Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Brzoswinka ostatnio też zastanawiałam się jak ten czas szybko leci.. Jeszcze nie dawno cieszyłyśmy się z dwóch kresek a teraz coraz bliżej do naszych porodów.. :) na początku myślałam sobie "Boże 9 miesięcy kiedy to zleci??" a według OM kończe już 31tc.. Moja Mała też czasami robi sobie przerwe w wierceniu się. Ostatni taki dzień miała w tamtym tygodniu. To chyba normalne. W końcu jest coraz mniej miejsca w "mieszkanku" :) Ale teraz nadrabia.. Wierci się, nawet w nocy budze się i czuje jak sobie tam fika. Co do dotykania to mnie aż tak bardzo to nie denerwuje, chociaż miałam mało sytuacji kiedy ktoś chciał położyć mi ręke na brzuchu. Ostatnio mój szef zapytał się czy może :) xxxxx Darka daj znać co lekarz powiedział. A może Cię uspokoi i powie że to już nie długo? :) xxxxx Lece szykowac się na pasowanie na przedszkolaka. Moja chrześnica zazyczyła sobie żebym przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia a ja dzis koncze 12 tc :) jakos tak to leci ze nawet nie wiem kiedy ;) & Iza lecz sie czym mozesz ale jak do jutra nie bedziesz czula sie lepiej to ja bym wziela ten prenalen, lepiej wyleczyc to szybciej niz by mialo Cie rozlozyc na calego ;) & Izulinka hmm czy sie zaokragla, niby mi sie wydaje ze jakies drobne wybrzuzenie malusie jest ale juz sama nie wiem. Wczoraj ubralam obcisla bluzke to maz sie mnie zapytal czy juz mi tak brzuch rosnie czy przytylam.. i juz sama nie wiem bo z drugiej strony jak lekarz mowil ze mam tylozgiecie?? wszystko przede mna w kazdym badz razie :P & Zoneczka a jak Twoj brzusio? duzy juz? & Alaa widzisz doczekalas sie :) tez juz bym chciala :P teraz zobaczysz z dnia na dzien bedzie wiecej ;) & Kasiaa o łał to juz niedlugo :) kiedy to tak leci? & A mnie poki co mdli czasem nadal, brzuch boli prawie caly czas. Obudzilam sie o 5.30, poszlam siku i przez poltorej godz nie moglam zasnac bo bolal mnie brzuch i byl taki napiety i nijak nie moglam znalezc sobie miejsca, wkoncu zasnelam ale boli dalej. Na sniadanie z braku laku zjadlam parowki i to nie byl trafiony pomysl. Marzy mi sie pasta z makreli z cebulka na swiezym chlebku z chrupiaca skorka.. a poki co mdli mnie po tych parowkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia prenatalne robi sie od ukonczonego 10 tc do 13 tc6d. U mnie wlasnie bedzie 13tc 6d jak bede miec prenatalne ;) ja jeszcze dodatkowo robie z krwi bo maz chcial zebym zrobila i na krew ide 13 listopada a na wizyte 17 ;) wiec policz sobie tak zeby nie przekroczylo tych 13tc6d ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Dzieki kochane. ;* Dzis zalatwialam rzeczy bo wysylam paczke do uk. Grabilam i zamiatalam liscie. Oszczedzam oczy od tv. Jakos zajmuje sobie czas. Prosze o zmienienie mnie w tabelce na 18.11 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem umówiona na przyszłą środe na 12/11 do szpitala na badanie HSG, na sama myśl ciary mnie przechodzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
wrrr jestem zla ... inteligentne stwierdzenie mojego doktorka: moze pani urodzic dzis w nocy albo i w terminie :-D a w szczegole to rozwarcie 1,5cm szyjka juz krotka, wszystko rozpulchnione i niby gotowe, skurcze akurat dostalam w trakcie badania, tetno prawidlowe, usg nie robil i nie wiem jakim cudem przez dwa tyg przybralam 3 kg czyli 19kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja dzięki. Umówiłam się już, to będzie 12 tydz i 2 dni, więc chyba będzie ok:-) już nie mogę się doczekać:-D oczu nie mogę oderwać od zdjęcia mojego szkraba:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy od doktorka.Dostałam proszki Essentiale Forte. Mam brać trzy razy dziennie, za dwa tygodnie powtórzyć badanie a za trzy przyjść na wizyte. Byliśmy z P na małych zakupach. Kupiliśmy materacyk, rajstopki, mąż wybrał skarpetki z grzechotką a cieszył się jak dziecko :) przez co i ja byłam szczęśliwa :) xxxxx Darka czyli w każdym momencie może nadejść ten czas? Czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po wizycie u endokrynologa. ft4 spadlo do 11.7 przy normie od 12. a ft3 wyszlo 5.3. przy normie 3 do 7 chyba... bylam w c&a i wiecie ze widzialam 5szt body za 20zl!!! byly tez po 30. jutro wizyta u ginki...kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
Laski tocze właśnie 3 godzine płaczu zuzy. Chyba boli ja gardło nie chce pić jeść ciężko przelyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Matko jaka u mnie paskudna pogoda. Na dobre przeprosiłam moją kurtkę zimowo i póki co do jesiennej nie wróce :) Dopiero na wiosnę :) xx Maćkowa dziś się znowu rzygano pojawiło :( Współczuję Ci :( Ja nie cierpię rzygać :( A jak ogólnie się czujesz?? Jak plecy i nerka?? xx Stymulowana kochana na wieczór właśnie chce wziąć pierwsza dawkę prenalenu :) Ciągnie się już to moje przeziębienie i nie chce żeby przeciągało się w nieskończoność :( xx Karcia jak się czujesz?? Ciśnienie mniejsze?? Jak jutro się powtórzy to jedź do jakiegoś innego gina albo do szpitala. xx Brzoskwinko dziękuję Kuba ma się dobrze :)Już całkowicie mu przeszło i na razie na szczęście nie łapie ode mnie przeziębienia :) A mnie gardziołko dalej boli. Najgorzej jest po nocy, w ciągu dnia jako tako da się wytrzymac :) A u Ciebie kochana już 30 tydzień?? Przecież za chwilę bedziesz rodziła :) xx Darka mam właśnie polski prenalen, zamówiłam sobie w aptece internetowej ale cały czas odkładałam jego przyjmowanie ze może uda się domowymi sposobami :) xx Eweelka cieszę się że masz już termin :) Teraz szybko zleci do 12 listopada i od grudnia działamy :) tzn wy działacie a my dopingujemy :) xx Darka kochana pijesz herbatke z liści malin?? Sprzątasz całe mieszkanie? Kucasz dużo? Ponoć kucanie i wysiłek pomagają :) xx Olala dobrze że tylko essentiale :) I cieszę się że zakupy z P się udały i życzę Ci oby było tak już cały czas :) xx Kasia12 dobrze ze wyniki się poprawiły :) xx Angelus kochana masz w domu nebulizator?? Idealne dla Zuzy teraz były by inhalacje z soli fizjologicznej :) Współczuję kochana :( Trzymaj się :) Chętnie bym wyruszyła do Ciebie z odsieczą ale mam cholernie daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka cudnie wyglądasz :) Promieniejesz normalnie :) Brzusio jaki piękny i duży :) Taki balonik :) No ale Puchacz mimo wszystko najlepszy :) I jak zwykle skończył mu się miodek :) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Nessaja ja też mam tylozgiecie ale raczej nie ma to wpływu na brzuszek i jego wielkość:) Darka juz 19:) i tak nie jest źle :) obyś juz to miała za soba:) Olala dobrze ze essentiale póki co jeju juz 31??? To tuż tuż kurcze zaraz wszystkie porodzicie. A ja się dowiedziałam ze koleżanka poronila :( drugie dzidzi bardzo chcieli drugie nie długo się starali no ale niestety. Ja póki co mam +5.5 kg i zaczynam 23tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ja bylam dzis u gin. Wszystko jest ok, powiedziałam jej o tych bólach brzucha jak przed okresem i mi na to przepisala magne coś tam b6. Zazylam. To ma mi podobno pomóc. Idę spac dobranoc. Ciężki Dzien miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala moj brzuch wyglada jak zebra. i to doslownie. ale jakos sie tym nie przejmuje...kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Iza kuruj się kochana :*... Izulinka naprawdę wygladasz kwitnaco :) ... Kasia dobrze ze wyniki ok i to nic groznego ... Ewelka ja tez wizyte mam 12 i chyba mackowa tez jak dobrze pamiętam ;) ... Ala ja na początku ciąży dostalam bio oil i jeszcze trochę go mam bo zapominam o smarowaniu i pod prysznicem czasem oliwka się nasmaruje i nie mam żadnego rozstepu ;) ale chyba juz taka skore mam ... Ale mi się z lozka wstawać nie chce a jutro to juz wg ... Rano mam ktg a później do pracy muszę przyjechac w czymś tam pomoc ,;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ja brzuch mam juz dosc spory. Ale puki co nie mam na nim rozstepow. Ani nigdzie. Smaruję sie codziennie. Oliwką, ale laduje ile wlezie. Bardzo duzo jej nakładam. Uda brzuch tyłek boczki cycki . Świece sie jak psu jaja. Moja mama miala troszke rozstępów. Pod brzuchem. Wieccpewnie coś mi sie zrobi, ale zobaczymy ile gdzie i jakie. Narazie je atakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) xx Darka ja na każdej wizycie u mojego ginka słyszę że to juz ostatnia :) i że następnym razem to możemy sie spotkac ale w szpitalu hehehe u mnie też już szyjka rozpulchniona, skrócona i wgl ale ginek mówi że pozostaje czekać aż małe wejdzie w kanał i wtedy to już poleci. Więc trzeba dużo chodzic i takie tam, ale na moja Zuzke to nie działa, dziewczyna zaparła się tam rękoma i nogami i nie chce ruszyć :) hehe jutro minie 2 tyg od naszej akcji na porodówce i wtedy lekarz który mnie przyjmował powiedział Kamilowi że według niego do 2 tyg będzie po wszystkim :) a mało tego dzis jest pełnia :) nie wiem czy wiesz ale podobno fazy księżyca też mają wpływ na dzieci (jak kto w to wierzy) ale położne mówiły nam na szkole rodzenia że najwięcej porodów w czasie pełni :) więc bądź dziś w nocy zwarta i gotowa :D ;) xx stymulowana ja na początku będę małą miała w rożku, na później mam dla niej właśnie śpiworek :) taki milusi a w środku podszyty bawełenką więc cieplutki, do tego kocyk i tak przezimujemy :) pościeli zaczniemy używać w przyszłym roku :) aha i my używać będziemy klinu właśnie :) xx brzoskwinka 30 tydzień o jacie :) to juz naprawdę tak bliziutko :) i rzeczywiście imię pasuje idealnie ;) xx nessaja hehe ależ super się czyta o Twoich zachciankach no :) hehe twoje dziecko mega wymagające jest :) xx olala super że tylko na strachu się skończyło, teraz tylko kontrolować się regularnie i bedzie gicio :) xx Iza ja ostatnio jak byłam chora to mimo że i naturalnie się leczyłam to i wychliptałam calutka butelkę Prenalnu, ale on z tego co mi babeczka w aptece mówiła też jest całkowicie naturalny więc śmiało możesz popijać :) ale ja chodź czosnek lubie to jednak w nim aż mnie tez]n zapach powalał hehe xx ala ja też mam cały brzuch jak zebra :) od początku 2 trym ciągle się smarowałam, myłam brzuch olejkiem, uzywałam balsamów i zwykłej oliwki na przemian, ale jak mocno wyszedł w przód to nic to nie dało, dziś juz tylko czasem smaruje jak mnie strasznie skóra ciągnie, bo mała nie ma miejsca i mam wrażenie że ta skóra pęknie zaraz. czaem jest tak że choćbys i na głowie staneła to rozstepy wyjdą i tyle :( xx u mnie pogoda taka piękna że aż humor wspaniały, wczoraj wysprzątałam cały dom, dziś mam w planach troszkę liście pograbić :) noi czekam na pełnie :P xx miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez póki co nie mam jeden bio Oil zużylam teraz używam palmers na przemian z kremem z apteki ciało + solutions a pod prysznicem oliwka mam nadzieje ze się uda uniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczka czasami właśnie jest tak że przez całą ciążę i okres rośnięcia brzucha nie ma rozstępów a jak juz zejdzie na dół to wtedy na dole wychodzą, bo tam tak dziwnie w ogóle ten brzuch czuć, jakby jakas wielka kula wisiała w powietrzu i ciągneła skórę od piczki :) xx zapomniałam dodać że dziś mam wizytę, więc mój gin pewnie znów będzie się ze mną żegnał :) mam taką wielką nadzieję że jak zacznie się poród to on będzie na zmianie eh ale jak to mówią nadzieja matka głupich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :*:*:*:*:* xxxxx Angelus jak dzisiaj czuje się Zuza, lepiej już? xxxxx Iza85 ja ze swoją zimową kurtką przeprosiłam się ze dwa tygodnie temu :) a dlatego, że straszny ze mnie zmarźluch. Muszę chodzić w starej (jeszcze się mieszcze:), stwierdziłam, że bez sensu kupować nową na dwa-trzy miesiące a musiałabym zakupić XXL :) Zakupy się udały, mąż nadal miły itp. :) cieszę się nawet jeśli miałoby to trwać kilka dni. Coraz więcej małżeństw wokól mnie się rozpada :/ moja siostra z mężem (on pije a ona powoli nie wytrzymuje), mój brat z żoną, mojego P siostra zdradza swojego męża i też rozwód wisi w powietrzu.. :/ więc chyba nie mam co narzekać... Jak się dzisiaj czujesz? xxxxx Alaaa do terminu porodu zostało mi dwa miesiące i dwa dni. Ostatnio na wizytach cały czas wychodzi że około 7stycznia powinnam urodzić a nie tak jak mówił na początku 15. Muszę powoli zacząć prać ciuszki dopóki jeszcze jestem na chodzie co do rozstępów to jeszcze na brzuchu się nie pojawiły (pfu pfu żeby nie zapeszyć) :) ale cały mam czerwony jakby miały nie długo się pokazać :/ smarowałam się bio oilem a teraz zwykłą oliwką no i zobaczymy :) xxxxx Żoneczka ja też brałam magneB6 max. Pomogło mi po dwóch dniach :) xxxxx Karciaaa jak się czujesz? Dobrze pamiętam że miałaś zamówić na all koszule nocne? Zamówiłaś? xxxxx Maćkowa jak po zakupach? Udały się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane baby ja tam nie wiem jak jest z tą kołderką, tylko czytałam, że nie powinno jej być bo dzidziuś może sobie ją zarzucić na głowę, ale już się nie odkryje bo nie wie jak, ale jak to wygląda w praktyce? @Izulinka chyba też postawię na rożek i spiworek:) a klin od początku?? W mojej szkole rodzenia położna mówiła, że jak kobieta nagle zaczyna sprzątać, układać, grabić liście pewnie też tzn że poród już za rogiem:) więc trzymam kciuki:* @Ala póki co rozstępów brak - ale zobaczymy co będzie dalej:) oo0OOO0oo Byłam wczoraj w ciucholandzie i o matko kochana....wyszłam z ogromną reklamówką nowych ciuchów dla Oliśka i dałam za to 50 zł!!! do tego kupiłam też używane ciuszki do szpitala, a są to 2xbody, 2xpajacyk,czapeczka,śpioszki = 6 zł! HA:) Znacie materiał Minky? i te wszystkie bajery z niego robione dla dzidziusiów? ja się w tym zakochałam, kupiłam już minky kocyk, rożek i sensorek ale na allegro, a 3 listopada w moim mieście otworzyli sklep "Cali Mali" ze wszystkimi produktami Minky - byłam tam wczoraj i oszalałam!!! Wszystko śliczne, kolorowe, mięciutkie - ale ceny zabójcze więc zostanę przy Allegro, ale nie ma to jak sobie podotykać i oczy nacieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
iza aktywna jestem :-) nie oszczedzam sie jedyne co to nie pije tej herbatki z lisci , a wlasnie gdzie ja moge kupic? zwykly sklep czy apteka? & izulinka kochana nie stresuj mnie ta pelnia bo moj M dzis o 18 jedzie w trase i wraca jutro wieczorem :-( :-( twoja zulka sie zapiera a moj alan to juz w ogole bo wlasnie jego glowka juz jest niziutko w kanale brzuch to doslownie mi siedzi na kolanach juz tak opadl a on nie chce wyjsc... moj doktorek sie smial ze uparciuch jak nie wiem bo ma juz tak wszystko gotowe na wyjscie a on nic... nawet mojego M dosiadam 2 razy dziennie i nic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo jestem wypompowana jak dentka ale jestem.zuza lepiej dziękuję śpi sobie słodko nie dawni weszliśmy do domu ale jasiu ma zapalenie oskrzeli;( swiszczy aż miło...a z jego astma to różnie może być więc się boję strasznie żeby nie skończyło się szpitalem.... Ostatnie kilka dni były ciężkie z M ale wczoraj gadalismy dużo i nie pamiętam kiedy tak ostatnio rozmawialiśmy... Jest dobrze i mam nadzieję że tak zostanie;) pozdrawiam z chorego mieszkanka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używałam bio oil i teraz palmers. już mi sie kończy i musze cos sobie kupic:) xxx wiecie co byłam dzis na wizycie i znowu okazało sie ze w szpitalu o niczym mnie nie poinformowali:/ z badań wyszło ze mam lekką anemie i nic mi nie powiedzieli o tym. zadnych leków brac nie kazali no poprostu NIC!! lekarka zapytala sie mnie czy robili mi jakies inne badania które powinny robic jesli jest podejrzenie cukrzycy i tez mi nic nie zrobili. od niej sie dowiedziałam ze powinnam miec raz w tyg robione ktg bo w szpitalu nie raczyli mnie poinformowac. pytała czy dali jakies inne zalecenia które powinny dac i oczywiście kazali mi tylko jesc 5 razy dziennie w małych ilościach i o stałych porach. i diete kazali stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
hejo :* co wy się dziewczyny tak tych rozstępów boicie hm ?:) jak mają wyjść to wyjdą,to nie zależy tylko od kondycji skóry,to efekt hormonów,a na to wpływu się nie ma. ja za bardzo nie mam rozstępów ale jak i wylezą to mi nie beda przeszkadzac bo niby czemu ? mąż mnie bedziej mniej kochał przez to czy jak ?:) mój mąż w ciąży nie jest i tez ma rozstępy na udzie i na bicepsach :D 🌼Stymulowana no widzisz na jaką okazję trafiłaś :) kurde tez muszę chyba zrobić rundkę po ciucholandach :) może znajde dla siebie jakis płaszczyk i troche ciuszków dla Wiki :) 🌼Ola ale jak mnie te ciotki tak perfidnie macały ze normalnie mi bluzke podwijały i po gołym brzuchu :) i to nie tak ze dotkneły raz czy dwa i koniec bo tak to poł biedy :) normalnie wisiały mi na tym brzuchu przez dłuzszy czas :) i fajnie ze dostałaś odpowiednie leki i ze zakupki z męzem się udały :) ale mam dziś lenia dziewczyny :( nic mi się nie chce :( ledwo zerwałam tyłek z kanapy żeby poćwiczyc.wgl dzisiaj rano jak chodziłam po podwórku bo mój męzuś sobie coś tam majstrował na dworku a ja lubie za nim łazić :D to zaczyna mi powoli ciązyć ten brzuchol .nie mówi ze jakoś mi cięzko masakrycznie ale juz jest co nosic jest :) i wgl jak siedze to czuje jak mnie ciśnie macica na żołąd,wątrobe i wszystko inne co tam jeszcze jest,a czasami Wiktoria jeszcze dołoży piąstka :) wczoraj zaczeła się znowu ruszac czesciej i jestem już spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Kasia alez cię urządzili nic nie mówiąc. Eh szpitale. Masowka i w d***e mają ludzi dzieci. Moim zdaniem w szpitalach pracują nieodpowiednie osoby. Pracują te które chcą tylko zarobić (lekarze), i te które chcą tylko ciepła posadke z dobra umowa (ppielęgniarki, A i jeszcze te które chcą sie dobrze bawić, (ccała reszta ). Malo kto jest z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×