czulam takie pękanie jakby banki i to był mój Filip właśnie na poczatku tylko to u mnie było w 15/16 TC ....myślę ze lada dzień będziesz już czuła kopniaki bez problemu ;) ... Angelus chyba nie wyginisz z domu tych zarazków ;( wspolczuje ci i twoim robaczkom ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
a no przypomnialo mi sie ze pytalyscie o laktator ... kupilam go gdy bylam w ciazy z kapim i szybko go sprzedalam poniewaz lepiej mi szlo sciaganie pokarmu recznie niz tym sprzetem :-P ale wiem wiem ja jakas inna jestem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej Dziewczyny:) Nic ostatnio nie piszę bo nie mam kiedy i siły wsumię... Mam problem bo zawsze moje ciśnienie było 110/60 mniej więcej w tych okolicach albo 120/60 a teraz od kilku dni mam 136/76 np dziś takie miałam rano i kiepsko się czuję mam zawroty głowy i w mostku jakby mnie coś bolało i słabo mi....:/ zaczynam się martwić co to takiego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Hej dziewczyny.Właśnie wróciłam, byłam odebrać wyniki. Nawet sama dałam rade przejśc taki spory kawałek pieszo. Oczywiście musiałam skorzystać z kibelka w ośrodku. W morfologii krwi pięć pozycji mam albo z mało czegoś albo za dużo,np: Erytrocyty 3,65 (norm. 3,7-5,1) Hematokryt 35,8% (norm.37-47) MCV 98,0 (norm.80-97) NEU 75,4% (norm.45-70) LYMPH 17,5% (norm.20,0-45) Ale jak widać chyba mało odbiega od normy. Co do Alatu mam delikatnie podwyższony: 43 a napisane jest że norma to 10-31. Tak jak w przypadku Aspatu a wyniki 49. To chyba jeszcze nie cholestaza ciążowa (?) Po tym spacerze mam strasznie twardy brzuch :/ biore nospe (tak kazał mi mój gin), położe się na chwile i nie długo Wam odpisze :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) xx strzeliłam wam posta jak stąd do Marsa chyba i nie skopiowałam i nie wkleił się, zrobiło mi sie strasznie smutno, popłakałam sobie bo to był naprawdę ładny post i wróciłam po południu :P hehe xx darka no u mnie właśnie nic nowego się nie dzieje :D tez mam wrażenie że w ciąży to pochodzę jeszcze cho cho cho na wek nałaziłam się jak głupia, spacery, groby i inne takie ale nic nie ruszyło hehe boli jak bolało, nic regularnego i stałego :P w tym moim poście właśnie pytałam jak Alanek się zachowuje i rusza ?? bo Zucha z dziecka o charkterze podchodzącym pod ADHD stała się tak mało *****iwa, że czasem sie aż boje. Przez cały dzień potrafi tylko ze 2 razy się przeciągnąć i raz poruszyć nózią a u was jak z tym ?? brzuszek już niziutko masz?? ja ostatnio coś mam dużo energii, sprzątam, chodze na spacery mam jakis power, chodź są takie dni że cały czas leże i nie daje rady nawet wstać z łózka, bo boli hehe a wy jak się czujecie ?? ze szczególami proszę :) xx Iza kochana zdrówka życzę!! xx Żoneczka to na pewno skurcze Braxtona - Hicksa, niektóre kobiety czują je mocniej i dosyć szybko i pewnie ty także do nich należysz :) wow 27 tydzień ależ to leci :) xx Stymulowana leż i odpoczywaj sobie jak najczęściej, nie tylko jak głowka boli :D xx jej dziewczyny zostało do terminu 12 dni!!! kiedy to zleciało to nie wiem, przecież ja dopiero zrobiłam test i były 2 kreski :D miałam nadzieje że ok 38 nastapi niespodziewany poród, tak z nie nacka bez strachu, ale teraz juz im bliżej tym zaczynam się bać, pogoda jest w dodatku taka piękna że marzą mi sie jesienne spacerki z wózeczkiem w pełnym słoneczku :) a jak cała ciąża zleciała błyskawicznie tak ostatnie dni dłużą się niemiłosiernie :) eh xx Jovanka ostatnio jak stałam przed kuchenką i gotowałam obiad i tak sobie przypomniałam jak w wakacje pisałaś że robisz gołąbki ze słoika :D pamiętam że upały były niezmiemskie wtedy i jak tak stałam i obracałam kotlety tak mnie właśnie naszła myśl że dla ciężarnych na samą końcówkę to powinny być takie specjalne dania, by kuchenki w ogóle nie trzeba było włączać bo mi odechciewa się gotowania już w momencie odpalenia gazu :) i nie wspomnę słowem o tym że zawsze ale to zawsze przesalam ziemniaki, makarony, ryże no wszystko co tam gotuje :D xx miłego popołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia a który u ciebie TC ? Bo ja miałam to samo i niestety długo trzymało z tymi omdleniami i wg ale przeszło samo ... Ola niestety nie znam się na wynikach na cholestaze ale morfologia jest raczej ok bo to male odchylenia od normy a wizytę kiedy masz żeby lekarz cie uspokoił ? ... Paola lekarz cos zaradzil ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
izulinka a wiec ;-) masz racje 12 dni a dluza sie bardziej niz te 38skonczonych tyg ciazy :-P a tak to przelecialo ze szok, zawsze mowilam jeny ciaza to az 9 msc a tu mig i finish :-/ ja jestem taki cwaniak ze chodze i bryncze zeby juz rodzic a jak mnie chwyci jakis bol to pojawia mi sie mala panika i mowie do malego ze jednak jeszcze nie rodzimy bo mamusia nie ma sily :-P ( przypomina mi sie wtedy ten straszliwy bol z porodu kacperkowego ) co do ruchow alana mam identycznie jak ty malo kiedy sie porusza tylko wlasnie sie przeciaga, jest to bezbolesne i dosc fajniusie lecz zdecydowanie za malo bo tez sie czesto przez to stresuje i wcinam slodkie klade sie i czekam :-P o i czkawke to tez ma masakrycznie czesto jak twoja dama :-) co do mej energi to roznie dzien aktywny i leniwy tak zamiennie bynajmniej staram sie byc aktywna z nadzieja ze moze tym cos przyspiesze... i to chyba na tyle bo wole nie pisac co mnie boli i ile razy mam zalamke i rycze ze dosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka, darka wam zostało 12 dni a mi jeszcze 45... już sie nie moge doczekac az wezme małego na ręce:) olala tez ostatnio odbierałam wyniki morfologi i tez miałam niektóre wyniki podwyzszone albo obniżone. ale nie wiem jak to jest bo jeszcze na wizycie nie byłam u swojej. dopiero w srode ide. i chyba bede miec robione ktg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia w czwartek zacznę 29 tydzień no wlaśnie ciekawa byłam czy któraś też tak miała:/ Izulinka wyglądasz prześlicznie!!! Olala mam nadzieję że wszystko się okaże że jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wirusowe zapalenie gardla i spojowek :/ Takze posiedze w domu z tydzien. I chyba rzucam prace... szkoda auta tyle kasy tez na paliwo i w ogole nie oplaca sie :( i cisgle choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka! ale pieknie wygladasz :) a krolestwo Zuzki cudowne :) & Alaa to napewno Patryś :) jeszcze troche i doczekasz sie kopniaczka :) & Iza, Agniesia a jak u was? Agniesia Ty masz jutro chyba wizyte nie? & Eweelka i jak, jest @? :) & Pita u Ciebie jak? jak sie czujesz? & Jovanko jak Kacperek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAMUSIE ❤️ Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelinka Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** tp 16.08.2014 CIĘŻARÓWKI ❤️ Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****25*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 Agniesai88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********28**********4cs********2dz*******tp 07.06.2 015 nessaja********22**********5cs********1dz*******tp 02.06.2015 Xxxxxxxx asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 STARACZKI 2014/2015 🌻 kasik_85__________29______19cs_______2dz____@04.10.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@29.10.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11. 2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@02.11.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Lasencje! Mąż buja małego Fiździpołka, a ja popijam kawkę i piszę:). Stymulowana - :* Alaa66 - a tak w ogóle to pytałaś swojego lekarza o te ruchy? Nie to, że Cię straszę, bo na bank wszystko jest ok, ale tak z ciekawości. Moja gin na przykład mówiła, że pierwsze ruchy kobieta może poczuć nawet dopiero koło 26. tygodnia (!) i to też jest normalne. Spytaj tego swojego - ciekawe co powie.:* Eweelka - łoj, okropne są choroby dzieci... I ta bezsilność wtedy. Współczuję Ci bardzo i maleńkiej też, bo się musi tyle namęczyć...:( A jak tam się dzisiaj czuje? Jest jakaś poprawa? Angelusdominus - Ty to już masz naprawdę 1000 światów z chorobami pociech:(. Jak nie jedno to drugie. :* :* :* Jak dzisiaj? Goscdarka - no ja też wczoraj cały dzień czekałam na pojawienie się nowej stronki. Myślałam, ze rozwalę ten laptop ze złości;). Jeśli chodzi o przeczucia co do porodu to nie miałam żadnych, żadniutkich! Jeszcze wieczorem farbowałam włosy i nic, absolutnie nic nie wskazywało na zbliżający się poród. Chociaż jak teraz tak sobie wszystko przeanalizuję to było coś, ale do dziś nie jestem pewna czy to na bank było to: mianowicie kilka dni przed na majtkach znajdowałam taką galaretowatą, przezroczystożółtą substancję. Zastanawiałam się czy to nie ten czop śluzowy, ale wszędzie czytałam, że czop jest raczej białawy i...no wygląda jak czop, korek. A u mnie tylko ta galareta. No i może to było to, tylko że się jakoś rozpuszczał i wyłaził partiami? Nie wiem. A poza tym naprawdę nic.:) IZA - zgadzam się - w UK można kupić wszystko, ale nie buty:). Jak się czujesz?:* Żoneczka - no to supcio, że będę miała kolejną towarzyszkę ciążową:). Oby nam się udało tak jak chcemy:). I też mnie ciekawi jak zmieni się nasze forum po porodach większości z nas:). Oby tylko nie umarło śmiercią naturalną, bo bym się zapłakała...:( Zdesperowanamama - trzymam kciuki:* Iskierka nadziei20 - za Ciebie też:) Paola - zmienili Ci antybiotyk? Ty w ogóle wiedziałaś, że jesteś uczulona na penicylinę? Ja też jestem - wyszło jak trafiłam do szpitala w wieku 17 lat z anginą ropną. Podali mi dożylnie, dostałam wstrząsu, musieli szybko podać hydrocortyzon. Podobno miałam granatowe plamy na szyi - podobno, bo nie pamiętam, straciłam przytomność. Kaasik89 - :* Karciaa - mierzysz to ciśnienie regularnie? Jeśli masz taką możliwość to rób to codziennie i obserwuj. Jak dłuższy czas będziesz miała takie wysokie to leć do lekarza. Olala - kiedy idziesz do lekarza z tymi wynikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka mierzę codziennie i tak od tygodnia już zaobserwowałam że coś podrosło i ogólnie tak dziwnie się czuje taka osłabiona i jakby w mostku mnie coś ciśnie takie uderzenia mam bolące nie wiem jak to opisać... możliwe że to mały mnie tam gdzieś kopie?? Olala byłaś już u lekarza? Izulinka i Darka łal jak ten czas leci szybko no szok ja po sobie też widzę ale cieszę się że to już tylko tyle Wam zostało bo teraz to możecie spokojnie rodzić:D buziaki dla Was:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko. Właśnie pytałam. To mi odpowiedziała ze mam jeszcze czas teraz czekam... Wizyta 20jak nie będzie to spytam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Z moim partnerem znamy się już ponad cztery lata. Razem weszliśmy w ten dorosły etap w życiu. On zaczął niedawno stałą prace, ja nadal jestem w poszukiwaniu jej. Mam 20 lat. Kochamy się bez zabezpieczenia od dłuższego czasu. Nie wiem dlaczego ale czułe,że jestem gotowa na dziecko. Ostatnio rozmawialiśmy i przyznał,że gdybyśmy ''wpadli'' to cieszyłby się.Kiedy miałam podejrzenia (objawy) ciąży to szalał jak nie wiem co i wybierał imiona.. Jednak kiedy okazało się,że nie jestem w pierwszym momencie był przygnębiony lecz potem stwierdził,że to nie odpowiedni czas. Słuchajcie pomóżcie. Chciałabym z nim przeprowadzić taką rozmowę by zrozumiał,że jestem gotowa, że poradzimy sobie,że to będzie owoc naszej miłości,że damy rade. Pomożecie? (prosze nie negujcie mojej prośby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×