Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
No to se poćwiczyłam... zaczęłam Turbo spalanie, doszłam do drugiej serii pierwszego ćwiczenia czyli skoki i szlag trafił moje lewe kolano :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
no to nie ma tragedii....ale jestem przekonana ze to nie ten cykl.... nie wiem co zrobic z tym naroznikiem szlag:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z synkiem zaraz bede jadla frytki ;;) mlody mi ochoty narobil :) Wysle wam zaraz na poczte fotke mojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martaaaaa... nie rob smaka! ja tu dietke trzymam, zdrowo ciagle a mi smaki robisz.. mmm ale bym zjadla :) Eweelka, a powiedz mi kochana ile po tym poronieniu dokladnie krwawilas i czy Cie cos bolalo i jak dlugo, no i po jakim czasie bylo przytulanko? Ja dzis sprawdzalam szyjke, wysoko i chyba otwarta, ale jajniki jak na owulacje zawsze bylo bolaly mnie tydzien temu wiec sama nie kumam juz tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ooo i wyszło szydło z worka, naje sie Marta takich smażonych rzeczy na noc i nic dziwnego że ma wzdęcia ;) U mnie na kolacje był winogron i kanapka z sałatą i łososiem, kupiłam se wczoraj w sklepie ale jest tak paskudnie słony że szok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja, słońce Ty moje, poronienie trwało jakby 6-7 dni bardzo mocnych krwistych dni:) kazdego dnia lało sie jak z kranu, nawet okresy takie silnie nie miewam:( Pierwszy dzien bolesci nieziemskie, w nocy wręcz zwijałam sie z bólu, wzielam kilka tabletek przeciwbólowych i kilka NOSP ale bó silny jak fix, prawdopodobnie macica sie obkurczała, modliłam sie zeby dotrwać rana, z bólu nie mogłam spać:( kolejne dni juz w miare ok. po 2 tyg były swieta i jeden raz było przytulanko bo oczywiscie wytrzymac sie nie dało spragnionych małżonków:) potem juz czekałam na @ i mysle ze dopiero zaczniemy od następnego weekendu juz na spokojnie jechac z tym koksem, ale bez nacisku w tym cyklu, za to następny jazdaaaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzis to zaszalalam na wieczor ale synek mnie namowil wiec jak jutro bede wzdeta to zgonie na frytki:) za to wczoraj i dzis nic nie jadlam prucz kanapeczki z serkiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne kobity z Was kobity :) Zara wrzucę mojego brzucholca :) 🌼 ej, ale wy piszecie wszystkie ze swoich maili nie ? Ktoś tam się nie podpisał to został Eweelką ale reszta widziałam że pisze od siebie, nie ? Kurna, gubię się w tej technologii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie kazda która sie nie podpisze to na liscie podejrzanych jest Eweelka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka najwazniejsze ze organizm szybciutko sie zregenerowal :* ja sie zastanawiam wlasnie czy moglabym zaczac przytulanka bo juz sie i maz klei i ja tez juz ale nie wiem wlasnie, bo brzuch czasem pobolewa, tak jak wczoraj mnie zarwalo przy jednym cwiczeniu tak dzis juz chodakowska odstawilam narazie i inne bardziej lajtowe robilam. Dzis nawet jak sprawdzalam szyjke to u gory przy szyjce mnie pochwa bolala... no i nie wiem, co wy radzicie? plamien juz nie ma od pon, jedynie duzo sluzu bialego i gestego. Mackowa, ojj, to kolanka zostaw w spokoju :* na brzuchol cwicz tylko nastepnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
giubelli wow ale fajny pomysl....a brzusio gdzie?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa, a ty wiesz że męża trzymałam tydzień z oznajmieniem ? :P dziewczyny tu mało nie padły, że taką mam cierpliwość, ale pierwsze dziecię to i pasuje zrobić to efektownie :P 28 października chyba pisałam post to możesz poczytać ;) ojjj, to było przeżycie :) kabla szukam, chyba że wrzucę z wyjazdu jak już cosik było widać, tym bardziej że sobie z jedzeniem nie folgowałam :) chciałam robić zdjęcie brzusia co miesiąc ale słomiany zapał :P dziś robię 4ty, trzeci też mam to jak wciągnę brzuch to nadrobię i te dwa :P zara wrzucę cosik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
szkoda ze nie mozna szukac postow po nicku badz wlasnie dacie...to czekamy na focie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!! Wysłałam maila na waszą/naszą pocztę :P Ja już jestem po wizycie u lekarza, wszystko dobrze, w przyszłym tyg na usg, bo w tym gabinecie nie ma :( ale cóż jakoś wytrzymam, tylko żeby z naszym maleństwem było wszystko ok :) Nie nadążam już za wami, ostatnio jak tu zaglądałam było 164 (z tego co pamiętam) a dziś już tyle :D obiecuje że nadrobię wszystkie zaległości (aż będziecie ze mnie dumne :P ), tylko za jakiś czas bo trochę dużo tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
dac mi haslo!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Giubella doczytalam że miałaś robiony tomograf? Co się działo? Robiłaś test bo ci się @zblizala czy po prostu miałaś przeczucie Ja mam 2testy czekają ale raczej nie ten cykl :-( czy ja się doczekam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Wyslalam ale chyba nie doszlo. Probuje jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Jeblam! Zamiast staraczki wpisalam straczki;) ale leb!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole dziewcynki dołączyłam do maila :D wogole nie moge sie polapac kto jest kto :P xD zima u kogos ełną parą :D i chyba Marta ma identiko pieska jak ja :D dodam zdjęcie mojego malego czubka to sobie zobaczysz ze sa identiko :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
A moj mail doszedl? Napisze mi ktos haselko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Noi co patrzył i patrzył na mnie i zrobiłam... Noi oczywiście jedna kreska także złudzeń nie mam... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ala nie smutaj:* buzka do gory, przeciez musi sie udac;) giubelli widok bucikow mnie tak rozczulil ze lojjj, a poza tym chce c***owiedziec ze jestes sliczna, jesli to twoja fotka przy poczcie;) aa teraz popatrze se na wozki;) umc umc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Jak to moja gin powiedziała moja macica jest wygieta taki jej urok co może przeszkadzać w poczeciu Więc może za rok lub dwa się uda qrka :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
ala predzej za miesiac lub dwa;) nie gadaj glupot i mysl pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Co miesiąc myślę że za miesiąc... I tak już minęło 10mcy zaczyna się to robić frustrujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zobaczcie ile ja sie staram juz i jakos sie Nie zalamuje :) glowy do gory damy rade :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×