Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Dzien dobry dziewuchy :) Nie oglądałam wczoraj siatki bo ja taka nie lubiąca ogladac sportów :) Ale bardzo sie ciesze ze nasi zostali mistrzami :) Szacun!!! :) Xxxx Eweelka kochana ja to chyba kuzwa cos przegapilam :( Niestety moim mózgiem o dośc częsta przypadłość :) Gdzie Ty kochana byłaś?? :) Xxxx Brzoskwinka jeszcze masz troszke czasu to poszukaj cos długiego i szerokiego (gondolę mam na myśli :P ). Wiadomo ze zakup musi byc przemyślany i taki zeby dzidzi było wygodnie :) Ja to juz w ogóle masz masę czasu :) Conajmniej 9 miesięcy :) :D bo to nie wiadomo kiedy to zaskoczy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karcia No ja na to liczę ze był proroczy :) :) Czekam cierpliwe :) Xxxx Ceny wielu wózków sa kosmiczne. Wczoraj nie miałam co robic i siedziałam na Allegro i patrzyłam wózki :) Znalazłam 2 identyczne. Taki sam stelaż, tez 3w1, gondola takich samych rozmiarów. Jedyne co to nazwa wózka była inna i jeden kosztował 1000zl a drugi 1800zl!!! One niczym oprócz nazwy i koloru sie nie różniły a cena kosmos przy tym jednym! Grzeje ludzi w czape i to dobrze :) Dlatego ja na pewno bede używanego szukała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byłam na imprezie firmowej pod Warszawa, impreza jak ta lala, w sobote dopiero wróciłam i w niedziele odsypiałam:) Pita82 jak wesele sie udała? melduj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcie póki co troszkę lepiej już chce czwartek. Karcia na tym ostatnim ogólnym wyniku napewno pisze jakie. Masz leukocyty bo mi tam właśnie wyszło 500. Jeszcze cztery dni i robie kontrolny mocx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde rzeczywiscie Eweelka pamietam ze mialas jechac tylko z moimi brakami w mózgu zapomnialam :P Mam nadzieje ze wybawia sie za wszystkie czasu i wyszumialas :) :) Xxx Pita opisuj jak weselicho :) czekamy na zdjecia :) No i to byłam ja IZA85 :) O Ci dwaj goście wyżej to tez ja tylko zawsze zapomne sie podpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej U mnie te z leje i ciemno, ale to dobrze:) Byleby w weekend nie padało bo idziemy na wesele heh na którym nie pozostaje mi nic innego jak tylko jeść:D Brzoskiwnko wydaje mi się, że lepszy ten 85 cm a szerszy. 85 to i tak jest dużo, a szerokość też ważna:) oh te wielkie koła:D zawsze marzył mi się taki wózek jak jeszcze nie byłam w ciąży, ale teraz postawiłam na mniejsze, pompowane i skrętne:) Ala w czwartek masz wizytę? Dziewczyny a ja nie wiem co myśleć:( skurczy już nie mam, ale czy jest możliwe żeby moje dziecię w brzuchu zmieniło sobie pory kopania, wiercenia?? Do tej pory czułam go bardzo dobrze już od rana do około 16 i potem od 21 do 23 i to były takie koniaki, że brzuch skakał, a wczoraj matko i córko myślałam, że oszaleje, Oliś się rano troszkę powiercił bez kopania, a potem dopiero koło 18 zaczął szaleć. wiecie co ja przezywałam przez te parę godzin??????? I dziś jest to samo, coś tam czuję, że się kręci ale bardzo delikatnie i do 18 osiwieję ;( help!! któraś z Was coś w tym temacie wie???? Buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYbawiłam, wyszalałam, i nie moge sie obudzic do roboty:) gdzie te nasze dzieuszki:)? ❤️Halo nessaja? PITA82? Agniesia88? Mackowa?❤️ jakies 2 nowe kreski na horyzoncie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !!! wlasnie widziałam jak skacze mi brzuch :) do tej pory czułam tylko ruchy w brzuchu albo jak reke przyłozyłam a dzis widziałam brzez brzuch jak maleństwo kopie :) piękny widok !!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzis na badaniach. normalnie tyle krwi jeszcze mi nigdy nie pobierali!! normalnie do trzech fiolek brali!!!!:(:(:( a mój portfel zrobił sie chudszy o 140 zł.. byłam sie zapisac do endokrynologa. i wiecie co??? idiota nie zgodził sie mnie przyjąć mimo że miałam skierowanie. stwierdził ze nie ma juz miejsca w tym roku i zapisy są na przyszły rok na czerwiec. normalnie tak mnie wnerwił ze masakra. teraz musze sobie szukac innego. tylko jak cztam opinie to wszyscy są beznadziejni. a podobno ciężarne mają pierszeństwo. ehh szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana ja nie wiem kochana jak to jest :( ja jeszcze przez cały dzien nie czuje maleństwa :( a w tej Twojej książce coś pisze ?:) ale napewno nic złego się nie dzieje :) zawsze sie mówi że jak matka nie czuje ruchów dziecka przez przynajmniej 12 godzin wogóle wtedy trzeba jechac do szpitala czy lekarza,ale ty czujesz tylko w innych porach :) ja do tej pory czułam rano i wieczorem ,a teraz zauważyłam od kilku dni że czesto tez czuje w nocy jak nie śpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia no ale jak on mógł Cię potraktowac tak ? skoro musisz byc tez pod opieką endokrynologa w ciąży to jak on mógl Ci tak powiedziec że dopiero na czerwiec ? dla są dziwni conajmniej tacy ludzie i nie wiem co oni mają w łebkach :( no i właśnie jeszcze fakt ze w ciąży jestes to powinien Cie przyjąc bez żadnej łaski jak najwcześniej .może prywatnie poszukaj jakiegos :) Stymulowana no ja tez wezme chyba ten 85 długosci i szerszy,chyba że naprawde znajde cos wiekszego :) narazie sie jeszcze wstrzymam z zamawianiem może jakas promocja bedzie :) bo dzis wpisałam w google nazwe tego wozka i na innej stronie mi wyskoczył o prawie stówkę tańszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej książce jest napisane, że dziecko dopiero po 28 tc ma w miare stałe pory spania i rozrabiania, ale wydawało mi się, że Oliś już tak ma skoro tak wyraźnie go czułam i regularnie eh;( teraz tylko czekam i czekam na każdy ruch, oszaleć można i zn ów chciałbym mieć usg w domu ojjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wiecie co jeszcze ?:) zawsze śpię przytulona do męża i zakładam na niego noge i tak się układamy ze mam brzuch blisko tyłka mojego Pawła :) i zawsze jak nie śpie w nocy i przysune się do meża tak żeby go brzuchem do tyłka dotykac to dzidzius kopie ojca w tyłek :) no zawsze :) tylko te kopniki sa delikatne a mąz spi i nie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec nie martw się na zapas :) może własnie mu sie znudziło tak zawsze o tej samej porze :) Jeszcze ma 3 tygodnie zeby się zdecydowac :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka właśnie taki mam zamiar. szukam jakiegos endokrynologa ale u mnie nie ma takich specjalistów jak on. mi jego poleciła moja lekarka. ale jak widac nie wie jaki on jest. mówiła tez że z względu na ciąze powinnam czekać najdłuzej tydzien na wizyte. xxxxxx moj maluch coraz wiecej daje mi o sobie znac. mały jest chyba zazdrosny o moja chrześnice bop za każdym razem jak sie z nią bawie to wtedy jest najbardziej *****iwy:):) teraz jej nie ma to jest spokojny. niuniek chyba chce byc kierowca jak jego tatus bo jak jeżdze autobusem to strasznie sie wierci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaa wróc tam i powiedz, żeby dali Ci na piśmie, że nie przyjmą kobiety ciężarnej i że biorą za to odpowiedzialność - takie metody przeważnie działają, przykre jest to , że trzeba się do nich stosować, ale co zrobić:( i Oliś zaczął brykać ohh :D brzoskiwnka Twoje maleństwo zaczepia tatę, powiedz mężowi, że musi się z nim/nią pobawić :) kurcze nie mam żakietu an i nic na wesele do sukienki, nic nie pasuje bo ona ma taki wielki kołnierz cholera jasna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana jak on chce sie bawic to dzidziuś nie chce :):* to czekają Cię kochana zakupki :*** matko dziewczyny 12 godzina a ja się lenie przed laptopem :) zmykam poćwiczyć troche:)niech sie zrelaksuje troche maluszek :) takiego mam dzis lenia ze szok :):* miłego dnia :) wpadne potem jak znajde chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasiaa12 a dostalas skierowanie z pieczatka pilne? jesli nie to nic nie wskurasz i niestety ciezarna wcale nie jest brana pod uwage jako pierwsza... ja 17 sierpnia dostalam skierowanie jako pilne wlasnie do endo.... i umawialam sie nastepnego dnia do tej kliniki co lekarka mi podala i normalnie zapisy byly na luty a ze pilne to mialam teraz 16.09... najpierw mailem wysylalam wszystkie wyniki i po tym jak lekarz sie zapoznal to taka wizyte wyznaczyl... a co u ciebie sie dzieje? & stymulowana te nieregularne ruchy maluszka to NORMALNE :-* tez tak mialam i panikowalam az w koncu polozna mi wbila do glowy ze tak juz jest & ja sobie wypoczywam znow po dlugim sprzataniu i czekam za polozna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę - musiałam napisać, bo biedna Stymulowana się zamartwia. Kochana moja, rzeczywiście dzieci na tym etapie ciąży mają już ustalone godziny snu i czuwania, a także zabawy, ale ponieważ śpią już coraz krócej, a czuwają coraz dłużej (również w bezruchu - po prostu leżą i kontemplują ;) ) to ustalone wcześniej godziny mogą ulec zmianie i to jest normalne:). Niczym się nie martw, bo Oliś jest już samodzielnie organizującym sobie czas człowieczkiem i za nic ma zdanie matki na ten temat. I tak będzie przez najbliższe kilkanaśnie lat:):):) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś słaba i senna, głowa i gardlo bolą także leżakuję... Mój Synuś bryka od rana heh powiem Wam że mniej już się martwię że coś może być nie tak... wcześniej też tak wariowałam ale staram się uspokoić bo wiem że jak się martwie to dzidzia jest spokojna i koło się zamyka:) Stymulowana nie martw się napewno jest wszystko dobrze a ma poprostu dzień mniej *****iwszy skoro co jakiś czas da znać o sobie:** Brzoskwinka podziwiam za te ćwiczenia a co ćwiczysz? Kasia12 no to pięknie ale nie oklamujmy się jak ludzie przed szpitalami umierają to co się dziwic... mają ludzi w d*pie i tyle... to nie są lekarze z powołania tylko z przymusu... Mackowa, Olala, Mamaniemama, Nessaja i Usia koniec weekendu co tam słychać u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karcia rożnie naprawde :) czasami włączam sobie takie dla kobiet w ciaży,na YT sa takie zestwy Angeliki Pioro czy Piórko jakos tak i niektóre sa naprawde fajne :) a czesto układam sobie sama jakieś ćwiczonka.Biore coś z Ewki Chodakowskiej,albo z Mel B albo z J.Michaels.i dzisiaj np zrobiłam rozgrzewke 5 minut potem 10 minutowy zestaw Mel B na ramiona potem ułożyłam sobie 2 serie ćwiczen,1 seria to 3 ćwiczenia po 15 powtórzen i to jest jeden obwód a zrobiłam 5 obwodów i 2 seria to 5 ćwiczen po 15 powtorzen x 3 obwody :) i glównie to ćwiczenia na nogi,pośladki były dzisiaj i jedno ćwiczonko na brzuch.i rozciąganie 5-10 minut.dzisiaj akurat zajeło mi to 45 minut. zawsze staram sie tak do godziny ćwiczyc ale dzisiaj mam lenia :) i rowerek mam stacjonarny wiec czasami dorzuce te 15-20 minut na rowerku :) Usia ty w domu siedz :) męza na zakupy wyslij :) dziewczyny za dużo tego wszystkiego jest i człowiek nie może się zdecydowac :) już znalałam sobie wozek z SOJANA z gondolą dł.88/szer.41/wys.25 w przyzwoitej cenie i siedze szczesliwa i teraz wpadłam na ogłoszenie używanego wozka z SOJANA takiego jak moj ale gondola ma aż 102 cm !!! i zastanawiam się czy go nie kupic:) ogolnie super okazja bo jest w dobrym stanie ale kolor granatowo niebieski.a ja chciałam taki neutralny bardziej :) bo chyba dla chłopczyka bardziej pasuje niebieski a dla dziewczynki tez moglby byc czy nie bardzo już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana tak mam w czwartek kiedy zaczelyscie czuć tak wyraźnie fasolkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko ja mam niebieski wozek od sasiadki i bedzie me dziewcze w nim jezdzic. Nie ma innego wyboru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa ja zaczęłamwyraźnie czuc takie wyraźne ruchy w sensie ze wiedziałam juz ze to ruchy dziecka a nie jelitka czy cos w 20 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz mackowa :) no ja mysle ze chyba w niebieskim tez może dziewczynka jeździc ,ale dla pewnosci was pytam :) bo gorzej gdyby chłopak miał jeździc w rożowym:) ale jak by wyjscia nie było to i to by przeszło :) pokaz nam wozeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darka mi na skierowaniu napisala ze to pilne ale jego to nie obchodzi. tsh mi wyszlo za wysokie ale miescilam sie w normie. kazala mi zrobic ft4. i przy normie od 12 do 22 wyszlo mi 11,9. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje, dziękuje :* nikt nie potrafi uspokajać tak jak Wy, no może jeszcze lekarza;) brzoskiwnko ło matko 102 cm to gigant, a nie będzie za duża? w końcu podobno dziecko jak nauczy się siadać to już nie chce jeździć w gondoli (podobno) ;) i myślę, że niebieski dla dziewczynki może być:) tak jak mówisz jedyny wózek jakiego nie wypada mieć to różowy dla chłopczyka a cała reszta kolorów dozwolona dla każdego:) Ala ja w 17tc zaczęłam czuć takie muskanie, gilgotanie od środka, takie ciepełko przyjemne ❤️ a taki typowy ruch w 22tc :) kasiaaa muszą Cię przyjąć przeca nosz kurde blaszka! Maćkowo hoho co słychać? nessaja jak się czujesz?? Pita mężatko?? halo halo dziewczyny weekend się skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×